Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2021-02-27, 20:02

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 842 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 53  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-10, 10:12 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Sutinku, kad akropoliui visos kaltės suverst nereikėtų. Gal ir ne jis čia kalčiausias. Bet visgi tai vienas iš strategijos nebuvimo ir dzin budizmo rezultatų pavyzdžių. Ir tas daiktas tikrai neprisidės prie Kauno pagražinimo ar atgaivinimo.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-10, 10:57 
Vartotojo avataras

manau esme ta, kad didzioji musu visuomenes dalis serga "kaimo sindromu". viska ka mes pasistatome turi buti didziausia jei ne europoje, tai bent jau baltijos salyse. priesingu atveju mums statybos nebetenka prasmes. "normaliu" saliu patirtis rodo, kad gigantiskus statinius paranku statyti miesto pakrasciuose, o mes gi viska sugrudame i pati centra ar kilometra nuo jo. dar vienas puikus to pavyzdys netoli zveryno, vilniuje statomas vandens pramogu parkas. kadangi nuo gimimo trinuosi siame rajone, skirtumus matau akivaizdzius. kazkada ramus rajonas, tapo mashinu erzalyne. visur kamsciai, kur ju niekada nebuvo. zveryno ramybei ateis galas, kuomet tas s u p i s t u (niekam is esmes nereikalingu) parduotuviu ir pramogu prikimstas monstras ims funkcionuoti. ir viskas del ko? reikia perspjauti latvius. patstaytu jie paprasta baseina ir problemu nebutu, o cia super mega turbo laisvalaikio centras su skuduru, shkieru ir kitokio slamsto parduotuvemis, greito sudmaiscio restoranais, vezininku soliariumsais ir dar bala zino kokiu brudu. blizgancioms keksems, japiams ir ju ziurkems manau bus pats tas...

Cituoti:
mckaras anąkart surinko medžiagą iš garsiosios šnekos, tad nemanau, kad jam bėda rasti dar kažkokių šnekų

vat tame ir dalykas, kad nieko tokio labai tinkamo surasti nepavyxta. imti eilini seimo posedi neidomu. ar pats girdejai nors viena sneka, kuri nors kazkiek primintu zymiojo arvydu kubo nario rechitali??? jei kas turit kazka tokio, drasiai siuskite man - ziresim :) tiesa esu atkapstes nerealiu marazmatisku tevo satanislovo kalbu, bet tai jau yra panaudojama mano gyvu pasirodymu metu...

Paskutinį kartą redagavo McKaras 2007-05-10, 17:51. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-10, 15:51 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
McKaras rašė:
netoli zveryno, vilniuje statomas vandens pramogu parkas.

vandens parka prie siemens arenos stato, o vietoje molochno kombinato kazkoki kita suda ..na bet esmes aisq sio atveju nekeicia..taciau kazka gi reikejo statyti vietoje to pieno, galejo gal gyv. namus, butu mck ramiau..fukk, naujasis miesto centras slenka link mano koralu...tikuosi, koraliniskiu draustinio nieks nelies./na bet cia jau apie vilniu perekinulis'/

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-10, 18:03 
Vartotojo avataras

Skrandi, kaip aš minėjau aš ne prieš straipsnio turinį, aš iš esmės prieš tokius straipsnius, kurių ant šio svieto priviso daxuja ir dar biški. Nes kaip sakiau, keikti Kauną - gero tono ženklas.
Ir dar šiek tiek apie akropolius. Viskas būtų ok, jei liaudis į jį žiūrėtų, kaip ir parduotuvių tinklą, bet ne kaip į pasilinksminimo, laiko praleidimo būdą. Elementariai man Mega yra arčiausia pardė (neskaitant tų, kurios yra įsikūrę daugiabučių pirmuose aukštuose), kurioje vyksta apsipirkinėjimas nuo maisto produktų iki statybinių, ūkinių medžiagų. Protesto vardan mes tikrai nesitrenkiam į draugystės g. ar kur kitur, jei motinai prisireikia gėlėm trąšų.
O karininkų ramovė yra dalykas nerealus. Tik pirmam aukšte, esanti Milano? picerinė, tai kažkas baisaus. Tačiau aukščiau užkilus tie sienos aukščio didžiųjų kunigaikščių paveikslai, tai nerealūs. Beje, ta siena atidengta jau gana senokai. Metus tai kaip niekur.

Pratęsiant pažintinį OT apie Vilniaus naująsias statybas. Ką dar ten urbia prie to būsimo akvaparko? Gal tą tūkstantmečio stadiką? Ar kažką maišau, nes stadikui ten vietos kaip ir mažokai. O gal akvaparko stovėjimo aikštelę? [/i]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-10, 18:26 
Vartotojo avataras

stikse rašė:
Skrandi, kaip aš minėjau aš ne prieš straipsnio turinį, aš iš esmės prieš tokius straipsnius, kurių ant šio svieto priviso daxuja ir dar biški. Nes kaip sakiau, keikti Kauną - gero tono ženklas.
a jo, straipsniai kasdien rodosi ir rodosi. aišku, nebūtų visokių nereikalingų šmikių kaune, tai nebūtų gal ir tų straipsnių. ale kaunas, kaip bebūtų gaila, dažnai tiesiog prisišaukia tokio stiliaus vertinimų. o dabar, dar kai į kaunadienę suėjo lietryčio žmonės, šikimo bus dar daugiau. nes taip lengviau...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-10, 22:13 
Vartotojo avataras

Eik jau rimtai? Aš girdėjau, kad Kauno diena šeimininkus pakeitė, tai dabar lietrytis ir jo CO perėmė? Ar kaip čia? :O

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-10, 23:19 
Vartotojo avataras

stikse rašė:
Eik jau rimtai? Aš girdėjau, kad Kauno diena šeimininkus pakeitė, tai dabar lietrytis ir jo CO perėmė? Ar kaip čia? :O

VZ.lt rašė:
Prie "Kauno dienos" vairo - buvę "lietrytiečiai"

Vija Pakalkaitė

Nuo kitos savaitės nauju dienraščio "Kauno diena" vyriausiuoju redaktoriumi turėtų tapti Kęstutis Jauniškis, o jo pavaduotoju - Ovidijus Lukošius. Jie ketina keisti laikraščio kryptį.
Susiję rašiniai vz.lt"Veidas" keičia vyriausiąjį redaktorių "Hermis Capital" "Kauno dieną" gali nusipirkti be vadovo
Dar viena redaktorių migracija Konkurencijos taryba leido įsigyti "Kauno dieną"

"Kol kas vyksta tik derybos, sutarties nepasirašėme",- VZ.LT teigia p. Jauniškis.

"Pats esu kaunietis, ten gimiau ir augau. Kaunas, antras pagal dydį miestas po Vilniaus, buvo šiek tiek kompleksuojantis, kauniečiai linkę papildyti vilniečių gretas. Manau, kad Kaunas nusipelnė geresnio vardo, įvaizdžio ir geresnės spaudos",- prideda jis.

Tariamasi, kad p. Jauniškis bus Kauno dienraščio vyriausiasis redaktorius, p. Lukošius - jo pavaduotojas, atsakingas už žurnalistus Vilniuje bei laikraščio priedus.

Ponas Jauniškis turėtų užimti iki šio penktadienio "Kauno dienos" vyriausiosios redaktorės pareigas einančios Aušros Lėkos vietą.

Naujieji "Kauno dienos" vadovai ketina keisti jo kryptį.

"Kryptis bus "dienraštis Kaunui". Pasiskelbimas nacionaliniu dienraščiu galbūt buvo kiek ankstyvas ir nepasvertas",- artimiausius planus Kauno dienraštyje nusako p. Jauniškis.

VZ.LT jau rašė, kad kartu su p. Lėka iš "Kauno dienos" traukiasi ir generalinis direktorius Edmundas Kalinas, finansų direktorė Violeta Neorienė bei platinimo tarnybos viršininkas Vytautas Abakumas.

"Sutartis tokia, kad aš būsiu vyr. redaktorius, p. Lukošius - pavaduotojas, o visi su komercija ir finansais susijusius vadovus naujieji savininkai pasirinks savo nuožiūra",- kalba p. Jauniškis.

VZ.LT šaltinių teigimu, „Kauno dienos“ generaliniu direktoriumi ketinama skirti Martyną Kačiulį, pastaruoju metu buvusį "Europa Group" viešbučių tinklo direktoriumi.

Šaltiniai teigia, kad p. Jauniškiui buvo ketinama skirti "Kauno dienos" generalinio direktoriaus vietą. Tačiau jis pats tai neigia.

"Darysiu tai, ką geriausiai išmanau - žurnalistiką. O su naujuoju generaliniu direktoriumi dirbsime petys į petį",- kalba p. Jauniškis.

Ponas Jauniškis buvo "Lietuvos ryto" ekonomikos skyriaus redaktorius, p. Lukošius - priedų "Būstas" ir "Greitkelis". Prieš porą mėnesių jie iš "Lietuvos ryto" buvo priversti pasitraukti.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-11, 01:23 

Truputi ne i tema, bet jei jau prabilom apie ziniasklaida ...

Kokias įžvelgiate žiniasklaidos konfliktų tendencijas Lietuvoje?

- Žiniasklaidos konfliktai įdomūs tuo, kad retai būna atviri, nes šiaip skirtingoms žiniasklaidos priemonėms būdingi susitarimai - „aš blogai nerašau apie tave, tu nerašyk apie mane“. Konfliktai kyla ten, kur nepasidalinama reklamos pinigais arba skaitytojais. Pavyzdžiui, neseniai „Respublika“ apkaltino LNK plagijavimu. Kiek žinau, iš tikrųjų konfliktas kilo dėl to, kad „Respublika“ ir LNK turėjo bendradarbiavimo reklamos srityje sutartį, ir kai ji pasibaigė bei nebuvo atnaujinta, „Respublika“ užpuolė LNK viešai. Delfi.lt ir „Respublikos“ konfliktas kilo ne dėl reklamos, bet dėl rinkos - „Respublika“ savo būsimiems projektams bando atsiriekti auditorijos dalį iš Delfi.lt.

Pastebėjau, kad dabar bandoma stambinti žiniasklaidos koncernus, didinti jų pajėgas. Pavyzdžiui, „MG Baltic Media“ padalinys pirks įmonę, kuriai priklauso tokie žurnalai kaip STUFF, A-ZET. Taip pat „Hermis Capital“, nupirkęs „Kauno dieną“, dabar perka „Klaipėdą“. „Respublikos“ leidinių grupė keliasi į internetą, investuoja pinigus į prekės ženklo „Olialia“ kūrimą. „Lietuvos rytas“ tyliai nusipirko 30 proc. „15 min.“ akcijų. Atrodo, kad vyksta pajėgų pastiprinimas.

Istrauka is http://www.balsas.lt/projektai/straipsnis95834

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-11, 12:24 
Vartotojo avataras

stikse rašė:
Pratęsiant pažintinį OT apie Vilniaus naująsias statybas. Ką dar ten urbia prie to būsimo akvaparko? Gal tą tūkstantmečio stadiką? Ar kažką maišau, nes stadikui ten vietos kaip ir mažokai. O gal akvaparko stovėjimo aikštelę?

na kiek zinau tai vis delto patvirtino stadiko statyba, bet ne prie akvaparko, o prie akropolio/toj vietoj, kur sovietmecio epochos pabaigoje jau pradetas buvo statyti stadikas, yra betoniniai karkasai/ taigi del vietos problemu nebus..bet , kaip visada, bus problemu su pacia statyba..jau kelinti metai vis kazka patvirtina, taciau toliau nieko nevyksta..fukking useless lazy cunts! kaip daugiauksti bombanut, tai migom, o va stadiono nafig niekam nereikia..kaimieciams juk geriau dar vienas akropolis butu..evropa blyn.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-11, 17:31 
Vartotojo avataras

O tu fak. Tai kas mus teliks skaityti? Grėsmingai iš jo lūpų skamba žodžiai: keisim kryptį. Nesinorėtų, jog pageltonuotų Kauno dienos puslapiai, tai jau kaip ir tapo vienu iš Kauno veidu ir šeštadienine šeimos tradicija.

Aaa. tai visgi griaus tuos vaiduoklius. Aš ilgą laiką neįkirtau, kad ten turėjusio būti, bet taip ir nebuvusio stadiko griaučiai :O. Na, matai, trūks plyš iki 2009-ųjų reik pastatyti tą stadiką, antraip 1) nesivadins tūkstantmečio stadionas; 2) kur dėsis grandioziniai Europos kultūros sostinės renginiai?
Ir dar. Šiųmetinė Dainų ir šokių šventė, kuri pagal tradiciją rengiama kas 4 metai Vilniuje, persikels į Kauną (šokių diena), nes chebra neturi Vilniuj kur šokt :). Na, štai pasirodo čia bus anokia naujiena ir stebuklas, jei Žalgiris Vilniuj loš.

joke of course.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-11, 22:36 
Vartotojo avataras

Karininku Ramoveje karininkai atgaivino sena tradicija sokiui, teko ir man ten pabuvoti, ne statistu, o sokeju :) Super jausmas, kai gali pabuti senosios kulturos lopsyje, kartu tai pats savo kailiu pabandyti ir propaguoti :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-12, 10:04 
Vartotojo avataras

stikse rašė:
O tu fak. Tai kas mus teliks skaityti? Grėsmingai iš jo lūpų skamba žodžiai: keisim kryptį. Nesinorėtų, jog pageltonuotų Kauno dienos puslapiai, tai jau kaip ir tapo vienu iš Kauno veidu ir šeštadienine šeimos tradicija.

Prieš kelis metus buvo "Kauno diena", iki tol buvusi miesto dienraščiu, buvo paskelbta nacionaliniu dienraščiu. Naujieji savininkai teigia, kad tai buvo skubotas sprendimas, kuriam buvo nepasirengta. Jie ketina leidinį vėl padaryti "dienraščiu miestui".

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-05-12, 15:02 
Vartotojo avataras

Kauno diena visada buvo dienraštis miestui. Tai, kas kažkas kažką paskelbė niekaip neatsispindėjo laikraščio turinyje. Dabar bėda tame, kad būtent lietryčio kompanija suėjo į vadovaujamus postus. Bijau, kad Kauno dieną nesugalvotų paversti, nepavykusia dar labiau nei originalas, lietryčio kopija.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-07, 15:56 
Vartotojo avataras

Ritzis rašė:
P.S. Bet jau Kauno "infrastruktūra", t.y. išvažiavimas iš stadiono tai pagerintas: išvažiuoti iš stadiono užtruka praktiškai tiek pat, kiek likusi kelionės dalis iki Vilniaus...
papasakok plačiau :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-08, 14:30 
Vartotojo avataras

Erm. Į stadioną maždaug buvo susirinkę nepilni 8000 žmonių taip?
Į Žalgirio varžybas susirenka apie 5000 žmonių. Per paskutinias vykusias rungtynes Arenoj mašinos išsilakstė greičiau, nei aš sulaukiau autobuso. Tai maždaug apie 20min. Grubiausiu atveju tiems papildomiems žmoniems pridėjus pusvalandį, kadangi dauguma fanų vilniečiai, tad jie ratuoti, vis dar neišeina kėlionė iki Vilniaus ;).

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-06-08, 15:55 
Vartotojo avataras

aš ne specas, bet kai važiavom namo po gruzų, tai posūkio laukėm kokių 20-25 min. ir iki pat autostrados buvo totali kamšatis. prieš tai šoferiuks, gaujos fanų patariamas, įvairavo į tokią aikštelę netoli stadiko (kur teniso kortai), tai iškart policaj prisistatė, kelionė 50 Lt pabrango kaip mat... pasirodo ten sukti kažkaip negalima. aukso gysla.

dar juokingas dalykas, priminęs kaunietišką kompleksą - kaip pasiteisinimą vairuotojas bandė veblent, nu mes iš Vilnaius, nežinojom kur čia sukt, daug mašinų, skubėjom, Lietuva, futbolas, etc etc... į tai buvo atsakymas - "o ko jūs manot kad Vilnius už Kauną viršesnis? jei iš Vilniaus, ką, taisyklės negalioja?" nu mirk iš juoko.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 842 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 53  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: