Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-09-23, 17:52

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 118 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: Re: dovanos beigi šventės
StandartinėParašytas: 2015-12-23, 09:03 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Vėl dovanų metas prispaudė, nupirkt kažką reikia, rankdarbiams nei gebėjimų nei laiko... Velniava, kaip nesinori trintis po miestą, spoksoti į daiktus ir bandyti įžiūrėti juose kažkokį tinkamumą, kurio šiaip jau nėra. Kankynė. Galvoju, o kaip atsipalaiduot nuo viso to?

Na, Ragainėj, kam reik, visokių yra dabar dalykų, kad ir kanapių kremas po 7 eur, tai papastesnių dovanų klausimą išsprendžia taikliai ir neskausmingai, be to geras daiktas. Man tik etinis konfūzas kad savo artimiesiems dovanoti iš Ragainės ne visada išeina...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2015-12-23, 12:46 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Aha, man irgi tokia dilema, kad to, kas man patinka, yra artima, atrodo estetiška, gražu ir praktiška, dovanos gavėjui visiškai nereikia ir jis to net nesuprastų. Dovanų "medžiojimą" sėkmingai atidėlioju iki paskutinės minutės, nes vien nuo minties skrandį sukt pradeda.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2015-12-23, 13:39 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Na, pas mane tokių problemų nėra. Jau nuo pavasario/vasaros viskas suruošta. Būna kartais tik išimčių, jeigu neiškenčiu ir anksčiau laiko padovanoju, nes dovanoti taip pat smagu kaip ir gauti dovanas. Tai kartais tenka iš naujo ieškoti dovanų. Bet visumoj švenčių laukiu labai ramiai.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2015-12-23, 14:06 
Vartotojo avataras

man tai labiausiai patinka pirkt dovanas sūnui, nes paskui galim žaist abu :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2015-12-23, 14:17 
Vartotojo avataras

Apie dovanojimo fenomena galima butu oi kokia polemika atlauzt. Bet modernus gyvenimas vis labiau patvirtina mano isitikinima, jog suaugusiam zmogui dovanos nereikalingos. Dar daugiau - trukdo ir nervina, jau nekalbant apie tai, kad isbalansuoja seimos biudzeta.
Vienais metais darbe visuotinai gavom kazkokias mandrai atrodancias mazytes kompiuterines koloneles. Tik garsas silpnas ir klaikus. Vieni zvenge, kiti galvas kraipe, o dar kiti taip keikesi, kad stogas kilnojos. Net toks niekalas turi savo kaina, kuria bendrai sudejus gautusi apvali suma. Nelabai etiska, galvojant apie tai, kad pries keleta menesiu galbut buvo atleista sekretore, valytoja, apkarpytas darbo priemoniu biudzetas. Ir nelabai ekologiska, galvojant apie tai, kiek energijos sunaudojama ir atlieku paliekama tokio sudniekio gamybai.
Vienais metais darboviete dovanojo firmini puodeli, kurio rodydamas panieka, neemiau. Daba, po 10 m., visai mielai ta puodeli tureciau...
Labai geras suvenyras butu is darbovietes valgyklos "pasiskolint" sakute su istaigos logo. (Turint omeny, kad statistiskai 50% darbuotoju vagia is savo istaigu).

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2016-01-01, 18:49 
Vartotojo avataras

bešmirinėdamas po dovanų lentynas aptikau nematytą žaidimą "disarm the bomb"- padedi bombos maketą kur kambary, ištampai šniūrus per belekur belekaip ir per tam tikrą laiką reikia bombą nukenksmint, rėpliojant tarp ištampytų šniūrų, kuriuos palietus tipo sprogsta. Kokie laikai, tokie ir žaidimai..

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 118 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: