Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2020-11-29, 21:15

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 10:55 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
koks tirazas ir kiek kainuoja? :))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 11:07 
Vartotojo avataras

nu tai kada bus, Mc ???
ei!!!??? :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 11:07 
Vartotojo avataras

aš imsiu du, mano brolis Liuxemburge irgi nori vietiniams pademonstruot

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 11:15 
Vartotojo avataras

man ir vieno pakax, bet gal kas paiims ishkarto 3cd ???
McKarai, matai kas darosi. Liaudis alpsta kaip nori to cd, davai, nestabdyk, juk stovi archyvuose failai. Pagrok namuchiuose keleta naktu, dar keleta naktu padailink, virsheli pavaryk ir kita sav jau prekyboj kad butu! :)
juokauju zhinoma, neuzhpyk, zhinau kad darbo daug.
turesim vilties kad nepasididziuosi.

atsiliepimai apie 2005MJR vis dar laukiami !

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 11:35 
Vartotojo avataras

na Doni pradziai tavo albuma reikia uzbaigt :) kas link mano, tai po trupuciuka rasau kita stufa, taciau gal pagalvosiu ir apie sudeikiu MJR programa... ne taip viskas paprasta, del tu poros naktu :) juolab investicijos nemazos lauktu... gal preorderi reikia organizuot :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 11:37 
Vartotojo avataras

davai. ash uzhsisakau ish anxto, perku taip sakant.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 11:42 
Vartotojo avataras

aš iškart du. rimtai.

alio alio, laukiame ir kitų nuomonės apie mjr dalyvius. juk indomu pasidalinti patirtimi ir žiniomis.

Paskutinį kartą redagavo Skrandis 2005-08-31, 11:53. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 11:50 
Vartotojo avataras

ir ash - viena. dargi su dziaugsmu:) rimtai

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 11:57 
Vartotojo avataras

cia ne turgus :) tegu adminas situos postus perkelia i koki pageidavimu skyreli :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 16:09 
Vartotojo avataras

Buvau tik šeštadienį, bet iš atsiliepimų sprendžiu, kad šis "sumažintas" šių metų festivalio variantas labai pasiteisino. Aš manau, kad kitais metais MJR (nors ir jubiliejiniam) nevertėtų per daug išsiplėsti žiūrovų skaičiumi ir tapti panašiam į masinį renginį kaip paskutiniais metais. Tas, kam tikrai įdomu ir kas tikrai norėjo pamatyti šių metų MJR, tas nusipirko bilietus iš anksto ir kaina nepasirodė didelė. Atpigęs ir išsiplėtęs renginys vėl sutrauktų masę girtuoklių ir kitokių veikėjų, kurie liktų nepatenkinti viskuo ir dar paliktų kalnus šiukšlių.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 16:20 
Vartotojo avataras

nu jau ne.
as kai pamaciau pavargusias ugniaus akis tai nebenorejau sakyti mjr minusu, ale jus mane verciat. pernai buvo girtuokliu? tai cia tie linksmi gal vyrukai kurie su zalvariu dainavo alaus alaus?? pernai buvo visom prasmem linksmiau ir geriau, jei jau norit lygint tai ir as palyginsiu. ivairesne muzika. visko daugiau. atrakciju, zmoniu, na shudo irgi, bet tai cia niekis. vieta irgi geresne.
kaip kazkas ir rase, kad ir kokia pagarba organizatoriams ir pan, pernai buvo geriau.

man buvo GERiAU pernai.

vot.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 16:23 
Vartotojo avataras

Angel Of Hearth And Home rašė:
Buvau tik šeštadienį, bet iš atsiliepimų sprendžiu, kad šis "sumažintas" šių metų festivalio variantas labai pasiteisino. Aš manau, kad kitais metais MJR (nors ir jubiliejiniam) nevertėtų per daug išsiplėsti žiūrovų skaičiumi

apie tai kad pasiteisino manot is atsiliepimu? ir isvadas sias pateiket issamiai isstudijavus atsiliepimus?

tai va. zinokit, mano atsiliepimas kitoks. perstudijuokit is naujo.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 16:33 
Vartotojo avataras

jei tau gerumas festivalio dydyje ar asmeninio ciklo sutrikimuose (PMS) tuomet visiskai suprantama tavo reakcija. jaukiau kaip tik buvo si karta, praktiskai jokiu pasaliniu zmoniu, super parinkti atlikejai, filmai ir paskaitos... gal ir subjektyvu, taciau si karta buvo visko, ko man trukdavo anxsciau.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 16:41 
Vartotojo avataras

pasakyciau as tau daug ka. bet su klimakterinio amziaus diedais diskutuoti nenoriu.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 17:31 
Vartotojo avataras

pievagrybis rašė:
ale jus mane verciat.

be abejo viskas yra subjektyvu. baimė sakyti tiesą irgi sprendimas. smagu kad išdrįsai pasakyt kas ant sielos guli. kalbant apie atmosferą, aš tamstai nepritariu totaliai.
ERDVĖ- ši erdvė buvo daug jaukesnė ir smagesnė nei (už)pernai. tam įtakos turi tai, jog ji mažesnė, labiau glausta, nepanaši į futbolo stadioną, pušys žemos ir jaukios, gamta arčiau, erdvė uždaresnė, maudynėms vieta tinkamesnė. vaikštinėjant iš taško a tašką b, pasieki daug greičiau ir paprasčiau.
PUBLIKA - tai, kad ji visa susimaišė ir dalyviai buvo tarp žiūrovų suteikė irgi tokio jaukumo. visi tapo vienetu. išties ji buvo kultūringesnė ir nesigirdėjo daug metalurgiškai buduliškų frazių ar muzikų. ji išties tvarkingesnė ir švaresnė. girtų nesimatė, nes tie kurie atvažiavo, išties labiau norėjo pačio renginio nei galimybės pasitusinti. ji išties tampa šiame feste vis solidesnė ir įvairesnė.
muzikinė PROGRAMA - vieno ko nebuvo, tai gotikos. ir to visai nereikėjo, juk šiam stiliui yra skirtas visas kitas festivalis. rock-metalo buvo, neo ir folko buvo, elektronikos buvo, experiment buvo, industrial buvo, dj buvo, reggae buvo, dainų prie laužo buvo. žodžiu, daugiau nebeįmanoma...

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-31, 17:45 

Na ir as parasysiu savo ispudzius. Turiu pasakyti kad apsilankyti MJR teko pirma karta, taciau ispudis labai geras. Visu pirma pati Kernaves aplinka, ispudinga gamta, jaukios trobeles, nedelis ezeriukas sukuria jaukia atmosfera. Prie to prisidejo ir dalyviai, kas prie lauzo dainuoja, kas pasiemes koki instrumenta groja. Tiesa teko mayti keleta luzusiu zmoniu besivoliojanciu pakampemis. Pirma diena atvaziavau kokia 4h, tai kol isikuriau atejo ir vakaras, todel praleidau pirtyje vykusius renginius ir tiesiai nuejau i pagrindine scena kur turejo prasideti koncertas. O jis prasidejo pagoniskomis kulgrindos apeigomis, tiesa jos vyko lauke. Kulgrindos sis, tiek kitas pasirodymas kita diena buvo vienas geriausiu. Nuostabi folko ir pagoniskos kulturos simbioze pasireiske melodingomis dainomis,ritulais,senoviniais paprociais perkeltais i neatpazystamai pasikeitusi siu laiku pasauli. Todel aplinkui skeidziama aura sukure nepakartojama pojuti.Tingiu toliau smulkiai aprasineti visas grupes todel trumpai paminesiu paminesiu jog patiko sovijaus hipnotizuojanti ir orginali programa, driezhas irgi neblogai pagrojo, taciau labiau patiko ramesnes vietos negu ritminine muzika. Laksna Lauxna nezuvejo, pasirodymas buvo silnesnis nei pries tai du matyti kunigundose. Nepatiko ir noise intarpas. Kratong pasizymejo nuolat kintancia ir nepastovia muzika, taciau toks blaskimasis nedave laiko isijausti i muzika. Toliau atgaiva sielai - Donis. Sunku isreiksti zodziais kaip mane veike tyra ir svaiginanti garso tekme. Zodziu geras ambientas ir dar gyvai akomponuojama birbyne. Tiesa veliau atsiranda bytas kuris lydi visa programa iki pabaigos, man tai isdudzio nepadare. Na ka laikas vakaro desertui - hybryds. Is pradziu kiek nuobodokai veliau po truputi isilingavo ir man suejo visai neblogai, jei vietomis buvo kiek nuobodoka tai viska atpirko labai meniska ir skoninga instaliacija. Esemble SP is vis neprisimenu ka grojo, turbut del to kad ispudzio nepaliko. Siai dienai buvo pakankamai, todel nusprendziau eiti miegoti, palikdamas didzejus groti toliau. Po lietaus palapine buvo suslapusi todel trugde uzmigti, dar ta didzeju kalama muzika, be to kazkokia merga gerai ikalusi ziauriai keikesi, todel tokiom salygom pavyko nusnusti tik pora valandu.
Is kitos dienos pasistengiau isspausti kuo daugiau. Is pat ryto is kart puoliau i pirty klausyti labai idomiu Viduno chebros paskaitu. Todel laikas ejo greitai juolab, kad zmones susirinko tikrai turintys ka pasakyti. Ten isbuvau iki kol vel prasidejo koncertas. Pakeites dislokacijos vieta jau su malonumu klausiausi Dvi mudvi pasirodymo. Mergaiciukes grojo labai nuosirdziai ir paliko perspektyvios grupes ispudi. Toliau atejo Viduno chebrantai ir vel pademonstravo idomia programa. Sikart ir muzikine. Veliau vel kulgrinda, apie kuria jau minejau.FUNGAL KINGDOM pasirodymas buvo ne toks koks tikejausi, sunku pasakyti kas buvo blogai tiesiog nepatiko ir viskas. Gys - vel praraja atmintyje. Andaja girdejau pirma karta ir aplamai tai turbut viena is pirmuju gyvai isgirsta metal grupe, nes i metalo tusus nevaikstau. Pasirodymas labai patiko, zodziu vyrai is sirdies pavare, nes iki tol truko geros gitaru dozes.
GOETHEANUM grojo nebloga roka, keli gabalai visai pramuse kiti nieko ypatingo, be to isryskejo neblogas vokalisto balsas. Manau tokia grupes gali iseiti ir i platesnius vandenys. Pagaliau Drama. Is sio projekto daug tikejausi, taciau vietoj ko nors zhostko isgirdau gan sausa byta, tiesa kai kurios vietos uzkabino. Ir visu ritminiu programu sitas man labiausiai patiko, nors truko gilumo, taciau techniskai atlikta nepriekaitiskai. Tiesa gaila, kad instaliaciju nebuvo. Girnu giesme ispudzio nepadare, taciau Wejdas labai nustebino. Toks saltas dark ambient. Kiek girdejau kitu atsiliepimu daug kam jis nepaliko didelio ispudzio, bet man tikra isimine. Zodziu vienas geriausiu festivalio pasirodymu. Veliau turbut viso festivalio labiausias pasirodymas - ROMOWE RIKOITO. Tik beda buvo ta kad jauciausi ziauriai nuvarges, karntriai isklauses visus dalyvius, todel sunkiai sekesi pajusti visas muzikos subtilybes, todel negaliu buti objektyvus. Vienok pasirodymas tikrai buvo geras, jei ne pats geriausias. Veliau dar radau jegu paskutiniam pasirodymui - SALA. Turiu pasakyti jog tai buvo didziausia staigmena. Niekad negirdejau sio projekto, todel buvau patenkintas gan gera prichodelikos doze. Del didziulio nuovargio neklausiau didzeju ir ejau miegoti, bet nakti buvo ziauriai salta ir dar tie DJ, del to uzmigti praktiskai nepavyko.
Tad atsikeliau anksi ryte pasivaiksciojau po apylikes ir gryzau i pirti ziureti filmo. Deja dingo elektra todel gryzau dar numigti palapine. Veliau vel seke pora paskaitu ir dar karta su malonumu paziurejau Dvi Mudvi. Uzdarymo nesulaukiau nes su chebra isvykom namo. Gaila kad publika labai menka susidomejima rode Viduno programai, nes paskaitu buvo daug ir idomiu. Taip pat gaila bet pilnai nepaziurejau nei vieno filmo (ne Viduno) , nes nebuvo imanoma patekti i mazyte pirtele del didelio zmoniu kiekio. Dziugu kad daugelis atvyko su savo atzalom tai teikia vilty kad ateity subkulturos pasipildys naujais veidais. Tikiuosi kad ir kitais metais renginys nebus menkesnis. Ir dar didelis respect organizatoriams.

Paskutinį kartą redagavo Baal 2005-08-31, 21:55. Iš viso redaguota 3 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 166 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: