Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-10-20, 08:25

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 464 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-08, 11:01 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
as ir nesakau kad neidomus, idomu kas inspiruoja tokias halias :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-08, 11:28 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Košmarai tai jei ne kas nakt, tai kas antrą naktį sapnuojas.Kadangi kasdien su keltu plaukiot tenka per marias, tai sapnuojasi nerealiai didelės bangos, ir kad keltas apsiverčia ir nepasiekiu kranto.Dabar vos ne tanklaivis plukdo, tai aprimo ir košmarai...:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-08, 11:52 
Vartotojo avataras

McKaras rašė:
Skrandi, ka rukei pries miega? :))))
ne, tik tekilos su apelsinu ir cinamonu užgėriau

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-08, 21:43 
Vartotojo avataras

neblogą sapną apturėjau pagiriom- sapnuoju, kad sėdim su Paksiene pas mane kaime, po vyšnia prie tokio seno seno supuvusio stalo (kuris iš tikrųjų kažkada ten buvo). Ir tiesiai iš stiklainio valgom žalius Jalapeno pipirus. Ir ji man sako- "žiūrėk, čia ne pipirai, o kirmėlės"- nu ir akurat- rankose ankštis ima raitytis. Numetu ant žemės- o jis ima ryt supuvusių lapų pliurzę aplink- taip išmėtau visus pipirus ant žemės, o tie, rydami lapus, ima ant akių didėt ir transformuojasi į viedro didumo pseudorupūžes, katrų minia ima šokinėt aplink..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-09, 12:45 
Vartotojo avataras

Senokai bebuvau sapnaves, bet sugryzo i sapnu repertuara..... karas.
Si karta veiksmas vyko tevu sodyboje Jurbarke. Priesas ir laikotarpis tiksliai neidentifikuotas bet kadangi kovemes automatiniais ginklais tai neabejotinai XXa. :) Kas laimejo nesupratau nes pabudau.

Kas dar sapnuojate karus? Buna kad sapnuoju pirma ir antra pasaulinius karus, buna kad veiksmas vyksta senoves rytuose ar visiskai fantastinese erdvese.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-09, 12:48 
Vartotojo avataras

Buvo laikai, kai žaizdavau įvairias kompiuterines šaudykles ... va naktimis visa tai materializuodavosi sapnuose :)

Bėgi ... taškaisi kraujais ... bėgi ... keista, bet nubusti nesinorėdavo :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-09, 12:50 
Vartotojo avataras

paprastai jurbarke karus laimėdavo kaimynai iš medinio namo :]]]]
tad manau kad tavo sapne karas baigėsi tradiciškai jūsiškiams nesėkmingai :]

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-09, 12:59 
Vartotojo avataras

Šiąnakt eilinįkart pasapnavau :}} tai va, siužetas toks - kaimynė, iš kitoje gatvės pusėje esančio penkiaaukščio (šiaip realiai tokios nepažįstu), nusipirko kelis šimtus rudųju meškų, ir laiko jas kieme - nu ten tos meškos ratu vaikščioja, ant karstyklių karstosi, kartais ten ateina vienas kitas žmogelis su tokiu daiktu, kur skirtas kilimams dulkinti (nzn kaip vadinasi) ir laikas nuo laiko tas meškas juo pavanoja - esą, kad kailis gražesnis būtų, nes esą jau tų meškų dienos suskaičiuotos. Na aš visą tą reikalą stebėdama pro savo dvylikto aukšto langą labai pasipiktinau ir nusprendžiau ait aiškintis, kaip čia dabar tos meškos mieste, ar yra leidimai jas čia laikyti ir galų gale daigoti :) Nu nusileidžiu liftu, kertu gatvę - ogi žiū - vietoj tų meškų ratu ten vyrai stovi su aliuminiais dubenėliais rankose - kareiviška apranga, kerzais ir ilgom ilgom kasom. Pasimečiau, žiūriu aš į juos, sakau - ė, nu bet tai ką, leisite, kad jums kailius nudirtų? O tada iš jų būrio išėjo toks mažas mažas žmogelis, prisitatė "motina" ir sako, nu matai mergyt, jie čia rūbus, maistą gauna, mes čia kaip didelė šeima, turime vieną mobiliaką, iš kurio savo žmonoms laiškus siunčiam ir gaunam, tarp mūsų nėr jokių paslapčių, o kas bus - tas bus. Taip ir baigės. Šiaip mano sapnuose visąlaik žmonės pasikeičia kūnais vieni su kitais ir pan. Nu tai va tokį tad filmuką šiąnakt mačiau :}}

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-09, 13:01 
Vartotojo avataras

Cituoti:
Kas dar sapnuojate karus? Buna kad sapnuoju pirma ir antra pasaulinius karus

spek is 3 kartu :) as tai kazkodel sapnuoju panzer'ius ir uboat'us. patinka man visa ta girgzdanti technika :) o jeigu dar uzmiegu martial'ui skambat, tai 90% tikimybe, kad nakti kariausiu :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-09, 13:02 
Vartotojo avataras

PopoBava rašė:
Buvo laikai, kai žaizdavau įvairias kompiuterines šaudykles ... va naktimis visa tai materializuodavosi sapnuose :)

Aš tai savo laiku photoshop'ą sapnuodavau. Nu tiesiog, desperatiškai layer'ius stumdai visą naktį ir niekas nesigauna. Labai nemalonūs sapnai.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-09, 13:04 
Vartotojo avataras

Čia sesijų, artėjančiu egzų košmarai .... Buvo ir man, kad sapnuose vis braižau, maketuoju - tik, kad nei iš vietos ...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-09, 13:08 
Vartotojo avataras

McKarai , nenoretum suorganizuoti militaristini vakareli su daug video ir muzikos, pats pagrotum, poto visi sugriutu miegoti ir sapnuotu kara ;) Butu smagus renginukas.
Vasara bunkeriuose ;)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-09, 13:10 
Vartotojo avataras

manau po tokio renginuko daugelis nukautuju neatsikeltu :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-09, 15:48 
Vartotojo avataras

Cituoti:
Kas dar sapnuojate karus?

Dazna tema mano pasakomes skrydzuose :) Vienas geriausiu buvo apie 3 pasaulini. Kai nuvertem amerika( ir visa Sh** kuris su ja susijes) bei dabartinei Australijos teritorijoj ikurem nauja valstybe kurioje atgime Lotynu kalba. Bet daznaiusiai tai buna II/III pasaulinis, karo laukai.... ir kas lieka po to.

Paskutinį kartą redagavo Dietrich 2007-01-09, 18:37. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-09, 16:10 
Vartotojo avataras

Cituoti:

Sykį sapnavau, kad esu namuose, o už lango girdžiu bombonešių gaudesį ir bombų sprogimus. Tada pro langą matau, kaip už kokio kilometro ant miesto numetė kažka didelio ir galingo... Matau šviesos kupolą ir artėjančią sprogimo bangą, pakeliui šluojančią namus, suvokiu, kad gyventi liko vos kelios sekundės. Užėmė kvapą, suspaudė vidurius, o tada banga rėžėsi į namo langus ir akimirksniu stojo tyla. Po to mačiau pomirtinį pasaulį - bekraštę tylos apgaubtą pilką lygumą ir aušros juostą horizonte..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-01-09, 16:25 
Vartotojo avataras

inside-out rašė:
Cituoti:

Sykį sapnavau, kad esu namuose, o už lango girdžiu bombonešių gaudesį ir bombų sprogimus.

šie motyvai pasitaiko mano sapnuose. tik nebūna siužeto, o - vien fragmentai: išsirikiavę bombonešiai (su visu griaudesiu) ir atominės bombos "grybas" ( kažkodėl visada - be garso).

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 464 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 29  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: