Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-12-06, 15:14

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 219 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-03, 08:32 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
aš manau tai visiškai elementaru vienus ar pora metų tarnauti kariuomenėje. na, kokia ji bebūtų, tai patirtis ir duoklė Tėvynei. nors dabar visi tokie mandrūs ir gudrūs pasidarė, kad kiekvienam žingsnyje suranda emancipuotus laisvių ir teisių suvaržymus, etc. ir jeigu pagrindinė temos linija yra kareiviškas ėdalas, ką čia bepridursi... :)

man tarnauti neteko, nes mokantus VU neėmė. turiu tik karinį bilietą. ir, blynai, esu berods jau per senas :) nors jei reikalui esant pakvies, tai mielai pašaudysiu su kokiu granatsvaidžiu.

Paskutinį kartą redagavo ugn 2006-04-03, 20:06. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-03, 10:40 
Vartotojo avataras

Cituoti:
jeigu pagrindinė temos linija yra kareiviškas ėdalas, ką čia bepridursi... :)

ugn, kariuomenėje maistas yra ne ką mažiau svarbesnis, nei alus per Velnių Malūno tipo festivalį :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-03, 11:59 
Vartotojo avataras

mestus kaltinimus del alkoholio vartojimo visiskai atmetu bei galiu oficialiai pareiksti, kad nevartoju, nepropaguoju, uzrisau su tuo reikalu, tuo paciu nematysite mano atsiliepimu tuo klausimu ir skyrelyje apie geralus, ypac alu :) tokie kaltinimai yra absurdiski, zeidziantys mano teises ir laives ir reikalauti galiu kompensacijos, moralines zalos atlyginimo, pvz atsiprasymo. Tuo labiau, kad as pakalbejau apie realia situacija, ka savo akim maciau, ka pats patyriau, o ne prasimanymus ar isgalvojimus.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-03, 12:14 
Vartotojo avataras

(¯`·.,¸¸,.·´¯`· rašė:
http://www.kam.lt/index.php/lt/82268/

"Aukštųjų mokyklų absolventams numatytos alternatyvos – iki 3 mėn. tarnyba pagal bazinį kario rengimo kursą arba iki 6 mėn. tarnyba pagal vadų rengimo programą"

Arba aš kažko neperskaičiau ar blogai supratau, ar iš tiesų aukštąjį baigus tik 3 mėnesiai priklauso? Jei taip, tai nieko čia ypatingo tokia tarnyba. Tik plaukų gaila:(

Prieš keletą metų (kai mane šaukė) tas įstatymas neveikė tai pasirinkus tokį variantą (nedaugelis tai žinojo) atleisdavo išvis nuo kariuomenės, nes nebūdavo paruoštos programos ir nebūdavo kur mokyti ir kas mokys.
Mane nurašė kaip netinkamą. Nors jei nesiskundi niekuo per med. komisiją ir nežinai pagal ką gali nurašyti tave, tai ir leis tarnauti.
Kariuomenė alkoholikų, rūkorių, debilų susibūrimo vieta, kurioje tinginiauji ir gauni pingų ir kuriuos išart iškeičia į samagoną.
Teko keletą pažįstamų palyginti prieš ir po kariuomenės tai po kariuomenės grįžo pasidarę pochuistais ir pijokais.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-03, 12:20 
Vartotojo avataras

Ką patyrei? Kiek laiko tarnavai? Pasitrynei priimamąjame tarp asocialų dienelę ir įsivaizduoji, kad susidarei pilną bei nekintamą vaizdą, kurį čia kelintą kartą pateikinėji kaip aksiomą. Primeni popiežių, katras teismo metu G.Galilėjui rėkė, kad Saulė sukasi aplink Žemę. Nesiskiri niekuo, bo rėkauji tik iš nuogirdų. Ir dar su delfi lygio keiksmais :/
Aš irgi pažįstu daug tarnavusių, kurie yra be teistumų, "poniatijų" ir t.t. - iš to pačio Kauno jegorų turiu draugą. Saldafoniški santykiai buvo po 91 metų, bet jie nyksta geometrine progresija. Ai, ką čia aušint burną- nueik ir pamatysi.
Argonui: jei pas mus galioja NATO standartai [o manau, kad turėtų galiot]- plaukų kirpimas nėra privalomas [bent nebuvo]- tokius tinklelius guminius liepia užsidėt.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-03, 12:42 
Vartotojo avataras

aš apie plaukų kirpimą nieko nesakiau, ten kito žmogaus žodžiai.

Savo amžiaus daug visokio plauko žmonių pažįstu ir jie mielai keliavo į kariuomenę, nes tingėjo dirbti nors labiau mokytis (darbai būna labai atitinkantys jų išsilavinimą griovių kasėjai, skiedinio maišytojai ir visi kiti pagalbiniai darbininkai, o ką jis daugiau gali dirbti baigęs tik 9 klases ir neturintis jokios profesijos).

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-03, 13:18 
Vartotojo avataras

pabaigsiu savo mintis visgi pasak kai kuriu delfiskai:
kas su uniforma - tas urodas.
aciu uz demesi :) nuomones nepakeisiu, kol bent vienas TSRS karininkas bus nepriklausomos Lietuvos armijoje, jei ta Lietuva bus tuometu nepriklausom .....

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-03, 13:22 

Prisijungė: 2006
geras sovietmecio kareiveliu posakis praporu adresu -" kak odenu partupeju , tak tupeju i tupeju "

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-03, 13:28 
Vartotojo avataras

djalex rašė:
...kas su uniforma - tas urodas. .....

Skaitykis su žodžiais ir neapžiok daugiau nei gali sukramtyti :/. Tokie monumentalūs pareiškimai garbės tamystai nedaro . Tavo žiniai, jau šešti metai dirbu tarp tavo vadinamų "urodų". Net keista, kaip tiek ilgai ištvėriau ?? O gal aš pats "urodas", hm ?

(cituoju): "kol bent vienas TSRS karininkas bus nepriklausomos Lietuvos armijoje, jei ta Lietuva bus tuometu nepriklausom .."

Lygiai taip pat sėkmingai galima teigti, kad nebūs nepriklausomos Lietuvos, kol joje yra bent vienas žmogelis, nešiojęs spaliuko žvaigždutę ar ryšėjęs raudoną kaklaraištį :P

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-03, 13:42 
Vartotojo avataras

jo, keistai Alex patriotizmą propaguoja... tai prieš miško brolius pasisako, tai po antikomunistine akcija nepasirašo, tai Lietuvos kariuomenę urodais vadina... ar ne per daug?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-03, 14:05 
Vartotojo avataras

Jeigu bręsta naujas, įdomių prieštaravimų bei genialaus neigimo sklidinas tautos vedlys - tada ne per daug :)))

atleisk, djalex, bet jau panašu darosi

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-03, 15:14 
Vartotojo avataras

Cituoti:
...kas su uniforma - tas urodas. .....

sušaudom gaisrininkus, medikus, girininkus, lakūnus. Ką dar?.. O, kiemsargius..
Argonui- o aš pažįstu daug pozityvių- kas šiaip po armijos dirba servise, telekome, IT , kas žurnalistas ar dar kokia profesija, kas liko ir važinėja po misijas, kas- baigia išsitarnaut pulkininko laipsnį. Nu tikrai nepažįstu nei vieno asocialo. Gal todėl kad ir netarnavusių nepažįstu :]
Aš iš principo irgi esu už tai, kad žmonės turėtų pasirinkimo laisvę, pys ir flauers. Tiesiog nėra galimybių. O dergimasis čia nieko nepakeis.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-03, 15:38 
Vartotojo avataras

gerb ugniau, as pries misko brolius nepasisakiau, tuo labiau negaleciau, nes giminej knygnesiai ir partizanai, daug ju, kurie pakase griovius ir konclageriuose vokietijoje ir ledineje rusijoje. taciau nekenciu dalba****, kurie tvirtina vienpusiskai apie partizanus, kad jie buvo tik geris ir saule musu, viena saule stalino mes mateme, nuo to ir reiketu pradeti vertinti, jeigu jums pvz zmogus ne taip masto, vadinasi jau sakes, jis negeras, jis pries mus, pries nato ir es, jis musu priesas :) snekekit ne ka galvojat, o kas rimtai yra. o kad lietuvos dabartine kariuomene yra urodai, tai cia faktas totalus, dalis ten geju, dalis urodu, dalis vagiu, ir dalis netgi komunistu uzkietejusiu, kurie tik darosi karjera ir galvoja, kaip duria visus kitus. faktas, tai pasikeis, bet dar ilgai reikes laukt.
paulesai, ne tavo reikalas kas bresta, jei ir subres, tai zinau, kad tu pries mane busi, o ne uz mane, taciau as ne kaip kiti nepaliksiu lietuvos ir jei reikes kelsiu ginkla pries nacius ir komuniagas, o ne sedesiu ir pirdausiu, kad atbegs kariunai su zydom milinem ir isgelbes mus nuo pikto, amen :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-03, 16:00 
Vartotojo avataras

djalex, kaip gali teigt, jei ten nebuvęs? Aš taip pat sėkmingai galiu teigt- kad Lietuvos dj-ai- narkomanai, loderiai ir urlaganai. Ar sklinda aplink kas nors apart smarvės po šių žodžių? Turbūt ne.
O karo atveju, greičiausiai, nuveiktum kur kas mažiau, nei tas totalus urodas, dabar geriantis statybose- tas bent išmokęs statutą ir su automatiniu ginklu elgtis. Dar blogiau- jis greičiausiai tau vadovautų :]]]
Tokiais atvejais reikia sraigtelių, o ne idėjinių popierinių didvyrių. Nors su tokiais pasisakymais turbūt tave sušaudytų bet kurios šalies karinis tribunolas jau pirmom karo dienom :]]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-03, 18:01 
Vartotojo avataras

atsimeni Ugniau žmogų vardu Rimas Žukas. Reiktų daugeliui su juo susipažint. pakeistų nuomonę apie kariuomenę. arba praturtintų savo smegenis. beje artimiausiu metu gins mokslinį darbą apie kariuomenės poveikį vyrų pasaulėžiūrai (ar kažkaip panašiai, bet kai pasakojo, tai buvau nustebęs minties platumu).

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-03, 18:14 

ačiū ne, man 'vyriškumo mokykla' nereikalinga. taip pat nereikalingas ir laisvės atėmimas metams. vien dėl to kad seni perdylos liepė, tikrai sau gyvenimo negadinsiu.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 219 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: