Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-09-18, 09:35

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 219 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-04, 12:24 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
tik profesionali armija. na, aisku, visokios savanoriskos organizacijos tipo "skat", sauliu ten sajungos...prievolei grieztas NE.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-04, 12:31 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
va apie Šaulių sąjungą esu girdėjęs prastų atsliepimų- kad vaikai ir nupezę pseudopatriotai seniai. O dotacijas gauna didžiules kažkodėl. Gal čia netyčia yra kokių labiau žinančių, galinčių patvirtint ar paneigt?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-04, 12:44 
Vartotojo avataras

tai cia yra buvusi didele problema, del ko Sakiu skyriaus virsininka pasiunciau nax*** ir negalejo jis man pasakyt TU NETEISUS. Kazkada prievolininkus registruodavo savanoriska krasto apsauga, paskum prievolininku registracija pereme kiti ir to perdavimo dokumentu, duomenu baziu ir visu kitu sudu myzalu pasekoje dingo mano irasai apie karine prievole, apie priduotas pazymas, net apie medicinos patikrinimus. Nuejau ir mane apkaltino dezertyravimu, norejo skirti 150 lt bauda ir tt. Teko perskaityti prievoles istatyma, siek tiek kantrybes ir kreiptis i Marijampoles apskriteis kazkoki ten virsininka ir Kauno Kalpoko gatve. Ilgu debatu visai geru ir man patikusiu pasekoje as atgavau savo teise i bilieta, su manim sakiuose pradejo elgtis kaip su zmogum ir siaip pagaliau man viska sutvarke ;))) taigi, ten ta bezabrazija su dokais apie 97-98 metus buvo kazkoks baisalynas, rodos tais metais.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-04, 13:37 
Vartotojo avataras

tik už profesionalią kariuomenę. o likusiems visiems (tame tarpe ir merginoms) galėtų būti karinis mokymosi įstaigose ar pan. ir tada būtų visi susipažinę su šaudymu ir t.t.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-04, 14:00 
Vartotojo avataras

hahaaa, į temą pasiskaitykit :]]
http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... id=9221040

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-04, 15:30 
Vartotojo avataras

o ka pasakytu tarnavimo armijoje klausimu lygiu lyciu teisiu kazkokia ten tarnyba, ty i Karo akademija stoti gali visi, karves milzt gali visi, valgyt gali visi vienodai, o va tarnauti tik vyrai, ka sako siuo klausimu dabar ES teise ? Pvz zydai cia visai demokratiski :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-04, 15:38 
Vartotojo avataras

karinei prievolei nepritariu.........ash uz profesionalia kariuomene......tarnauti turetu tokie zmones kurie domisi tuo kurie to ish tikruju nori o ne tai kad cia praktishkai sugaudo ish visu pakampiu visokius ir paskui vyriausybe ir mokesciu moketojai turi juos maitinti ishlaikyt ir t.t.........pats tarnavau KASPe beveik 6 metus istojau gal del to kad norejau mokytis nes gaila buvo prarast metus armuchoj...........po kiek laiku tas dalykas sudomino ir visai nesigailiu kad tarnavau ten.....armija proto neikres tam kuris jo ir taip neturi todel ash priesh tokio tipo karine prievole kuri yra dabar..........

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-05, 13:55 
Vartotojo avataras

http://www.delfi.lt/news/daily/world/ar ... id=9221040

to pačio straipsnio paneigimas- apsikiaulino ne lietuvis, o estas :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-05, 14:30 
Vartotojo avataras

aš UŽ kiekvieno vyro atbuvimą (naudingai gaunant reikiamą patirtį) kariuomenėje. pats nebuvau. nes studijavau ilgą laiką. vėliau nieks neieškojo, o pats į darbus įlindau. bet jei reiktų tai suderint ir paaukot savo laisvą laiką Lietuvos kariuomenei, aš sutikčiau. nes tam pagaliau ir šiaip jau esu subrendęs, tad protas suvokia, kad tai nera prievole primesta, o prievole priimta.
ir kiekvienam reikia susivokt, kad įsivaizdavimas skiriasi nuo realybės, o vyrų be kiaušų ir taip pas mumi per daug.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-05, 14:32 
Vartotojo avataras

įsitikinęs, kad "ten" gausi (tik) reikiamą patirtį? O jei tokią, kuri ten dalinama, jau turi?...
Aš už tai, kad į kariuomenę kviestų nuo 30 metų. Kai su ginklu ir teisę nuspręst kas gyvens, o kas ne, priims žmonės jau su reikiama patirtimi...

Paskutinį kartą redagavo liezuvelis 2006-04-05, 14:34. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-05, 14:33 
Vartotojo avataras

niekad negali zinot.............

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-05, 14:39 
Vartotojo avataras

Cituoti:
įsitikinęs, kad "ten" gausi (tik) reikiamą patirtį? O jei tokią, kuri ten dalinama, jau turi?...

jei taip būtų, nebūtų šitos temos, nes visi suvoktų, kad tai naudinga :]
tai ar žino kas nors kokį draugą-pažįstamą-giminę, katras grižęs būtų pasakęs- "[pyp] [pyp] armija [pyp] ko aš ten ėjau [pyp] praradau laiką [pyp] buvau idiotas, kad nevengiau [pyp], sugadinti metai [pyp]"?
P.S. Čia tų pyp aš pats pridėliojau- ne cenzūra :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-05, 14:42 
Vartotojo avataras

Turiu draugų kurie iš ten buvusių juokiasi maždaug tokiu tekstu. Ir nepasakyčiau, kad ten buvę vyriškai tai priimtų - susigūžia ir ant veido išryškėja bandymas sugalvot ką čia atsakius...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-05, 14:51 
Vartotojo avataras

na čia nekonkretu- "turiu draugų, kurie juokiasi iš anų"- pvz. aš nežinau nei vieno, kuris būtų grįžęs ir spjaudęs- priešingai- žinau tokių, kurie liko tose struktūrose dirbti toliau.
Žinau niolikamečio jaunimo, kuris buriasi į karines stovyklas, tokias, pvz, kaip "išgyvenimo mokykla" kur žmonės laukia-nesulaukia, kada galės eit į tikrą armiją..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-05, 14:55 
Vartotojo avataras

aš nežinau tokio, kuris po kariuomenės būtų keiksnojęs likimą. užtat broliukas dirba puskarininkių mokykloj ir tikrai nieko ypatingai baisaus nepasakoja. visur durnių pilna, bet tik besislapstantis nuo atsakomybės, vyriškumo ir pan, gali sakyti, jog kariuomenė yra visiškas šlamštas ir visiškai nereikalinga kiekvienam mūsų.
iš kitos pusės, žinau, kad dažnai paimami "internatiniai" vaikinukai, kurie pasižymi ne tik tuo, kad našlaičiai, bet ir tuo, kad ne visi varžteliai susukti...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-05, 14:56 
Vartotojo avataras

Su aukštuoju, aukštesniuoju išsilavinimu nepažįstu nei vieno kuris būtų tarnavęs. Vienį į savanorius kiti nesveiki, kiti toliau mokosi, kiti į užsienį išmovę.
Pažįstu kurie tarnavo tik kurie baigę 9 klases ar profkes. Pasakojo kaip dalina "karšius" senesnieji ir pan. Vienas draugas grįžo net pilvą užsiauginęs. Sakė: nuobodu toj kariuomenėj nėra kas veikt. Pradžioje varinėjo stipriau, o po to tinginiavo ir nutuko. Gautus pinigus tuoj išsikeisdavo į samagoną. Daugelio žodynas "praturtėjo" _ bl žodis kurv žodis bl žodis nach žodis. Sunkiai adaptuojasi laisvėje. Būna tokie kaip nukritę iš kosmoso.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 219 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 14  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: