Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2018-11-21, 14:21

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 88 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 11:27 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
DJ Lietsargis rašė:
man tik idomu, skrandi, ar tu toks esi ir kasio aiskteleje? kas nors paso neduos po kasiu

koks "toks"?

DJ Lietsargis rašė:
taip, tu esi kietas visu galu zinovas ir visalaika randi iseiti PATS bet kokioje situacijoje, bravo :))

nesu, aš kalbu tik tai ką išmanau. taip, sprendimus darau pats. ir tuom nesigailiu. į akis nešoku bet ir sumaišties nekeliu. kaip ir problemų nesudarau lygioj vietoj. aš aišku suprantu, kodėl man šis jūsų klausimas dėl dviračių saugojimo pasirodė tokis bereikšmis, bo teko ne kartą organizuot ir žinau, jog daugeliu atveju organizatorius teturi pasirūpinti bendru saugumu, o ne vieno ar trijų ar 10 dviračių saugumu. jei stengiamasi sukurti bendrą tvarką, tai kokio velnio dar reikia extra dėmesio dviračių saugumui sukurti. kažkaip man vaikškas tas jūsų tokis noras surinkti visą informaciją, teirautis ir daryt sprendimą. susivokite kokį darbą turi atlikti organizatorius ruošdamas šį festivalį ir suvoksite kokios reikšmės yra jūsų klausimas. pabandykite mintyse susikurt organizatoriaus darbo bendrą vaizdą...

DJ Lietsargis rašė:
bet netgi ir tokiam gudrociui turetu buti zinoma, kad ne visos spynos gali apjuosti medi ir dar priekini rata, galu gale, ziurek, dar ir tie medziai bus uz saugomos teritorijos ribu - as, pvz, toje vietoje nesu buves. bet tu, maty, isnarses kiekviena kvadaratini lietuvos metra :)))

ne, aš kaip tikras gudročius žinau, kad net ir vienas specialiai tavo dviračiui skirtas apsauginis gali jo neišsaugoti. bumbtels kitas apsauginis savo kolegai per galvą ir nuvažiuos su tavo ratukais... vaje vaje, gal tada tau reiktų skirti du apsauginius. o gal trys? atsipalaiduok, žmogau, bijai dėl dviračio ar mašinos - eik pėsčiom. bet dėl visa ko pėdink basas...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 13:16 
Vartotojo avataras

Koukas rašė:
Mano bagazines charakteristikose sakoma, kad skirta svoriui iki 25kg. Jei i ta svorio kategorija patenki, tai pavesciau drasiai :)

pora kg reiktu numesti, nebespesiu :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 14:59 

ir ka gi tu, skrandi, be savu festivaliuku laikinosios sostines centre esi dar organizaves? Ar kada darei didesni open aira, kur teko spresti ir auto parkingo klausima? Juk renginys mieste ir renginys kazkur gamtoje, turbut supranti, turi skirtumu. Savajam CENTRE turbut nesprendei tuliku/prausyklu klausimu, o cia gi zmonems tenka pasirupinti tuo. Taigi, nesusireiksmink, nes tuo pasakymu "esu organizaves ne viena rengini" kazkuom primeni tula mozarta :) renginys renginiui nelygu. ir dar - jei jau vartotojas (festo ziurovas) del to teiraujasi, jam tai svarbu. Ir cia jau nuo organizatoriaus priklausys, ar jis tyliai sau panoseje keikdamasis tau atrasys i pateikta uzklausima, ar arogantiskai atkirs, "kad eik tu nach..":))
tai liecia ne tik dviraciu klausima, bet ir koks maistas, koks alus, ir zinoma, koks oras prognozuojamas festivalio metu :)) skamba pizoniskai, bet matai, publika jau nebe tokia kaip 1989 metais, kai nereikedavo nieko, tik gauti galimybe kam nors duoti i snuki :))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 15:14 
Vartotojo avataras

DJ Lietsargis rašė:
ir ka gi tu, skrandi, be savu festivaliuku laikinosios sostines centre esi dar organizaves? Ar kada darei didesni open aira, kur teko spresti ir auto parkingo klausima?

esu open air organizavęss, ne vienas, su karalium - http://www.dangus.net/pulsasforte/
tad su sąlygomis/bėdomis/sprendimais esu susipažinęs

DJ Lietsargis rašė:
Taigi, nesusireiksmink, nes tuo pasakymu "esu organizaves ne viena rengini" kazkuom primeni tula mozarta :)

ypač ūgiu, turbūt, ane?
pasak mano cv, jau įžengiau į 4ą dešimtuką. ot ir pasigyriau. aišku ten parodos kokios trys, kino vakarai kokie 7, bet ir ten darbas, ir ten svečiai, ir ten nakvynės bei geresnis garsas ir pan... :]

DJ Lietsargis rašė:
tai liecia ne tik dviraciu klausima, bet ir koks maistas, koks alus, ir zinoma, koks oras prognozuojamas festivalio metu :)) skamba pizoniskai, bet matai, publika jau nebe tokia kaip 1989 metais, kai nereikedavo nieko, tik gauti galimybe kam nors duoti i snuki :))

skamba pižoniškai. išties. tavo teisė. atsiprašau kad sumenkinau tavo norą klausinėti, informuotis. tavo reikalas būti tokiu kokiu nori, mano reikals sakyt tai ką galvoju. o aš galvoju, kad tai yr užkliuvimas lygioje aikštelėje už linijos. pakelk aukščiau kojas kai vaikštai ir bus lengviau.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 15:36 

na, ta vienadiene akcija kauno priemiestyje sakyciau per drasu vadinti open airu :))))))) na, bet jeigu tu taip isivaizduoji open airus - tegul.
o del to kliuvinejimo lygioje vietoje - tu manai taip, as manau kitaip. kliuvinejima lygioje vietoje gali izvelgti daug kur - kad ir tavo didvyriskuose atsimusinejimuose, vis prikisant minti, kad tokiam niekui net buvo sukurta tema ir pan. :))) juokingiausia, kad klausimas lyg ir isprestas, bet du ambicingi oponentai vis bando pademonstruoti, kuris gi yra sustresnis, kuris gi taiklesne minti paleis eterin :)) nesustok galasti zozdzio, meistre :))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 15:47 
Vartotojo avataras

sutinku su tavim. suorganizuot viendienį renginuką buvo niekis. tai išties nebuvo taip sudėtinga kaip yra ugniui su šiuo festu. gerbiu jį už kantrybę ir sugebėjimą dirbt šį darbą. ir žinau, ir įsivaizduoju kiek atima tai laiko ir energijos. kartais ir pinigų. dėl to ir laikausi savo pozicijų.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 17:11 
Vartotojo avataras

Koukas rašė:
Tai nuo pat Kauno vaziuok su dvirka. As tai taip ruosiuosi daryt. Gausis kazkur virs 80km, tai skaityt kokios 5 valandos vaziavimo....

Vaziuociau, bet kai darbe isstovesiu 8 valandas, tai jau nelabai toki atstuma kojos nes. Be to - velai atvaziuosiu. =] Va atgal tai ziuresim. Isvis dar neaisku, i kuria puse suksiu po Juodaragio, nes imanoma, kad gausiu kaip tik savaite atostogu. Tai gali buti, kad i Vilniu vaziuosiu afterparty klausyt, o paskui i Salcininkus ir tom gudziom vietom i Druskininkus neskubedamas. =] Paskui namo. Dar i Prienus reiktu uzsukt, ten kazkoks piratiniu cd taskas anksciau buvo idomus, reiktu pazet, ka jie gero turi. =]

Del pavezimo - lyg tycia ir mano dviratis tik 25 kg ant bagazines paveza. =] Na, nemaza dali to svorio uzims manta. =]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 21:38 
Vartotojo avataras

Va Rumsiskiu muziejuje vienas bicas dviratininku adresa dave - tai pasivazinesiu su jais po miela Lietuvele kada. =] Ir lyg tycia, si savaitgali jie planuoja pro Kernave vaziuot, tai klause koks ten festivalis bus. Dejau reklamos is peties - siaip ar taip, ju susirenka nuo triju iki kokiu dvidesimties - ka gali zinoti, gal isties Mjr istorijoje issilaipins rekordinis dviratininku desantas? =]

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-23, 06:27 
Vartotojo avataras

Demonic rašė:
Va Rumsiskiu muziejuje vienas bicas dviratininku adresa dave - tai pasivazinesiu su jais po miela Lietuvele kada. =]

O kas cia per daiktai? tai kokia nors dviratininku megeju draugija ar siaip kokie nors dviraciu fanatai?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-23, 06:32 
Vartotojo avataras

Demonic rašė:
Tai gali buti, kad i Vilniu vaziuosiu afterparty klausyt, o paskui i Salcininkus ir tom gudziom vietom i Druskininkus neskubedamas. =] Paskui namo. Dar i Prienus reiktu uzsukt, ten kazkoks piratiniu cd taskas anksciau buvo idomus, reiktu pazet, ka jie gero turi. =]
Na, nemaza dali to svorio uzims manta. =]

Cia su dviraciu toks planuojamas marsrutas? Gan neblogai uzsimota, juolabt kai naktim orai jau nesilciausi. Vidurvasari tai gerai - mantos daug nereikia imt. Nakti temperatura vos ne kai diena, tai pasiimi skysta palatke, kur kainuoja "seniuose" 20lt ir visas krovinys

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-23, 08:54 
Vartotojo avataras

Koukas rašė:
Tai nuo pat Kauno vaziuok su dvirka. As tai taip ruosiuosi daryt. Gausis kazkur virs 80km, tai skaityt kokios 5 valandos vaziavimo....

taip, ari zmogus dirbi stovi kiaura diena ir uzsidirbi tik ant dviracio, kartais man taip gaila zmoniu..

Paskutinį kartą redagavo pievagrybis 2005-08-23, 13:24. Iš viso redaguota 3 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-23, 08:59 
Vartotojo avataras

pievagrybi, gal gali ismokti naudotis citavimo (quote) mechanizmu??? uzkniso jau, kuomet cituojama 20 eiluciu, o atsakoma viena eilute... o dar ir info toj eiluteje absoliuciai niekam neaktualus.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-23, 11:10 
Vartotojo avataras

pievagrybis rašė:
taip, ari zmogus dirbi stovi kiaura diena ir uzsidirbi tik ant dviracio, kartais man taip gaila zmoniu..

Gali nusipirkt "moskviciu" uz 300 litu ir bezdet po visa miesto centra arba gali nusipirkt dvirati uz 5000 lt ir toli grazu cia dar ne riba. Gali nusipirkt ir siaip normalu dvirati uz vidutine kaina, su kuriuo vaziuoji ir dziaugiesi budamas grynam ore bei siek tiek pajudedamas.
Transporto priemone apie gaunamas pajamas dar nieko nepasako....

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-23, 13:58 
Vartotojo avataras

koukai, tau visiskai pritarciau jei VISI vazinetu su dviraciais, arba kelias iki Kernavos eitu per pusyna ar siaip toli nuo magistrales. Manau vaziuosi visgi autostrada? Tai giliai kvepuodamas automobiliu ismetamas dujas tu tikiesi sveikatos ar pasidziaugti grynu oreliu?
O kadangi bet taciau niekada taip nebus kad Lietuva taptu Indija, beveik visas masinas pakeistu dviraciai ar riksos (logiskai tai imanoma, bet manau mes su tavim iki to momento nedagyvensim, kad ir kaip mazeja naftos produktu ir jie brangsta, kolkas miestuose masinu nemazeja), tai man belieka pasakyti: kam pirkti moskviciu uz 300. pirkit dzipa/kabrioleta ar dar ka uz 50 tukst. Isidek i ji savo dvirati. Nuvaziuok iki kokio parkelio ar misko ir juo vazinek. Jei jau tavo principas - sveikas gyvenimo budas. Nes mieste vazineti dviraciu tai panasu kaip nerukanciam stoveti prirukytoje patalpoje tikintis kad jis nerukydamas sveikesnis uz rukanti.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-23, 14:12 

>Manau vaziuosi visgi autostrada?

tai draudžiama KET

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-23, 14:51 
Vartotojo avataras

pievagrybis rašė:
Nes mieste vazineti dviraciu tai panasu kaip nerukanciam stoveti prirukytoje patalpoje tikintis kad jis nerukydamas sveikesnis uz rukanti.

pritariu tau, pievagrybi, ir pėsčiom vaikščioti nesveika. o žinai, mindžioti pedalus išvis nesveikata, ypač sėdynei, nugarai, kojų raumenims. ne, judėti tikrai neverta, dar kas partrenks, ar tuos ratus pavogs, į deptresiją pulsime, nežinosime ką daryt nuo ko pradėt ir pagaliau nusišausime. jo... sunkus tas gyvenimas. gerai kad trumpas.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 88 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: