Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2018-03-24, 21:29
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 459 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2013-09-11, 09:16 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
Pranešimai: 2598
Miestas: druskininkai/vilnius
dar Zenki yra japonų mangos personažas
Cituoti:
Zenki appears to be a child who transforms into his true and powerful demon form

bet man labiau patiko žodyno išdėstymas.
žo, mažiau valgyk ryžių su vištiena ir gal pasiseks neįlipti į šuns š.

_________________
www.vilkai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2013-09-11, 10:17 

Prisijungė: 2013
Pranešimai: 9
Ačiū, Vilkdalgi, už gerą žodį. Nieko man daugiau nelieka - tik tavęs paklausyti.


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2014-09-12, 15:51 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Pranešimai: 1124
Pilnatis transliuoja sėkmingai.
Atsimenu nuo vietos kurioje brendu su pažįstama per purvyną. Aplink visiška pilkuma ir purvas. Gatvės kaip vieškeliai, važinėja geltoni ikarusai. Sovietmetis. Purvina geltona yra ryškiausia spalva kokią matau sapne. Palieku pažįstamą stotelėje, nes turiu eiti į misiją. Darom kažkokį atsišaukimą prieš valdžią ar pan. Esame aš, QQ, McKaras ir dar pora atsitiktinių žmonių nedalyvaujančių forume. Įeiname į aukštą drėgną pastatą, užlipame į pirmą aukštą visi. Ką mes čia darome dar nežinau, bet ir neklausinėju savęs. Stovim pirmam aukšte. Nuzulinti žingsnių laiptai, keramikinėmis plytelėmis išklotos grindys. Visame pastate prietema, bet visiškai tuščia. Iš kabineto išeina senukas. Visas pilkas. Gydytoja pradeda su kažkuo iš mūsų grupelės kalbėti rusiškai. Aiškina, kad čia ne patikrinimui dėl kariuomenės šitas aukštas. Čia tikrina ar sveiki ir ar gali dirbti pensininkai. Mums reikia kilti aukščiau. Antras aukštas visas raudonai tamsus. Bordinis. Trinamės palei sienas ir kažko laukiam. Kažką šnekam. Galų gale kylam į trečią aukštą. Jis šviesiai pilkas. Per langą matosi aukštas žmogus, kurio galva ties pat grotuotu langu. QQ sako "jis vienas pirmųjų sovietų sąjungoj pradėjo pardavinėt hašišą". Šalia jo treninginis jaunimėlis. To žmogaus ūgis gal 10 metrų, jis visas tox susivėlęs ir labai liūdnas. Galų gale kažkas pasigirsta kitam koridoriaus gale. McKaras šneka su kažkuo rusiškai. Su gydytoju. Pasirodo šitame aukšte taip pat ne dėl kariuomenės tikrina, o čia gydo visokias fobijas. Klausiam kox pas daktarą pacientas, sako kad senukas, kuris bijo šikti, bet bijo ir prisišikt į kelnes. Jis išbega į koridorių su kėde prilipusia prie užpakalio rėkdamas "man reikia į tualetą", o kai mėginam jį pagauti, jis bėga tolyn koridorium su ta kėde (tokia medinė kėdė su pasidėjimu rankom. Raudonas audeklas.) Galų gale QQ jį sugauna ir abu su daktaru neša į tualetą. QQ piktinasi, kad jis čia ne senių nešiot į tuliką atėjo. Juokingi vaizdai kaip jie su daktaru abu galinėjasi, mėgindami senuką su kėdę. prilipusia prie subinės, įkišti į tualetą. Tuo tarpu aš klausiu McKaro kodėl mes čia šitoj ligoninėj mėginam praeiti patikrinimą dėl kariuomenės. Tai pasirodo mes čia turime eiti per visus aukštus ir taip tempti laiką niekam nesukeldami įtarimų, nes prasidėjus nakčiai turi pora draugų įkalbėti sargus, kad juos įleistų į šią polikliniką ir tada ant stogo turim iškelti savo vėliavą ir paleisti signalines raketas. Kylam aukščiau, palikę QQ galynėtis su senuku ir kėde, prilipusia prie subinės. Gretimais atsiranda pastatas. Jame kažkokia moteris su uždegta žvake piešia ore keistus simbolius. Vienas mūsiškių atsakinėja su raudona šviesele. Pagalvoju "kaip gera būtų turėti žalios spalvos lazerį ir juo supjaustyt šitą pilką dangų". Pilkumą keičia tamsios spalvos. Apima baimė. Atsibundu. Už lango pilnatis. Viskas gerai vadinasi. Galima vėl nemiegoti.

_________________
Recenzijos, interviu, distro, noizzzz http://www.terror.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2014-09-24, 00:55 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 14228
Miestas: Vilnius
[avydžiu tokio sapno ir ryškios atminties. bet kai parakas statinėje sausas, apokalipsė jau rakina laiptinės duris, tai lieka tik konstatuoti, džiaugtis, užgerti. Ačiū tau, Levai! :)

Cituoti:
ir tada ant stogo turim iškelti savo vėliavą ir paleisti signalines raketas.

_________________
kad tavy grausmas


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2015-03-25, 11:08 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 14228
Miestas: Vilnius
Nežinau kodėl, bet karts nuo karto susapnuoju Baltarusiją ir tai atsimenu :)
Šiąnakt pabuvojau kažkokiam viešbuty, kur vyksta konferencija ir ieškojau per įvairius aukštus nusipirkt alaus, tai vienam bare visi kalbėjo lietuviškai ir sakė man, ką tu manai mes čia gero alaus neturime...?
Žiemą sapnavau, kad važiavom į futbolą, kažkokį Gudijos miestuką, einant į stadioną nuklydau į senamiestį, vakaro tamsoje jis buvo apšviestas mažai, fakelais ir atrodė kad patekau į Mindaugo laikus, galvojau koks gražus, niūrus ir natūraliai išsilaikęs senamiestis. Po to buvo diena ir aplink dygo daug gražių modernių pastatų, juos mėginau nufotografuoti iphonu, bet kažkokia programėlė vietoj nuotraukos įjungdavo valstybinį turizmo puslapį, ot Lukašenka patvarkęs informacinę aplinką. Po to prie manęs prisikabino veteranas su dviračiu, kuris priekaištavo, kad mes ne taip suprantame Antrojo pasaulinio karo pamokas, bet priėjęs anūkas nuramino ir nusivedė įsikarščiavusį senolį. Stadionas jau buvo pilnas, bet kuo viskas baigėsi gal dar lemta sužinoti... :))

_________________
kad tavy grausmas


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2017-03-28, 06:48 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 14228
Miestas: Vilnius
Kol nepamiršau / šiąnakt sapnavau kad persikėliau gyventi į Užupį, bet jis atrodė visiškai kitaip, nei dabartinis Užupis. Nuomoju namus pas tokią dvasingą jaunuolių porą, labai daug dėžių, daiktų ir kažkodėl daug prigužėjo draugų ir bičiulių nakvoti, matyt kokia proga ar renginys. Na bet einu išsiųsti siuntinius į paštą, o paštas čia oho kokioj bažnyčioj, tokioj didžiulėj katedroj įsikūręs, spalvotom plytelėm dekoruotoj, labai aukšti ir statūs laiptai iš vienos pusės, net baisu nulipt. Galvoju, ale gerai aš čia siuntinėsiu dabar visokį bliaką ir paganą iš bažnyčios! reikia įdėt į feisbuką. Bet paštas gal nedirba, tačiau turi visokių įdomių suvenyrčikų, ridenami kauliukai su miniatiūriniais vyčiais ir pan., bet nesvarbu. Kažkoks atsiranda senis, jis sako nori pasitikti dukrą, tai aš einu padėt jam pasitikt, o lauke jau kaip ir žiema prasidėjus. Ateina ta dukra su vyru, pasirodo tai tie patys iš kurių aš nuomoju namus, kažkur mes važiuosim, jie atneša smilkalų ir visokių įdomių puodelių. Atsiduriam pas tokį užupietį namuose, intelektualus ir ilgas pokalbis, labai malonu, jis mokslininkas. Ant vieno iš puodelių pamatau tokį senovinį užrašą KAUṆE, jo toks būtent su tašku po N raide - dingteli mintis, kad tas reiškia "kaunė", "kauna" t.y. kova, karas, mūšis. Pasidalinu šia mintim su gerb šeimininku profesorium, tas sako nu negali būti. O jau ir Vykintas Vaitkevičius čia. Sakau nu tikrai, Kauno pavadinimas tai turbūt ir kilęs nuo kaunos, mūšio. Gerai, imam magišką etimologinį žodyną, atsiverčiam, tikrinam, na ir ką jūs galvojat, gi tikrai - stebisi visi - "kauṇ" šaknis pasirodo reiškia triukšmą, maginį užkalbėjimą, troleibuso zyzimą, tai ir mūšio garsą. Aš lieku patenkintas labai pasirodęs toks įžvalgus, vyrai stebisi, dar profesorius man meta reikšmingą komplimentą, girdi Jūsų labai gera kalbos sintaksė. Taigi, oho kaip šaunu, bet jau tie šeimininkai kiti sako laikas jau važiuot, tikrai prisimenu kad dar daiktų krūvą reik surinkti, paruošti, o jau temsta lauke... Greit pėdinu atgal į tą būstą, paupiais smėlėtais, kirsdamas kampus. Tik jaučiu kad nepatogu eit, kažkas krenta užanty, byra iš po striukės, skubu ir galvoju nu kas gali byrėt, gal čia tie smilkalai ar kokie kiti materijolai. Galvoju nu užlipęs prie gatvės šviesoj pažiūrėsiu. Nu ir apsižiūriu, o byra pasirodo plastikiniuose maišeliuose sudėtas džiovintas karvių mėšlas... Turbūt importinis. Gerai, bus kuo pakurt pečiuką.

_________________
kad tavy grausmas


Į viršų
 Aprašymas  
 

senbuvis
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2017-03-29, 08:46 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Pranešimai: 417
Ir kažkodėl jokios erotikos, gi irgi būtų įdomu.

_________________
palaimintas dusyk - dusyk laimingas!


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2017-05-23, 03:32 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 14228
Miestas: Vilnius
O taip, pagaliau sapnavau Iraną, tiksliau Gardariką. Bent tokį pavadinimą nugriebė smegeninės žievė sietas prabudus švintant.
Kažkoks - įdomu, kad žodis "kažkoks" neatmenant tikslumų, sapnų kronikose įkyriai dažnas - taigi kažkoks žmogus mane atveža prie labai senos kultūrinės vietos, didžiulio komplekso, ir tai Iranas, nors aš žinau, kad čia esu ne pirmą kartą, ir kad senovės laikais tai buvo kita šalis. Turiu sulaukti lyg ir savo bičiulių, kurie atvyks turbūt vėliau, o gal rytoj. Žmonių tarsi nedaug, bandome apeiti statinį, apžvelgti ir kažkur gauti įėjimo leidimą. Statinys tarsi milžiniškas industrinis pastatas, išraiškingomis metalinėmis sienomis (kaip technikos muziejaus senoji elektrinė Vilniuje), pėsčiomis apeiti užimą daug laiko. Viduje, už tų sienų - tarsi didžiulė arena, stadionas, kaip koliziejus ar amfiteatras akmeniniais laiptais. Bet įdomiausia yra šalia - mažesnis, bet didingas ir YPATINGAI SENAS apvalus statinys su milžiniškomis skulptūromis aplink - kariai su kardais ir skydais, saulė, bokštai ir visokie Stabai. Toks kaip ir pirmtakas, pirmoji jau pamiršta ir sunkiai suprantama to kito, irgi labai seno, bet palyginus daug jaunesnio šventyklos komplekso dalis.
Patraukiame link įėjimo, kur leidimai, matau kad miškingas šlaitas pakeliui išraizgytais aptvertais praėjimais, užkardomis, kur ten aukštai kažkur gaunamos vizos ar pan. Dar toliau - įėjimo dalis labai daili - toks atskiras architektūrinis senovės ansamblis, visas išklotas balta plytelių mozaika, vartai, fontanėlis, grindiniai... Keletas žmonių vaidelotų ten pasitinka ir šinkuoja srautą, apsirengę baltai, su tiurbanais, kurių priekyje spindi tamsiai mėlynas brangakmenis. Balta ir tamsiai mėlyna jų apsirengime dailiai ir prakilniai dera. Vienas tų žmonių sėdi šios nedidelės "priėmimo aikštės" vidury ant kėdės ir kažką lyg pajuokaudamas sako savo bendrui... lietuviškai. Ir nusistebiu, kad tarp daugelio žmonių čia lietuviškai išties nemažai šekama, t.y. lietuviams čia įpsrasta lankytis tikriausiai. Bet man dar reikia sulaukti savo draugų r tada jau eisim rūpintis įleidimais vidun.
Štai viena tų lietuviškai kalbančiųjų - moteris su dviem vaikais. Iš tikro toks truputį užsieninis-turistinis efektas, kai būnant svečioje šalyje, kur nors masiškai lankomoje vietoje staiga netikėtai išgirsti lietuviškai šnekant, tai nevalia patraukia dėmesį, ar tik ne pažįstami, tuomet priėjęs pagalvoji ar čia reiktų pasilabint, ar mandagiai nutylėt, nes nu o koks čia skirtumas, kad nepažįstamas dabar va čia šneka lietuviškai, tau tarsi noris susiliet su minia, bet visgi ir įdomu užkalbint, o gal čia kokie bendri tolimi pažįstami... Žodžiu, ne apie tai. Ta moteris, kaip ir visos prisidengusi plaukus, užsiėmus ir su kažkuo šneka, rūpinasi, bando susigaudyt etc bet mano dėmesį patraukia nuobodžiaujantys ir išdykaujantys vaikai, vienas berniukas sako - nu pavargau, nieko čia nesupratau. Aš tada pritūpiu prie jo ir imu jam pasakoti, kas tai per vieta ir kas per šventykla (nes na juk ne pirmą kartą čia). Sakau va ta didelė vieta, kaip stadionas - ji labai ypatinga ir garsi, labai sena. Bet nedaug kas supranta ir žino, kad pati pagrindinė ir esminė yra ta kita dalis, kur apirusios stovylos milžinės ratu aptvertos. Tai Gardarika, mūsų visų ištakinė Romovė.

---

Tai va, rudenį reikės keliaut į Iraną, gal pavyks Gardariką rasti :) Gal prisiminsiu, kad jau buvau.

_________________
kad tavy grausmas


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2017-05-30, 07:22 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 14228
Miestas: Vilnius
Vakare mieste stovim su dviem isgerti megstanciais vyrukais, vienas pazistamas, kitas berods panasus i poeta kuris lankosi N.Peciuros koncertuose, intelektinis pokalbis su alkoholiu. Sakau - ar zinot kad yra toks linksnis RAGAININKAS, jis atsako i klausima KIEK? - t.y. kiek dar reikia paimt, kad jau butu ragai. Labai juokemes. Juoktis sapne turbut geras zenklas.

_________________
kad tavy grausmas


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2017-05-30, 07:23 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 14228
Miestas: Vilnius
Vakare mieste stovim su dviem isgerti megstanciais vyrukais, vienas pazistamas, kitas berods panasus i poeta kuris lankosi N.Peciuros koncertuose, intelektinis pokalbis su alkoholiu. Sakau - ar zinot kad yra toks linksnis RAGAININKAS, jis atsako i klausima KIEK? - t.y. kiek dar reikia paimt, kad jau butu ragai. Labai juokemes. Juoktis sapne turbut geras zenklas.

_________________
kad tavy grausmas


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2017-06-12, 09:56 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
Pranešimai: 2598
Miestas: druskininkai/vilnius
susapanavau, kad susitinka dvi lyg stovyklos skirtingos. kiekvienoje yra po personažą, kurių po vieną koją yra tiesiog plieninis strypas, toks tiesiog cm skersmens, šalia kaulo ir tiek. abu dėl to nudžiunga ir lyg jau megztųsi bendravimas, bet staiga išnyra klausimas apie kažkokį mistinį juodą rašalą ir atsiranda agresyvi/nerimo pilna įtampa. stovyklos kariaus.
iš vakaro žiūrėtas „Mirusio žmogaus laiškai“, todėl toliau sapne panašus į pagrindinį filmo personažą veikėjas su kitu senioku atsidaro gatvės šulinio dangį ir neria po vandeniu (neva to juodulio ieškot?). be jokios rimtos įrangos, gal tik su dujokauke(?)
tada "kamera" atsitraukia, vaizdas iš šalies, iš toliau. stebim kaip seniokas neria labai skaidriame vandenyje, kuriame ne įprastas povandeninis vaizdas, o Jogailos g./Vilniaus g. uždaras ankštas kiemas geltonom pajuodusiom namų sienom, tik nėra dugno. tęsiasi tos sienos gilyn, nuo palangių pakyla balandžiai, jie lengvai skrenda nesupratę, kad vyksmas po vandeniu. jie "kyla žemyn", ten kur nėra dugno ir išnera anapus į giedrą dangų baltais debesėliais. ir pasidaro aišku, kad pasaulis yra kaip smėlio laikrodis koks. viršuje vanduo, apačioj oras, ir viskas lėtai teka apsikeisdami vietom. pradžios ir pabaigos dėl to ir nėra, kad tas laikrodukas pats vartaliojas. šiaip toks gražus tas kadras, kad norėtųsi galėti sapnus fotografuot.. o va kai užrašau ir nieko įdomaus. kaip visada pasakojant sapnus pritrūksta įtaigos ir žodyno. kalba labai ribotas dalykas.
o filmas labai geras. ir ačiū šiam forumui, kad jį radau.

_________________
www.vilkai.lt


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2017-06-24, 10:05 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 14228
Miestas: Vilnius
Įspūdingas sapnas, dalį jo atrodo ir pamačiau iš pasakojimo :)

_________________
kad tavy grausmas


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2017-06-24, 23:18 

Prisijungė: 2017
Pranešimai: 1
Ar esat kas susidūrę su tokiu sapnu, kuriame absoliučiai visa erdvė, kur tik pažiūrėsi yra balta ir begalinė. Ir matosi tik kažkoks mažytis taškelis viduryje. Pradeda spengti ausyse. Atrodo, jog tu lyg artėji link to taško ir didėja kažkoks garsas, bet tada staigiai vėl pradedi nuo jo tolti. Galiausiai pamatai, kad tas taškas tai yra lova, kurioje guli tu. Ir tada prie pat tavo ausies jauti menkiausius garsus: kaip girgžda lova, kaip mirksi ir kvėpuoji. Viskas girdisi kokius 10x garsiau nei įprastai. Dažniausiai po tokio sapno iškart prabusdavau ir jausdavau nemalonius pojūčius ausyse. Bet ačiū Dievui, tokį sapną sapnavau jau labai seniai.

_________________
masinu nuoma kaune pigiai


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2017-06-24, 23:30 

Prisijungė: 2017
Pranešimai: 1
Miestas: Luleå
sapnavau kad begu kazkokiu senovisku (plytiniu) tiltu, ir save matau is "top-down" perspektyvos (lyg as matyciau per kamera virs saves), i kazkokia didele siena.
sapnavau sita pries ~3+ metus, labai isimintinas sapnas


Į viršų
 Aprašymas  
 

senbuvis
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2017-11-30, 19:22 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Pranešimai: 417
Gal pastarosiomis dienomis per daug galvojau apie šamanizmą, nes pasekoje susapnavau tokį sapną...
Iš šalies stebiu, kaip artimiausi giminės ir šiaip pažįstami žmonės sušoka kažkokį ritualinį šokį kilnodami berniuką (jį irgi pažįstu iš vaikystės, dabar jis turėtų būti jau didelis). Tada kažkoks šūvio garsas ir visi žiūri į mane, kažkas šūkauja. Nieko neįtariu, atsisuku atgal ir matau, kad į mane šovė tas pats berniukas ir mano kaklas smarkiai kraujuoja. Bet nesupratau, ar mane nušovė, ar tik sužeidė, nes atsibudau.

_________________
palaimintas dusyk - dusyk laimingas!


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2017-12-21, 09:49 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Pranešimai: 1555
Miestas: NL
Seniau kažkaip dažnai sapnuodavau tokius didelius vandenis, upes, marias ir pan. Dabar matyt senstu tai pradėjo sapnuotis pelkės...

<1>
Paryčiai, taip tik bando švist, einam su kažkuo per mišką, taip jau lyg ir pašalę, bet žinau kad einam grybų rinkt. Aišku visi grybai tokie jau tik pliurza likus, nieko nerandam, bet ta kita grybautoja sako einam ten už raisto toks pušynas, ten šilčiau tai rasim slidukų. Nu einam, išeinam pro tokį lyg ir jauną pušynėlį į palaukę, o ten tokia graži, lygi pieva, toks lyg ir rūkas plaikstosi ir tam rūke stovi daug tokių kažkokių vamzdžių. Sakau kas čia per velnias, jau ir čia kokias dujas siurbia, bet einam arčiau, įsižiūriu, kad ten ne vamzdžiai, bet didžiausias pulkas gervių, bet tokios jos didelės, tai iš to rūko tik kojos ir matosi, užtai ir atrodo kaip vamzdžiai... Ir visos kaip ir miega, snapai po sparnais, stovi ramiai, nejuda. Nu, einam mes per tą pievą ir pasirodo kad ten ne pieva, bet liūnas, tik ant vandenio tokia kaip žolė užsitraukus, sakau einam atgal, nes prisemsim batus, bet ta kita motera sako ne, einam, neprisemsim, čia jau tuoj bus kupstų, išeisim. Nu išeinam mes ant tų kupstų, o ten stovi tokia kaip ir baltesnė gervė, tik sparnai ne kaip paukščio, o tokie kaip kažkoks plonas šydas iki žemės. Einam mes pro šoną ir aš kažkaip žiūriu, kad vienas tas sparnas suplyšęs, sakau palauk, jos ryte gi išskris, o šita tai kaip su tuom sparnu ir liks. Ta motera sako einam, nesuk galvos, bet aš ne, sušals gi žiemą, negalima. Žodžiu išsitraukiu aš iš kažkur adatą, bet visi siūlai spalvoti, netinka, nes susiūt reikia tiksliai kaip ten turi būt, o balto siūlo neturiu. Tai ta moteris sako palauk, kažin ar aš šiandien dar ir nesusišukavau, išsitraukia tokį šepetį kaip kad katinui šukuot ir braukia per savo žilę, o ten tų plaukų tai kaip katino vilnos lieka, nu o aš kažkaip susivynioju iš tų vilnų siūlą ir einu tų sparnų siūt. Siuvu siuvu, bet ten reikia ne taip paprastai, bet su visokiais vikruntasais, o ta kita dar skubina kad tu greičiau siūk, nes va tuoj saulė patekės, mum gi visi slidukai sušals, o aš žiūriu kad dar daug liko ir niekaip nespėsiu... tai iš to strioko ir pabudau.

<2>
Sapnuoju kad einu su kažkuom pirkt gryčios, tokiuose kaip ir pelkynuose ar šlapiose pievose. Namas toks kaip ir normalus, bet gerokai paklypęs, bet sakau tiks, nes man reikia kokias tai ten spanguoles ar kokį velnią sodint. Lyg ir suderam kainą, bet moku tai tokiais cariniais pinigais, dar sako tas pardavėjas va yra ten toks tvartelis su kalakutais, gal nori. Sakau būtų gerai, bet kad pinigų neturiu daugiau, bet dar ten kažkoks giminaitis yra, tai tas išsitraukia tokią metalinę dėžutę nuo pastilių, sako va dar uždėsiu aš o tu paskui atiduosi. Sakau gerai, o toj dėžutėj žinau kad yra senelio auksiniai dantys... Žodžiu sulygstam, tas pardavėjas sako va dabar ateis vyrai, pajungs visokią elektrą, tai sakau gerai, jūs dirbkit, o aš einu sodo apžiūrėt. Išeinu lauk, einu per tokį seną sodą, lyg ir gilus ruduo, nes medžiai be lapų, tai aš sprendžiu kaip čia reikės atrinkt kur obuoliai saldiniai, nes neatsimenu katras medis... Toliau ten už to sodo yra toks lyg ir karklynas, tam karklyne ateinu iki tokio prūdo, lyg ir tamsu, tas vanduo toks juodas, garuoja, o kitoj pusėj stovi toks didelis didelis medis ir ant jo šakų tokie dideli rasos lašai kabo, bet tokie spalvoti, gražūs. Aš noriu prie to medžio nueit pažiūrėt gal yra atžalų bet nėr kaip, nes visur pelkė ir karklai, tai lendu į vandenį, plauksiu, o vanduo toks maloniai šiltas, kad net nesinori lauk lyst. Tai tupiu aš tam prūde, o iš to karklyno išlenda toks marškom apsikarstęs veikėjas su cinkuotu viedru ir barasi, sako privažiuoja čia visokių iš miesto, žuvis išbaido. Aš sakau nesuk tu man galvos, mano prūdas, ką noriu tą darau. Tada tas pasirodo esąs kaimynas, žodžiu aprodo man tą viedrą, ten pilna tokių smulkių karosų, tai šnekam kaip ten kokia tais danų ferma didelius karosus ištručino. Tada einam mes lyg ir tų žuvų valgyt, bet jau ne tuo sodu, bet arimo parubežiu, ir kažkur pakeliui aš prisimenu kad man dar ten elektrą jungia, tai sakau kažin ar bus kaip tas žuvis išvirt... Tai tas sako nesvarbu, ten yra kažkokia lauko virtuvė vidury laukų. Nu einam mes tos virtuvės ieškot, tokiom kupstotom pievom, prieinam, o ten tokio griovio krante kaip ir krosnis, bet bilekaip sumūrinta, na bet rinkės yra, ugnis kūrenasi. Tas kaimynas sako tu imk ten va apačioj yra toks bliūdas, kepsim kugelį, o pats eina tų žuvų skust ir meta viską į ten tą griovį, atseit, kad atbaidyt... stirnas. Aš pasižiūriu, gi tikrai, ten kitoj pusėj to griovio stovi jau stirninai ir spokso ką mes darom, orą uodžia ir baubia... Sakau alia matai kaip čia jų prisiveisė, seniau nebūdavo, tai tas sako kad va kai užliejo pievas, tai neatsigina jie tų stirnų. Supilam mes tarkę į tą bliūdą, tas kaimynas prismaigsto tų karosų ir kepam mes tą kugelį, o tas kugelis kvepia, nesvietiškai! Tada tas kaimynas sako reikia prie to kugelio grietinės, tai jis nubėgs namo tos grietinės, o man liepia ten saugot tą kugelį nuo tų stirnų, nes dar jis ten ilgai turi kept... Tai jis ten nueina, o aš iš to jo viedro imu tokias lupenas ir į tas stirnas mėtau, kad tos man to kugelio neišėstų... It ten pabudau, taip gaila buvo paskui kad to kugelio paragaut neišėjo, nes nu jau taaaaaaaip kvepėjo... :D

_________________
Life sucks and then you die.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 459 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 23, 24, 25, 26, 27, 28, 29  »


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: