Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2018-04-20, 22:10

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 459 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: Re: sapnai
StandartinėParašytas: 2017-12-21, 11:27 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Labai smagu šį skyrelį kartkartėm perskaityt, mitinė erdvė nepavaldi laikui tie sapnai, patys geriausi filmų scenarijai...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2017-12-22, 19:32 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
mhhh, gerai paskaitinėt. Apsižiūrėjau kad savo nepripasakojau daug, o kad forumas leisgyvis tai gal ir nieko kad pusiau padorus... :)

Sapnuoju kad kokiu tais reikalu esu ar tai Jonavoj, ar tai Alytuj, reikalas matyt officialus, nes apranga tokia kaip į giminės vestuves ar šermenis, nesuprasi. :) Viskas vyksta tokiam kaip ir daugiabučių rajone, tokioj tipo tarybinėj balių pirtelėj pirmam namo aukšte, bet ten tokie ilgi koridoriai pristatyti ilgų stalų, bet viskas užtiesta ne staltiesėm bet dieninėm užuolaidom ir aš ten kokiom tai virėjom aiškinu kad bus per mažai vietos. Tada atbėga ten jau tokia vyriausia padavalkė ir pradeda panikuot kad į suktinukus reikia... širšių uogienės, o jos neturi... Aš sakau kaip neturi, gi šeimininkė sakė rūsy yra. Žodžiu, duoda man ta padavalkė raktą ir einu aš paiimt tos uogienės iš to rūsio, tokio kaip laiptinėse kur būna skladukai. Žodžiu einu žemyn ten kaip iš vaikystės prisimenu, visur tokios medinės skladukų durys, bet švaru, renovuota, linoleumai, visur stovi tokie dideli vazonai su didelėm pensininkių gėlėm, kaip laiptinese 5 aukšte kur būna. Kvapas toks irgi tvankus, kaip per laidotuves, matyt nuo tų visų gėlių. Einu aš toliau, už kampo kito, lubos žemėja, tokios jau visai katakombos, bet skladukų durys tai normalios, su spynom. Randu pagaliau kurio ten man reikia, atsirakinu, o ten viduj tokios masyvios kolonados ir lentynos, kaip kad GoT kur veidus laiko, bet sapne tai visos su uogienės stiklainiais ir aš ieškau ten tokio kur su gražesniu stiklainiu, nesgi giminės balius... :))) Tada veiksmas nusivynioja į tą balių, pilna toj pirty žmonių, groja kaip ir vestuvių muzikantai, bet tango... Kažkokios nepažįstamos elegantiškos moterys šoka priekyje, scena maždaug kaip šita iš Fridos... https://www.youtube.com/watch?v=06u-a5jmi6o (disclaimer: linką darbe ir prie vaikų atidarinėjam savo rizika ;) ). Man kažkas aiškina kad visi tuoj šoks tą tango, o aš atsikertu kad nešoksiu nes nenoriu susiplėšyt kojinių, pasičiumpu vyno butelį ir piktai užsidarau tokiam kiaurai traukiančiam tarybinio traukinio tulike. :)))

Edit: Pagalvojau kad su ta širšių uogiene tai nutikimas gal net geresnis už sapną... Žodžiu pirmam kurse reikėjo mum ten per vasarą savarankiškai tautosaką rink. Na tai pasakė mum ten apie tokią dainininkę bobutę, nueinam, bobutė draugiška, pasakojasi, padainuoja pora dainų, pamato kad na ne vogt atėjom, pralinksmėja dar labiau, na sako ką jūs vaikai čia, mes dabar sausai, nesidainuoja... tuoj traukia iš po lovos samagono bonką, lašinių, duonos ir dar sloiką uogienės. Mum įsiūlo tų lašinių, o pati riebiai atseit daktaras neleidžia, tai atsipjauna duonos, užsitepa uogiene... ir matom kad toj uogienėj... širšių kaip razinkų! Bobutė ryškiai nedamato, jai tos širšės nemaišo, dar įsipila samagono užgert ir traukia dainas iki pusiaunakčio.... Va tokios etnografinės būna traumos. :))) Bet širšienė matyt ne nuodinga, tada jai berods 78 buvo, po kokių 10 metų dar buvau tam pačiam kaime, sakė gyva dar, ir iki parduotuvės 3 km nupėdina. :)))

Paskutinį kartą redagavo flammable 2018-01-23, 22:37. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2017-12-22, 22:14 
Vartotojo avataras

:) na dar vieną savo sapną ir aš paviešinsiu. Man jis atrodo kažkoks linksmas. Sapnavau šiemet. Pradžios neatsimenu, bet toliau vaizdas toks, kad vaikštinėju aš kažkokiose vietovėse (gamtos daugiau nei pastatų) prieblandoje ir atskrenda kažkokios būtybės ir sako man, kad tuoj čia pasirodys įsiutusios raganos, jos ieško raganų karalienės, nes ji su tom raganom labai negerai pasielgė ir jos dabar nori keršto... ir man pasidaro kažkaip labai neramu, pradedu ieškoti kur pasislėpti, įlendu į kažkokį požemį. O ten panašu į viduramžių kalėjimą, tuščios kameros su grotom vietoj durų. Bet vienoje kameroje kažkas yra, prieinu arčiau ir pamatau didžiulę gal 3 metrų ūgio labai gražią moterį kaip iš William-Adolphe Bouguereau paveikslų. Stovi ji kameroje nuoga susikuprinusi, grandinėmis surakintom rankom ir kojom. Ir kaip tik atlekia raganų pulkas, visos įtūžę... pamato mane ir klausia kur čia raganų karalienė? Akimirką pasimetu, paskui sumoju, kad jos nežino kaip atrodo ta jų karalienė... ir tada aš ranka pamoju į tą didžiulę gražuolę ir sakau Tai Ji! Visos raganos puola į tą kamerą, o aš skuodžiu ieškoti išėjimo iš to požemio. Randu kažkokį siaurą, aklinai tamsų plyšį, bandau pasišviesti žiebtuvėliu, bet tas nesuveikia kaip tyčia, apgraibom keliauju tuo tuneliu ir patenkinta galvoju, kaip gerai čia viskas susiklostė... ir pagaliau išlendu į lauką.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2017-12-23, 01:19 
Vartotojo avataras

Oooo su raganom tai vasarą buvo gerai, tik kad nebeatsimenu visų siužetų. Buvo užpuolus tokia rimta nemiga kad teko susipažinti su antidepresantais ir jų vartojimu, nuo nemigos tai nelabai padėjo, užtaaaai sapnai!! Aišku gal ir nereikėjo Mabinogion naktim skaityt kai nemiga kankina, nu bet tačiau.... :)))

monkey rašė:
Ir kažkodėl jokios erotikos, gi irgi būtų įdomu.

50 tautosakos atspalvių... :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2018-01-04, 20:07 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
aš tai kasnaktį sapnuoju ryškius sapnus ir labai keistus, bet niekaip nesuprantu, kaip jūs taip detaliai pamenat visą giją pabudę? man lieka tik būsena, nuotaika, ištraukos. kaip būtų miela, jeigu būtų galima tuos sapnus įsirašyti ir paskui peržiūrėti.. kaip Harukio Murakamio knygoj Negailestinga stebuklų šalis ir pasaulio galas, kurioj buvo toks personažas, atsiskyręs nuo šešėlio, kiauras dienas skaitantis iš kaukolių svetimus kadaise sapnuotus sapnus..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2018-01-05, 22:31 
Vartotojo avataras

Aš irgi ne visada prisimenu, kartais būna kažkoks visiškas nuotrupų kratinys. Bet šiaip tai yra tokia būsena kai pusiau miegi, pusiau ne, kažkas panašaus į daydreaming, bet ne visai. Dar kad jei jau analogijos, tai kai stipriai persižaidi, ypač PvP, kur kartais adrenalino ir įtampos būna pakankamai daug, o paskui negali užmigt, nes tiesiog persikrato visi scenarijai, ką reikėjo daryt, ir pan. Tai va, kai prasibundi, jeigu tokioj pusiau būsenoj, sapną (vizualinį) galima pabandyt perkonvertuot į pasakojimą (verbalinį). Tada panašiai kaip pvz. jeigu reik kažkokį pavadinimą/eilėraštį prisimint, tiesiog kartoji frazę, kol kur nors užsirašai arba tiesiog įsimeni. Galima bandyt ir vizualinį kartot, bet tada užsirašyt sunkiau, nebent pieši gerai. x)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2018-01-10, 11:43 
Vartotojo avataras

Prieš kelis metus aš ir mano puikusis meilužis susitikdavome įvairiuose viešbučiuose, Lietuvoje ir užsienyje. Nuo tada kokosų aliejus man vis primena tuos smagius susitikimus... Bet, nuo tada vis pasitaiko keisti sapnai, kad mes vėl susitinkam kažkokiuose nematytuose viešbučiuose, bet vis kažkas mums trukdo: tai registracija užstringa, tai tinkamo kambario neranda, tai kažkokie svečiai ateina į kambarį ir t.t. Ir niekaip negali prasidėti tas pagrindinis reikalas... Ir vis pabudus iš tokio sapno galvoju, ir vėl nieko įdomaus nebuvo... :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2018-01-10, 20:19 
Vartotojo avataras

mmmh neblogai. :) man ta linkme dažniausiai sapnuojasi koks nors keistesnis siužetas, bet tai rimtesnių nepasakosiu, nes paskui bus forumo diedam trauma, gi drovūs visi kaip žalios rūtos. :)))

Va toks nekaltesnis neperseniausiai sapnavosi. Kažkoks skverelis lyg ir Vilniuj, stovi toks kaip tarybinis fontanas, šešiabriaunis, bet figūros tokios kaip būna meksikiečių architektūroj, su akivaizdžiais faliniais bruožais. ;) Žodžiu, susirinkus apie tą fontaną minia, lyg ir kažkokios šventės, bet aišku kad visas tas fontanas tai koks tai ritualinis kergimo mechanizmas. Minia ūžia, prie to fontano vedamos kažkokios mergos, bet viskas taip pakankamai padoru ir dalykiška, su ligoninės marškiniais ir pan. Jos įvedamos į tokius kaip karvėm statyt gardelius, kažkoks lyg ir sanitaras tuo metu pririša rankas ir kojas, tada prieina toks mažas ūsuotas daktaras ir reguliuoja visą veiksmą. Viskas vyksta greitai ir efektyviai, paskui tos mergos vedamos pro kažkokius tai parko vartelius, link to Cvirkos paminklinio balvono, o ten jau ant laiptų stovi felčerė (tokia kaip tarybinė melžėja) ir ant tų mergų pasturgalių markeriu užbrėžia tokį žeklą, atseit Cvirkos parašą...

Tai va taip...atsibundi su tokiu geru dafuq that came from jausmu. Cukriniai avinėliai jau niekad nekaltai nesiskaitys... :)

Paskutinį kartą redagavo flammable 2018-01-22, 11:44. Iš viso redaguota 4 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2018-01-10, 21:18 
Vartotojo avataras

flammable rašė:
rimtesnių nepasakosiu, nes paskui bus forumo diedam trauma, gi drovūs visi kaip žalios rūtos. :)))

Aj, vis tiek šitam forume beveik niekas nebeskaito, su ta sąlyga ir parašau čia dar kartais ką nors nerūpestingai, ko šiaip jau gal ir nerašyčiau :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2018-01-10, 21:58 
Vartotojo avataras

Man dėl parašymų tai paprastai labai gėda nebūna bet kuriuo atveju, bent jau nuo tada kai kažkada seniai buvo atrastas webcamas ir jo panaudojimo būdai, su tam tikra learning curve. :))) Tik tiek kad su amžium panašėju į laumę, tai ten kaip būna, tamsią naktį gerai užgėrus tai kaip ir visai nieko merga, o iš ryto tai jautresnės sielos jaunuoliui ir infarktą gali įvaryt, paskui aiškinkis kad ne nuo užkutenimo. Tai panašiai su rašymu pirmu asmeniu, turint galvoj visaaaas aplinkybes... :))

Nors... kita vertus... >:)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2018-01-11, 13:20 
Vartotojo avataras

Sapnams amžiaus cenzo nėra...
flammable rašė:
tai ten kaip būna, tamsią naktį gerai užgėrus tai kaip ir visai nieko merga, o iš ryto tai jautresnės sielos jaunuoliui ir infarktą gali įvaryt

Kita vertus, kaip tos jauniklės mergos kurios ir neužgėrusios su pasenusiais diedais tamposi, joms infarktas tai negresia?.. Aš scenų su tokiais senais krokodilais net košmaruose nesapnuoju :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2018-01-11, 19:25 
Vartotojo avataras

monkey rašė:
Kita vertus, kaip tos jauniklės mergos kurios ir neužgėrusios su pasenusiais diedais tamposi, joms infarktas tai negresia?.. Aš scenų su tokiais senais krokodilais net košmaruose nesapnuoju :)

Nea, mergoms negresia, kas kad diedai galvoja kad moteris silpnoji lytis, gi kaip sakant sorry, but can you bleed for seven days straight and do not die? Think not. ;) Plius krokodilai kaip krokodilai, o deimantai nesensta. ;)

Hm kita vertus... pagalvojau kad košmaruose paprastai tai jauni ir nepatyrę sapnuojasi, krokodilai dar būtų pusė velnio. :)))

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2018-01-11, 22:47 
Vartotojo avataras

flammable rašė:
krokodilai dar būtų pusė velnio. :)))

Krokodilas-kardinolas su neaiškios kilmės smilkytuvu... atsigulkite kryžium ir atsipalaiduokite...
Jau žinau, aš šiąnakt sapnuosiu deimantus :))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2018-01-12, 07:54 
Vartotojo avataras

monkey rašė:
Krokodilas-kardinolas su neaiškios kilmės smilkytuvu... atsigulkite kryžium ir atsipalaiduokite...
Jau žinau, aš šiąnakt sapnuosiu deimantus :))

Na ir... ar pavyko? :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2018-01-12, 08:58 
Vartotojo avataras

Būna ir geriau :) Dar ne pilnatis...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2018-01-12, 09:34 
Vartotojo avataras

monkey rašė:
Būna ir geriau :) Dar ne pilnatis...

Na va, o aš jau tikėjausi kokio nors pusiau katalikiško-krokodiliško tentacle opuso... Ech... :)))

Man irgi nieko doro nesisapnavo, kažkokie pusiau teniso kortai, pusiau kapinės, tfu. :/

Paskutinį kartą redagavo flammable 2018-01-15, 21:25. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 459 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: