Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-12-13, 15:16

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 129 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-12, 07:34 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
reik gera paseksūt ir miguosi kap nabašniks.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-12, 07:47 
Vartotojo avataras

argonas rašė:
reik gera paseksūt ir miguosi kap nabašniks.

Tas ta tēp - jē tėktās īr so kou "paseksūt" :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-03, 20:53 
Vartotojo avataras

būna, kad prabundi vidury nakties, jei, pavyzdžiui, nori labai gerti (troškina) tai žvalumas didis iš kažkur atsiranda, atsikeli ir aini. o va būna, kad kažkoks garsas pažadina ir toks jautiesi suglebęs ir bejėgis, kad jei koks vagis neštų ką nors, tai atrodo nė žodžio nepasakyčiau. net atsimerkti sunku:) ar jums taip nebūna? bet turbūt jei iš tikro būtų striokas, tai instinktai suveiktų, kaip ir troškulio atveju..gal kas turit tame patirties?:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-03, 21:04 

Man daznai buna,kad visa nakti(kur jau nakti-iki pat pietu,jei savaitgalis buna) baisiai kenciu kankinamas troskulio-ir vien del to,kad be galo tingiu kazkur ropstis is lovos...kartais buna taip,kad kokio skyscio metosi ant gretimo staliuko-tik ranka istiest,ale vistiek per daug tingisi...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-03, 21:25 
Vartotojo avataras

prisiminiau atvejį, nutikusį prieš metų dešimt - likau sode nakvot su - dirbom statybose, tai nusprendėm, kad tingisi namo kėblint. Sumigom [atskirose lovose]- naktį prižadino kažkokie barškesiai-pradžioj pamislijau, kad katė, bet tada prisiminiau, kad katės ten nėra :] Tada nudiegė- vagys! Miego pojūtis išvis dingo- liko tik toks pulsas smilkiniuose ir mintis- ką daryt? Aplink tušči kambary- nei pagalio, nei nieko- aš lovoj su apatiniais, draugas miega už pečiaus [tada dar nežinojau, kad jis tuo metu mislijo lygiagrečiai]- taip besvarstant kelias begalines sekundes, laiptais iš rūsio pasigirsta žingsniai ir ima artėt žibintuvėlio šviesa- per ten buvo galima patekt į vidų- palaikė spyna duryse buvo. Tuo momentu pavirtau [bent man taip atrodė tuo metu] į tokį baltai žalios šviesos kamuolėlį ir pralemenau "kas čia, ble?" - rezultatas buvo gana netikėtas- įsibrovėlis apsisuko ir nudundėjo laiptais, o vėliau ir daržais velniop. Jei būtųįėjęs į kambarį- tuo metu tikriausiai pats būčiau išspriegęs pro langą :]
gal ir nelabai į temą, bet prisimint dabar juokinga :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-03, 21:30 
Vartotojo avataras

netgi labai į temą. tą ir turiu omeny- va tas 'ble' jaučiu jį ir išgąsdino:) mane tai išgąsdintų:)) bet kad aš iš miegų prasibudinus ir to 'ble' nepasakyčiau turbūt..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-03, 21:38 
Vartotojo avataras

nea, jis tikrai nesitikėjo, kad name kas nors yra. Dar yra mintis, kad galėjo būt kas iš pažįstamų- nes garsėjome tose vietose [nepelnytai] kaip narkomanai, vagys, chuliganai, satanistai ir dar bala žino kas. O viskas dėl išvaizdos..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-03, 22:29 
Vartotojo avataras

Na, man bajeris neeilinis irgi pasitaikė, nors niekad savęs lunatiku nelaikiau. Nežinau dėl kokios priežasties [seniai tai buvo], bet iš nuovargio tiesiog užmigau su drabužiais ir tiek. Atsibundu ryte - priešais ant stalo stovi pusė sausainių pakuotės... Ir nieko neprisimenu. Tik vėliau draugas papasakojo - dviese paskambino į duris, aš atidariau [privet lunatikam] ir vėl kritau į lovą. Chebrytė, pažiūrėjo filmą, pavalgė sausainių su sultim atsineštom, o kai pamatė, kad visą valandą taip ir neatsibundu, išjungė viską ir išėjo, palikdami sausainius man kaip siurprizą ryte. :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-11, 17:03 
Vartotojo avataras

šiandien išskaičiau seną mintį, kad geriausia miegoti galva į šiaurę, praščiau į rytus, o visai blogai i vakarus ir pietus. ar kas tikite tuom ir gal ką iš savo patirties pasidalintumėt? aš jau susidariau planą kaip perstatyti, nes kokius 5 metus nieko nejudinau ir miegojau galvą į vakarus:) apie stebuklingus pasikeitimus pranešiu netrukus.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-11, 17:06 
Vartotojo avataras

mano miegojimo kryptis keičiasi savaitės bėgyje. vienu metu miegu galva į petus, kitu - į rytus. miegas vienodai geras ir malonus.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-11, 17:09 
Vartotojo avataras

tai gal ir gerai taip kaitalioti, už tai gerai ir miegi ir kitaip esi aktyvus:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-11, 17:22 
Vartotojo avataras

na rytais niekad nesijaučiu aktyvus. su malonumu dar bent porą valandų lovoje pasivartaliočiau. ir nesvarbu ar galva į vakarus ar pietus šiaurę ir tt. svarbu horizontaliai ir savo lovoje ir...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-11, 19:34 
Vartotojo avataras

jo, tą būdą esu išbandęs- ir taip ir anaip galvą dėliojau, ir buvau prisiskaitęs visokių straipsnių apie magnetinius lūžius ar ką ten žemės plutoj, net iš skardos ekranus po lova dariausi kažkada ir... visiškai nieko :]

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-12, 01:01 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Paprastas patarimas negalintiems užimgti:

atpalaiduokite veido raumenis... visiškai ... pamėginkite ;) ... na ir kaip?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-12, 01:03 
Vartotojo avataras

koks patarimas negalintiems atsikelti ryte?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-05-12, 01:07 
Vartotojo avataras

šaltas dušas.
visa bėda - kaip prisiversti.
kai būtina, taikau drastišką metodą - žadintuvas kitam kambario gale.. arba buto.. tada nori nenori reikia keltis. na o atsikėlus, jau atsiranda tikimybė, kad pavyks ir iki dušo nusigauti :}

o jei apskritai tai teoriškai reikia laiku eiti miegoti ;) ir šiaip sveikai gyventi :}}}

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 129 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: