Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2020-10-20, 02:01

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  »
Autorius Pranešimas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-29, 18:23 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Nebusiu labai originalus, reiksdamas dekinguma visiems prisidejusiems prie Juodaragio organizavimo, bet visgi. Didelis DEKUI! Dalyviams atskiras DEKUI! Geresnes vasaros pabaigos ir negalejau tiketis. Neviska spejau pamatyti ka norejau, bet tai jau tik mano kalte. Atradau ir kai ka naujo sau.
Su nekantrumu laukiu MJR jubiliejaus :)

Dekui visiems fotokorespondentams :)

Jei kas dar turi nuotrauku, o jei dar video!.. nespauskit, meskit i serverius ir rasykit nuorodas. Manau, uz tai dekingas busiu ne tik as...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-29, 20:51 

Man tai buvo antras Juodaragis, už pirmą jis patiko mažiau, bet patiko pakankamai, kad norėčiau sugrįžti kitamet!

Minusai buvo: muzika pirmą dieną ir didžiąją dalį antros dienos. Palyginus su pernai metais buvo mažesnis pasirinkimas - nieko nekaltinu, suprantama, mažesnis pats festivalis. Bet vis viena penktadienį nebuvo ko klausyti (man)...
Šiukšlės. Taip, jų buvo mažiau negu pernai ir, kaip pastebėta aukščiau, žmonės jas patys rinkosi, bet jų vis viena BUVO - sritis, kurioje, gerbiamoji Juodaragio publika, dar galime pasitempti.

Pliusai buvo: muzika sekmadienį ir dalis muzikos šeštadienį :) Filmai (gaila, kad labai norėjau miego ir tiek nedaug jų pamačiau). Labai labai ačiū už ekologinę diskusiją! Tikėsimės, kad Ugnius ištęsės pažadą ir ekologinę temą pratęs kituose Juodaragiuose - reikalinga, naudinga, būtina!
Dar pliusas palyginus su pernai: tualetai :) Laiku susigriebta ir sutvarkyta...
Labai labai didelis pliusas: šiemet buvo vegetariško maisto. Pernai, taip sakant, badavau, savo riešutėliais maitinausi, o dabar Drambliai pasistengė.

Na, bala nematė tų lyginimų ir teigiamybų-neigiamybių skaičiavimo: festivalis buvo geras. Taškas. Laukiu nesulaukiu kitų metų :)

Ačiū organizatoriams!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-29, 22:33 

Afterparty taip pat buvo geras,nors nelabai man patiko Neverdice'u garso kokybe,ypac micrafo. Vat gaila,Neo folk'o neislaukiau,ka jau bekalbet apie Smetona....
Kas del muzikos,tai gal tikrai perdaug elektronikos-man ji patinka,bet kas per daug,tas nesveika :] Nors Lauxna ir Mckaras nusipelne didziausiu pagyrimu ;]

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema: muzika MJR05
StandartinėParašytas: 2005-08-29, 22:49 
Vartotojo avataras

la, gal galima butu isgirsti (kad ir subjektyviu, as-meniniu) nuomoniu apie muzika per IX MJR festivali? nes visi arba: 1) isvardina programoje nurodytu grupiu pavadinimus (ir tai ne visu), 2) arb a susiriesdami giria lietuviu ekologini samoninguma ir 3) organizatoriu kilniadvasikuma.

as taip pat prie viso to prisijungiu. ir saku grazu, lietuviska RESPECT.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema: Re: muzika MJR05
StandartinėParašytas: 2005-08-29, 23:22 
Vartotojo avataras

kaip sakoma, ka gali pats pasidaryti, tai daryk. net kojnes issiplauti paciam geriau… susimete su doniu siunciam impulsa (konstruktyviam) dialogui ir tikimes DISKUSIJOS. Tai ne pikta kritika, o subjektyvi refleksija. Labai geranorishka, apvali…

taigi, pirmo MJR05 vakaro programa:
(antra diena – rytoj)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema: Re: muzika MJR05
StandartinėParašytas: 2005-08-29, 23:26 
Vartotojo avataras

------- 26 d. PENKTADIENIS ----------------------
::: Scena :::
20.00 SOVIJUS
SOVIJUS grojo savotiska embineto, electro misini su “neteisingois” / mums, kaip ziauriems extremistams, nelabai priimtinomis ritminemis strukturomis. Kai jau pradeda gabalas “itraukti”, staiga keiciama dinamika: dedamas ritmas (nesakyti big beat’as), etc. neskanus prieskoniai. Gal, kaip etnines muzikos saknis turinciam projektui kazkiek truko gyvybes ir vitaliskumo?..
Dazniausiai LT eletronines muzikos projektu muzikoje pasigendu skambesio kokybes. Neishimtis ir SOVIJUS. Manau priezhastys yra kelios: LT atlikejai permazhai investuoja i aparatura [pasiteisinimu galima rasti begales, bet esmes tai juk nekeichia :)]. Drums’u ritmikos zhinoma neipatingai originalios, tad trumpiau kalbant galiu pasakyti kad senasis SOVIJUS man skambejo nuoshirdzhiau.

20.45 DRIEZHAS ir ITI
“Pajūrio desantininkas”, nelyginant impresionisto teptuku uzpildes savotisku elektronikos gausmu visa scenos erdve. Nemiges Driezas perkele visus i savo keistu, kreivu viziju ir remiksu kalva… Kazkoks optimistnis intelligent su savo nuotaika, tembru zaismu ir vaizdu (iTi live) zaismu.
Kristijona pazhystu jau daug metu, tad objektyviai kalbeti sunku, bet subjektyviai zhinoma galiu :) Tas zhmogutis yra realiai pamishes del mini detaliu, smulkiu/vos girdimu elementu. Manau kad pagaliau shi MJR jis buvo tinkamai ivertintas!!! Tai pakankamai originaliu minchiu turintis ir gebantis jas kokybishkai realizuoti kurejas. Didelis pliusas buvo gyva iTi video improvizacija. Gaila kad net draugai kartais nera labai supratingi ir periodishkai Zydriui trukde susikaupti.
PAGARBA

21.35 KRATONG (Prūsija)
Lauze tradicines grupes ir didzejavimo samprata/stereotipus. Nesuprantamas “dainavimo” tikslas, bet tiek to. Sunkiausiai “ikandamas” to vakaro projektas ta prasme, kad nelabai tokios muzikos klausome… Balta deme musu muzikinio issilavinimo zemelapyje.
Vyrukai turi visai neblogu aparachiuku ir momentais muzika buvo tikrai nebloga, net puiki, bet tik momentais.Gal tuo metu buvo netinkama nuotaika tokiems experimentams, nezhinau, kazkodel neuzhkabino.
22.20 LAUXNA LAUKSNA
Gotu(-ciu) pa(si)tenkinimo banga --- sikart iveike techninius barjerus, jie pasirode. Nezinia, ar del mados, ar del imanentinio balso sauksmo, talkininkavo DJ’us. Siek tiek gaila, kad „polivoksas” sudare apie puse grupes “jegos”. Labai idomus (savotiska vizite LL kortele) tekstai, scenine ekspresija. Muzikine puse --- kazkaip jauciasi, kad grupe yra konstruktyviam ieskojimu kelyje, o tokie eksperimentai, nuojautos ir meditacijso inesa savo korekcias. Jos ir yra skaniausios?...
Taip, shi karta technika jiems vistik pakluso :) Kagi, man truxta brandos [parodykit kam jos netruxta? :) ] Viskas labai jaunatvishka. Gal ir gerai, juk kai pasensim taip ir noredami nebepadarysime :) !!! Jauchiu kad shiems vyrukams dar viskas prieshaki !!! Nuoshirdzhiai linkiu kurybines aistros.

23.10 DONIS
Suskambus pirmiems garsams, is karto i ausis krito garso kokybe. Galima gincytis del Donio muzikinio stiliaus (skanumo, gerumo, etc.), bet del sound’o – ne! Pradzioje nuskambejo senosios new-age’ines dvasios reminiscencija, veliau – elektronikos gabaliukas, pateiktas su etniniu magnetizmu. Balsas dieviskas, taciau lauzyti, kapoti, ritmai – kaip is Olimpo kalno pakalnes… Asmeninskai man, prasimuse savotiskas muzikinis hermetiskumas (ugnius tai ivardintu kaip skaidrumas?), nors publika ir buvo paskendusi siulomoje audio-lavinoje. Labai idomu butu sukeisti pirmosios pasirodymo dalies birbynes garsus su antrosios dalies elektronika, o pastarosios dalies vokala su pirmosios – varpeliais…
Nors man ir nera priimta aptarineti savo pasirodymus, bet shi karta nusprendzhiau pakomentuoti + laukiu objektyvios kritikos! :) Na Darius kaip draugelis tai bijo pipiriuku man uzhmesti :) Visu pirma tokia programa pasirinkau todel kad 2005MJR ir taip netruko experimental/electronic/ambient/drone etc. etc. muzika grojanchiu projektu. Butu labai neidomu jei visi grotu kazka panashaus. Triju paskutiniuju gabalu ritmikos gal ir per popsovos. Labai truko gyvo RasaSerra vokalo, labai. Gal kiek ir kvailokai atrodo kai scenoje nera vokalisto o vokalas skamba  ? Pasakykit kaip atrodo :)
Birbyne nebuvo apshilus pakankamai, perilgai ja derinau+keli kixai buvo. Sorry. Labai uzkniso kelios merginos stovejusios prie pat scenos: visa laika rekavo kad groju shudina muzona, kad man padarytu taip ir anaip, kad ash jas uzh pyp… ir taip toliau. Tokie dalykai labai trukdo susikaupti. Prasidejus bytui ju nebegirdejau. Kai nepatinka galima tiesiog eiti parukyti, ar alaus pagurshnoti!!! Beje, jos trukde ne tik per mano graju skundesi ir dar keli muzikontai kad yra chia kelios idiotes :)

24.00 HYBRYDS (Belgija)
Galima drasiai teigti (greiciausiai, pats Sandis irgi labai tam nepriestarautu), kad HYBRYDS be gyvu (merginu) vokalu [nesvarbu, ar tai butu Yasnaia, Na-Dha, ar kt.], grodamas tik “rituline elektronika”, pasaulio nebenustebins… Puikus screen’as, atskleidziantis atlikejo technini design issilavinima – puikiai. Pati pasirodymo pradzia – tiesiog nuostabi, gaubinatis ambient, kazko keisto/negirdeto laukimas… Transcendentini svaiguli pakeites tradicinis (vos ne big beat’as) drill (nors ir madingi belgijoje) skambejo nelabai skaniai, nes ir visas setas buvo labai istestas, net varginantis?..
Pagarba ir pasididziavimas projektui (nors praeityje buvo ir geresniu hibridu etno-erotizmo viziju)!!!
Paskutini karta HYBRYDS girdejau 1995 metais ish kasetes :) tachiau tai nereishkia kad nevertinu jo muzikos. Nesekiau jo nueito kelio nes aplamai paemus permazhai klausau muzikos, tachiau ta nueita evoliucija manes tikrai nenudzhiugino. Nors muzika tikrai kokybishka manau jai pritruko originalumo! Senieji darbai………gal tai tik nostalgija  :) Video zhinoma tikrai geras, tik viskas truko kiek ilgokai, pavargau.
Visvien PAGARBA!

01.30 ENSEMBLE SP
Taciau HYBRYDS’as parode ir kita savo puse – kooperatyvia (muzikine) elgsena ir mastyma – prisidejo garso kolaboracijoje su lietuviu ENSEMBLE SP (kaip pats sake, tik paspalvino kai kada keleta strichu).
Pats E SP grojimas buvo per daug dinamiskas, per staigai keitesi nuotaika: drone’a transformavosi i elektro-aksutika, pastaraja keite “garsus”embinetas, po to vel zirzimas, net kai kurie ritiskeni repitatyvus click’ai, kilpos, koliazai.
Shiam projektui manau nepakenktu daugiau pamuzikuoti kartu namuose, o ne vien tik remtis improvizacija. Zhinoma tai duoda labai netiketu rezultatu, bet lygiagrechiai eina ir blogosios to pasekmes. Velgi noretusi geresnes garso kokybes, nes labai jautesi kurie garsai yra HYBRYDS o kurie ENSEMBLE SP. Zinoma vienaip girdi namuose, visai kitaip per koncerta/galinga aparatura, kuri irgi nevisada ideliai skamba! Bet visgi…..
Jauchiasi kad projektas nemeta kelio del takeliu.

02.15 DJ Plix
03.20 DJ Hematogenas
Na, siemet DJ’ai, kaip barsciai be spirgiuku… Ypac gerai “kale” sestadienio ryte (sorry, big beatas – ne musu “arbatos puodelis”). Greiciauiai, visi sernai apylinkeje issilakste :)
Labai idomu ar buvo besitusinanchiu taip ilgai, nes nebepajegiau nueiti ir pazhiureti :) Tai kaip ten buvo, a ? Pirielino ir taptalino normalia?...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-29, 23:40 

milziniskas aciu mjr organizatoriams!!!!!!!!!!!!!!
buvo tiesiog pasakiskas renginys, nuostabi vieta ir fantastiska muzika!!!!!!!!!!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-29, 23:40 
Vartotojo avataras

SP ir Doni, kad ir kaip besistengtume, geriau neparašytume :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 00:23 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
SP ir Doni, kad ir kaip besistengtume, geriau neparašytume :]

tai nediskutuosi su mumis? a? jau miegi ar valgyt nejei? a?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 02:43 
Vartotojo avataras

... ekstremizmas, strukturos,reminiscencija
mano nuomone per daug uzhsizhaidzhiate zhodzhiais, terminais ir profesionaliaja --- >>> :)) terminologija
galima butu tada pradet kalbet apie fraktalinius angelus, sielos neishbaigtuma, bei visatos termoizoliacija :))
tiesiog nereikia imt taip visko detaliai, pvz ash donio performance jokio gabalo neishskyriau ( aishku ;) galimos problemos su klausa ir t.t. )
viskas sukibo i viena labai miela visuma, ir jei donis buvo ... heh... na kad ir baltishkai sielai... tai vat hybridai pribaige kuna :)

o kalbant apie :

SP rašė:
Sorry. Labai uzkniso kelios merginos stovejusios prie pat scenos: visa laika rekavo kad groju shudina muzona, kad man padarytu taip ir anaip, kad ash jas uzh pyp… ir taip toliau. Tokie dalykai labai trukdo susikaupti. Prasidejus bytui ju nebegirdejau. Kai nepatinka galima tiesiog eiti parukyti, ar alaus pagurshnoti!!! Beje, jos trukde ne tik per mano graju skundesi ir dar keli muzikontai kad yra chia kelios idiotes :)

tai jau rimchiau :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 08:26 
Vartotojo avataras

slr rašė:

Su kokiu čia fotiku darbuotasi?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 08:30 
Vartotojo avataras

mano trečias ir mieliausias Juodaragis!

labai ačiū organizatoriams, greetings from Ryga ;)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema: kritikai
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 08:47 
Vartotojo avataras

laukiam nubundanciu kitu postmoderno kritiku...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 08:50 
Vartotojo avataras

d.n.s. rašė:
tai nediskutuosi su mumis? a? jau miegi ar valgyt nejei? a?

ale juk žinai, kad aš nors ir exmenotyrininkas, bet šneku mažai ir vertinu paprastai. aš turiu tam tikrus pastebėjimus, bet po jūsų išsamių protingų f(r)azių atrodysiu ne į temą. o juk aš dar ir kuklus baisingausiai.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 08:54 
Vartotojo avataras

skr, davai kalbek ir tu, nes atrodo kad sulauxime daugiau musu minchiu aptarinejimo nei to apie ka mes kalbam :)
nebijok savo nuomones kad ir kaip skambetu.

Paskutinį kartą redagavo d.n.s. 2005-08-30, 09:09. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 09:02 

pievagrybis rašė:
crazyte, o kur jusu sviesiaplaukes kolegos nuotraukos, nes maciau ji pvz fotkijo kaip strikinejo kazkas per dvikamieni medi, anot Tado Sidiskio taip nuplaunanti nuodemes, ir pan..foto daugiau turi buti. ju turi buti daugggg!!
:)

Mūsų kolege duos nuotraukas, kai turės nors minute laisvesnio laiko (na o aš įdėsiu pas save). Dėl kiekio nežinau - kiek duos tiek bus gerai :). Beje, jos fotkių buvo ir vakar....
Manau šiandien vakare pamėginsiu sudėti afterparty koncertinės dalies nuotraukas... Nors nepažadu, kad šiandien, nes kažkaip gavosi vienas ilgas pirmadienis :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: