Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2020-12-03, 11:42

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 17:08 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Cia renginio fotkes .... ta prasme penktadienis - sekamdienis

http://pg.photos.yahoo.com/ph/jurgita_n ... .dir=/b08e

O vat cia tai idomiausi kadrai ish afterparty ... juokiausi iki negalybes...sese gerai padirbejo:)

http://pg.photos.yahoo.com/ph/jurgita_n ... .dir=/902f

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema: Re: muzika MJR05
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 21:42 
Vartotojo avataras

Su Dariumi siunciam nauja impulsa tolimesniam dialogui.
Ugniau, tai ne priekaishtai!!! Tiesiog smulkus/draugishki pastebejimai
kolegoms ir ne tik :)
Achiu kas palaikote shia diskusija.
Taigi shikart 6dienis ir 7dienis:

------- 27 d. SESTADIENIS ----------------------

::: Scena :::

16.00 DVI MUDVI
Labai man patiko merginu kuklumas: prieini is arciau (gyvai?) pasiklausyti,
parausta, ech.Negirdejau shiu merginu. Visa diena teko pratunoti Vilniuje.
I MJR stovykla gryzau tik apie 17 val. Pikta/liudna.

18.00 KULGRINDA
Folklorinis ritualas, ka dar bepridurti?
Kulgrinda turi savo specifini skambesi, visada atpazhintum ir nematydamas.
Kritikos butu, bet susilaikysiu……
Visada malonu juos pamatyti ir ishgirsti.

18.40 The FUNGAL KINGDOM (JAV)
Zoles kvapas nuo scenos labai gerai. Indeniskai lietuviska atlikejo
laikysena - fest. Idomi Tito muzikos atlikimo transformacija (nuo
new-age iki (gal Kimo paruostu?) elektroninio HC).
Taip, Titas shia savo kolaboracija mane labai nustebino,
tikrai nesitikejau, ir gal del to man labai patiko!
Jauchiu kad Tito viduje nutiko kazhkox luzhis mat
iki tol jis grojo gerokai kitokia muzika.
PAGARBA uzh ieshkojimus.

19.10 GYS
Lietuviskos gitarines elektro-akustikos adeptas. Aisku, Donis pasakys,
kad truko sound'o kokybes. Taip, retkarciais praslysdavo kiksai, bet
bendrai ta gaubianti muzika buvo super. Atlikimas buvo geras. Isskirciau
tik perejima nuo koliazinio, kilpinio ir dazniais modifikuojamo garso prie
labiau masyvaus, triuksminio: kazkaip ne labai greitai viskas pasikeite - per greitai, kad isivaziuotum, per letai, kad tai butu siurprizas/netiketas
posukis. Aplink scena sokanciu ziopliu buvo mazai, tad buvo galima
smagiai leisti laika medineje erdveje.
Vat ir ne. Buvom sutare su Gyciu kad ash yrashysiu jo graju.
Kaip tik dabar klausausi. Kokybes tikrai netruxta, jos gerokai daugiau nei per SP [?].
Gal aparatas buvo nureguliuotas kitokiam muzonui, o gal tiesiog medine aplinka
sugere kazkokius daznius. Nezhinau kaip chia yra, bet irashe skamba tikrai normaliai,
gal ir SP irashe/namuose butu skambeje daug geriau [?].
Kazkaip gaila kad zhiurovu buvo mazhai. Esu isitikines kad GYS po SALOS
butu nuskambejes kurkas geriau nei po The FUNGAL KINGDOM !!! Tai buvo labiau nakchiai tinkanti programa. Nu bet viskas ok!

19.50 ANDAJA
No comments. Aprasineti metal muzika man butu tas pats, kaip po Chano
Ordos is nusiaubto kaimo rinkti duokle...
Tuo metu kepiau deshras, tai nera mano prioritetine muzika, tachiau ash nestovejau prie scenos ir nerekiau kad shudas kaip nekurios idiotes per kitu projektu grajus !!!!!

20.40 GOETHEANUM
Praktiskai tinka tas pats tekstas. Nors lauke girdejau keleta ne
klisiniu saskambiu. O tai, reikia pripazinti, teikia vilties.
Gerbiu beveik kekviena muzikini stiliu ir ju kurejus. Jei nelabai patinka einu alaus ir nerekiu kad shudas kaip nekurios idiotes per kitu projektu grajus !!!!!!!!!!!!!!!!

21.30 DRAMA
Kiek supratau, performansa kazkiek pagadino tai, kad nepasileido
screen'as (McKaro arkliukas)`?.. Nuvyle "propaganda" - skaiciau, kad tai
labiausiai droninis projektas, etc, bet isgirdau j.m.jarre ir kitokios (gal kiek sunkesnes) elektronikos misini. Esu mates, kaip Mc varo solo idomiau.
Mane shi karta McKaras labai uzhvezhe. Patiko nerealiai, stovejau ir vepsojau.Tik nesupratau kodel tai buvo DRAMA o ne tiesiog McKaras. Susipainiojau kur/ka jis begroja. Garsas turuputi buvo uzhsikimshes, koshe tokia.
PAGARBA

22.20 GIRNU GIESMES
Kazkas skundesi, kad GG paskendo ambiente. Manau, kad kaip tik
"procesai" buvo ne tipiskas Girnu albumas. Taip ir toliau laikyti: pikliavoti
garsai ir tembrai, girnapusiu sauksmas, atmosfera, suliniai ir adatos.
Palaidokit mane su GG trimitais.
Buvau ten, bet nieko negirdejau, o gal nebuvau nes kazkaip neatsimenu ka/kaip grojo Liukas. Kompo jis tikrai neturejo, tai gal buvau vistik. Matyt buvau paskendes savo mintyse.

23.10 WEJDAS
Dar viena spontaniska kolaboracija, uzgimusi tik festivalio diena.
Siaip, paciam vertinti sunku, bet tokie grojimai kartu yra labai idomus (cd
gali ir namie pasiklausyti). Kaip , pvz., pernai buvo Donis + Ensemble Sp + Girnu Giesmes . I like it! Ambientas, plaukiantis spoken-word (ne socialines tematikos), ready-made objektu (itariu, ziurovams nesimate?) nors ir nelabai vykes igarsinimas)... Smagiai pameditavau. Pats WEJDAS pasirodymas - savotiska SALOS antifona.
Pradzioje napavyko paleisti video. Supratau kad dar ne pilnai esu susipazhines su savo powerbooku.Namuose taip dar nera buve kad neraschiau ka ir kur paspausti. Susinervinau nerealiai ir tox likau iki grajaus galo. Jauchiu kad zhiurovus uzhknisom.
Kritikuokit.

24.00 ROMOWE RIKOITO (Prusija)
Ka galima pasakyti, kai klausiau labai neatidziai, etc... ? Apokalipse
dabar. Norvegu smuikininkai gali eiti i kursus...
Skambejo grazhiai, nors jauchiau kad garsistai bishki mazhai patyre dirbti su tokiom
grupem.

01.00 SALA
Psycho (nesakyti "alko") - transas. Savotiskas WEJDAS pasirodymo
antigenas(kaip jau mineta - antifona): uzmigdyti ir gyvi bugnai; shamano
kvietimas ir silicio deriniu gausmas. Polivoksa - i lauza!
Totali psichoze. Pora kartu patekes i sapnu faze supratau kad nebeturiu jegu shitai beprotybei [beprotybei/psichozei geraja prasme].

01.50 DJ Daimon
03.30 DJ Android
Kaip jau rasyta penktadienio dienorastyje - buciau buves nieko pries,
jei "dyzelio guru" butu nedapyles i generatoriu kuro J

------- 28 d. SEKMADIENIS ----------------------

::: Scena :::

13.00 LINOJA
13.40 PIEVOS
Lietuvaiciu "menulio merginos, besislapstancios po debesimis" ir Le
Jeux De La Princesse --- ta skaiscia sekmadienio popiete buvo nelyginant
cinamonas obuoliu pyrage.

14.30 Aiste Smilgeviciute & SKYLE
Siek tiek blogai igarsintas Aistes balsas (jei tyliau snabzda, girdeti
tik pirmose eilese). Ne iki galo maciau, klausiau, is ausu garsai byrejo,
atmintyje nieko netureju...
Nu Aiste tai patika nors ir lauke klausiausi.

Paskutinį kartą redagavo d.n.s. 2005-08-30, 21:46. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2005-08-30, 21:44 
Vartotojo avataras

belieka visiems palinketi gero vakaro ir ramios nakties : )

kitos savaites orai - po panoramos....

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 00:05 
Vartotojo avataras

SP Doni, panašu, kad į jūsų plepalus tik aš atsiliepsiu. na gal ir dar vienas kokis tipas. kiti bijos pasakyti savo nuomonę, dar kiti saugos gerus santykius su kolegomis ar draugais, dar kiti kritikuos jūsų ar mano mintis, bet patys jos neišsakys. o dar kiti pasakys trumpai, kad tas ar kitas buvo super, o tas ir anas buvo šuds. kas reiškia kad beveik nieko ir nepasakys. o gal dar brandina mintis, kaip tas gots, žadėjęs išlieti savo sąmoningas ir nesąmoningas mintis apie tai, kas valdo gotų pasaulį...
o tuo tarpu aš su malonumu išdėstyčiau viską daug giliau ir daug protingiau. o bet tačiau neturiu muzikinio išsilavinimo ir daugelio dalykų tiesiog nežinau. ir man dėl to visai negėda, tik liūdna šiek tiek, kad neprisiruošiu įsigilint labiau. anivaj, pasinaudosiu tik tuo, kad muzika domiuos, lyginti sugebu, savo vertinimo sistemą turiu ir žodį ištart sugebu.

DVI MUDVI - išties šios merginos turėjo pagriebt publikos simpatijos prizą. tokios raudonais skruostukais, skaisčios, balsingos ir lengvos kaip pūkelis. Gražios mergytės gražiais siekiais gražiai dainuoja. Tiesiog jauku.

KULGRINDA - juos visad gerbiau bet niekad labai jau nesižavėjau. man jie tokie šiek tiek netikri. sudėjus viską atrodo per daug jau viskas gražu. na bet čia matyt ne apie muziką aš labiau. šiaip šoka gražiai. dainuoja gražiai. visi jie. atrodo gražiai. merginos :]
turbūt toliau jau grynai asmeninė mano nuomonė, susijusi labiau su visu kaipo judėjimu, kriviais ir pagonybe. visuma irgi turi įtakos...

The FUNGAL KINGDOM (JAV) - aš buvu įspėtas Tito, jog gros visai kitaip nei iki šiol. kaip iki šiol grojo aš žinojau jau gerai. kaip pasikeis, nujaučiau. kaip kimo siautėja irgi žinojau. ale va šis reikalas vis tiek mane nustebino. tai yra junginys. muzika ir kimo gal nelabai. bet duetas suėjo puikiai. ir tai nustebino. smagu ir tai, kad titas paragavo naujo muzikinio gėralo. gal ateityje bus dar įžūlesnis. o kalbant apie pasirodymą, buvo smagu.

GYS - niekad nemokėjau apibūdint tai, ką jaučiu tokiai muzikai. apie techlygį neišmanau. o protingai ir konceptualiai... čia matyt reikia daug ir filosofiškai laužyti liežuvį, o bet tačiau tingiu, o ir nemoku. juolab kad labiausiai man akyse išliko paskutinis jo vyno bei sidro kvapo vaizdas :]

ANDAJA - negirdėjau, bo AŠ kepiau dešreles, o ne tu Doni :]

GOETHEANUM - tai pats puikiausias Sigio projektas. labiausiai tinkantis jo balsui, matyt ir jo mintims bei sielai. puikiai ir solidžiai grojosi šie vyrukai. nors viens iš jų (berods bosinė gitara) gal dėl alkoholio kiekio buvo super aktyvus, o kitas (klavišai) buvo super apatiškas, grupės pasirodymas buvo geriausias iš matytų. tai kad jie grojo gerai, atsispindėjo ir mano skrandyje, beužsiklausęs likau be dešrelių...

DRAMA - na McKaras iki šiol visad grojo taip, jog likdavau labai gerai išsijudinęs ir apsiklausęs. būtent po šio live'o pagalvojau, kad kaip abidna kad nėra įrašo, kuri galėčiau pasiklausyti dažniau. daug žodžių nereikia - stebėjau McKarą, klausiaus muzikos ir šokau vos tik ritmą pagavęs.

GIRNU GIESMES - tai bene pirmas kartas kai pražiopsojau GG. fak.

WEJDAS - "Jauchiu kad zhiurovus uzhknisom" (Donis). sunku ir ginčytis :]
o jei rimtai, tai kaip jau minėjau, nemoku vertint šios muzikos. jos klausymasis man ypač priklauso nuo nuotaikos. tąkart ji buvo tinkama, bet rankose laikiau kamerą, tad susikaupimas ir dėmesys buvo kažkur anapus. ale fone girdėjau ir žinau kad skambėjo gerai. kodėl, nepasakysiu...

ROMOWE RIKOITO - praleidau. dariau žaviai gerai fainai maloniai simpatiškai organaizmerginai masažą :]
SALA - irgi praleidau.

LINOJA - iki šiol tebuvau girdėjęs vieną gabaliuką iš kunigundos rinkinuko. kadangi per pačią kunigundą jos neteko išgirst, o šis gabalas paliko labai gerą įspūdį, tai šio pasirodymo laukiau nuoširdžiai. pradžioj šiek tiek abejojau, kokį velnią ant scenos veikia vokalistė vardu Mantė. nes toji pagrindinė užgožė ją visai. bet matyt kuklioji mergina įsidrąsino ir kolonėlėse pasigirdo ir jos balsas. puikiai suderėjo. beje gitaros galėtų rodyti daugiau emocijų, nes jie tokie nepastebimi, jog rodos groja iš kokio cd ar pan. bet va vokalai buvo tokie geri, kad net perbėgo skruzdeliukai nugara. tai pajusti teko jau labai senai. tad ši grupė man didžiausias atradimas. tikiuos kad tik bus drąsesnės ir scenos nebijančios. šią grupę verta imti pašefuot, bo gali padaryt labai daug ne tik šioje dangaus tipo scenoje.

PIEVOS ir Aiste Smilgeviciute & SKYLE - jas man užgožė Linoja. Pievos dar klausėsi ir buvo smagu bei gražu, bet Skylė jau buvo nebeįdomi. labai puikiai man įkrito į galvą Pievų gabalas 'žiūriu kaip tirpsta'. ilgai sau niūniavau po nosim, prisimindamas malonų vokalą ir priedainio melodiją. laukiu naujo albumo.

apskritai, viską vertinčiau labai teigiamai. tas grupes, kurių muzikos nemoku apibūdinti. tuos atlikėjus, dėl kurių aukoju dešreles. tuos, kurių negirdėjau. tuos, kurie man visad buvo ir, manau, bus gerbiamiausi kūrėjai. tuos ir kitus. dėkui šio festo programeriams.
va kaip ir viskas

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 00:18 
Vartotojo avataras

nu tamsta irgi priesh destydamas mintis apsidraudi. tipo nezhinau, nemoku, reiktu zhinoti ir panashiai :)
pats vienas daugiau parashiai uzh mus abu :) tikras kukulis, tixliau kukluolis tamsta :)
ja, apibendrinant sakau: viskas buvo shaunu + visi galejo sau rasti ka veikti ir klausyti !!!
jau laukiu
MJR 2006,
kaip visada
tai man savotishki nauji metai,
laiko atskaitos tashkas gaunasi :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 00:19 
Vartotojo avataras

apie sestadieni nuo manes asmeniskai tiek:

Dvi Mudvi - grazios merginos, grazios idejos, grazi muzika. ateity bus dar geriau, itariu.

The Fungal Kingdom - stipriai, bet galetu idomiau. Titas Petrikis zinoma inese tik teigiamu muzikiniu dalyku i Kimo projekta.

Gys - nezinojau kad tai naktine muzika. maniau fluxus. pasirodo drone-ambient? kadangi laksciau outside, neisejo gilintis. tik girdejau zemus daznius... " :)

Andaja - maniau bus blogesnis skambesys. skambejo gerai ir stipriai, o tai tokiai muzikai, sutikite, yra daug.

Goetheanum - angliski tekstai festivalio kontekste gal ir siek tiek iskrenta, bet visumoje Sigio grupes kuryba skambejo tikrai sauniai ir idomiai.

Drama - vienas maloniausiu siurprizu. vietoj drone (kuris, neslepsiu, man dazniausiai yra tiesiog nuobodus, nes tokia muzika ne sceniniams koncertams...) sikart buvo d'n'b tematikos. super.

Girnu Giesmes - nauja muzika, senas video. kaip visada - skandinancios kilpos ir anapusybes jausmas. gerrrrrai.

Wejdas - tiesa sakant per Nordic'a buvo geriau, konceptualiau. experimental kolaboracijos gal ir teikia zavesio, bet ne siuo atveju. man labiau patinka atidirbti dalykai, o ne atsitiktinis maigymasis... kazkaip pasirodymas sulipo i viena istisa bloka, tad liko jausmas, jog kazkas neisgirsta, neisreiksta, pamirsta...

Romowe Rikoito - tiesiai i siela. tyli ledine ekstaze. nieko nepridursi.

Sala - beveik nemaciau/negirdejau. gan vienodai.

DJ Daimon - kirto kaip reikiant, nors girdejau tik is toli.
DJ Android - va cia tai zveriskas set'as, iki pat 7-os ryto. kadangi budejau prie vartu, tai stripinejau prie slagbaumo. klykiantys intarpai ir sirenos puikiai tiko su zudanciais ritmais. virs misku skalidesi rukas, kilo saule, o sokio karnavalas tesesi ir tesesi... PAGARBA dj'ui ir uzuojauta tiems, kad bande miegoti :))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 00:38 
Vartotojo avataras

d.n.s. rašė:
nu tamsta irgi priesh destydamas mintis apsidraudi. tipo nezhinau, nemoku, reiktu zhinoti ir panashiai :)

tiesa, apsidraudžiu šiek tiek. tikrai nepretenduoju būti expertu. nuoširdžiai sakau, kad muzikoje aš nieko neišmanau. čia man kaip su menotyros studijomis: studijavau keturis metus, išmokau daug terminų, įsigilinau į begalę istorinių faktų ar techninių dalykų, o va siela vistiek vertina emocionaliai. visos žinios apie tecninius atlikimus tiesiog išgaravo. liko tik tas ir iki studijų turėtas jautrumas kūrybai.
o išties vertinant teisingai reiktų žinot daugiau. iš kitos pusės tada reiktų ir su pačiais atlikėjais apie tai daug kalbt, bo biesas žinoką jie savo garsais siekė pademonstruot ar papasakot.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 00:41 
Vartotojo avataras

ugn rašė:
PAGARBA dj'ui ir uzuojauta tiems, kad bande miegoti :))

o aš manau kad DJ negrojo išvis. bo miegojau ir nieko negirdėjau.
:]

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 07:50 

Na ką - reikia įkišti ir savo trigrašį :) Ko negirdejau/nemaciau - tiesiog praleisiu

SOVIJUS, DRIEZHAS ir ITI, KRATONG, LAUXNA LAUKSNA, HYBRYDS - gal ir negražu taip grupuoti, bet rašyti penkis kartus tą patį tekstą tingisi, o ir mano sugadintai klausai viskas skambėjo vienodai (nemušti už atvirumą!). Kaip ne tokios muzikos mėgėja, išklausius kokias pirmas penkiolika-dvidešimt minučių, ramiai eidavau pasivaikščioti... Jei būtų viena - dvi tokios grupės, tai gal ir pamėginčiau išklausyti iki pabaigos, bet kai jos visos tokios, tai man užtekdavo :)

DONIS - vau! Išklausyta iki galo ir net užmiršta fotografuoti... Pradėjau mastyti ar tik neverta būtų pasiklausyti ir įrašų :) Iš viso penktadienio didžiausias įspūdis!

DVI MUDVI - prisidedu prie visuotinių pagirų šioms mieloms merginoms. Tikiuosi visgi jas dar ne kartą pamatyti/išgirsti. Sekmadienio ryte jos buvo tiesiog atgaiva...

KULGRINDA - miela, malonu, gražu, nepaprasta :) Beje, ten ne tik merginos grazios, ten ir vaikinai simpatiški :)

The FUNGAL KINGDOM - po visų komentarų/pasisakymų supratau, kodėl man skambėjo ne taip... Ko gero anksčiau labiau patiko, bet čia labai subjektyvu...

ANDAJA - štai čia mano dūšia ir atsigavo :) Absoliučiai "mano" muzika... Tik vėlgi kaip ir visada būtent šitai grupei apšvietimo pagailėta :)

GOETHEANUM - ko gero skambėjo geriausiai ir visų iki šiol girdėtų kartų. Užtat apšvietima nerealus (kaip visada). Įdomu, Sigis kokius nors kyšius apšvietėjams duoda ar tiesiog kažkaip teigiamai juos veikia? :)

GIRNU GIESMES - po kiek laiko supratau, kad sėdžiu ir miegu... Gera lopšinė - kad neišbaidyti miego, kol jis dar nepraėjo, pamažu nunešiau savo kūną į palapinę...

LINOJA, PIEVOS , Aiste Smilgeviciute & SKYLE - labai tiko po rytinio pievos folkloro. Linoja buvau girdėjus ir anksčiau, tikiuosi išgirsti ir vėl, kitos dvi grupės irgi puikiai nuskambėjo...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 08:17 
Vartotojo avataras

SP rašė:
belieka visiems palinketi gero vakaro ir ramios nakties : )

SPiuk, neužmiršk įrašyti visą mano darbą į cdr ar dvd. bo kuo toliau tempsime, tuo sunkiau bus.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 09:14 
Vartotojo avataras

Cituoti:
Kiek supratau, performansa kazkiek pagadino tai, kad nepasileido
screen'as (McKaro arkliukas)`?.. Nuvyle "propaganda" - skaiciau, kad tai
labiausiai droninis projektas, etc, bet isgirdau j.m.jarre

jo. su screen'u tai tikrai abidna labai buvo... buvau pasiruoses nerealia programa... na bet kaip sako batsiuvys be batu :) kuomet puse dienos kabini projektoriu prie lubu, reikia tiketis, kad butent tu juo ir nepasinaudosi :) kas link drone, tai tikrai jo turejo buti daugiau, taciau vos vienoj vietoj pabandziau ji ipinti i muzika ir supratau, kad arba drone, arba as nieko nebegirdziu ant scenos... nepagelbejo net ausines, nes is miksherio per jas girdejosi tik vienas kanalas. pradzioj norejau jungtis savo mixing desk'a, taciau, kazkokiu mistiniu galiu turintys, garsistai itikino mane pasinaudoti ju turima aparatura... besinaudojant islindo keistu ir nedokumentuotu momentu :) na bet tikiuosi ir taip gavosi neblogas pasirodymas...

Cituoti:
Tik nesupratau kodel tai buvo DRAMA o ne tiesiog McKaras. Susipainiojau kur/ka jis begroja

na buvo cia priekaistu, kad Drama visus iszudys :) nutariau IX MJR proga ipinti melodiniu ir ritminiu strukturu... na ir apartura si karta trupuciuka pakiso koja... turejo viskas buti siek tiek agresyviau...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 10:22 
Vartotojo avataras

McKaras rašė:
na buvo cia priekaistu, kad Drama visus iszudys :) nutariau IX MJR proga ipinti melodiniu ir ritminiu strukturu... na ir apartura si karta trupuciuka pakiso koja... turejo viskas buti siek tiek agresyviau...

gavosi tikrai stebinanciai geras set'as, valio techninems problemoms! :) kazkiek primine Sudeikius, nors itariu sie nostalginiai priminimai ir uzuominos McKarui jai igrise... :)) sikart isties Drama buvo panasi tiesiog i McKara. atvirai ir nuosirdziai. o drone bei ambient atmosferos pas kitus projektus netruko, taigi MC pasirodymas tikrai praturtino muzikine MJR pyne.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 10:40 
Vartotojo avataras

dekui uz silta atsiliepima, nors ir dziugaujat del iskilusiu tech. problemu :)

Cituoti:
nors itariu sie nostalginiai priminimai ir uzuominos McKarui jai igrise

na keista kazkaip, kuomet tiek daug vandens nuo to laiko nutekeje, tiek visko dar padaryta, o atsimenama dazniausiai tik tai :) gal tikrai reikia tupti (atradus laiswo laiko) prie tos programos irasu? :)

Cituoti:
isties Drama buvo panasi tiesiog i McKara

nuo saves taip paprastai nepabegsi :) the same man behind the wheel :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 10:48 
Vartotojo avataras

ja ja, McKarai, pavaryk ta programa i cd. Labai lauxiu !!!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 10:50 
Vartotojo avataras

McKarai, kada galima bus paimt tą naują CD? :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 10:53 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
McKarai, kada galima bus paimt tą naują CD? :]

Skrandis mane aplenke:) ir as to paties klaust norejau.
McKarui apskritai budinga manyti: kas sena - tas praeitis. kaip jis pats sako: XXi amzius ant kiemo, ka jus cia apie kokius 1995 m. gabalus kalbat, nebeidomu... taigi vat idomu. kas gera - tas ilgam islieka.matai?:)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: