Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2020-06-01, 10:42

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 300 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  »

Palaikote juoduosius ?mones?
Apklausa baigėsi 2005-08-23, 09:20
Taip 68%  68%  [ 13 ]
Ne 16%  16%  [ 3 ]
Ne?inau 16%  16%  [ 3 ]
Viso balsų : 19
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 09:30 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Cituoti:
Svarbu tai kaip jauties, svarbu tas vidinio pasaulio santykis su isoriniu pasauliu, pasaulejauta ir pasauleziura.

tai gal tai bendrazmogiski dalykai, o ne vien gotu subkulturos gaire? tai lygiai tiek pat svarbu ir urlaganui ir Vilniaus universiteto rektoriui :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 09:55 
Vartotojo avataras

Na as ne gaires ir rasiau cia seip ;)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 10:03 
Vartotojo avataras

išties įdomu. radai save žodyje "gotika". O ką tau reiškia šis žodis? aš šiaip daug domėjausi šiuo siliumi, net spec knygą iš brolio buvau nukovęs, kuri yra Mercer'io visa istorija surėdyta. bet deja, ji jau maždaug 10 metų senumo ir aš atitolau nuo tos informacijos, todėl man labai įdomu, kas yra šiandienis gotas? kuo jis gyvena? ką jis klausosi? kokias knygas skaito? kuo skiriasi šiandieninis gotas nuo kitų muzikos stilių fanų? tiesiog indomu.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 10:06 
Vartotojo avataras

Cituoti:
rasiau cia seip ;)

na tai gal metas susilaikyti nuo siaip rasymo, ir rasyti tai kas i tema?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 10:13 
Vartotojo avataras

McKaras rašė:
Cituoti:
rasiau cia seip ;)

na tai gal metas susilaikyti nuo siaip rasymo, ir rasyti tai kas i tema?

Atsiprasau kablelio nepadejau.

Turetu buti:

ShadowLess rašė:
Na as ne gaires ir rasiau cia, seip ;)

"Seip" rasinejimu galima kaltinti kolegas kurie megsta sarkazma, ironija bei gausiai sypsosi.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 10:16 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
išties įdomu. radai save žodyje "gotika". O ką tau reiškia šis žodis? aš šiaip daug domėjausi šiuo siliumi, net spec knygą iš brolio buvau nukovęs, kuri yra Mercer'io visa istorija surėdyta. bet deja, ji jau maždaug 10 metų senumo ir aš atitolau nuo tos informacijos, todėl man labai įdomu, kas yra šiandienis gotas? kuo jis gyvena? ką jis klausosi? kokias knygas skaito? kuo skiriasi šiandieninis gotas nuo kitų muzikos stilių fanų? tiesiog indomu.

ShadowLess rašė:
kaip tam rusiskam posaky: "dlia osobych umov povtoriaju" :)

http://kunigunda.lt/history/2002/klf/kuni.htm

Gan aiskiai ir tiksliai aprasyta.
Nebesinori isradinet dviracio.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 10:23 
Vartotojo avataras

labai lengva prisidengti svetimais straipsniais, ar ne? kuri karta jau tai darai? 3? 4? gal pats gali suformuluoti atsakymus i tau uzduodamus klausimus? ar tokia jau siaura pasauleziura?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 10:28 
Vartotojo avataras

McKaras rašė:
labai lengva prisidengti svetimais straipsniais, ar ne? kuri karta jau tai darai? 3? 4? gal pats gali suformuluoti atsakymus i tau uzduodamus klausimus? ar tokia jau siaura pasauleziura?

Nematau nuo ko cia dangstytis. Jei rupi gotu subkultura bendrai, prasom straipsnis, jei domina asmeniniai mano isgyvenimai ir poziuris, prasom arbatos kviest (irgi jau 3-4 karta rasau). Aiskiau nei aisku.

p.s. Kolega MC jusu komentarai man primena "bandau prikibt prie betko". Metotes.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 10:34 
Vartotojo avataras

Cituoti:
Jei rupi gotu subkultura bendrai, prasom straipsnis

manes nedomina, taciau yra zmoniu kuriems idomu. straipsniu nete yra begales ta tema, tad nesuprantama, kodel norodomas butent sis, vienintelis???

Cituoti:
primena "bandau prikibt prie betko"

jei mintys butu destomos tvarkingai, nebutu ir mano klausimu. o kadangi konkreciai nieko neatsakote, tai nebenesuprantu, kam is viso diskutuojate? nes linko metymas i visus klausimus, jau gali buti vadinama spaminimu...

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 10:42 
Vartotojo avataras

Straipsnis sis, nes gan aiskiai ir tiksliai ir lietuviu kalba parasyta.

To paties klausimo klausinejimas irgi gali buti traktuojamas kaip spaminimas.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 10:51 
Vartotojo avataras

"Seip" rasinejimu galima kaltinti kolegas kurie megsta sarkazma, ironija bei gausiai sypsosi.[/quote
tamsta vel ishsisukinejat ir bandot nukreipti demesi.....nuo saves ant kitu.....negerai.....esat tikru tikriausias GOTAS:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 11:25 
Vartotojo avataras

ShadowLess rašė:
Gan aiskiai ir tiksliai aprasyta. Nebesinori isradinet dviracio.

tik tiek tesugebi pasakyt? liūdna. užklausiau tavo nuomonės o tu atsifutbolini... tipo eikime gert arbatos, tipo dar kažką. sėsk ir rimtai įsigilinęs parašyk. juk tai tau svarbu, juk tuom remiasi tavo pasaulėžiūra. ar aš gal neteisingai supratau?
aš, jei kas užkabina man svarbią temą, galiu visą magistrinį parašyt. kažkas bandė sumenkinti mano jaunystės grupę nr1 Queenus, iškart parodžiau kas kur ir kaip. aš stoju ir ginu savo nuomonę, kartais irgi naudoju citatas, bet nesiremiu visu kažkieno parašytu straipsniu nes turiu nuomonę.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 12:09 
Vartotojo avataras

Mano mociute buvo irgi gote. ji megdavo pasivaikscioti po kapines. Ir mumis mazus vesdavosi. Tai kokias keturias valandas ten prasitrainiodavom.
O siaip nieko neisgirdau kuo gotas skiriasi nuo paprasto zmogaus (nekalbu apie apranga). Jei negali nieko pasakyti reiskia esi madistas. Susirasi zmona, bus vaiku ir nebeliks goto :)))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 12:17 
Vartotojo avataras

Kiek pastebejau labai daznai gotai - tai negrazus vyrai ir merginos bandantys atkreipti i save demesi truks plys. Senelis Froidas turbut pasakytu, kad tai - (cituoju) sekso trukumas arba brendimo sutrikimai Nors lietuvaites palyginus pvz su vokietem - tai ... nu patys suprtantat.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 12:46 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
ShadowLess rašė:
Gan aiskiai ir tiksliai aprasyta. Nebesinori isradinet dviracio.

tik tiek tesugebi pasakyt? liūdna. užklausiau tavo nuomonės o tu atsifutbolini... tipo eikime gert arbatos, tipo dar kažką. sėsk ir rimtai įsigilinęs parašyk. juk tai tau svarbu, juk tuom remiasi tavo pasaulėžiūra. ar aš gal neteisingai supratau?
aš, jei kas užkabina man svarbią temą, galiu visą magistrinį parašyt. kažkas bandė sumenkinti mano jaunystės grupę nr1 Queenus, iškart parodžiau kas kur ir kaip. aš stoju ir ginu savo nuomonę, kartais irgi naudoju citatas, bet nesiremiu visu kažkieno parašytu straipsniu nes turiu nuomonę.

Va sitokia diskusija tai suprantu. Taip reikejo ir pradeti o ne juokais ironijom ir sarkazmais. Pasakyt/parasyt yra ka, tik tam reikia tamtikro nusiteikimo bei ikvepimo, kuris kaip ir isgaravo po kaikuriu asmenu pasisakymu(nesinori gaisti laiko).

Vakare prisesim ir pabandysim viska isdestyt ant "Notepad".

p.s. visad sunkiausia pasakot/rasyt apie save. Bet tai yra pats sudetingiausias klausimas kuri galima uzduot gotui. Nieko neprizadu nes nesu rasytojas.

Paskutinį kartą redagavo ShadowLess 2005-08-22, 13:05. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 13:14 
Vartotojo avataras

dar viena pastabele. kam cituot visa zinute, jei galima apsiriboti vien tuo, ka norima cituot? nes tokios paklodes kartojamos, kad net skaityti yra nepatogu...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 300 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 ... 19  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: