Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2020-12-03, 12:25

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 18:13 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Skrandis rašė:
baimė sakyti tiesą irgi sprendimas.
muzikinė PROGRAMA - vieno ko nebuvo, tai gotikos. ir to visai nereikėjo, juk šiam stiliui yra skirtas visas kitas festivalis. rock-metalo buvo, ...

as nebijojau sakyti. nenorejau. bet daug kas suprantat savaip, matyt kaip norit suprasti. komentuojat kad pakomentuoti. neisigilinat. na ir tiekto.

gotikos nebuvo. tam skirtas kitas renginys? tai as nenoriu i kunigunda, ten nera + filmu,paskaitu, Sidiskio, misko. tai ir elektronikos daug zinok yra cd formatu, uzsidek ir klausyk.
roko buvo. .. na buvo. bet ne gausiai. nesakiau kad nebuvo. sakiau pernai buvo visko daugiau. nereiskia kad daugiau ir shudiniau. daugiau. ir tiek. tiek siemet tiek pernai kokybe gera, bet smagu kai geros kokybes daug.

Paskutinį kartą redagavo pievagrybis 2005-08-31, 20:48. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema: atminties spragos?
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 18:33 
Vartotojo avataras

taip, aciu uz savo isdestytus ispudzius. ar tik viena akim nesekei lashisos texto rasydamas :) ?
(cia as taikau Baal'ui)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 18:55 
Vartotojo avataras

pievagrybis rašė:
roko buvo. .. na buvo. bet ne gausiai. nesakiau kad nebuvo. sakiau pernai buvo visko daugiau. nereiskia kad daugiau ir shudiniau. daugiau. ir tiek. tiek siemet tiek pernai kokybe gera, bet smagu kai geros kokybes daug.

neįsižeisk, bet čia minčių srautas kurio aš nesupratau. gali išsamiau?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 19:29 
Vartotojo avataras

ei SP,
Baal viso labo antras zhmogus po 2005MJR kuris sako kad wejdas patiko. tylek :)))
pradedu manyti kad Donis turetu pavaryti ambient programa su birbyne. kazkaip visiems tox variantas labai priimtinas :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema: birbynes
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 20:08 
Vartotojo avataras

yo!
man priimtinesnis variantas, kad WEJDAS su birbynemis... :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 20:09 

Labai prastai gaudausi šiuolaikinės muzikos stiliuose ir, tiesą pasakius, nesistengiu, nes koks skirtumas, kas kaip vadinasi - jeigu patinka, tai ir klausau, ar tai folk, ar metal, ar ambient ar dar kažkas. Todėl išsamios nuomonės apie MJR2005 atlikėjus parašyti nesugebėčiau, tik paminėsiu, kas ir kodėl įstrigo:

DONIS - na taip taip, atradau pernai ir klausau iki šiol :) Prie manęs labai limpa... lipo ir šįkart.
WEJDAS - irgi prilipo, gal tinkama nuotaika buvo, ir šiaip atmosfera: tamsu, šalta.
PIEVOS ir AISTĖ su SKYLE - gaila, kad nepaklausiau Linojos, bet šiaip ar taip sekmadienio koncertai buvo tikra atgaiva po penktadienio ir šeštadienio. Paįvairinimas.
KŪLGRINDA - kaip visada gera išgirsti. Labiausiai įstrigo šokama sutartinė apie linelį ir šalavijo šakelę :) Beje, ačiū Kūlgrindos merginoms už tai, kad parodė, kaip pinti juostas...
DVI MUDVI - kad ir kaip keista, jų "Sopa galvelį" variantą niūniavau dar porą dienų. Merginoms labai trūksta sceninės patirties, bet nieko, viskas su laiku ateis. Klausą turi, dainelės malonios, atsipalaidavimui tinka. Eksperimento dėlei galima būtų pabandyti pora elektrinių gitarų pridėti ir žiūrėti, kas išeis >:]

Kitų pavadinimų nebepamenu, gal kas ir užkabino, bet, kaip sakiau, pavadinimas man rūpi mažiausiai.

ugn rašė:
viena moterele uzsipuole mane, kodel Juodaragyje salia folko groja "satanistine muzika".

Buvom, girdėjom :) Ji labiausiai skundėsi dėl vaikų, taip sakant, traumavimo... Na, ką aš galėčiau pasakyti: pernai Juodaragis mane nustebino tuo, kad čia puikiai sutelpa, mano galva, pakankamai skirtingi dalykai: tarkim, tokios saldžiabalsės Dviejų Mudviejų sesutės bei Kūlgrindos ritualai visiškai darniai sugyvena su tamsia elektronika ar metalu. Man asmeniškai naktinė DJų muzika ne prie širdies, bet per MJR galiu užmigt ir su ja. Juodaragio žavesys ir yra šitoje keistoje samplaikoje...

P.S. Birbynės yra gerai :)

P.P.S. Va ką pamiršau - ROMOWE RIKOITO! Iš pradžių labai labai patiko, tik kad po poros gabalų ėmė atrodyti, kad groja tą patį per tą patį... Muzika tikrai verta dėmesio, vienodumas - vienintelis trūkumas.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 21:36 

o kur buvo vaiku darzelis..?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 21:41 
Vartotojo avataras

Machiau nemazhai nuorodu kur sudetos foto ish 2005MJR.
Noriu paprashyti: gal galite tas foto kur yra Donis atsiusti i mano maila: istic@yahoo.com
+ kad foto butu originalaus dydzhio [pashto dezhutes dydis 1Gb]. Buchiau dekingas!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 22:53 
Vartotojo avataras

d.n.s. rašė:
atsiusti i mano maila: istic@yahoo.com.Buchiau dekingas!

pridėsiu jog šios foto be autorių leidimo nebus naudojamos jokiems komerciniams tikslams, tad paminėkite ir savo v.pavardę

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 23:09 
Vartotojo avataras

Satrija rašė:
o kur buvo vaiku darzelis..?

ten kur zalvarininkas buvo issidestes savo kolekcija - netoli merchandise paviljonu.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 23:17 
Vartotojo avataras

pievagrybis rašė:
gotikos nebuvo. tam skirtas kitas renginys? tai as nenoriu i kunigunda, ten nera + filmu,paskaitu, Sidiskio, misko.

sakyciau klystate. filmu Kunigundoj buna kasmet, kaip ir visokiu papildomu dalyku. zygi po kapines irgi galim padaryt, jeigu bus norinciu :))

na, o del "daugiau" tai ka pasakyt... ziurovu siemet buvo 3 kartus maziau. kaina - tik 10 Lt didesne nei pernai. viena scena. kur jau daugiau??? atlikejai ir programa buvo detaliai isdestyta pries rengini, taigi galejote spresti pries vaziuodami. juolab norinciu ir nepatekusiu buvo pakankamai. tad tokie "priekaistai" man kiek kvailai skaitosi. MJR niekad nebus roko naktys ar visagino country, - kam reikia tradicines rokenrol tusovkes, tai pasiulos Lt gi netruksta...

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema: zurnalas
StandartinėParašytas: 2005-09-01, 11:11 
Vartotojo avataras

su mokslo ir ziniu diena visus :)

siandieniniame "veide" yra j.grigelytes mini foto-reportazas/straipsniukas is MJRo5. vat.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-01, 15:10 
Vartotojo avataras

ugn rašė:
viena scena. kur jau daugiau??? MJR niekad nebus roko naktys kam reikia tradicines rokenrol tusovkes, tai pasiulos Lt gi netruksta...

pernai buvo dvi. scena+raganu namelis. roko daug irgi. rokas ne=pakratuske. tokia muzika klausau itin ramiai. bet kokia muzika klausau ramiai, nes ja KLAUSAU. vieni galejo aiti i raganu nama kiti prie scenos. siemet tik prie scenos. pasirinkimas mazesnis ane? nereikia man kitu renginiu. ko jus taip juos brukat. aisku buvo programa ir zinojau kur vaziuoju, ir jei atvaziavau vadinas norejau. ir man patiko. bet jei jau norit lyginti tai ir as palyginau su praietais metais. a jus mane kadanors isgirsit?
..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-01, 15:32 
Vartotojo avataras

o tu ar girdi ka tau sako? renginys buvo mazesnis, tad ir scena viena. nelabai isivaizduoju, kur ten dar galejo viena stovet? gal pasvajokim ir apie 8 scenas, kaip Leipcige? :)))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-01, 17:05 
Vartotojo avataras

supratau, pievagrybi, kai yra gerai, gero norisi vis daugiau? ane? pernai gero buvo daugiau, šiemet buvo mažiau. o norisi daugiau. bet daugiau nebuvo. bet tai juk nėra blogiau, ane? tiesiog mažiau.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema: Re: zurnalas
StandartinėParašytas: 2005-09-01, 17:08 
Vartotojo avataras

SP rašė:
siandieniniame "veide" yra j.grigelytes mini foto-reportazas/straipsniukas is MJRo5. vat.

jo, gražiai ten viskas žiūrisi ir skaitosi. geros fotkės ir trumpas geras tekstukas. apskritai tai pats geriausias Lietuvoje leidinys. nors norėjosi ten visko daugiau :]

beje, berods 1dienio kaunodienoj buvau trumpas info apie juodaragį įkišimas. smagu, kad spauda pastebi.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: