Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2018-08-18, 03:15

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-01, 19:18 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Skrandis rašė:
supratau, pievagrybi, kai yra gerai, gero norisi vis daugiau? ane? pernai gero buvo daugiau, šiemet buvo mažiau. o norisi daugiau. bet daugiau nebuvo. bet tai juk nėra blogiau, ane? tiesiog mažiau.

TAIIIP!!!!!

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-01, 19:52 
Vartotojo avataras

Nu pernai buvo geriau bet siemet ypac ypatingaj geriau nei pernai.Zodziu pernai geriau,o siemet irgi geriau.istikruju beprotiskai grazu,nesugalvociau niekaip niekur niekad geresnes wietos,oro,nuotaiku,kvapu,skonio..niekaip neismastyciau kaip dar geriau butu galima atsisveikinti su vasara.Zemai lenkiu savo sena galva.Nuotraukas visas zejau 2valandas.nu unreal..jau nesulaukiu jubiliejaus..umm..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-01, 20:35 
Vartotojo avataras

klausimas to Ensemble SP:
mieli muzikantai, kodėl Jūsų šou metu niekas nesugebėjo įkalt įvarčio? ar kitokiu būdu pelnyt taškų? ką reiškia tos lygiosios?

nejaugi dviese nesugebėjote vienam belgui įkalt?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema: 0:0:0
StandartinėParašytas: 2005-09-01, 21:10 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
klausimas to Ensemble SP:
mieli muzikantai, kodėl Jūsų šou metu niekas nesugebėjo įkalt įvarčio? ar kitokiu būdu pelnyt taškų? ką reiškia tos lygiosios?

nejaugi dviese nesugebėjote vienam belgui įkalt?

gerb. skr,
juk jau sakiau, kad tai buvo triguba kolaboracija (ensemble sp+ovro+hybryds). o taisykles/tablo rodo tik dvi komandas....
fair play, taip sakant ;)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-01, 21:17 
Vartotojo avataras

tai 0:0:0 ?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-01, 21:23 

gal isiterpiu ne vietoj,bet taip pat labai dekoju organizatoriam uz 9ta juodaragi.nors truko bendro tuso,bendros susirinkimu vietos,muzika nelabai patiko,bet siaip buvo super.bala patiko labai.patogu.grazus upes peizazas nuo kalno.zvakes ant lieptelio.supynes.tai buvo nepamirstama.turejau begale graziu akimirku.aciu ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-01, 22:45 
Vartotojo avataras

Na as irgi pasireiksiu:)...Is tikruju renginys buvo idealus...Ir ta intymi aplinka buvo nerealu...Pernai buvo smagu aisku, bet kai yra daugiau i ka ziuret, tai maziau ir pamatai.Nes daugiau blaskaisi tarp scenu.O cia viskas aisku.Arba filma ziuri, arba muzikos klausai.Aplinka nerealiai romantiska...ir isvis...nera zodziu, viskas jau issakyta...Bet va kam as nepritarciau, tai kad visi labai jau DVI MUDVI giria.Pvz man kaip diplomuotai muzikantei ausys linko...Na jus jau nesupykit, bet tokia tiesa.Toms mergaitems dar mokytis, mokytis ir dar karta mokytis...bet jaunos dar...gal viskas priesaky...ir liaudies dainu yra kurkas daugiau, nei Kulgrindos repertuaras, galejo mergickos ir ka originalesnio sumastyt...Siaip viskas buvo grazu, bet vat DONIS ir LINOJA kazkaip labiausiai i sirdi ikrito...Aciu organizatoriams uz viska...tiesa pasakius isvaziavom su asarom...Laukiam nesulaukiam kitu metu....

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema: feedback
StandartinėParašytas: 2005-09-02, 16:14 
Vartotojo avataras

f e e d b a c k s :: f l a s h b a c k s ::

aciu skr, ette, ball, dori, kitiems, kas raso savo ispudzius/mintis apie mjr05. nes labai idomu paskaityti kitu zmoniu reflexijas + kritika (o ne vien, "patiko/nepatiko"). pernai bandziau paprovokuoti tokia diskusija apie mjr04, tai visi apie maista, lovius, pilvus, etc. pradejo kalbeti...

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema: Re: feedback
StandartinėParašytas: 2005-09-02, 16:25 
Vartotojo avataras

http://www.stigmata.name/mj2005.php :) nukopijau ...

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-02, 18:20 
Vartotojo avataras

:)))) oj prisijuokiau :) Pastabos va gal ir buvo teisybe :) a visas kitas textas kazkoks :))) che che keistom akimis vaizdas matytas :)) ir apie nacionalizma uzlenke :) ir muzika nepatiko :) ir kamufliazo kazkur labai daug mate :))) ir t.t. :) bet pralinksmino pralinksmino :))) ir belarusams nafta prisuko, o mums amerikos pakalikams neprisuko :))))
geras pasakojimas :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema: Re: feedback
StandartinėParašytas: 2005-09-02, 19:02 
Vartotojo avataras

SP rašė:
http://www.stigmata.name/mj2005.php :) nukopijau ...

jam budingos keistokos interpretacijos :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-02, 20:58 

Pats buvau alu midu geriau,per barzda varvejo...Na siaip nevartojau per juodaragi jokiu svaigiu gerimu-tai dar labiau padejo pajusti juodaragio dvasia.Dalyvavau visame kernaves juodaragiu cikle ir sis buvo pats isimintiniausias ir manau geriausias, tikrai gera kai atsikeli ir nera aplink siukslyno kai yra tik kelios lauzavietes bet prie kiekvienos esi svetingai laukiamas(gali be problemu susildyti vandens ar net issivirti makaronu).Hmm...gal muzika nebuvo visa mano stiliaus, bet vien prisiminus skaisciasias dvi mudvi nepaprasta pievu vokalistes balsa, techniska roka grupes kurio pavadinimo dar neismokau istarti...Paskaitos irgi buvo idomios...tik gaila filmuku nepamaciau atsikeliau sestadieni anksti nusiprasiau ir se tau elektra dingo...Na manau sis juodargis turetu but zymimas kaip jubiliejinis(magiskas skaicius yra 9 arba 12,bet tikrai ne10).Mano nuomone juodaragio ir nereikia labai ispusti i dideli rengini.gal galima daryt siek tiek didesni bet ne per daug(geras daiktas limitas bilietu).Taigi cia mano nuomone(labai knietejo parasyt tiek nuomoniu perskaicius).

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-02, 23:31 
Vartotojo avataras

Daug komentaru, daug gincu. Butu gerai, kad tie gincai nebutu tokie arsus - siaip ar taip, kiekvienas isreiskia savo nuomone ir tiek, o organizatorius negali visiems itikti ir dar 100% =] Tai va - ka pamirsau dar pries festivali tai Ugniaus paprasyt, kad istrauktu is lentynos Lynco filma "Industrial Symphony", nes minejo, kad garsas jame lygiai svarbus kaip ir vaizdas, o butent garso Valiukiskyje ir nesigirdejo. Na dabar apie siuos metus. =] Mane labiausiai trauke muzika, aisku, ir labai malonu buvo, kad viskas vienoj scenoj - tikejausi nieko nepraziopsoti. Na, kazka praziopsojau vis delto, bet nemanau, kad labai daug nustojau, nes kiti pasirodymai viska kompensavo. Megavausi Driezo garsais dar lauke, Kratong kazkur man iskrito [ka tuo momentu veikiau? Nepamenu...]. Lauksna Lauksna - gal kazka ateity jie ir pasieks, bet man tai dar nesubrendusi muzika - kazko joje truksta. Nepaisant to mjr tai buvo pirmas ju pasirodymas, kuris man patiko - pasistengta is peties. Ka galima pasakyti apie Doni? Vienu zodziu - veza. Uzuojauta del komentatoriu prie scenos ikyrumo. Hybryds per daug istestas, su smagia pabaiga. O toliau miegucio - miego trukumas pries darba savo tare.... =[ O gaila. Per mjr isvis nenoreciau miegoti.
Iki Andajos pasirodymo girdejau ir tokiu komentaru, kad sestadienio programa gerokai prastesne. Labai idomus vertinimas programai neipusejus. =] Andaja parode, ka labiausiai zmones vertina - mano nuomone, pilniausias namas buvo sios grupes pasirodymo metu. Procentaliai metalines muzikos jau per mazai, o poreikis jai islikes nemazame mjr gerbeju rate. Nezinau, kas ten gyre kokybe garso, bet man Andaja panasu buvo i drum'n'base, nes be vokalo is savo tasko girdejau tik bosa ir bugnus. Na bet atsilaike, pagrojo graziai isties. Goetheanum [liezuvi nusilauzti galima] jau geriau - ir gitara girdejau, bet boso baubimas jau tiesiog nervino - apie technine puse neismanau, bet garsams esu jautrus. =] Zemu dazniu problema beveik issisprende per Dramos pasirodyma, kuris man asmeniskai daug labiau patiko nei per Kunigunda, nors ir is ten prisimenu geru epizodu vis dar. =] Ale, tiksliai, Mc, kam tiek daug pavadinimu [Ataka, Drama]? Donis kad ir ka begrotu, vistiek lieka Donis. =] Velgi Girnu Giesmes visai neblogai klausesi, bet man geriau tokia muzika klausyti is cd - kazkaip kitaip skamba ar kas cia yra, bet gyviems pasirodymams kazko truksta. Apie Wejda - tas pats. Aha, karta Donis pries metus, berods, vis tik gerai nakti veze savo ambienta ir tas pasirodymas manyje ilgam uzstrigo. Romowe Rikoito monotoniskesni nei anksciau - o gaila. Sudeikiuose jie buvo nerealus. O cia net nesugrojo [o gal as klystu?] geriausio gabalo is naujo albumo [mano nuomone] "Blueberry Song", kuris ryskiai issiskiria is bendros monotonijos. Na ir vokalistas siame albume jau pilnai neatskleidzia savo savotiskai grazaus balso - deja.
Sekmadienio lauko pasirodymas grazus, gal minusas, kad arti namo buvo, is kurio ritipiticijos girdejosi labai jau aiskiai. Linojai irgi dar reiketu pasispaust - geru gabalu ju rpertuare yra, bet.... Vokaliste - nuo tylaus snabzdesio iki garsaus, ryskaus dainavimo - mikrofonui to buvo, matyt, per daug. =] Pievos ir Skyle labai sauniai uzbaige muzikini maratona, manau, kad sekmadienio muzika kokybes/kiekio atzvilgiu labiausiai vykusi.
Afterparty? Neverdice buvo grazu, bet man tiesiog vezi vare uz suolu susede ziurovai vangiai pleksnojantys delnais po atgroto kurinio. Ko jau ko, o kedziu ir stalu kieme nereikejo - tam tegu vidines patalpos lieka. Almysto as nesupratau, bet velgi - vokalistas pradzioj tiesiog tiesesi i publika, ieskojo kontakto, o publika raugejo alumi ir ilsejosi po pagrindinio tuso. Per ilgas maratonas? Neofolkas buvo grazu, ivairu ir tikrai nenuobodu. Na jau Smetona su Ugnium isiselo galutinai ir tai buvo paskutinis akordas siame, bendrai verinant, tikrai pavykusiame festivalyje. Tik niekad nesakykit, kad buvo idealu - tada iseitu, kad tobuleti nera kur, o as ir tuo labiau organizatoriai taip nemano. =]

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-03, 10:04 
Vartotojo avataras

> techniska roka grupes kurio pavadinimo dar neismokau istarti... <

Goetheanum ne taip sunku ištarti, jei nors kiek esi susipažinęs su vokiečių kalba ir literatūra. J.W. Goethe yra garsus vokiečių rašytojas ir veikėjas, lietuviškai tariasi kaip {Giotė} arba tegul {Gėtė}. Remdamasis jo gamtos mokslais, t.y. pastebėjimais apie gyvybę ir metamorfozę augaluose ir žmogaus mąstymo ir dvasios evoliucija per tuos šimtmečius įskaitant epochą prieš Kristų, antroposofas Rudolfas Šteineris pastatė Goetheanum dabartinėje Šveicarijoje. {Giotėanum} - mokykla ir mokymas apie žmogaus evoliuciją ir jo misiją šiam gyvenime, kuris praktiškai (ne visai, bet) atmeta bibliją ir daugiau remiasi Rytų mokymais apie tikrą pasaulio ir jo struktūros samprata. Manau, ši informacija turėtų įnešti kiek aiškumo apie grupę :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-03, 20:02 
Vartotojo avataras

gerai kad paaiskinot nes as labai svarsciau ar tai ne tas pats kas Goetheanus..

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-03, 21:51 
Vartotojo avataras

Pievagrybi, gal tu slapčia troškai, kad tai būtų "anus"?

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: