Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2018-10-18, 18:23

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 469 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  »
Autorius Pranešimas

senbuvis
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2018-01-10, 11:43 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Prieš kelis metus aš ir mano puikusis meilužis susitikdavome įvairiuose viešbučiuose, Lietuvoje ir užsienyje. Nuo tada kokosų aliejus man vis primena tuos smagius susitikimus... Bet, nuo tada vis pasitaiko keisti sapnai, kad mes vėl susitinkam kažkokiuose nematytuose viešbučiuose, bet vis kažkas mums trukdo: tai registracija užstringa, tai tinkamo kambario neranda, tai kažkokie svečiai ateina į kambarį ir t.t. Ir niekaip negali prasidėti tas pagrindinis reikalas... Ir vis pabudus iš tokio sapno galvoju, ir vėl nieko įdomaus nebuvo... :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2018-01-10, 20:19 
Vartotojo avataras

mmmh neblogai. :) man ta linkme dažniausiai sapnuojasi koks nors keistesnis siužetas, bet tai rimtesnių nepasakosiu, nes paskui bus forumo diedam trauma, gi drovūs visi kaip žalios rūtos. :)))

Va toks nekaltesnis neperseniausiai sapnavosi. Kažkoks skverelis lyg ir Vilniuj, stovi toks kaip tarybinis fontanas, šešiabriaunis, bet figūros tokios kaip būna meksikiečių architektūroj, su akivaizdžiais faliniais bruožais. ;) Žodžiu, susirinkus apie tą fontaną minia, lyg ir kažkokios šventės, bet aišku kad visas tas fontanas tai koks tai ritualinis kergimo mechanizmas. Minia ūžia, prie to fontano vedamos kažkokios mergos, bet viskas taip pakankamai padoru ir dalykiška, su ligoninės marškiniais ir pan. Jos įvedamos į tokius kaip karvėm statyt gardelius, kažkoks lyg ir sanitaras tuo metu pririša rankas ir kojas, tada prieina toks mažas ūsuotas daktaras ir reguliuoja visą veiksmą. Viskas vyksta greitai ir efektyviai, paskui tos mergos vedamos pro kažkokius tai parko vartelius, link to Cvirkos paminklinio balvono, o ten jau ant laiptų stovi felčerė (tokia kaip tarybinė melžėja) ir ant tų mergų pasturgalių markeriu užbrėžia tokį žeklą, atseit Cvirkos parašą...

Tai va taip...atsibundi su tokiu geru dafuq that came from jausmu. Cukriniai avinėliai jau niekad nekaltai nesiskaitys... :)

Paskutinį kartą redagavo flammable 2018-01-22, 11:44. Iš viso redaguota 4 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2018-01-10, 21:18 
Vartotojo avataras

flammable rašė:
rimtesnių nepasakosiu, nes paskui bus forumo diedam trauma, gi drovūs visi kaip žalios rūtos. :)))

Aj, vis tiek šitam forume beveik niekas nebeskaito, su ta sąlyga ir parašau čia dar kartais ką nors nerūpestingai, ko šiaip jau gal ir nerašyčiau :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2018-01-10, 21:58 
Vartotojo avataras

Man dėl parašymų tai paprastai labai gėda nebūna bet kuriuo atveju, bent jau nuo tada kai kažkada seniai buvo atrastas webcamas ir jo panaudojimo būdai, su tam tikra learning curve. :))) Tik tiek kad su amžium panašėju į laumę, tai ten kaip būna, tamsią naktį gerai užgėrus tai kaip ir visai nieko merga, o iš ryto tai jautresnės sielos jaunuoliui ir infarktą gali įvaryt, paskui aiškinkis kad ne nuo užkutenimo. Tai panašiai su rašymu pirmu asmeniu, turint galvoj visaaaas aplinkybes... :))

Nors... kita vertus... >:)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2018-01-11, 13:20 
Vartotojo avataras

Sapnams amžiaus cenzo nėra...
flammable rašė:
tai ten kaip būna, tamsią naktį gerai užgėrus tai kaip ir visai nieko merga, o iš ryto tai jautresnės sielos jaunuoliui ir infarktą gali įvaryt

Kita vertus, kaip tos jauniklės mergos kurios ir neužgėrusios su pasenusiais diedais tamposi, joms infarktas tai negresia?.. Aš scenų su tokiais senais krokodilais net košmaruose nesapnuoju :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2018-01-11, 19:25 
Vartotojo avataras

monkey rašė:
Kita vertus, kaip tos jauniklės mergos kurios ir neužgėrusios su pasenusiais diedais tamposi, joms infarktas tai negresia?.. Aš scenų su tokiais senais krokodilais net košmaruose nesapnuoju :)

Nea, mergoms negresia, kas kad diedai galvoja kad moteris silpnoji lytis, gi kaip sakant sorry, but can you bleed for seven days straight and do not die? Think not. ;) Plius krokodilai kaip krokodilai, o deimantai nesensta. ;)

Hm kita vertus... pagalvojau kad košmaruose paprastai tai jauni ir nepatyrę sapnuojasi, krokodilai dar būtų pusė velnio. :)))

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2018-01-11, 22:47 
Vartotojo avataras

flammable rašė:
krokodilai dar būtų pusė velnio. :)))

Krokodilas-kardinolas su neaiškios kilmės smilkytuvu... atsigulkite kryžium ir atsipalaiduokite...
Jau žinau, aš šiąnakt sapnuosiu deimantus :))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2018-01-12, 07:54 
Vartotojo avataras

monkey rašė:
Krokodilas-kardinolas su neaiškios kilmės smilkytuvu... atsigulkite kryžium ir atsipalaiduokite...
Jau žinau, aš šiąnakt sapnuosiu deimantus :))

Na ir... ar pavyko? :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2018-01-12, 08:58 
Vartotojo avataras

Būna ir geriau :) Dar ne pilnatis...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2018-01-12, 09:34 
Vartotojo avataras

monkey rašė:
Būna ir geriau :) Dar ne pilnatis...

Na va, o aš jau tikėjausi kokio nors pusiau katalikiško-krokodiliško tentacle opuso... Ech... :)))

Man irgi nieko doro nesisapnavo, kažkokie pusiau teniso kortai, pusiau kapinės, tfu. :/

Paskutinį kartą redagavo flammable 2018-01-15, 21:25. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2018-01-15, 06:37 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2011
vilkdalgis rašė:
aš tai kasnaktį sapnuoju ryškius sapnus ir labai keistus, bet niekaip nesuprantu, kaip jūs taip detaliai pamenat visą giją pabudę? man lieka tik būsena, nuotaika, ištraukos. kaip būtų miela, jeigu būtų galima tuos sapnus įsirašyti ir paskui peržiūrėti..

Pas mane tokia pati situacija. Šiaip, neabejoju, kad kažkada bus išrastas prietaisas, kuris galės įrašyti sapnus, tačiau iki jo tiek pat toli, kiek mokslui iki pasąmonės supratimo.

Man įdomi pati pasąmonės sapnų selekciją. Tarkim, kodėl užvakar aš sapnavau, kad buvau Palangoj, kur man labai nepatiko, nors aš Palangoj gal tik vieną kartą gyvenime buvau ir labai seniai. Gerai pagalvojęs, atsiminiau, kad neseniai kažkur išgirdau, kad kažkas kalbėjo apie Palangą. O sapne ten sutikau savo kaimynus, kurie statė kažokį teatrą (kaimynas režisierius), o aš vos nenugrioviau kažkokios vienai merginai svarbios dekoracijos. Bet labiausiai norėjau ištrūkti iš ten ir atsigerti alaus. Scenarijus vertas oskaro, ne kitaip.

Šiąnakt nusprendžiau nesapnuoti.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2018-01-16, 10:53 
Vartotojo avataras

suveln rašė:
Šiaip, neabejoju, kad kažkada bus išrastas prietaisas, kuris galės įrašyti sapnus

Aš tai labai tuo abejoju... :) Geriau sukurtų tokį prietaisą, kurį turėdamas žmogus automatiškai matytų, kokiom užkrečiamom ligom serga šalia esantys žmonės. Įsivaizduoju, koks būtų efektas... :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2018-01-16, 13:00 
Vartotojo avataras

hehe, mintis gera! :)))

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2018-01-16, 17:36 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2011
monkey rašė:
Aš tai labai tuo abejoju... :)

bus bus, tik mes nesulauksim :).

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2018-01-17, 17:10 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Uzmigau viesajame transporte ir susapnavau, kad valgykloje dvi virejos daro treciai dirbtini kvepavima ir sirdies masaza. As tuo tarpu stoviu su padeklu prie kasos, laukdamas, kada jos galu gale baigs ir mane aptarnaus.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2018-01-18, 14:46 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
ženklas, kad reikia atostogų.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 469 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: