Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2020-09-25, 19:13

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5  »
Autorius Pranešimas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-12, 15:12 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
mes tik dalijomės nuomonėmis, nes djalex teigė, kad budulius reikia gerbt. o temą tai čia kažkas kitas išskyrė. vis geriau, nei 'kaip jums šita grupė?'

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-12, 15:14 
Vartotojo avataras

tema pats alexas ir istrauke i atsikra :) taciau visi tokie aisqinimaisi kas krutesnis ir ka reiktu labiau gerbt, nelabai harmonuoja su temos teiginiu "intelekto ringas"... ar cia tik man taip atrodo? :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-12, 15:16 
Vartotojo avataras

nu jo, apie intelekta kolkas neuzsiminta buvo. Taigi visa sita diskusija ne i tema ir kvaila

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-12, 15:19 
Vartotojo avataras

man irgi taip atrodo:) nes nei aš, nei djalex čia labai neparodėm savo intelekto, o iki jo ringo tai čia išvis toli (tikiuos, djalex neįsižeis).

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-12, 15:20 
Vartotojo avataras

Sukurk dar tema "Kuris esam durnesnis?" :))))))))))))))))))))))))))))))))

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-12, 15:21 
Vartotojo avataras

liudas rašė:
nu jo, apie intelekta kolkas neuzsiminta buvo. Taigi visa sita diskusija ne i tema ir kvaila

plem, čia gi ne apie bomžų ir budulių intelektą... čia tiesiog 'intelekto ringas'. taip kad nereikia aiškinti, jog ne į temą

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-12, 17:52 
Vartotojo avataras

studentavimo laikais buvo toks nuotykis su buduliais. ties ktu dizaino fakultetu ejom velyva labai vakara i berdrikus namo su draugeliu ir gitara, nesam pakaitomis, ir girdim, kazkas atlapnoja is paskos, atsisuke pamatem 2 budulius ir supratom, kad duos snukin, ka nors atimt nor, a neturim ne cento, pragere viska. pribego, ciupo uz rankoves, pradejo tasyt ir rekt, tipo duok cigarete ir litu i silainius gryyyzt. ale is paskos atvare dar trecias budulis, toksai biski stambesnis, didelis kaip kalnas, stvere tuos du uz kupros, nubloske, tuomet atsisuko i mus, galvojom jau mire. Jis tik paklause, ar mes studentai, kur ejom, sakom namo, o kas cia ir rodo, sakom gitara. Jis paeme, istrauke is aplanko, pritupe ir pradejo grot. Fak, konkretus klasikiniai kuriniai, klasikines gitaros menas tikrai, teko isklausyt paskaitele apie grojima, klasikine gitara, gyvenima ir ttt, tai truko keliolika net minuciu, tuo tarpu anie du tryne kumscius, ale supratom, kas sefas cia. Veliau atidave mums gitara, palinkejo gero kelio ir liepe moliams tiems nersdintis i masina, kuria kaip supratau paliko ties dabartine Lukoil degaline, ten tuomet jos nebuvo. Pats tas buduliukas nusigreze ir jau eis, kai vienas neiskentes puole prie mano draugelio ir norejo pasisokes spirt, nepataike, tuomet pribeges tas budulis didelis viena plionke dejo i kakta anam ir tas krito be samones. Mums budulis liepe greit eit, mes staigiai pasukom link antro barako, o ten dar tolumoj matesi, kaip budulis sau ramiai eina, o tuodu vagiukai vienas kita bando gaivint ;)
Isvada: buduliai ne visi durni kaip jie atrodo, buduliai gali but labai protingi, intelektualus ir charizmatiskos asmenybes, ju tik gyvenimo budas kitoks.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-12, 17:58 
Vartotojo avataras

Ką gi, intelekto ringe ima viršų buduliai :) na, kas priešpastatys istoriją apie kokį profesorių bomžą?? :)) zabova...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-12, 21:17 
Vartotojo avataras

Kazkaip Dj Alex pats sau prieštarauji (kreipti dėmesį į pirmąją ir paskutiniąją žinutes)

Buvo pas mane fakultete toks dėstytojas, na ne profesorius, bet docentas. Prasigėręs visas, dažnai vakarais matydavau prie kioskelių antakalnio žiede su visokiais nusigyveneliais tūsojosi. Kiek žinau išmetė iš univero prieš pora metų. Taigi 1:1. :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-12, 22:21 

pas mus irgi yra vienas labai garsus piešimo dėstytuvas. Tikras menininkas. ateina į paskaitą girtas, auditorijoj rūko cigaretes, o jei neduokdie prieis ir pieštuku parodys tavo klaidas piešinyje (taip lengvaaai brūkštels) - gausi piešt iš naujo.

antras pasižymėjęs buvo meno istorijos dėstytojas. Atėjo į egzaminą pachmielingas, paliko mus rašyt, o pats išėjo. praėjo egzo laikas, mes viską nupylėm nuo užrašų, špargalkių ir kt., o jis negrįžta. Prisiskambint nepavyksta. Išėjo jo paieškot į ŠMC kavinę, bet jis jau buvo joje apsilankęs, ir rado pakeliui nusnūdusį Vokiečių gatvėje ant suolo. va kokie dėstytojai pas mumis architektus. Kadangi ir vienas, ir kitas - docentai, tai bomžai laimi 3:1.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-13, 06:44 
Vartotojo avataras

karts nuo karto užsuku gimtajan miestan. Važiuoju aš sau mikriuku, ir įlipa tokis konkretus budulis - iš tos giminės, kur, kaip Skr sakė, jokie plaukai neauga :). ale pasipuošęs - su išeiginiu baltutėliu treningu. ir su nedideliu berniuku - nežinau, gal kokiu sūnėnu (jautėsi iš jų pašnekesio, kad ne tėtis). staiga tas vaikas, žiūrėdamas pro langą į gelstančius kaštonų lapus ir pribyrėjusius kaštonus, paklausė: kodėl kaštonai krenta? na ir čia aš buvau visiškai išversta iš koto, kai budulis labai gražiai ir net, sakyčiau, pakylėtai, susakė vaikui visą trumpą paskaitėlę, kurios esmė: kad išaugtų naujas kaštonas...
3:2 ?:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-13, 08:59 
Vartotojo avataras

klinika :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-13, 09:02 
Vartotojo avataras

ne - zabova :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-13, 09:37 
Vartotojo avataras

o is kur tu Erja isitikines kad tai buvo budulis. Gal tik siaip zmogelis su treningais.
Vakar buvau parduotuveje su treningais reiskia esu budulis :)
O uzvakar buvau zvejoti, su prastais nudevetais zvejybiniais drabuziais reiskia esu bomzas :)
Taip iseina kad esu budulis-bomzas jei sprendziat pagal isvaizda. O kam buciau priskiriamas kai apsirengiu normaliai?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-13, 09:49 
Vartotojo avataras

argonas rašė:
o is kur tu Erja isitikines kad tai buvo budulis. Gal tik siaip zmogelis su treningais.
Vakar buvau parduotuveje su treningais reiskia esu budulis :)
O uzvakar buvau zvejoti, su prastais nudevetais zvejybiniais drabuziais reiskia esu bomzas :)
Taip iseina kad esu budulis-bomzas jei sprendziat pagal isvaizda. O kam buciau priskiriamas kai apsirengiu normaliai?

visų pirma, patikslinu, kad aš esu moteriškos giminės :)
antra, į visą šią diskusiją siūlau pažvelgti truputėlį ironiškai. juk ir aukštesnėse žinutėse minimi "bomžai" yra tebedėstantys docentai - manau, kad gyvenamąją vietą (opredelionnoje mesto žitelsva) taipogi turintys - taigi, tikrai nepriskirtini bomžams, kaipo tokiems.
jau ne pirmą kartą šiame forume prieiname išvadą, kad išvaizda labiausiai krenta į akis - "pagal rūbą sutinka", berods sakoma patarlėje? :) tikrai ne kiekvieną treningu vilkintį žmogelį pavadinčiau buduliu. bet asmuo, apie kurį anksčiau sumaniau papasakoti, be minėtojo rūbo, buvo tiesiog... labai buduliškas :) išraiška, kalbėsena, manieros...
---
o šiaip sutinku, kad dažnai esam (per?)greiti spręsti apie žmogų. maždaug: aš manau, kad tu kupranugaris... įrodyk, kad nesi?
ok, gal jau tikrai į lankas krypsta visa ši zabova...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-13, 13:15 
Vartotojo avataras

pas mus kaime buduliai dar butinai su BMW vazineja, kad ir kokiu supuvusiu smirdanciu, bet tik su bmw.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 75 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: