Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-12-10, 10:51

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
Autorius Pranešimas
 Pranešimo tema: Norejau prisistatyti nes esu cia tik jaunuolis ;)
StandartinėParašytas: 2015-11-21, 23:42 

Prisijungė: 2015
Sveiki gyvi, esu Shtatas is saules miesto, musu zemeles siaurineje dalyje... Tycia ar netycia benarsydamas ir besidomedamas man aktualiais sia minute dalykais atradau sita foruma besidomedamas tais paciais musu kulturos metais... Paskutiniu metu labai idomiu mindblowing dalykeliu patyriu... Labai sunku pasidare atskirti grudus nuo pelu ar kaip ten sakoma... Kadangi nebezinau kuo galiu pasitiketi, ko klausytis, ko ne, su savo tycia ar netycia i mano rankas is blusturgiu ir panasiai atsidurusias knygas atsiveziau pas senelius... Norisi atsiriboti nuo interneto ypac, nuo fb... Nes kazkaip durna mintis mane vis persekioja kad mano mintys ir zodziai turi buti labai atsargiai pasverti ir apgalvoti, kartais net bijau ka ir besakyti... Turejau turbulinga gyvenimeli ir kaip as iki siol dR vaikstau ant musu zemeles man kartais nesuvokiama... Esu gilus mastytojas, kartais gal ut per greit noriu atkapstyti per giliai... :DDD vis puola baimes ir paranojos... Paskutiniu metu turejau tu vadinamu belagare ku ar kaip ten.. Paskutine geriant vandeni... Taip isigandau kad kita savaite eisiu pas specializtus oficialiuz bet prasysiu kad ne chemija duotu o kazka su daugiau zoleliu pagrindu... Zodziu domiuosi musu istorija musu kultura ir nors nieko kolkas nesuprantu itariu kad pas jus paskaitineti man patiks ;) malonu susipapizti, nuolankiAi jusu, Shtatas :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Norejau prisistatyti nes esu cia tik jaunuolis ;)
StandartinėParašytas: 2015-11-23, 18:56 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Sveikas Shtatai, idomus prisistatymas. Forumas nera aktyvus, bet gausiu FB blevyzgu fone gali praversti, jei domins apie kazka padiskutuoti. Manau pagal temas rasi kas domina.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema: Re: Norejau prisistatyti nes esu cia tik jaunuolis ;)
StandartinėParašytas: 2015-11-24, 17:49 

Prisijungė: 2015
Dekui ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume