Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-06-16, 16:53

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3, 4, 5  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-12-29, 10:18 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
kažkam patinka makdonaldas, kažkam- meksikietiški serialai, kažkam- 69 danguje, kažkam- feisbukas ar turkiški džinsai. Kožnas low levelis turi minias gerbėjų, nieko čia nepadarysi, bile tik jiem gerai. Nyku tik tai, kad šiandien abejojimas šita soc. smegduobe beveik tolygus abejojimui holokaustu.
Na, bet tai jau kažkur matyta, kažkada buvo IRC, kažkada maispeiso psichozės, praeis ir šitas šūdas, beliks tik smarvė archyvuose. Nors gal ne taip pasakiau- nepraeis, bet bus išmušta lauk nuo sosto kokio kito, labiau blizgančio, pasturgalio.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-12-29, 10:28 
Vartotojo avataras

Na jei Facebookas padeda pritraukti naujų žmonių, kodėl tai blogai? Apie eventus sužino daugiau žmonių. Tai blogai? Yra priemonė, tai kodėl jos neišnaudot? Vien dėl kažkokių principų?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-12-29, 10:42 
Vartotojo avataras

o kuo blogai makdonaldas, jei jame gali pavalgyt papigiąja kažkiek alkanų žmonių? niekuo neblogai. Ar tai įpareigoja mane manyt, kad ten kokybiškas ir skanus maistas?

P.S. fcbk blogai vien jau tuo, kad spamina kvietimus ir jų priminimus po 1000 kartų, ko aš niekad iš nieko neprašiau. Gerai, kad SpamAssassin tvarkosi su tuo. Iš dalies kalti bukagalviai, kviečiantys ten, kur niekas nesiprašo, iš dalies- pati sistema su savo priminimais. Galima ir daugiau pavardint pavyzdžių. Ai va radau ta tema net straipsniuką
http://kauno.diena.lt/naujienos/mokslas ... zma-298816
Cituoti:
"Naudotis „Facebook“ – tai tas pats, kaip žiūrėti į savo atspindį veidrodyje“

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-12-29, 10:48 
Vartotojo avataras

Kaip ir visur - svarbiausia saikas

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-12-29, 10:57 
Vartotojo avataras

beje, jei dėl lankytojų- gi galima sukurt dangus@one.lt ar dangus@klasė.lt - gi koks skirtumas, iš kur gyvas svoris ateis, jei svarbiausia- rezultatas? :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-12-29, 11:43 
Vartotojo avataras

tema jau persimestų išvis apie facebook, o ne apie Dangų jame, kas yra padaryta manau gan saikingai/kukliai ir be didelių spaminimų.

tuo tarpu sunku nepastebėti, kad šis fenomenas užvaldęs visus didžiuosius puslapius ir saitus, net pačius solidžiausius, viskas surišta, susieta, integruota su facebook. nenoriu postringauti tai gerai ar blogai, manau užtenka to, kad savo asmeninio profilio facebook'e neturiu :), bet nematyti FB fenomeno, efekto ir neįvertinti galimybių būtų kvaila.

pagalvokit, kiek pvz. muzikos svetainių numirė dėl myspace (o bet tačiau - kiek atsirado galimybių lengvai išgirst naują muziką?). o kiek saitų, forumų ir pan. numirė dėl facebook? daugybė. žmonėms tai žiauriai patogu/įdomu/neįpareigoja ir jie apleidžia kitus bendravimo resursus, taigi didelė dalis publikos pasiekiama internete TIK per facebook. ir nieko čia nepadarysi. gali nesinaudoti tuo prominimui, bet, kaip sako, pats būsi durnas :)

aišku, imant apskritai, visas kompleksas - FB, myspace, twitter ir dar bala žino kiek tų tinklų/profilių - atrodo kaip siaubinga ir begalybės laiko reikalaujanti fanaberija. bet nesijaudinkim per daug, ateis ir FB paskutinioji valanda, tikrai jį pakeis dar kažkas naujo, kažkas dar siaubingesnio ir žydiškesnio ;)))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-12-29, 11:56 
Vartotojo avataras

Cituoti:
taigi didelė dalis publikos pasiekiama internete TIK per facebook. ir nieko čia nepadarysi. gali nesinaudoti tuo prominimui, bet, kaip sako, pats būsi durnas :)

dėl komercinių dalykų- nesiginčysiu, aš nesusiijęs, bet idėjiškai į reklamą feisbuke neinvestuočiau nei cento :)
O kad visi komerciniai puslapiai susirišinėja, tai jo, bet o koks iš to tolkas? prisijungt, kad atsidarytų dar vienas spamo vambzdys?..
kas link žmonių pasiekiamumo- aš asmeniškai dėjau skersą ant tų, kurie pūpso tik ten :)

P.S. Gal tikrai reiktų atskiro kampo apie soc.skyles, ba dangus su feisbuku man nesiriša nei pro kur :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-12-29, 12:10 
Vartotojo avataras

na, o idėjiškai, kas ten tokio blogo? gal aš ko nepastebėjau... tell me. berods nei raudonos žvaigždės nei dovydo sekstagramos neprilipinta :) nors aišku, yra kas sako, jog tai tobulas sekimo mechanizmas - kas su kuo, ką ir kaip daro ar siejasi galima atsekti staigiai (jei nori...). gal čia investuoti tie jankių antiteroristiniai milijardai? :)

kas link spamo - nesijunk kur nereikia nieks ir nespamins. jei turi pvz. 1 draugą kaip tas South Park multike, ir nesijungi prie bilekokių grupių, gal nespamina, nežinau. nors visgi turėtų spamint, vartotojų duomenim matyt visgi prekiaujama.(?)

Cituoti:
as link žmonių pasiekiamumo- aš asmeniškai dėjau skersą ant tų, kurie pūpso tik ten :)

tai kad pūpso kokių 90% interneto vartotojų, o Lietuvoj rašo, kad rekordinis populiarumas... gi nachaliavu viskas + asmenybei skleistis trumpučiais pabezdėjimais oi kaip smagu :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-12-29, 12:35 
Vartotojo avataras

man idėjiškai nepriimtina būt sponsoriaujančių bukagalvių armijoj :) aš ir guglėj turbūt nėkart neesu paspaudęs ant jokios ten "guglė rekomenduoja"- ne iš principo, tiesiog iškau to, ko man reikia ir bendrauju su kuo noriu, o ne ką siūlo- galbūt todėl niekad nesiklausau jokių radijų, išskyrus žinias, kai pajuntu, kad atitrūkstu nuo realybės. Apie sekimą- nežinau, milijardai ar ne, bet nu ten kažkaip labai įdomiai viskas. Nes buvau prisireginęs kažkada, būtent dėl vieno žmogaus, kuris buvo pasiekiamas tik per ten. Profilio nekūriau, susigalvojau tūpą niką ir ten.. lentoj? nu kažkur, kur pačiam prieky gali parašyt, pasiunčiau visus [pyp], uždariau viską taip, kaip įmanoma, nes man tereikėjo tik to chato, kol jo nepakeitė Astra įskiepis, ir ką galvoji? pastoviai šone (ar kažkur) rodydavo veidus, su kuriais aš galbūt norėčiau "draugaut" (blt, skamba kaip "žaist į daktarus" beveik) ir, kas įdomiausia, pastoviai išmesdavo mano realiai pažįstamus žmones, kaip antai klasiokus, kiemo draugus ir panašiai. Kaip ten taip- aš nežinau, duomenis suvedžiau belekokius. Arba afigenas sutapimas arba ten mediumai susėdę HQ :) O ir šiaip prakentėjau porą mėnesių, po ko norėjosi tik mėšlinais batais pritrypt ir išeit nuo tokios "socializacijos", ir pokštelėjau durim. Dar reikėjo pasigooglint, kaip akauntą ištrint..
O namie fb tai routerio šitliste, kad pagundų nekiltų.

Cituoti:
tai kad pūpso kokių 90% interneto vartotojų, o Lietuvoj rašo, kad rekordinis populiarumas...

kad aš dėjęs ant 99,99% interneto vartotojų :) 3 forumai (iš kurių 2- siauros pakraipos) ir emailas. vsio :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-12-29, 12:52 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
nesuprantu problemos :)
FB yra kaip koks supermarketas ir tiek. ar iš principo apsipirkinėjat tik specializuotose jaukiose krautuvėlėse, ar visgi kartais įžengiat ir į kinų darbo vaisius siūlančius gigantus?
ar tai kad Maximoj galiu nusipirkti Dangaus produkcijos irgi ne "lygis"?
FB tinka kai reikia pasiekti daug ir kažką organizuotai nuveikti.
man asmeniškai FB reikalingas tarkim kovai prieš vilkų medžioklę. puikiai veikia, yra rezultatas. žodžiu įrankis yra skirtas masėms. draugauji tik su žmona, kaimynu ir šunimi? tai kiekvieno asmens reikalas, bet velniam priekaištaut dėl to kitiems? FB narcizai ir neigiantys FB skeptikai yra lygiai tokie patys iš šalies - poza, išraiška "aš kitoks", "prie manęs neprieisit plikom rankytėm" ir t.t. :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-12-29, 13:29 
Vartotojo avataras

Cituoti:
ar tai kad Maximoj galiu nusipirkti Dangaus produkcijos irgi ne "lygis"?

offtop: tai kaip ir lygis būtų, bet pastaraisiais metais ten sunkiai ką Dangaus rastum (nes iš Bombos sandėlio jama tik top-sale prekes). jei kur nors matėt, būtų tiesiog įdomu - kokį produktą?

kita vertus, labiau į temą, situacija primena dalykus su knygynais - pastaruoju metu jie pradėjo užsidarinėti centre ir keltis į prekybos centrus. intelektualams aišku kyla erzulys - kaip gi taip, sofistikuota literatūra ir pasaulinės kalsikos šedevrai ten pat, kur "Mėslitos" dešros ir kinietiška masovkė? o knygynų direktorius atsako - o vat būtent taip, nes prieš pardavimų rodiklius nepapūsi - neina tie nuostabieji intelektualai pirkti į knygynus, daug dažniau jie lankosi Akropolyje!! taip kad kalbėt galima vienaip, o reali situacija kalba daug iškalbingiau... na čia tas pat, kaip tokie gausiai buki komentai - "daugiau niekada nepirksiu maximoje" arba "daugiau niekada neskaitysiu lietuvos ryto, neskaitykit ir jūs, boikotuojam...", o realiai dar tą pačią dieną bėga į tą pačią maximą :)

Paskutinį kartą redagavo ugn 2010-12-29, 13:37. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-12-29, 13:33 
Vartotojo avataras

Cituoti:
ar iš principo apsipirkinėjat tik specializuotose jaukiose krautuvėlėse, ar visgi kartais įžengiat ir į kinų darbo vaisius siūlančius gigantus?
aha, mėgstu parduotuvėles, va prieš kelias dienas išsiruošėm pirkt lempos į IKEA, tai, pasak žmonos, sužvėrėjau po 5 min :) aš išvis apsipirkinėju išskirtinai tik internetu.
Cituoti:
draugauji tik su žmona, kaimynu ir šunimi? tai kiekvieno asmens reikalas, bet velniam priekaištaut dėl to kitiems?

gal ir su dar mažiau, bet mano draugai- realūs, o ne virtualūs šūdukai su thumbs up monitoriuj :)
Cituoti:
FB narcizai ir neigiantys FB skeptikai yra lygiai tokie patys iš šalies - poza, išraiška "aš kitoks", "prie manęs neprieisit plikom rankytėm" ir t.t. :)

kad jau būt kažkurioj barikadų pusėj- tai bent ne prie tų 90% :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-12-29, 13:43 
Vartotojo avataras

Problemos, aisku, ir nera. Buvo toks periodas, kai apie FB teigiamus ir neigiamus bruozus (apatiniu dziovinimo fenomena ir pan.) per radija dudeno praktiskai istisai. Bet as po siai dienai sitai socialinei priemonei nei teoriskai nei praktiskai pritaikymo nerandu. Pati forma nera tinkama niekam - nei dienorasciui, nei tekstams, nei nuotraukoms, nei dar kam, nebent zmoniu paieskai (bet pastebejau, kad jei kontaktas su asmeniu yra nutrukes, tai jis nutrukes neatsitiktinai ir atstatinejimas - tuscias laiko gaisimas). Todel toks milziniskas FB populiarumas istiesu glumina.
Visgi manydamas, kad ideja gal ir butu nebloga, ir bandydamas isspausti kazkokia prasme susikuriau profili profesiniam FB analoge Linkedin. Susikuriau ir stop - ta pati stovinti bala. Ir vat ivairiu firmu atstovai ten tiesiog laigo ir iesko kontaktu. Kaip ugn sako, naudojasi proga, matyt.

Paskutinį kartą redagavo cekistas 2010-12-29, 14:01. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-12-29, 14:01 
Vartotojo avataras

off topas.
myspace jau manau galima nuraškai, dizainas toks x-jovas kad net šlykštu, muzikos klausytis neįmanoma. nei ką paprominsi, nei pareklamuosi. Jei neatstatys seno dizaino manau mirs.

dar vienas oftopas. :)
o tai dangaus forumas nepanašus į soc. tinklapį?
kažkas pasigiria kokį alų vakar gėrė, kažkas didžiuojasi kad vakar nusipirko kažkokį ultrą retą įrašą, ar paburnoja prieš kažką.
tas pats it Fbuke. taigi ir ten ir čia nolife'ina žmonės.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-12-29, 14:06 
Vartotojo avataras

na taip, belieka tik tą mygtuką like it įvesti. nors ne, koks hate it tiktų labiau :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-12-29, 14:10 
Vartotojo avataras

Cituoti:
jei kur nors matėt, būtų tiesiog įdomu - kokį produktą?

Pries kokius 3 m. Maximoj esu mates Zalvarini, ir jei atmintis neapgauna, Donio "Baltos juodos klajos".
Cituoti:
Jei neatstatys seno dizaino manau mirs.

Jo, ir sena explorer versija MS netinka, todel darbe naudotis neimanoma, o praktiskai tik ten ir naudojamasi.
Cituoti:
na taip, belieka tik tą mygtuką like it įvesti. nors ne, koks hate it tiktų labiau

Jo, kai sukursiu savo socialini tinklapi, tai pozityvus vertinimas bus koks vienas kaip "well, not so bad as expected...", bet negatyviems - cia jau reikia visos paletes kaip "most crappy ever heard" arba "don't give a flying f'ck" ir pan..

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3, 4, 5  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: