Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2020-06-01, 11:16

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 300 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  »

Palaikote juoduosius ?mones?
Apklausa baigėsi 2005-08-23, 09:20
Taip 68%  68%  [ 13 ]
Ne 16%  16%  [ 3 ]
Ne?inau 16%  16%  [ 3 ]
Viso balsų : 19
Autorius Pranešimas

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 12:33 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
aha. aš kažkada prašiau tokio goto berniuko padėt panešt 50 vatų kubą kokius 30 metrų. nepatogu tiesiog paimt. jis į mane pažiūrėjo kaip į ufonautą ir spruko :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 12:47 
Vartotojo avataras

aha o jei jis apsibraizys savo dailiai nulakuotus nagucius.......

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 12:50 
Vartotojo avataras

ok. vienžo. basta.
atsiriboju nuo bet kokių įžeidinėjimų ar piktybių.
.

Paskutinį kartą redagavo milda 2005-08-18, 13:03. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 13:01 
Vartotojo avataras

visokiu yra tik kad nevisokiu reikia....

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 13:08 
Vartotojo avataras

Cituoti:
Kerzai yra nepakeiciami batai, bet tik zhiema

vasara kariuomeneje kariai matyt su basankem laxto :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 13:13 
Vartotojo avataras

kariuomenėj darai ir rengiesi taip, kaip liepia.:)
nemanau, kad visi kareiviai labai nori tuos kerzus tampyt vasarom. reikia. ir viskas.

o kai karštis 30 laipsnių tai pripažink, kad malonumas su kerzais vaikščioti nedidelis.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 13:20 
Vartotojo avataras

ISH SAVO PATIRTIES GALIU PASAKYT KAD NERA TIE KERZAI TOKIE BAISUS KAIP KAD ISIVAIZDUOJAT.........AVEJAU KERZAIS ILGAAULIAIS NETGI VAZINEDAMAS PO EUROPA.......BUAU PRIE VIDURZIEMIO JUROS KUR KARSHTIS TOLI GRAZU NE 30.....IR NIEKO NENUTIKO...SVARBIAUSIA PRIZIURET APAVA IR KOJAS PLAUTI NU PAPRASCIAUSIA HIGIENA......JAU ASHTUONI METAI DIENA DIENON SU KERZAIS BET NESISKUNDZIU.....

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 15:39 

McKaras rašė:

vasara kariuomeneje kariai matyt su basankem laxto :)

Ash ir kerzuotas zmogus jei ka,bet vasara nenesioju,nebent vaziuoju i gamta,kaima :]
O kaime,kaip ir kariuomineje ,visai kitokiom salygom tu batu reikia,su basanoskem ilgai napavaiksciosi :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 19:25 

////

Paskutinį kartą redagavo (¯`·.,¸¸,.·´¯`· 2006-05-04, 19:35. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 19:34 
Vartotojo avataras

nemanau kad mazesne bendruomene jau banda...tai vis gi geriau nei buti vienam ir vadinamam"psich odinocka".....priklausymas vienai ar kitai grupuotei dar neirodo jog tai bandos jausmas...tiesiog bendraminciai etc.buk odilija gote ,buk kas nori ...svarbiausia likti zmogumi...juk kas zmogishka tas nesvetima......vat....

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 20:15 

//////

Paskutinį kartą redagavo (¯`·.,¸¸,.·´¯`· 2006-05-04, 19:35. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 07:14 

Visiškai tau pritariu... Dėl to "būk gote, nebūk gote", tai čia jau mano teisė pasirinkti, bet NIEKADA negalėčiau pasakyti, "taip aš gotė, nes turiu kerzus ir juodų drabužių spintoje yra žymei daugiau nei kitokių spalvų..." galėčiau paskyti tik tai, jog patinka juoda spalva, taip apsirengus galima sakyti, jog man saugu ir ramu, bet ir vėl kiekvieną dieną aš negaliu išvaikščioti juodai, man irgi reikia spalvų, juk tai žmogiška. O nervina tai kaip sudarytus "normaliųjų" žmonių seriotipus prisitaiko tas žmogus kuris vieną dieną ima ir pasako "būsiu gotas", nes tos kažkieno sugalvotos taisyklės man tinka, ir einant galve ar mokyklos koridorium, penktokėlis šaukia: "ei, juoda kale, nesisišypsok, tau negalima, juk tu GOTĖ" kas man belieka, išsišiepiu dar labiau... kai kas gali lengvai patikėti penktokėliu, taip gimsta gotai mėmės ir rėmai į kuriuos reikia įsisprausti norint jais būti. Tai va noriu paneigti visus tuos komentarus ir pasakyti apie save tiek, kad esu tik kitokia, bet nepriklausanti jokiai bandai, nes turiu savo nuomonę ir savo teises.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 08:43 
Vartotojo avataras

"banda"... provincijos neformalam neusprantama fraze...
esi vienas pats "shudpankis" (buvau taip ivardintas eidamas miestelio gatvemis kai prosaly vaziavo tevas su sunum ir sunus parodi i mane ir paklause "kas cia?") ir tiek... Didziuosiuose miestuose pasireiskia visi sitie mados klyksmai... Provincijoje situacija geresne... Cia jei nebusi kaip visi busi VIENAS...
Del gotu su kerzais ir odiniais rubais... ne is gero gyvenimo tenka islysti i sauele vasara... geriausias egzistavimo laikas-naktis... Ir nesvarbu ar vasara ar ziema... Tiesiog tai geriausias metas tokios sielos zmogui...

Ana diena sedejom su panele kapines(rami vieta, kur niex neblasko savo kreivais zvilgsniais)... Susitikom pora pazystamu... Pastebejom kad laxto kaszkox zmogelis po kapines su kamera, paprase nusifilmuot porai kadru, laida "Kitoks gyvenimas", "apie ka bus laida?- aj apie vampyrus ir tokius keistus dalykus"... (reali tikimybe kad laida bus apie koki satanizma... bet surizikavom... ant ju sazines tegu...)

Taiva... KITOKS GYVENIMAS... Kiek ir kaip jis KITOKS, kiekvieno asmeninis reikalas...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 09:12 
Vartotojo avataras

ShadowLess rašė:
del gotu su kerzais ir odiniais rubais... ne is gero gyvenimo tenka islysti i sauele vasara... geriausias egzistavimo laikas-naktis... Ir nesvarbu ar vasara ar ziema... Tiesiog tai geriausias metas tokios sielos zmogui...

vaje, kaip jautriai šie žodžiai skamba, taip romantiškai ir švelniai... susileist net galima...
:]]]]]
jei rimčiau, blevyzgos čia. aš elementariu tave romantiku įvardyčiau. nors aišku romantika gotams nesvetimas daikts. ale šis sakinys ("egzistavimo laikas-naktis... tiesiog tai geriausias metas tokios sielos zmogui..") tai viską pramuša. net apsiverkiau iš liūdesio, gailesčio, supratimo ir... ir... na ir dar dėl kažko :]]]]
o jei visai rimtai, tai soras, nesusilaikiau nepatraukęs per dantį. viskas tvarkoj, jūsų teise žaist kaip jūs norite. aš čia beveik nieko nesakiau. nekreipkite dėmesio.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 09:22 
Vartotojo avataras

eilinis fetishiukas :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 09:31 
Vartotojo avataras

ShadowLess rašė:
... Pastebejom kad laxto kaszkox zmogelis po kapines su kamera, paprase nusifilmuot porai kadru, laida "Kitoks gyvenimas"...

atsiprašau už nekuklų klausimą, o kokiomis pozomis filmavotės šitoje romantiškoje erdvėje? :]

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 300 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5 ... 19  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: