Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-10-18, 13:36

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 13:12 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
aš šiaip nesu piktas žmogus, nenoriu aiškinti ir trukdyt kitiems gyvent. bet viskam yra ribos. mane stebina žmonių nesugebėjimas susirinkt informacijos, ją apdoroti ir priimti sprendimą. suprantu kai tai vyksta su mūsų tėvų amžiaus žmonėmis. už juos sprendė partija. bet dabar, jaunas žmogus... keista ir pikta. juk nesąmonė sedėti akis išplėtus. judėti reikia, mąstyti. tai va ir užsivedu aš, pamatęs tokius tryzniojimus (juk kitaip neįvardysi), kur padėti dviratį, ar galima bus nusipirkt alaus ir pan. nu ne vaikų darželis. festivalis skirtas brandžioms asmenybėms, o jei tokiu nesi, tai bent apsimesk. (šitas tekstas nėra nukreiptas prieš Šatriją asmeniškai. jei norite, Šatrija, galite nusikreipti)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 21:02 

malonu kad adresuota neasmeniskai man. taves piktu zmogum nelaikau, man daug laiko reik kad as bent kazkokia nuomone apie zmogu susidaryciau.o del to alkoholio tai tiesiog paklausiau nes vel gi kartoju ant bilieto rase vienaip cia kitaip. pasitikslindama paklausiau tik tam kad nei sau nei kitiem problemu nesudaryciau nuvaziavus ten, jei mano krepsy gulintys keli buteliai niekam netrukdys, tai ir jum ir man gerai, viskas, jokiu problemu.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 21:21 
Vartotojo avataras

jeigu ten samagonas, tai atimsim ir isgersim. kaip 15-metei reikia but atsargiai su alkoholiu ;)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 21:26 

del to kiek man metu,nekalta,nesikabinek:)))o manes nepazistiti ir nezinosi kurios nepilnametes kuprine tikrint:)neatimsit mano dzukinukes!!;]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 21:30 
Vartotojo avataras

atseksim, nesijaudink :)) pas mumis viskas kontroliuojama :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 21:31 

ee..negasdink sitaip:/jau issiaiskinau siaip ne taip kad bus galima isinest, baikit://

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 21:33 
Vartotojo avataras

o dar sakė kažkas, kad vaikų darželis - ne paaugliams.. :]

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 21:38 

idomu kodel nieks nesugalvojo mandagumo mokyklos,jei darzely sugalvojo..na gal vienetiniai atvejai tokiu kuriuos 'metuose' reiktu perauklet.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 21:43 
Vartotojo avataras

neee. gi darželis skirtas mažėliams. iš tikrųjų mažėliams. o didesnius pašpilkuot šiek tiek galima? ar ni? :|

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-20, 08:25 
Vartotojo avataras

Satrija rašė:
del to kiek man metu,nekalta,nesikabinek:)))

Tai niekas nekaltas kiek kam metu, bet vaikams alko, o tuo labiau snapsa gerti yra vienas dalykas viesai draudziama, o neviesai bent jau nuosirdziai nerekomenduojama. Suspesi dar to alkoholio privartot...
a tai buna kad atvaziuoja koks zaporozietis ir islipaa bachuras, i kuri ziuri ir nesupranti ar jis dvylikos vairuoja, ar jam 18 m, bet ruko nuo 10 m.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-21, 20:25 
Vartotojo avataras

Satrija rašė:
ee..negasdink sitaip:/jau issiaiskinau siaip ne taip kad bus galima isinest, baikit://

As tau kuo rimciausiai sakau , kad neprasineshi ..... niekas nepraeis su jokiais alkoholiais, taip kad geriau nesitempk toki kelia...nes teks viska prie iejimo palikti, arba mishke ishpilti....ash cia rimtai pro punkta nepatikrintas niek nepraeis....o kitaip ir neieisit!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-21, 21:07 

Jau buvo pasakyta,kad prasinesti nestipru alkoholi galima,bet nera pageidaujama...Nemanau,kad kam nors gaila,kad 15ikmete prasinestu pora buteliu alaus,kuri ramiai ismaux savo palapinej...Tik nereikia temptis pilnos kuprines. Kita vertus,nemanau,kad alus labai brangus-kituose renginiuose jis kainuoja zymiai brangiau... Kazkaip nelabai cia matau butinybe ta alu temptis...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-21, 21:38 
Vartotojo avataras

Koukas rašė:
Satrija rašė:
del to kiek man metu,nekalta,nesikabinek:)))

Tai niekas nekaltas kiek kam metu, bet vaikams alko, o tuo labiau snapsa gerti yra vienas dalykas viesai draudziama, o neviesai bent jau nuosirdziai nerekomenduojama. Suspesi dar to alkoholio privartot...
a tai buna kad atvaziuoja koks zaporozietis ir islipaa bachuras, i kuri ziuri ir nesupranti ar jis dvylikos vairuoja, ar jam 18 m, bet ruko nuo 10 m.

Alkoholio apskritai niekam nerekomenduojama gerti - mokai jaunima - negerk pats. O priesingu atveju, tavo pamokymai nieko neverti.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-21, 21:56 

aj..ko cia taip ta reikala su alkoholiu ispust, kam pinigu uzteks pirks ten, kam ne - vesis savo. as apie ta samagona prasnekau todel, kad pas mane nera problemos ji litrais nemokamai gaut, o alaus isvis nemegstu..vat

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-21, 22:26 
Vartotojo avataras

su savo alkoholio atsivezimais tai gal atsargiau. kaip minejau, masinu neardysim ir po apatinius nesirausim, bet jeigu skelbiam kad alko isinesti draudziama, tai nebus vien zodziai... ;)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 15:45 

tai apsispresk viena karta, uzkniso juodai.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 108 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: