Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-10-16, 02:16

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 118 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-24, 21:56 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Andraika rašė:
šūdas tiek valentynkė tiek kovo aštuntoji- surogatinės bei sovietinės šventės nedomina. Mylimam žmogui belekokią dieną galiu ir kvietką duot ir kad myliu pasakyt. be kalendoriaus.

jeeeeeeeeee!!!! nors vienas vienmintis. nekenciu svenciu isvis. man kiekviena diena svente!!!!!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-24, 22:13 
Vartotojo avataras

myzau ant valentinkes, ir ant tu kas svencia.
noreciau tik pamineti del istorijos tiesos, kad kovo 8 yra pirma karta svesta Danijoje ir Austrijoje. Nieko bendro su sovietine kilme.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-24, 22:18 
Vartotojo avataras

deivis rašė:
nekenciu svenciu isvis. man kiekviena diena svente!!!!!
ja ja, taip ir patikėjau :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-24, 22:20 
Vartotojo avataras

Cituoti:
kovo 8 yra pirma karta svesta Danijoje ir Austrijoje

gal, nesiginčiju. tik man ji visvien asocijuojasi su pagėrusiais gamyklų darbuotojais, nešančiais žmonoms sumaigytas troleibuse bei alubaryje tulpes..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-25, 00:11 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
deivis rašė:
nekenciu svenciu isvis. man kiekviena diena svente!!!!!
ja ja, taip ir patikėjau :]

tavo problemos. kiekviena vakara padekoju Dievui, kad leido man nugyventi ar viena diena, dave maisto ir sveikatos. dziaugiuosi tuo nuosirdziai. be to mano reikalavimai sventei mazi-geras filmas, gera draugija ir viskas, as laimingas ir jokia susikta valentinke ar naujakas neatstos man kasdienines sventes :o) nesvenciu nei savo nei kitu gimtadieniu, net nesveikinu ir bunu nepatenkintas kai mane sveikina.. o tu gali tiketi ar ne, man vienodai. tai nesugadins man nuotaikos :o)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-25, 01:36 
Vartotojo avataras

deivis rašė:
tavo problemos. kiekviena vakara padekoju Dievui, kad leido man nugyventi ar viena diena, dave maisto ir sveikatos. dziaugiuosi tuo nuosirdziai. be to mano reikalavimai sventei mazi-geras filmas, gera draugija ir viskas, as laimingas ir jokia susikta valentinke ar naujakas neatstos man kasdienines sventes :o) nesvenciu nei savo nei kitu gimtadieniu, net nesveikinu ir bunu nepatenkintas kai mane sveikina.. o tu gali tiketi ar ne, man vienodai. tai nesugadins man nuotaikos :o)
ne ne, čia man visa ne problema. man tik šiek tiek liūdna kai žmogui visos dienos vienodos. man tai smagu kai kartais esu duobėje, kartais pakilime. o čia bac ir visos dienos kaip šventės... nuobodu. subjektyviai man nuobodu. bet tai man neproblema. taip ir įsivaizduoju kaip aplinkiniai džiaugiasi tavo draugija. arba visad labai nyku, arba visad tokia pat "natūrali" šypsena, kaip tos vilniškės mergaitės, kuri renka aukas paskaitoms apie tyrą meilę...
:]]
aišku dar geresnis pareiškimas yra šis - "net nesveikinu ir bunu nepatenkintas kai mane sveikina". jooo... kultūra :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-25, 08:47 
Vartotojo avataras

Na, aš irgi pernelyg nesuku makaulės, jei kas manęs nepasveikina kokia nors proga, ar aš pats ko nepasveikinu (mėgstu pamiršti, ir man tai netgi patinka ;). Juolab, kad esu mėgėjas makt ir įbrukt delnan artimai dūšiai kokį savo meistravotą ar nuraškytą šūdniekiuką visiškai be progos, "просто так" - kaip per tą multfilmą ;)
---------------------------------------------------------------------------
"Nesureikšminam", pasikrapštė galvą mano vienas pažįstamas, kai stipriai katalikiškos kaimynkos 33-iojo gimtadienio proga su aiškių aiškiausia potekste jam įteikė NT :)))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-25, 08:58 
Vartotojo avataras

skrandi, kodel as turiu taikytis prie kitu kulturos? tegu ir kiti prisitaiko prie mano.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-25, 10:53 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
na įdomiai su tom šventėm gaunasi: dovanos ieškojimas (net performulavus į "mylimojo nudžiuginimas") nepersveria progos nedirbti, ar išgerti, ar pašvęst, ar...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-25, 11:34 
Vartotojo avataras

Paulešas rašė:
Na, aš irgi pernelyg nesuku makaulės...
nesuku ir aš daug galvos. tiesiog teigimas, kad šventės nereikalingos nes visos dienos kaip šventė, man asmeniškai skamba nenuoširdžiai. tarsi, "kam mums vienas didelis kunigundos festivalis. man geriau ir priimtiniau po vieną dainą kiekvieną dieną..."

deivis rašė:
skrandi, kodel as turiu taikytis prie kitu kulturos? tegu ir kiti prisitaiko prie mano.
ne ne, viskas normaliai. aš irgi sakau, kad visi turi taikytis prie "mano kultūros" :]
nuostabu kaip mes puikiai sutariam...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-25, 12:02 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
... tiesiog teigimas, kad šventės nereikalingos nes visos dienos kaip šventė, man asmeniškai skamba nenuoširdžiai...

Aš irgi nesakau, kad šventės nereikalingos. Kur kas labiau nereikalinga būtų primygtina vienatinė nuomonė-hegemonas, kad privalu paminėti tą aną gimtadienį ir panašiai, žodžiu - švęsti, nes antraip nepadoru, antivisuomeniška ir pan. Palyginus gan švieži dalykai yra tie kožno gimtadienio minavojimai; mano senelis dar puikiausiai pamena, kad tik su vardadieniais visi susilabindavo, o gimimo diena - buvus nebuvus; kitas musiet dorai nė nenuvokė, kuriądien gimęs, jei į popierius nepasiveizėdavo :). Na bet tegul švenčia visi, kam tik tinka, svarbu, kad tūlam žmogeliui (man taipogi tam tarpe ;) būtų palikta teisė nešvęsti :)))

Dar labai įstrigo nuo pat varvanosės vaikystės mintis iš to seno gero multiko apie piktąjį Ašdachą: žmogus gimsta (gauna gimtadienio datą) tik tada, kai atlieka didį bei reikšmingą darbą. Čia tarp kitko ;)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-25, 12:10 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Andraika rašė:
darome.

Tuomet man labai gaila. Manau, skrandis išaiškino kam visgi reikalingos šventės. ;-]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-25, 12:15 
Vartotojo avataras

su vardadieniais sudėtinga šiuo metu. pvz ar yra kokio Šv.Skrandžio diena? ne. taigis lieka paminėti kažkokią kitą datą. gimtadienis puiki proga. na aš asmeniškai ją kartais nukeliu į kokią visai kitą datą po pusės metų, bo maniškis beveik iškart po naujamečio, tad persibaliavojimas įvyksta. todėl nukeliu kartais į vasarą ir pan. bet be kažkokio paminėjimo, kaip ir be vardo...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-25, 12:26 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
... todėl nukeliu kartais į vasarą ir pan. bet be kažkokio paminėjimo, kaip ir be vardo...

O šitai liuks - neprisirišimas (sukandus dantis) prie datos :). Tiesiog gurkšteli ko nors (ar pan), kai yra ūpas ir yra laiko.

P.S. O aš nors ir Paulius, seni giminiečiai bei pažįstami iš senobinės žemaitiškos sodos čėsų su visais jos papročiais, nepamiršta manęs parušoti su Petrinėmis/ Povilinėmis - birželio 29-ą. To puikėliausiai ir pakanka. O linkėjimai sveikatų-ūkatų, meilių irgi laimių - tai pati geriausia dovana :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-25, 12:51 
Vartotojo avataras

Cituoti:
Tuomet man labai gaila

aha, aplinkiniams pastoviai būna gaila.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-25, 13:21 
Vartotojo avataras

mano vardo diena buvo per velykas, tai kad visi pamirso ir buvo net nesmagu :((((

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 118 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: