Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-10-17, 20:14

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 219 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-02, 11:41 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Cituoti:
man cia irgi ideja del kariuomenes reformos sove galvon. iskeiciam AE i branduoline raketa SS-30

idėja superinė, ale kaip nutransportuot tą elektrinę?..
Cituoti:
Plius yra dar vienas nemalonus dalykas (gal labiau aktualus tik undergroundo žmonėms) - tai plaukų kirpimas

toj pačioj amerikėj tai nėra privaloma- yra specialūs tinkleliai.
Cituoti:
hm... o tai kaip čia yra, bendrai paėmus?

o va aš manau- kad čia reikalas ne propagandoj, o kažkur giliau- genuose ar dar kur. Lietuviai gi yr baisiai bjauri tauta- vieningi būt niekaip nemokam- nebent kas per galvą su kūloku pysteli- pjaunamės, ėdamės, vagiam viens iš kito net užsieny- kokiam kebabui padaryk ką- susibėgs visi pagalbon, lietuviai gi- dar patys pribėgę dadės. Nėr tautinės savigarbos pas mus. O kas bando tai prppaguot- tik pajuokos objektais tampa.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-02, 12:04 

"o va aš manau- kad čia reikalas ne propagandoj, o kažkur giliau- genuose ar dar kur. Lietuviai gi yr baisiai bjauri tauta- vieningi būt niekaip nemokam- nebent kas per galvą su kūloku pysteli- pjaunamės, ėdamės, vagiam viens iš kito net užsieny"

Visiškai nesutinku. Ir tiesa pasakius užpisa kai per tokia prizme žiurima. Skaitau kad esame imperijos palikuonys, gimę regione kuris sukėlė baisiausius karus per visą pasaulio istorija. Vėlgi karo sąvoka nesuvokiu tiesiogiai. Karas tai punk. Karas tai black - metal. Karas tai noise. To pasekoje esame baisus individualistai . Todėl tas tariamas vieningumo nebuvimas, tai daugiau bandymas dominuoti. Kas labai būdinga šiaurės tautoms. Juk Ničė gimė pas mus.. ;))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-02, 13:10 
Vartotojo avataras

ir maiklo džeksono bobutė gimė pas mus. o užpisa tai ar ne- individualu. kaip ir tai, kad per muštynes su urlaganais- lietuviai išsilakstydavo kas sau, o rusai- susibėgdavo..
Cituoti:
Skaitau kad esame imperijos palikuonys, gimę regione kuris sukėlė baisiausius karus per visą pasaulio istorija

tu kur, Izraelyje? (netiesiogiai)
Cituoti:
Todėl tas tariamas vieningumo nebuvimas, tai daugiau bandymas dominuoti. Kas labai būdinga šiaurės tautoms

jis ne "tariamas", jis yra. O daug šiauriškesnių tautų sugyvena labiau už mus- kad ir Norvegija ar Islandija.
Cituoti:
Karas tai punk. Karas tai black - metal. Karas tai noise

karas- tiesiog purvina proza. čia tiesiogine prasme be patetikos.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-03, 00:28 
Vartotojo avataras

F. Nyce gime prie Leipcigo, tikrai tai ne musu zemes, tuo labiau ne Lietuva

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-04, 01:01 

Prisijungė: 2006
visi karai kyla nuo- PAVYDO!!!!!

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-04, 08:36 

"tu kur, Izraelyje? (netiesiogiai) "

Tarsi Izraelis atsakingas už visus buvusius Europos karus. Už visokias ten kolonizacijas ir etc. Plius minėjau kad karo sąvoka nevisada suvokiu tiesiogiai.

"jis ne "tariamas", jis yra. "

Idomu kokiomis sąvybėmis pasižymintys žmonės stovėjo Baltijos kelyje. Ir stovėjo karta, kurie yra mūsų tėvai. Juk jie neišmirė dar ?

"O daug šiauriškesnių tautų sugyvena labiau už mus- kad ir Norvegija ar Islandija. "

O gal tai nuo aplinkos priklauso ? Pvz. aš tiek darbe, tiek su kaimynais, tuo labiau savo draugų aplinkoje puikiai sugyvenu. Ir ne kartą esu gavęs pagalbos. Iš visai nepažįstamų žmonių. Kažkaip vieningumą tai aš jaučiu. Ypatingai kai tauta švenčia krepšinio pergales ;))

"F. Nyce gime prie Leipcigo, tikrai tai ne musu zemes, tuo labiau ne Lietuva"

Kai sakiau gimė pas mus, turėjau omenyje šiaurės europą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-04, 09:39 
Vartotojo avataras

Cituoti:
yra specialūs tinkleliai.

kazkaip jau cia pederastovai skamba... tinkleliai :)

Cituoti:
stovėjo karta, kurie yra mūsų tėvai. Juk jie neišmirė dar?

na nelygink. musu tevu karta, galima sakyt gyveno okupacijoje, tad turejo stimula del ko kovoti. o dabar, deklaruojama atseit laisve ir daugelis net nesuvokia kur mes visi kartu ritames. uztenka paziuret i augancia dar sekancia karta ir tampa aisq, kad daugelis sudus valys uzsienio klozetuose, kad tik zaliai masoniska popiereli kiseneje turetu... amerika juk keksas, tfu, draugas ar ne???

Cituoti:
kaip ir tai, kad per muštynes su urlaganais- lietuviai išsilakstydavo kas sau, o rusai- susibėgdavo..

va cia tai faktas. nesugeba daugelis suprasti, kad mustynese, kaip povandeniniame laive, jei kovos visi kartu, gal kas ir isgyvens (jeigu pasisex), jei issibarstys - galas visiems...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-04, 14:11 
Vartotojo avataras

dėl tinklelių tai ir man šypsena sukėlė. KARIUOMENĖ ir su tinkleliais... :) aš manau, kad jei jau kariauji, tai kariauk - koks dar ten rūpestis ševeliūra? manau, tas ilgų plaukų sureikšminimas yr juokingas (lyg juos nuėmus dingsta žmogelio identitetas?). nusiskutau ir atsiauginau keletą kartų - tegaliu pasakyt, kad nieko čia tokio, dar įdomiau kai makaulė jaučia pokyčius :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-04, 20:29 
Vartotojo avataras

Cituoti:
Tarsi Izraelis atsakingas už visus buvusius Europos karus. Už visokias ten kolonizacijas ir etc.

deja, už daugumą- vienaip ar kitaip atsakingas :) net ir už tokius dalykus, kaip kryžiaus žygiai ar Baltramiejaus naktys- kaip tik gavau įdomios medžiagos apie visą tai.
Cituoti:
"jis ne "tariamas", jis yra. "

Idomu kokiomis sąvybėmis pasižymintys žmonės stovėjo Baltijos kelyje. Ir stovėjo karta, kurie yra mūsų tėvai. Juk jie neišmirė dar ?

atidžiau skaityk postus. aš sakiau, kad vienybė atsiranda, kai kas per galvą pysteli.
Cituoti:
"O daug šiauriškesnių tautų sugyvena labiau už mus- kad ir Norvegija ar Islandija. "

O gal tai nuo aplinkos priklauso ?

manau, kad daugiau priklauso nuo vidinės kultūros- tas, kas pas mus- malonios išimtys- ten- kasdienybė. Dažnai matai, kad vairuotojas, važiuodamas pagrindiniu keliu, padėkoja gestu šalutiniame kelyje laukiančiam? Nelabai turbūt. O Skandinavijoj tai- kasdienybė.
Cituoti:
"F. Nyce gime prie Leipcigo, tikrai tai ne musu zemes, tuo labiau ne Lietuva"

Kai sakiau gimė pas mus, turėjau omenyje šiaurės europą.

deja, mes esam rytų europa. pakanka kad ir firefox naršyklės encodingus padabot :)
Cituoti:
manau, tas ilgų plaukų sureikšminimas yr juokingas (lyg juos nuėmus dingsta žmogelio identitetas?)

o aš tai jau nebegalėčiau savarankiškai nusikirpt- kažkada pabandžiau- dėl tos pačios kariuomenės- ir apturėjau baisią psichologinę traumą :))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-04, 21:11 
Vartotojo avataras

Andraika rašė:
o aš tai jau nebegalėčiau savarankiškai nusikirpt- kažkada pabandžiau- dėl tos pačios kariuomenės- ir apturėjau baisią psichologinę traumą :))

:)) tai įsivaizduoju karą - užpuola neprieteliai ir apkerpa ilgaplaukius karius, taip visiškai sutraumuoja, nė žudyt nereikia. humaniškas karo būdas, sakyčiau :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-04, 21:13 
Vartotojo avataras

Andraika rašė:
deja, mes esam rytų europa. pakanka kad ir firefox naršyklės encodingus padabot :)

man atrodo mes esam nei rytų, nei vakarų, nei pietų, nei šiaurės. o tarptautiniai kodai tai viską rašo pagal savo geopolitinį supratimą, kaip ir VNO. ar verta taip jau imti už gryną pinigą?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-04, 21:13 
Vartotojo avataras

nuplikimo bomba uzmeta :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-04, 21:48 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
O aš po 2-ų metų tarnybos pas sovietus nuo ilgų plaukų atpratau, taip sakant psixologinę traumą įveikiau armijoje :)) Neinsivaizduoju ilgaplaukių armijos, kad ir profų. Su kažkokiais tinkleliais, kaip bobos...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-12-04, 22:18 
Vartotojo avataras

nu jo, iškiltų būtinybė neatidėliotina- tektų skustis. Ale tada jau po nuliu visam gyvenimui likčiau. O gal kaip tik per prievartą nukirptas- berserko psichologinį lygį pasiekčiau? :))
Cituoti:
man atrodo mes esam nei rytų, nei vakarų, nei pietų, nei šiaurės. o tarptautiniai kodai tai viską rašo pagal savo geopolitinį supratimą, kaip ir VNO. ar verta taip jau imti už gryną pinigą?

aš išvis neskirstau į priklausomybes europom, natam ar beneliuksam su šengenais. Na bet jei jau skirstoma- tai, manau, reik skirstyt pagal standartus, o ne kaip pačiam atrodo :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2007-07-17, 11:00 
Vartotojo avataras

tai lyg planuoja LR padaryt profesionalia kariuomene, kaip ir norejot?:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2008-05-22, 18:45 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2007
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuania/article.php?id=17119499

Cituoti:
Krašto apsaugos ministerija su giliu liūdesiu praneša, kad ketvirtadienį Afganistane žuvo Lietuvos karys, tarnavęs Goro provincijos atkūrimo grupės misijoje. 35 metų seržantas Arūnas Jarmalavičius, iki tol tarnavęs Alytaus batalione, žuvo nuo šautinio sužeidimo. Iš Alytaus kilęs jaunuolis, kuriam ši misija buvo pirmoji, žuvo NATO bazėje Čagčarane, kai įtūžusių afganų minia mėgino veržtis į NATO bazę.

:(

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 219 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: