Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2020-01-20, 13:39

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1322 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 83  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: Re: ar tai normalu - 3
StandartinėParašytas: 2013-06-19, 18:17 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Suveln, nepamiršk, kad bendrauji dabar su mažąja debiliškos visuomenės dalim :D

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2013-06-19, 18:23 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2011
Nu, aš pastebėjau, kad deivis visur čia oponuoja. Ne tame forume žmogus. :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-06-19, 19:42 
Vartotojo avataras

suveln rašė:
Nu, aš pastebėjau, kad deivis visur čia oponuoja. Ne tame forume žmogus. :)

tai tu nori diskutuoti tik su tais, kurie ta pritaria? tai kas čia per diskusija? turgaus bobų erzelynas. man įdomu diskutuoti su priešingos nuomonės oponentu, tie kas man pritaria ir taip aišku ką galvoja.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-06-19, 19:44 
Vartotojo avataras

suveln rašė:
deivis rašė:
o kas yra normalu? tai ką sutaria priimti kaip normalybę didžioji debiliškos visuomenės dalis?
tattoo yra normalu ar ne? ilgi vyrų plaukai yra normalu ar ne? auskarai vyrų kūne yra normalu ar ne? kelnes dėvinčios moterys yra normalu ar ne?... įdomi jūsų nuomonė.

Berods, tattoo, ilgų plaukų savininkai su auskarais ir moterys su kelnėm neina į paradus ir nedemonstruoja, kaip jie nerealiai atrodo. O ir neigiamos įtakos neturi. O štai gėjai ir demonstruoja ir jau ne tik, kad kiša, kaip normalumą savo išsigimimą, bet dar ir nori nukonkuruoti heteroseksualumą. Ar tai normalu?

aaa, reiškia kas normalu, o kas ne nusprendi tu? cituoju tave "O štai gėjai ir demonstruoja ir jau ne tik, kad kiša, kaip normalumą savo išsigimimą, bet dar ir nori nukonkuruoti heteroseksualumą"
dar kilo klausimas. iš kur žinai, akd jie nori kažką nukonkuruoti? čia tu taip sugalvojai ar koks gražulis pasakė?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-06-19, 19:44 
Vartotojo avataras

bet klasuimas buvo ne tas. klausimas: kokie kriterijai leidžia nuspręsti, akd kažkoks reiškinys yra normalus/nenormalus?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-06-19, 19:47 
Vartotojo avataras

suveln rašė:
Berods, tattoo, ilgų plaukų savininkai su auskarais ir moterys su kelnėm neina į paradus ir nedemonstruoja, kaip jie nerealiai atrodo. O ir neigiamos įtakos neturi.

p.s. ar ėjimas į paradą yra nenormalu? tai tie patriotai kurie vasario 16 žygiavo irgi nenormalūs?
na, manau, akd didžioji dauguma visuomenės tau nepritartų, kad jie neturi neigiamos įtakos. gražulis, jei galėtų, ir tattoo uždraustų ;o) ir ilgus vyrų plaukus irgi :oP

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2013-06-19, 20:03 
Vartotojo avataras

Nežinau, ar labai taktiška yra rašyt 4 postus iš eilės.

Hm, esu matęs nuotraukų iš gėjų parado su plakatais, kur jie ne tik demonstruoja savo seksualumą, bet bando neišprususiems barbarams įkišti tai, kaip jie vadina "new normal". Dabar jų nerandu, bet jei atrasiu interneto platybėse - parodysiu. Aš vis dar nesuprantu, kodėl išsigimimas turėtų būti lygus seniai priimtoms vertybėms? Prašau man paaiškint.

Cituoti:
bet klasuimas buvo ne tas. klausimas: kokie kriterijai leidžia nuspręsti, akd kažkoks reiškinys yra normalus/nenormalus?

Normalumas ir nenormalumas yra releatyvios sąvokos, kurias kiekvienas savaip suvokia. Man normalu yra tai, kas priimta nuo senų laikų.
Cituoti:
ar koks gražulis pasakė?

Cituoti:
gražulis, jei galėtų,

Įdomus tamstos sąntykis su Gražuliu. Gal galima plačiau? :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-06-19, 20:10 
Vartotojo avataras

suveln rašė:
Nežinau, ar labai taktiška yra rašyt 4 postus iš eilės.

Hm, esu matęs nuotraukų iš gėjų parado su plakatais, kur jie ne tik demonstruoja savo seksualumą, bet bando neišprususiems barbarams įkišti tai, kaip jie vadina "new normal". Dabar jų nerandu, bet jei atrasiu interneto platybėse - parodysiu. Aš vis dar nesuprantu, kodėl išsigimimas turėtų būti lygus seniai priimtoms vertybėms? Prašau man paaiškint.

forumo etikete yra punktas apie iš eilės rašomų postų skaičių???
:o) na kai kuriems ir analinis sexas su moterim yra iškrypimas. ir oralinis irgi. arba sexas tryse nu ir t.t. o lezbietės irgi išsigimėlės ar tik gėjai?
o kas yra seniai priimtos verybės? pyzdinti žmoną ir vaikus? smerkti visus kitaip atrodančius ir galvojančius? kai kurie sako, kad gyventi nesusituokus prieštarauja seniai priimtoms verybėms. tu irgi jiems pritari? pagal senąsias verybes nesantuokiniai vaikai vadinami benkartais, juos reiktų diskriminuoti pagal jas...
gali nerodyt, man visiškai px kas kaip vakšto ir ką demonstruoja. tai jų reikalas ir jų laisvė. aš irgi vaikštau apsirengęs kaip noriu ir siunčiu [pyp] kas aiškina, kad kažkaip ne taip atrodau. tai aį irgi išsigmėlis nes turiu savo nuomonę ir skonį?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-06-19, 20:12 
Vartotojo avataras

suveln rašė:
Įdomus tamstos sąntykis su Gražuliu. Gal galima plačiau? :)

gražulis man yra kaimiečio etalonas :oD aš jo nesmerkiu :o) tik manau, kad kaimiečiams ne vieta seime, o šiaip jie turi teisę egzistuoti ;o)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2013-06-19, 20:14 
Vartotojo avataras

Kituose forumuose už tai gali sulaukti ban'o. Čia, kaip matau, tvarka kita. :)

Cituoti:
tai aį irgi išsigmėlis nes turiu savo nuomonę ir skonį?

Tai pagal tai, visi mes išsigimėliai. :)

Ne visiems tos ES "vertybės" priimtinos atrodo. Džiugu, kad Lietuvoje yra nemažai žmonių, organizacijų, sąjungų kurios kovoja už normalią Lietuvą. Tai suteikia kažkiek vilties. :)

Tamstą galiu nukreipti nebent į anarchija.lt forumą. Tenai surasi bendraminčių. :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-06-19, 20:16 
Vartotojo avataras

suveln rašė:
Normalumas ir nenormalumas yra releatyvios sąvokos, kurias kiekvienas savaip suvokia. Man normalu yra tai, kas priimta nuo senų laikų.

būtent realityvi. tai kodėl tu manai, kad TU gali nuspręsti kas yra normalu? o tu manai, kad kas nuo senų laikų tai yra normalu? nuo senų laikų vyrai pyzdino žmonas. tai tau t.y. normalu? nuo senų laikų žmonės kariavo, tai irgi normalu? vogti prievartauti irgi normalu?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-06-19, 20:21 
Vartotojo avataras

suveln rašė:
Kituose forumuose už tai gali sulaukti ban'o. Čia, kaip matau, tvarka kita. :)

Cituoti:
tai aį irgi išsigmėlis nes turiu savo nuomonę ir skonį?

Tai pagal tai, visi mes išsigimėliai. :)

Ne visiems tos ES "vertybės" priimtinos atrodo. Džiugu, kad Lietuvoje yra nemažai žmonių, organizacijų, sąjungų kurios kovoja už normalią Lietuvą. Tai suteikia kažkiek vilties. :)

Tamstą galiu nukreipti nebent į anarchija.lt forumą. Tenai surasi bendraminčių. :)

1.aš čiame forume rašau, o ne kituose.
2. o pradedi įsikirsti ką norėjau pasakyti ;o)
3. normalią lietuvą.. hahaha :oD čia šiaip, nepyk :o) pagal tavo kriterijus , kaip suprantu, tu nori grįžti į senovę? manai, kad vykstant visuomenės vystymuisi viskas stovi vietoj ir per amžių amžius žmonės gali vadovautis senosiomis nekintančiomis vertybėmis? na japonams toks eksperimentas nepavyko... tai manau, kad mums tuo labiau nepavyks
4. man bendraminčių nereikia. man įdomiau padiskutuot su kitokia nuomone, o ne klausytis vienminčių pritarimų.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2013-06-19, 20:25 
Vartotojo avataras

deivis rašė:
suveln rašė:

būtent realityvi. tai kodėl tu manai, kad TU gali nuspręsti kas yra normalu? o tu manai, kad kas nuo senų laikų tai yra normalu? nuo senų laikų vyrai pyzdino žmonas. tai tau t.y. normalu? nuo senų laikų žmonės kariavo, tai irgi normalu? vogti prievartauti irgi normalu?

Kur aš sakiau, kad aš galiu nuspręsti, kas yra normalu. Aš tik turiu nuomonę, įsitikinimus už kuriuos pasisakau.

Nustok su tuo pyzdinimu, dabar "tėtis 1" gali bet kada supyzdintį "tėtį 2". Smurtas šeimoje yra kita tema. Jaučiu, būsi vienas tų, kurie pritaria Pavilionienei, kad vaiko auklėjimas diržu yra smurtas šeimoje, o abortas - normalus dalykas.

O dėl kariavimo, tai susitaikyk, kad be karo kaži ar patirtų evoliuciją žmonija. Liūdna tiesa, bet taip jau yra. Ir vėlgi čia jau kita tema. :)

Vogti, prievartauti? :)

Na, kol kas homoseksualizmas dar nėra pripažintas kaip kriminalinis nusikaltimas. Lygini dieną su naktim. :)

Cituoti:
3. normalią lietuvą.. hahaha :oD

Suprask, kad Lietuvą be jokių ES primestų iškrypusių vertybių, jei kitaip nedaeina. :)

Vistiek parodysiu tą foto, nes radau:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 5146_n.png

O čia šiaip prisiminiau:
Cituoti:
nuo 00:50 pasimato ir pusplikiai akiniuočiai, dalinai įtakojantys Lietuvos ateitį

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 5264_n.jpg
:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-06-19, 20:44 
Vartotojo avataras

tu nesakai, kad gali nuspręsti, tu tiesiog tvirtini kas yra normalu, o kas ne.

žiūrėk, jei aš galiu mušti savo vaiką, tai kodėl negaliu mušti bet kurio sutikto gatvėje? ar vaikas yra mano nuosavybė? tai tada aš jį ir parduot galiu?

aš ta su viskuo susitaikęs :o) tu nesusitaikęs, kad yra žmonių, kurie mąsto kitaip ;o)

na, lietuvai jau yra primestos iškrypusios katalikiškos vertybės. taip, kad ES jau baisiau nepadarys :o) kitas dalykas, kad aš dėjau ant JŲ vertybių. turiu savasias ir pagal jas gyvenu. o JIE gali propoguoti ką nori, čia jų teisė ir laisvė :o) kaip ir aš turiu teisę gyventi pagal savasias. o kodėl tu bijai jų propogandos? tipo, kad pasiduosi ir tapsi tokiu kaip jie? ;oDDDD

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-06-19, 20:50 
Vartotojo avataras

suveln rašė:
Vistiek parodysiu tą foto, nes radau:
https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/ ... 5146_n.png

O čia šiaip prisiminiau:
Cituoti:
nuo 00:50 pasimato ir pusplikiai akiniuočiai, dalinai įtakojantys Lietuvos ateitį

https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/ ... 5264_n.jpg
:)

pfffff, bilekas bileką gali ant maikės užsirašyti :oD nepriimk to taip rimtai :o)
o antros foto tai visiškai nesupratau :o)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2013-06-19, 20:51 
Vartotojo avataras

Cituoti:
žiūrėk, jei aš galiu mušti savo vaiką, tai kodėl negaliu mušti bet kurio sutikto gatvėje?

Visų pirma, atskirk auklėjimą nuo mušimo. Tai skirtingi dalykai, kuriuos žmonės daro vedini skirtingų paskatų.

Cituoti:
ar vaikas yra mano nuosavybė? tai tada aš jį ir parduot galiu?

Taip, vaikas yra tavo nuosavybė. Negali, nes gyvybė neturi kainos, kaip ir Tėvynė. :)

Cituoti:
o JIE gali propoguoti ką nori, čia jų teisė ir laisvė

Tau akivaizdžiai visiškai pochui Lietuvos ir lietuvių ateitis. Turėtum žinoti, kokias "vertybes" jie siekia įdiegti ir kokie jų tikslai. :)

Pasikartosiu, nežinau, ką tu veiki Dangaus forume? Atrodo, kad esi čia specialiai, kad prieštarauti. Juk būtų idiotiška, jei aš nueičiau į antifa forumą ir pradėčiau su visais draskytis.

Cituoti:
o kodėl tu bijai jų propogandos?

Atsakymas, manau, aiškus. Man rūpi Lietuva ir jos ateitis. Tau, kaip matau, ant jos visiškai nusispjaut, tam mums o ir tau su šiuo forumu yra visiškai nepakeliui.

Cituoti:
o antros foto tai visiškai nesupratau :o)

Jau tingiu ginčytis, geriau kokį filmą pažiūrėsiu, bent nauda kažkokia.
Še: https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/ ... 8612_n.jpg

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1322 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 74, 75, 76, 77, 78, 79, 80 ... 83  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 6 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: