Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2020-01-20, 14:12

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1054 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 66  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-26, 08:28 

Prisijungė: 2005
Eee...Apie Jasaiti kad ne zodzio ! ;]
Zinoma,visada skaudu kai reikia isleisti zaidejus kaip Shiska ar Maca...Tikrai buna labai skaudu,nes jie buvo(yra) mylimiausi mano zaidejai,su kuriais man ir asociavosi Lr...Bet ateina laikas,ir reikia,pats ta puikiai supranti ir linki kuo didziausios sekmes jiems svetur. Taigi buna ir liudna,bet kartu ir dziugu,nes nei vienas,nei kitas tikrai negalejo puti 2oje Europos lygoje.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-05, 13:59 
Vartotojo avataras

na va, ir krepšinyje turime boxininką. ne tik futbole :]
http://www.delfi.lt/news/sport/eurobask ... id=7415021
po paskutinio jo intervo krepšinyje ir dar šio mosikavimosi jis atiskleidė visu gražumu

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-05, 14:05 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
na va, ir krepšinyje turime boxininką. ne tik futbole :]

na grazu, isties... :( kazkaip keista, kad Salkus taip elgiasi. prie Skaisgirio tai jau pripratom :) isprovokavo, zarazos.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-05, 14:45 

o ka? ir salkus , ir lekevicius - dvi bene charizmatiskiausios asmenybes tarp lietuvos treneriu. skaldo antausius, rezia tiesu zodi - na, pripazinkim, be ju, kaip ir be tokio kasioro chuligano skaisgirio, LT sporto pasaulelis butu zymiai nuobodesnis. aisku, kartais tie issiokimai balansuoja ties tam tikra riba, bet...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-05, 15:05 
Vartotojo avataras

kai trūksta proto, į darbą eina rankos

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-05, 21:41 
Vartotojo avataras

Pavyzdziui del Skaisgirio tai suabejociau, kad jam proto truksta - verslininkas siaip ar taip. =]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-05, 22:10 
Vartotojo avataras

Demonic rašė:
Pavyzdziui del Skaisgirio tai suabejociau, kad jam proto truksta - verslininkas siaip ar taip. =]

tai kad jis į riaušes ir neina. dažniau liežuvį paleidžia. nebent kai girtas iš baro išeina, tada ir sklaidosi... bet aikštelėje jis greičiau kitus išprovokuoja stumdytis nei pats pradeda

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-06, 09:02 
Vartotojo avataras

tęsiant apie Šalkų:
"Aistrų katilas verda ir dėl legionierių kvotos LKL čempionate. “Hamletiškas” klausimas - “būti ar nebūti” gali kilti lietuviams krepšininkams, jeigu LKL čempionate latviams ir estams bus suteiktas “nelegionieriaus” statusas. Tokiu atveju visai realu, kad mūsų šalies lygos aikštelėse žiūrovai galės stebėti tik užsieniečių žaidimą, o Lietuvos čempionatą tuomet bus galima vadinti “užsienio žaidėjų lyga”.

Dėmesį atkreipė ir viename nacionaliniame dienraštyje pasirodančios publikacijos, kuriose su pasigardžiavimu buvo akcentuojamas Lino Šalkaus interviu.

Panašu, kad žiniasklaidos “milžinas” ir vėl kas rytą “staigmenomis džiugins” Kauno “Žalgirį”. Todėl nereikia nustebti, kai “ekstra” intriga virsta ekstra atsiprašymu.

Oficialus komandos vyriausiojo trenerio Lino Šalkaus atsiprašymas. „Šių metų rugpjūčio mėnesio 20 dieną „EKSTRA ŽINIŲ“ numeryje buvo išspausdintas mano interviu apie buvusį mūsų žaidėję R.SEIBUTĮ, kuriame aš buvau išvadintas „vagimi“ ir „Lietuvos išdaviku“, kadangi pardavęs tą žaidėją aš 100.00 eurų įsidėjau sau į kišenę. Tuo metu aš nesusivaldžiau ir išreiškiau savo (kaip dabar pripažįstu) pačią kvailiausią nuomonę Jūsų klubo atžvilgiu. Todėl aš viešai atsiprašau Jūsų klubo valdybos, rėmėjų, sirgalių, trenerių, žaidėjų ir tvirtai pareiškiu, kad ateityje tokie dalykai nepasikartos, kurie nedaro garbės nei man, nei Lietuvos krepšiniui. Tuo pačiu noriu palinkėti Kauno „Žalgiriui“ sėkmės naujame krepšinio sezone.
"

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-06, 09:28 
Vartotojo avataras

a moral' sej basni takova: nekalbek, kad veliau netektu atsiprasinet. "ziniasklaidos milzinui" galima daug priekaistu issakyti. Skrandi, kazkur puikiai parasei: as ne lrytas, kad lisciau i zmoniu gyvenimus. o siai temai aktualu tai, jog kai dienrastis ir komanda po viena veliava, kartais gaunasi neskanios spekuliacijos...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-06, 09:36 
Vartotojo avataras

ne kartais, o su lyg kiekvienu priedu "krepšinis", plius bonus duoda kartais "paskanauti" ir šiaip kokiame lryte arba extroj ar dar kur (kitu nematau...)
šiandienos dar nemačiau šio priedo, bet 75%, kad ten bus baisusis žalgiris paminėtas.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-06, 09:38 
Vartotojo avataras

Šalkus nuo seno garseja umiu charakteriu. Gal jau prisimirso, bet karta buvo straipsnis apie tai kaip sis treneris grasino saunamuoju ginklu savo kaimynui iskilus gincui del parkingo kieme ar kazkas pan. Mano nuomone, tebunie jis daro ir sako ka nori, bet is Sakalu vis isauga rinktines zaidejai, reiskia savo tiesiogini darba sis vyras atlieka puikiai.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-06, 09:45 
Vartotojo avataras

na kaip treneris, jis dirba gerai. Sakalai, neturintys super žaidėjų, vis spardosi ir spardo kitus (netiesiogine prasme). Tai gerai. Bet liežuvį laikyt reikėtų. Suprantu, kai per varžybas nusikeikia ar pan. Bet čia juk interviu ima ne 100km nubėgus. yr laiko įkvėpti ir pamąstyti ką sakai. na bet iš kitos pusės Lrytas pasiekia ko nori, o kokiomis priemonėmis, man jau dzin.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-06, 20:47 
Vartotojo avataras

Tai tiesiog zmogaus charakteris - jei jis valdytusi tai ir aiksteje. Rezultate sakalai taip nasispardytu LKL-e

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-07, 16:22 
Vartotojo avataras

ta prasme, šio žmogaus charakteris yra toks, kad kai jo klausia jis nemąsto ką atsakyt, o veikiamas emocijų lieja kas ant liežuvio užeina? nu neesmė, geriau paskaitysiu apie mahoričiaus ambicijas...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-07, 16:25 
Vartotojo avataras

a, velnias, šį jau skaičiau. man labiausiai patiko ši dalis:
Lietrytis klausia lietryčio trenerio
- Ką jums asmeniškai reiškia treniruoti "Lietuvos rytą"?
- Rankos pirštais galėčiau suskaičiuoti, kiek Europoje yra krepšinio valstybių, miestų, kuriuose taip būtų mylima sava komanda kaip Vilniuje. Jaučiu didelį malonumą ir atsakomybę dirbti šalyje ir mieste, kur yra tiek daug ištikimų ir puikiai krepšinį suprantančių ekipos gerbėjų. Jų negalima nuvilti, reikia dirbti profesionaliai ir to reikalauti iš savo žaidėjų.
Antra vertus, treniruodamas šį elitinės Europos krepšinio lygos klubą, kuris turi rūpestingus, daug jėgų atiduodančius ir reiklius vadovus, - ir pats mokausi, nuolat žengiu į priekį. Smagu, kad mūsų siekiai sutampa, todėl jaučiuosi sėdintis savo rogėse, čia man gera. Lietuviai - panašūs į slovėnus, kurie yra taip pat pamišę dėl krepšinio.

[ištraukite jo liežuvį iš lietryčio subinės :]]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-07, 21:52 
Vartotojo avataras

Jo, Vilniuje L.Rytas isties yra mylimas. Arsiausias klubo myletojas - Sekla, nuolat papuolantis i kadrus tarp fanu. =]

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1054 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 66  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: