Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-08-20, 22:48

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 315 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: ZAIDIMAI (pc, ps2, www ir kt.)
StandartinėParašytas: 2006-07-26, 12:35 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Jums siulomas INTELEKTUALUS ZAIDIMAS LAISVALAIKIUI:

http://freeweb.siol.net/danej/riverIQGame.swf
Zaidimas kurio taisykles:
1. Rastu gali plaukti tik du zmones
2. motina negali likti su sunumis jei salia nera tevo
3.tevas negali likti su dukromis jei salia nera motinos
4.vagilka negali likti su ne vienu seimos nariu be policininko prieziuros
5. rasta moka valdyti tik motina tevas ir policininkas

Noredami pradeti zaidima spauskite dideli melyna mygtuka
Noredami pajudinti zmones paspauskite ant ju
noredami pajudinti rasta paspauskite and rutuliuko kitoje upes puseje
Sis testas (IQ) yra pateikiamas Japonijoje pries priimant i darba:"Visi turi peplaukti upe"

SEKMES!!!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-07-26, 13:11 

Geras. Gaila,turejau tik pora laisvu minuciu-is pirmo bandymo neisejo-liko stovet du berniukai. Pabandysiu darkart vakare,kai turesiu daugiau laiko

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-07-26, 13:20 
Vartotojo avataras

seniai norėjau užvest kokią temą apie žaidimus, bet bijojau- galvojau- aprėks ir akmenim užmėtys :] o yra čia pastoviai žaidžiančių? Aš tai grajinu jau metelių dešimt..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema: Re: ZAIDIMAI (pc, ps2, www ir kt.)
StandartinėParašytas: 2006-07-26, 13:27 
Vartotojo avataras

PopoBava rašė:
Jums siulomas INTELEKTUALUS ZAIDIMAS LAISVALAIKIUI.

nu panašių žaidimų esu jau žaidęs, labai užkabliuoja:) o šitą tik ką perpratau, t.y. perkėliau aš ten visus, bet dabar antrą kartą jau nesigauna:D

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-07-26, 13:36 

Xe,pasirodo,nuo tos vietos,kur buvau palikes geima,uzteko vos 30 s ji pereiti :] Gerulis.
As taip pat zaidejas. Civilizaciju visu fanas,taip pat warcraft ir DiabloII kartas nuo karto pakalu :)
Gal ir dar atsiras kokiu megeju pagrajint laiks nuo laiko?:)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-07-26, 13:46 
Vartotojo avataras

per kokias 15 min įveikiau :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-07-26, 13:47 

Bet uztad visa varga atperka nuosirdus upe perplaukusiu zmoniu dziaugsmo sokis :)
Vakare pereisiu darkart,jei iseis prisimint :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-07-26, 13:57 
Vartotojo avataras

Warshke rašė:
per kokias 15 min įveikiau :)

aha

o šiaip nežaidžiu niekada

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-07-26, 16:30 
Vartotojo avataras

Cituoti:
As taip pat zaidejas. Civilizaciju visu fanas

o va man TBS žanras nelabai- dabar bandau mūčyt HoMM V- nu lyg ir nieko, ale trūksta ekspresijos :) RPG irgi nekabina kažkodėl- gal todėl, kad viskas phantasy stiliuj. Iš mažų žmogelių valdo squad-base combat a la commandos ar stalingrad, o šiaip- HL ir CoD valdo iš principo :)
o įstabiausi laikai tai buvo, kai pas tėvą darbe ant doso gainiodavau kryželius ir nuliukus juodam ekrane- ir laimės būdavo pilnos kelnės...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-07-26, 16:48 
Vartotojo avataras

Mano vienintelis ir megstamiausias zaidimas yra "Pilnas vamzdis" ("Polnaja truba"), sukurtas Maskvos animacijos studijos "Pilot" filmuku pagrindu. Siurrealistiniam veikejui sraigiui i kanalke (kuri yra po jo lova) ikrenta tapke ir jis slepsi po tuos vamzdynus ir rezervuarus bandydamas pergudrauti vietinius gyventojus, kurie ten bycina ar siaip stumia laika beprasmiskais uzsiemimais.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-07-26, 17:15 
Vartotojo avataras

Anksčiau kaip ir dažnas vaikas/paauglys persirgau žaidimų liga ... pradedant legendinėm žaidimų konsolėm Ziliton, Ufo - kai 2d žaidimuką slypinti orandžinėje disketėje, kuris trukdavo 2-6 val. reikėdavo pereiti iš vieno karto, nes užseivinti tai nebuvo galimybės :)
Gal prisimenat legendinius: Contra, Indiana Jones, Duck Hunt, Drkwing Duck ir etc ... Tada net primityvus pirmas Doom'as atrodė kaip kino filmas :)
Po to sekė Tomb Rider, strategijos, pirmo asmens šaudyklės ir pan.
Kaip susirgau, taip ir persirgau - greitai ir neskausmingai :) tfu tfu tfu net akinių dar nereikia ..
Visgi retkarčiais smagu pasinerti į virtualią erdvę .. Dabar kankinuosi su Rayman 3 - topų topas :)
O labiausiai patikusiu visų laikų žaidimu rinkčiau ir visiems kas nebandėt rekomenduočiau "Omicron: The Nomad Soul". Kas negirdėjot - paminėsiu, kad žaidimui muziką kurė pats David Bowie, veiksmas primena D.Lyncho filmų atmosferą .. labai nepopsinis produktas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-07-26, 17:44 
Vartotojo avataras

Zilitono ar segos žaidimus kartais pasileidžiu per emuliatorius, smagu kokį Dune, Road Rash ar Duck Tales palošt. Kai ėjau kokion pirmon klasėn tėvas parnešė pasiskolinęs prie televizoriaus jungiamą kompą, net 2jų spalvų vaizdą skleidusį, visas kiemas pas mane žaisdavo "tenisą", kur du | pagaliai vieną kvadratą mušinėja :)
Šiaip ant PC žaidžiau (kai žaidžiau) beveik vien RPG, (fallout, baldur's gate ir pan.). Lioviausi, nes naujų gerų rpg su žiburiu nerasi, o seni atsibodo.
Prieš porą metų buvau susirgęs muonline žaidimo liga, jei nemėginot jo tai ir nemėginkit, bukas bet užkabliuojantis dalykas. Taip mane užkabino, kad galiausiai lėkė lauk iš mano kompo drauge su visa windows particija :)
Jei neturit ką veikt tai galit triušius pažudyt, padeda laiką prastumt, iki 4 žaidėjų - http://www.icculus.org/jumpnbump/
Ai, ne per seniausiai įsigijau senuką sony play station ir kartais pažaidžiu final fantasy nuo 1o iki 9o :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-07-26, 17:53 
Vartotojo avataras

o aš konsoles prašokau šonu- kai atsirado pirmosios- buvau pijokas valkata metalistas, o po to pripratau prie klaviatūros :) Pamenu, kad labai vežė 80- ųjų tekstinės dos'inės strategijos- "the kingdom" ar "skrydis į mėnulį". Online žaidimų kažkaip nelabai mėgstu. Gal kad pastoviai inetas lievas? :) net nežinau. Po to sekė santaka 001, po to Atari era.. ech. Net gaila, kad neišsaugojau tų aparatų..
o contra, mačiau, netgi buvo galima dviese lošt..

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-07-27, 09:09 
Vartotojo avataras

http://www.theaustralian.news.com.au/st ... 77,00.html

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-07-28, 08:44 
Vartotojo avataras

Grįžtant į dar ankstesnius laikus - prieš konsoles ir klaviatūrą ... buvo nepakartojami stalo žaidimai. Nupirkdavo tėvai kartoninę A3 formato dėžę su žaidimų lenta, kauliukais, tasyklėm ir pirmyn ... dažniausiai būdavo rusų gamybos, bet pasitaikydavo vienas kitas lietuviškas, pvz "Lekiantis laivas" - pasakų motyvais ..
Tokio pobūdžio žaidimai labiau vaizduotę lavino, bet atsiradus kibernetiniams - krito nelygioje kovoje :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-07-28, 08:54 
Vartotojo avataras

PopoBava rašė:
Tokio pobūdžio žaidimai labiau vaizduotę lavino, bet atsiradus kibernetiniams - krito nelygioje kovoje :)
nu kad ne, turiu nutrintą kanadietišką monopolį nuo kokių 1989 metų, iki šiol naudojamas pagal paskirtį. o kortos, kauliukai... iki šiol visad šalia.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 315 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 20  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: