Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2017-05-23, 03:12
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 407 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 22, 23, 24, 25, 26
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2013-09-11, 09:16 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
Pranešimai: 2579
Miestas: druskininkai/vilnius
dar Zenki yra japonų mangos personažas
Cituoti:
Zenki appears to be a child who transforms into his true and powerful demon form

bet man labiau patiko žodyno išdėstymas.
žo, mažiau valgyk ryžių su vištiena ir gal pasiseks neįlipti į šuns š.

_________________
www.vilkai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2013-09-11, 10:17 

Prisijungė: 2013
Pranešimai: 9
Ačiū, Vilkdalgi, už gerą žodį. Nieko man daugiau nelieka - tik tavęs paklausyti.


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2014-09-12, 15:51 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Pranešimai: 1124
Pilnatis transliuoja sėkmingai.
Atsimenu nuo vietos kurioje brendu su pažįstama per purvyną. Aplink visiška pilkuma ir purvas. Gatvės kaip vieškeliai, važinėja geltoni ikarusai. Sovietmetis. Purvina geltona yra ryškiausia spalva kokią matau sapne. Palieku pažįstamą stotelėje, nes turiu eiti į misiją. Darom kažkokį atsišaukimą prieš valdžią ar pan. Esame aš, QQ, McKaras ir dar pora atsitiktinių žmonių nedalyvaujančių forume. Įeiname į aukštą drėgną pastatą, užlipame į pirmą aukštą visi. Ką mes čia darome dar nežinau, bet ir neklausinėju savęs. Stovim pirmam aukšte. Nuzulinti žingsnių laiptai, keramikinėmis plytelėmis išklotos grindys. Visame pastate prietema, bet visiškai tuščia. Iš kabineto išeina senukas. Visas pilkas. Gydytoja pradeda su kažkuo iš mūsų grupelės kalbėti rusiškai. Aiškina, kad čia ne patikrinimui dėl kariuomenės šitas aukštas. Čia tikrina ar sveiki ir ar gali dirbti pensininkai. Mums reikia kilti aukščiau. Antras aukštas visas raudonai tamsus. Bordinis. Trinamės palei sienas ir kažko laukiam. Kažką šnekam. Galų gale kylam į trečią aukštą. Jis šviesiai pilkas. Per langą matosi aukštas žmogus, kurio galva ties pat grotuotu langu. QQ sako "jis vienas pirmųjų sovietų sąjungoj pradėjo pardavinėt hašišą". Šalia jo treninginis jaunimėlis. To žmogaus ūgis gal 10 metrų, jis visas tox susivėlęs ir labai liūdnas. Galų gale kažkas pasigirsta kitam koridoriaus gale. McKaras šneka su kažkuo rusiškai. Su gydytoju. Pasirodo šitame aukšte taip pat ne dėl kariuomenės tikrina, o čia gydo visokias fobijas. Klausiam kox pas daktarą pacientas, sako kad senukas, kuris bijo šikti, bet bijo ir prisišikt į kelnes. Jis išbega į koridorių su kėde prilipusia prie užpakalio rėkdamas "man reikia į tualetą", o kai mėginam jį pagauti, jis bėga tolyn koridorium su ta kėde (tokia medinė kėdė su pasidėjimu rankom. Raudonas audeklas.) Galų gale QQ jį sugauna ir abu su daktaru neša į tualetą. QQ piktinasi, kad jis čia ne senių nešiot į tuliką atėjo. Juokingi vaizdai kaip jie su daktaru abu galinėjasi, mėgindami senuką su kėdę. prilipusia prie subinės, įkišti į tualetą. Tuo tarpu aš klausiu McKaro kodėl mes čia šitoj ligoninėj mėginam praeiti patikrinimą dėl kariuomenės. Tai pasirodo mes čia turime eiti per visus aukštus ir taip tempti laiką niekam nesukeldami įtarimų, nes prasidėjus nakčiai turi pora draugų įkalbėti sargus, kad juos įleistų į šią polikliniką ir tada ant stogo turim iškelti savo vėliavą ir paleisti signalines raketas. Kylam aukščiau, palikę QQ galynėtis su senuku ir kėde, prilipusia prie subinės. Gretimais atsiranda pastatas. Jame kažkokia moteris su uždegta žvake piešia ore keistus simbolius. Vienas mūsiškių atsakinėja su raudona šviesele. Pagalvoju "kaip gera būtų turėti žalios spalvos lazerį ir juo supjaustyt šitą pilką dangų". Pilkumą keičia tamsios spalvos. Apima baimė. Atsibundu. Už lango pilnatis. Viskas gerai vadinasi. Galima vėl nemiegoti.

_________________
Recenzijos, interviu, distro, noizzzz http://www.terror.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2014-09-24, 00:55 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 14207
Miestas: Vilnius
[avydžiu tokio sapno ir ryškios atminties. bet kai parakas statinėje sausas, apokalipsė jau rakina laiptinės duris, tai lieka tik konstatuoti, džiaugtis, užgerti. Ačiū tau, Levai! :)

Cituoti:
ir tada ant stogo turim iškelti savo vėliavą ir paleisti signalines raketas.

_________________
kad tavy grausmas


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2015-03-25, 11:08 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 14207
Miestas: Vilnius
Nežinau kodėl, bet karts nuo karto susapnuoju Baltarusiją ir tai atsimenu :)
Šiąnakt pabuvojau kažkokiam viešbuty, kur vyksta konferencija ir ieškojau per įvairius aukštus nusipirkt alaus, tai vienam bare visi kalbėjo lietuviškai ir sakė man, ką tu manai mes čia gero alaus neturime...?
Žiemą sapnavau, kad važiavom į futbolą, kažkokį Gudijos miestuką, einant į stadioną nuklydau į senamiestį, vakaro tamsoje jis buvo apšviestas mažai, fakelais ir atrodė kad patekau į Mindaugo laikus, galvojau koks gražus, niūrus ir natūraliai išsilaikęs senamiestis. Po to buvo diena ir aplink dygo daug gražių modernių pastatų, juos mėginau nufotografuoti iphonu, bet kažkokia programėlė vietoj nuotraukos įjungdavo valstybinį turizmo puslapį, ot Lukašenka patvarkęs informacinę aplinką. Po to prie manęs prisikabino veteranas su dviračiu, kuris priekaištavo, kad mes ne taip suprantame Antrojo pasaulinio karo pamokas, bet priėjęs anūkas nuramino ir nusivedė įsikarščiavusį senolį. Stadionas jau buvo pilnas, bet kuo viskas baigėsi gal dar lemta sužinoti... :))

_________________
kad tavy grausmas


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2017-03-28, 06:48 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 14207
Miestas: Vilnius
Kol nepamiršau / šiąnakt sapnavau kad persikėliau gyventi į Užupį, bet jis atrodė visiškai kitaip, nei dabartinis Užupis. Nuomoju namus pas tokią dvasingą jaunuolių porą, labai daug dėžių, daiktų ir kažkodėl daug prigužėjo draugų ir bičiulių nakvoti, matyt kokia proga ar renginys. Na bet einu išsiųsti siuntinius į paštą, o paštas čia oho kokioj bažnyčioj, tokioj didžiulėj katedroj įsikūręs, spalvotom plytelėm dekoruotoj, labai aukšti ir statūs laiptai iš vienos pusės, net baisu nulipt. Galvoju, ale gerai aš čia siuntinėsiu dabar visokį bliaką ir paganą iš bažnyčios! reikia įdėt į feisbuką. Bet paštas gal nedirba, tačiau turi visokių įdomių suvenyrčikų, ridenami kauliukai su miniatiūriniais vyčiais ir pan., bet nesvarbu. Kažkoks atsiranda senis, jis sako nori pasitikti dukrą, tai aš einu padėt jam pasitikt, o lauke jau kaip ir žiema prasidėjus. Ateina ta dukra su vyru, pasirodo tai tie patys iš kurių aš nuomoju namus, kažkur mes važiuosim, jie atneša smilkalų ir visokių įdomių puodelių. Atsiduriam pas tokį užupietį namuose, intelektualus ir ilgas pokalbis, labai malonu, jis mokslininkas. Ant vieno iš puodelių pamatau tokį senovinį užrašą KAUṆE, jo toks būtent su tašku po N raide - dingteli mintis, kad tas reiškia "kaunė", "kauna" t.y. kova, karas, mūšis. Pasidalinu šia mintim su gerb šeimininku profesorium, tas sako nu negali būti. O jau ir Vykintas Vaitkevičius čia. Sakau nu tikrai, Kauno pavadinimas tai turbūt ir kilęs nuo kaunos, mūšio. Gerai, imam magišką etimologinį žodyną, atsiverčiam, tikrinam, na ir ką jūs galvojat, gi tikrai - stebisi visi - "kauṇ" šaknis pasirodo reiškia triukšmą, maginį užkalbėjimą, troleibuso zyzimą, tai ir mūšio garsą. Aš lieku patenkintas labai pasirodęs toks įžvalgus, vyrai stebisi, dar profesorius man meta reikšmingą komplimentą, girdi Jūsų labai gera kalbos sintaksė. Taigi, oho kaip šaunu, bet jau tie šeimininkai kiti sako laikas jau važiuot, tikrai prisimenu kad dar daiktų krūvą reik surinkti, paruošti, o jau temsta lauke... Greit pėdinu atgal į tą būstą, paupiais smėlėtais, kirsdamas kampus. Tik jaučiu kad nepatogu eit, kažkas krenta užanty, byra iš po striukės, skubu ir galvoju nu kas gali byrėt, gal čia tie smilkalai ar kokie kiti materijolai. Galvoju nu užlipęs prie gatvės šviesoj pažiūrėsiu. Nu ir apsižiūriu, o byra pasirodo plastikiniuose maišeliuose sudėtas džiovintas karvių mėšlas... Turbūt importinis. Gerai, bus kuo pakurt pečiuką.

_________________
kad tavy grausmas


Į viršų
 Aprašymas  
 

senbuvis
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2017-03-29, 08:46 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Pranešimai: 383
Ir kažkodėl jokios erotikos, gi irgi būtų įdomu.

_________________
palaimintas dusyk - dusyk laimingas!


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 407 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 22, 23, 24, 25, 26


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: