Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2020-05-27, 05:34

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 356 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-15, 12:31 

Prisijungė: 2005
ziuriu, buriasi dviratininkai-manjakai :)) nezinau oi nezinau, uzpernai mynem tuos 35 km nuo Vilniaus iki Kernaves, siek tiek bekeles, siek tiek plento, siek tiek sustojimo atsigaivinti. Oras nebuvo labai karstas, vejas buvo lyg ir palankus, lyg ir nedaug to kelio, taciau pasiekus Amrito sodyba, i dviracius nebuvo jau noro zvalgytis. O cia entuziastai kalba apie 80 km per diena :)) ir dar su kuturine programa, irmatyt, storas (tipo kalnu) padagas desite, jei ir vieskeliais, ir plentu, ir pelkem vaziuosite.. aisku, gal koju raumenys ispumpuoti kaip reikalas:)))
geriausias marsrutas yra traukiniu nuo vilniaus iki turmanto, o nuo turmanto - iki zarasu. Tiesiaja apie 15 km, tad galima kylant norui ir paklydineti..
Arba: Vilnius-Visaginas traukiniu, o paskui jau dviraciu. Butu proga aplankyti ir AE monstra, ir Sakius, Tilze (pasirodo, siame Lietuvos kaimelyje yra zanavyku, ir karaliauciais krasto kvapas, tiesa, tik po pora trobu)
Nesinori atmusti tiems "80 km/per diena" entuziazmo, bet vaiskcioti festivalyje issizergus, medinemis kojomis .. na, gal kazkam tai kaifas :)))

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-15, 12:47 
Vartotojo avataras

:) manau, kad žygį rinksis žmonės, kurie žino savo pajėgumus ir dviračiais naudojasi dažniau nei kartą per metus.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-15, 13:01 

tai va va, "monstrai" varo tuo tavo marsrutu, o megejai (na, ne kartas ir ne du per metus) - gali rinktis kita, trumpesne ekologine trasa.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-15, 15:20 
Vartotojo avataras

Cituoti:
uzpernai mynem tuos 35 km

Nu ar ne sarmata taip vyrams girtis?:)))
Vienas biciulis uzpernai atmyne su dviratuku, paklause Skyles, iskauso alaus bokala ir dar atgal grizo kaip niekur nieko.
Cituoti:
as buvau spec kedej, dviratis buvo pagazinej, o uz automobilio vairo tevas

Geriau: tevas buvo bagazinej, dviratis spec sedynej, o as budamas 4 metu vairavau.
Arba: mes su tevu buvom spec bagazinej o dviratis sedynej ir vairavo.
Arba dar: dviratis vairavo mus su tevu, o mes su tevu spec kedese...vairavom viens kitam ant nervu.
:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-15, 17:17 
Vartotojo avataras

Cituoti:
Geriau: tevas buvo bagazinej, dviratis spec sedynej, o as budamas 4 metu vairavau.
Arba: mes su tevu buvom spec bagazinej o dviratis sedynej ir vairavo.
Arba dar: dviratis vairavo mus su tevu, o mes su tevu spec kedese...vairavom viens kitam ant nervu.
:)

Ka Tu cia per suda sumaliai???

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-16, 09:41 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2007
Banginis rašė:
Ka Tu cia per suda sumaliai???

geresnio sudo nebuna

DJ Lietsargis rašė:
Nesinori atmusti tiems "80 km/per diena" entuziazmo, bet vaiskcioti festivalyje issizergus, medinemis kojomis .. na, gal kazkam tai kaifas :)))

žmonės buvo per dieną iš Kauno iki Platelių nuvarė, dvi dienas nei išsižergus nei ka atsitūsino, o sekmadienį taip pat į Kauną grįžo, ir skaitė normalu,

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-16, 17:13 
Vartotojo avataras

Siaip pernai pats vaziavau nuo kauno iki kernaves. Tik biski susivelinau ir dar nepatyrusi draugeli i kompanija prikalbinau, tai nukakom i vieta kazkur antra nakties.... Na ir renginio likucio jau nelabai buvo jegu stebet, bet sestadieni kaip ir viskas normaliai buvo.
I platelius per diena nuvaziuot... nezinau kas cia tokiu sugebejimu turi. Paciam teko grizt nuo tos vietos, tai sekmadieni kazkur ties laukuva dariausi pamiegojima, o atsikeles primadieni jau spaudziau beveik be sustojimo. Gavosi 160km, bet neturejau kur detis, i darba popietine pamaina vaziavau ir vos vos suspejau. Po tokio tripo tikrai ne kaip dirbosi...
Mano nuomone tokia, kad jei zmogus karts nuo karto megsta pavazinet kur nors toliau, tai 80km kaip ir normalu. Bet virsyt 100km jau nelabai gerai. Ir ne tiek pacios kojos paskausta, ar kaip kas sako kad issizergusiam reikia vaiksciot, bet daugiau galva atbunka po tiek mynimo. Prasideda kazkoks dvasinis issekimas, na galima palygint ta busena kai prie kompo be sustojimo pasedi kokias 4valandas. Neisivaizduoju tokio marsruto kaip Vilnius-Ryga, protu tikrai nesuvokiama. Kaip bevaziuoji, bet vidurkis gaunasi apie 20km i valanda. Tai per diena lyg nelabai iseina suvazinet 300km, per para teoriskai galima, bet kaip po to zmogus turetu jaustis, sunku ir isivaizduot....

Kas del sio zygio, tai sveikintina ideja ir iniciatyva, tik vat darbo dienos, tai kad ir atsirastu daug norinciuju, tiesiog negales to daryt. 5 laisvadienius issimust man asmeniskai neiseina :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-18, 16:27 

Hebra, o kas nors rimtai svarsto jamti shita varianta: Vilnius - Turmantas (Dukstas,...) - dviratis iki action vietos? ar tik siaip blevizgojam is serijos "kaip butu gerai"?

Preliminariai pasirashyhiau, jeigu bus kompanija.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-18, 17:41 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Blackmax rašė:
Hebra, o kas nors rimtai svarsto jamti shita varianta: Vilnius - Turmantas (Dukstas,...) - dviratis iki action vietos? ar tik siaip blevizgojam is serijos "kaip butu gerai"?

Aš. Jeigu niekas nesikeis (o ir neturėtų), penktadienio rytą sėdu į traukinį su dviračiu ir važiuoju iki Turmanto. Dar bus bendraminčių?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-18, 19:37 

Yakshto rašė:
Blackmax rašė:

Aš. Jeigu niekas nesikeis (o ir neturėtų), penktadienio rytą sėdu į traukinį su dviračiu ir važiuoju iki Turmanto. Dar bus bendraminčių?

Aš labai norėčiau taip važiuot. Bet iš mano pažįstamų niekas taip nevažiuoja. Taip, kad nežinau dar nieko.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-18, 21:08 
Vartotojo avataras

Aš taip pat galvoju važiuot dviračiu nuo Turmanto, jeigu neatsiras norinčių į naktinį žygį. Dar prieš tai dviratį reikėtų susitaisyti.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-18, 21:12 

Yakshto rašė:

Kodel butent iki Turmanto? Gal pazisti marsruta Turmantas - Zarasai?
Ziuriu i zemelapi, Dukstas taip pat patraukliai atrodo. Lieka apie 50 km, per 2,5 val turetume be ypatingos itampos iveikti.

Gal kas is vietiniu/besilankiusiu galetu patarti, kuris variantas yra geresnis? na tipo, platus shalikelis, mazhailakstanchiu ir nieko nematanchiu beprochiu ir pan.

Yakshto, o kada planuoji vyjzzhatj? Nes man reikia penktadieni darbe apsilankyt, i pati rytini traukini nespechiau, bet i 12.10 tai labai pasistengchew.

2Maskauka: o mes su Jaksto tau i kompanija netiktumeme? Detale, kad nepazistami, gal panaikintume kaip nors :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-19, 07:57 

O kaip su daiktais tuomet? Reiktų kažkam su mažina važiuojantiems įduot sunkiają kuprinę. Aš dar planuoju ir savo šunėką pasiimt:)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-19, 10:32 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
maskauka rašė:
O kaip su daiktais tuomet? Reiktų kažkam su mažina važiuojantiems įduot sunkiają kuprinę. Aš dar planuoju ir savo šunėką pasiimt:)
Na, aš tai būsiu vienintelis gyvis ant dviejų ratų, tai ir daiktus nesunku į dviračio bagažinę įmest :)
Blackmax rašė:
Kodel butent iki Turmanto? Gal pazisti marsruta Turmantas - Zarasai?
Ziuriu i zemelapi, Dukstas taip pat patraukliai atrodo. Lieka apie 50 km, per 2,5 val turetume be ypatingos itampos iveikti.
Manau tik, kad daugiausia minančių bus būtent nuo Turmanto, ir tiek. Jeigu kas papasakotų apie kelius iš Dūkštų ir Turmanto, tada mąstyčiau.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-19, 11:58 
Vartotojo avataras

jei reikes iki turmanto galesiu palekt koki karta paimt 4 zmones :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-08-19, 14:08 

djalex rašė:
jei reikes iki turmanto galesiu palekt koki karta paimt 4 zmones :)

O gal būtų įmanoma pvz tau kokiu nors būdu įduot daiktus nuvežt? nes aš trokšte trokštu su dviračiu važiuot ir šununėką į kuprinę grust vežtis:)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 356 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5 ... 23  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: