Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-11-15, 16:08

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  »
Autorius Pranešimas

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-16, 19:52 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Skrandis rašė:
pasisekė :] bo vakar laisvadienis tai į darbą/iš darbo neteko važiuot.

idomu kam labiau tau ar pievagrybiui(cia del sekmes):))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-16, 20:32 
Vartotojo avataras

as dvirati stebukla irgi turiu. pernai Lauras i MJR atsiveze, tai taip ir paliko pas mane balkone. aprudijo truputi, bet pavasari issitraukiau, ratus pripuciau ir pasivazineju. tik va begiai kliba, itariu kazkas ten nepersijungia, nes kartais i pakankamai nedidelius kalniokus sunku ivaziuot.

ei, dviratininkai, sakykit, ar su normaliu, ne paciu blogiausiu dviraciu imanoma uzminti tarkim i Menulio kalna? i Taurakalni? :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-16, 21:30 
Vartotojo avataras

ugn rašė:
as dvirati stebukla irgi turiu. pernai Lauras i MJR atsiveze, tai taip ir paliko pas mane balkone. aprudijo truputi, bet pavasari issitraukiau, ratus pripuciau ir pasivazineju. tik va begiai kliba, itariu kazkas ten nepersijungia, nes kartais i pakankamai nedidelius kalniokus sunku ivaziuot. :)

paprastai tokios problemos įveikiamos rankiniu būdu. kitu atveju už bėgių sutvarkymą taisyklose nuimtų nuo kišenės kokius 20-30 lt
bet užtat poto lėktum kaip nuo virvės paleistas :]
aš meistrams daviau tai už berods 35 lt man viską peržiūrėjo patepė kaladėles pakeitė ir tt
žodžiu, ledas :]

ugn rašė:
ei, dviratininkai, sakykit, ar su normaliu, ne paciu blogiausiu dviraciu imanoma uzminti tarkim i Menulio kalna? i Taurakalni? :)

nu jau, tokiam vyrui tokį mažą kalniuką sunku įveikt! gėda kokia, vaje vaje... :]
aš kas vakarą :]]] į žemaičių gatvės kalną minu, o kauniečiai ir svečiai žino kokio jis statumo...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-16, 21:39 
Vartotojo avataras

..

Paskutinį kartą redagavo pievagrybis 2006-01-15, 18:55. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-16, 22:03 
Vartotojo avataras

Pavarai, Skrandi, pavarai. Niekad nebandziau ten lipt, bet manau, kad sugebeciau. Va slabodkej yra toks kalniukas, i kuri dviratis lengvai iliptu [na, nebloga turiu toki], bet kojos nelaiko - ant tiek statu. Na i Taurakalni tai be problemu. =] Syki i Vilno su dvirka atvaziavau, bet kalnuotom vietovem stengiausi nevaziuot, bo pavarges po simtakilometrines keliones buvau. =] Kitasyk su traukiniu atsivesiu - dabar gi traukiniuose stovai yra.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-16, 22:16 
Vartotojo avataras

pajuokavau. ten gi šalia funikulierius yr :]]]
nors šiaip nesudėtinga ten užkilt, tik karšta pasidaro šiek tiek. pernai važinėdavau, bet sutaupęs krūvą piginėlių šiemet mielai leidžiu laiką užkildamas ne savo kojomis ar ratais :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-16, 22:21 
Vartotojo avataras

Demonic rašė:
Pavarai, Skrandi, pavarai. Niekad nebandziau ten lipt, bet manau, kad sugebeciau. Va slabodkej yra toks kalniukas, i kuri dviratis lengvai iliptu [na, nebloga turiu toki], bet kojos nelaiko - ant tiek statu. Na i Taurakalni tai be problemu. =] Syki i Vilno su dvirka atvaziavau, bet kalnuotom vietovem stengiausi nevaziuot, bo pavarges po simtakilometrines keliones buvau. =] Kitasyk su traukiniu atsivesiu - dabar gi traukiniuose stovai yra.

na linkuvos gatve neteko, bet spėju labiau užknistų ne tai koks jis status, bet koks jis ilgas. pvz labai patogu minti į žaliakalnį kalpoko gatve, bet užknisa nes procesas ilgas. tad geriau jau savanoriais ar parodos kalnu.
nu bet į vilnių... čia tai rimts išbandymas būtų. sutikčiau jei turėčiau po to laisvą savaitę :]] ir jei mano širdies dama masažą pažadėtų :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-16, 22:53 

Demonic rašė:
Syki i Vilno su dvirka atvaziavau, bet kalnuotom vietovem stengiausi nevaziuot, bo pavarges po simtakilometrines keliones buvau. =]

O uz kiek laiko atgal vaziavai Kaunan?Nes ash neseniai vaziavau i kaima su dvirku(70+km) tai kol davaziavau buvau normaliai paduses ir kita ryta isvis nieko darytis nesinorejo :] Tokia baisi tinginyste uzejo-apie vaziavima atgal net pagalvoti nesinorejo :)
O cia Kaunas-Vilnius...Na,kad ir ne zvirkelis ir ne naktis,kaip ash uztaikiau :) bet jau nebe 70km ... Ash labai sunkiai prisiversciau i toki zygi...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-16, 22:59 
Vartotojo avataras

Po teisybej, Vilniuje pasedejes geras kelias valandas, isvaziavau i Salcininkus, kuriuose atsiduriau jau sutemus ir prasimajakinau vietoj po kaimus dar kokia 20 km, o gal ir daugiau. Tik paryciais palapke pasistaciau, nes nakti buvo ziauriai tamsu. Na, grizau tai jau per dvi dienas, pries Vievi uzsukes i miska nakciai pailset. =] Kazin ar pakartosiu dar syki tokia kelione, bo senstu, darbas labai per kojas kerta, nors pasitaupant ir jokiu budu neskubant labiau ne kojos, o sikna pavargsta. Kazkaip stebuklingai man ten gavosi, nes taip tai nusikaldavau 60 km i kaima bevaziuodamas.
Tiesa, po Rotting Christ konco, turesiu savaite atostogu, tai vel ta velniska mintis kirba galvoj - pailsejus kelias dienas, isvaziuot toli kurnors. =]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-16, 23:07 
Vartotojo avataras

nu kietai čia tamstele...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-16, 23:07 

Bet taip idomiai vienam tiek su dvirku maltis...Ash gal perkelsiu tokius Grand planus i kita vasara-tada gal suorganizuosiu kompanija extremalu ir vaziuosim kur nors :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-16, 23:16 
Vartotojo avataras

Naktis palatkej nezinomam miske - jega.
Gi i Rumsiskes si pirmadieni vaziavau - tai bendroj sumoj gavosi apie 72 km. I darba siandie jau sunkoka buvo. =]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-16, 23:25 

Bet va kokiu mes cia dviraciu entuziastu turim,tikrai nesitikejau :]
O naktis nezinomame miske ishties nuostabu :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-16, 23:31 
Vartotojo avataras

jo, Demonic, galetum vietoj susimovusio Rumsho pavaryt ten Italijoj :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-16, 23:38 

Atvaziavo M Tyson'as su dviraciu i parduotuve,bet ,deja, nepasieme dviracio spyneles... Vietoj to ishsitrauke popieriaus gabaleli ir ant jo uzrashe:
"Vogti neverta. M Tysonas"
o pats nuejo i parduotuve.
Grizta,o dviracio nebera... - tik rashtelis
"Vytis neverta . -Demonic"

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-17, 00:02 
Vartotojo avataras

gaila kad mano dviratis tik miesto aplinkai tinka... iš kitos pusės žiūrint, po miestą su tokiu duotis labai smagu

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 23  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: