Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-11-19, 10:50

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 362 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-18, 02:50 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
ne, dj, nepataikai. dėl savęs gal tu ir teisus, bet dėl manęs grybauji totaliai. visų pirma, aš esu realistas, matau situaciją ir matau žaidimą. matau, kad jis nepatenkinamas ir matau, kad keitimai turi būti daromi atėjus laikui ir galimybėms. tačiau visiškai nesutinku su tavo mąstymu, kuris nėra pagrįstas jokiomis žiniomis ir nesuvokiu blevyzgojimo tokio plataus, kai statai visus į vietą, atleidinėji ką nori ir durnini visus iš eilės, nors neturi tam reikiamų žinių. man tai nepriimtina ir nesuvokiama (na suvokiama, bet nepateisinama).

taip, aš esu optimistiškai nusiteikęs ir toliau sergu už Žalgirį. taip, nematau 'pravalo'. matau sunkų atsigaunantį sezoną, po sezono, kai buvo arti tikrasis 'pravalas' ir kai optimizmo buvo labai labai mažai. matau, kad darbo turi būti atlikta dar daug. ir matau, kad dirbama. sekasi ar ne, čia kitas klausimas. geri sprendimai ar blogi daromi, irgi laikas parodys.

skirtumas tarp mūsų tas, kad man nepriimtinas kalbėjimas neapgalvojus savo žodžių. norint kažką atleist, reikia žinot, kas bus pastatomas ton vieton. kadangi nežinau finansinių galimybių, kadangi nežinau potencialių trenerių kainos (galų gale ir (ne)norų treniruoti Žalgirio), nesiimu 'atleidinėt'.

ir jei jau lygini su valtimi ir irklais, tai panašu, kad tu dar nepriplaukęs prie kranto (kur gal rasi pirkti variklį, o gal ir ne, kur gal tau užteks pinigų įsigyti variklį, gal ir ne), jau išmetei irklus. tuo tarpu aš nusiteikęs jais dar pasinaudot, kol jie atliks savo darbą ir pasiekus krantą apsižiūrėsiu, ar prie valties yra ką (variklį) ir už ką(pinigais) pritaisyti. gal ir "nakum , nelogiska", bet aš esu įsitikinęs kitaip.

o diskutuot bent šioje temoje tiesiog tau nesigauna. yra temų, kur turi daugiau žinių ar išmanai daugiau nei aš, todėl drąsiai gali dėstyti mintis, kurioms aš neturiu ką priešpastatyti (to ir nedarau). tačiau čia tu tik drabstaisi, nepagrįstai, neargumentuotai ir labai jau plačiai. ir nuo diskusijos (ne nuo monologų) ar nepatgių tikslių klausimų pabėgi labai dažnai.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-18, 09:07 
Vartotojo avataras

jeigu as laikausi tam tikro stiliaus diskusijos, vadinasi nera taip blogai, nesu vejo perpuciamas ir turiu savo stiliuka, o ar jis blogas geras sunku spresti, gal kam nors ir nepriimtinas, na bet turime kiekvienas savo nuomone, pvz kaip del Krapiko vadovavimo. Daug komandu sezono metu palosia be vyr trenerio, baisaus nieko nenutinka, nes jau buna nutike. Cia dar vienas idomus taisykliu klausimas, treneri galima keisti kada nori, o va zaidejo ne, yra limitai registravimo ir licenciju issiemimo.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-18, 11:52 
Vartotojo avataras

Žalgiris jau kokias 10 rungtynių (o gal ir daugiau, senesnių sezonų jau nepamenu) Euroleague iš eilės turi TEORINIŲ šansų patekti į kitą etapą, va čia tai fenomenas. Totali agonija.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-18, 12:23 
Vartotojo avataras

ne, dj, diskusija gaunasi pavyzdžiui su dj lietsargiu, kai žmogus ne tik kritikuoja, bet ir ieško pagrįstų argumentų, kodėl vienaip turi būti, o ne kitaip. kad ir mūsų nuomonės nesutampa, tačiau požiūris duodantis sprendimą (kad ir kalbant apie žalgirio gerbėjų klubą). tavo atveju yra varymas (kartais ir teisingas), bet be jokio įsigilinimo ar argumentavimo. pakabini ore frazę, o po to nusiplauni, jei tas burbulas susprogo...

taip, ritzi, iš šio sezono eurolygoje (ir apskritai) galima tikėtis tik vieno - klubas išslaikys ant kojų, kad ir apdaužytas kitų klubų. svarbiausia, padengs skolas, sukurs naują pagrindą, nenukris į žemesnes lygas, bus lietuviškas ir bandys dirbti teisinga linkme.

pastebiu, kad daugeliui reikia tiesiog primint, jog komandoje yra 14 žaidėjų, kurių tik 2 žaidėjai turi ilgametės eurolygos patirties, 5 žaidėjai eurolygoje žaidžia 2-3ius sezonus (kalnietis, čukinas ir klimavičius iki tol buvę eurolygos komandos atsarginiai) ir 7 žaidėjai eurolygoje pasirodo pirmą kartą (apskritai, europos turnyre). treneris yra vyr pareigose tik antrą sezoną.
gerai yra pasakęs berods kemzūra, kad ir kaip besistengtum, bet jei nėra mėsos, cepelinų neiškepsi.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-18, 17:38 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Skrandis rašė:
taip, ritzi, iš šio sezono eurolygoje (ir apskritai) galima tikėtis tik vieno - klubas išslaikys ant kojų, kad ir apdaužytas kitų klubų. svarbiausia, padengs skolas, sukurs naują pagrindą, nenukris į žemesnes lygas, bus lietuviškas ir bandys dirbti teisinga linkme.

eto kak ponimat'?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-18, 21:05 

http://www.krepsinis.net/g-krapikas-atsistatydino-is-zalgirio-vyr-trenerio-pareigu-129016.html

...pagaliau

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-18, 22:33 
Vartotojo avataras

Turbūt jau per vėlai...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-19, 02:18 
Vartotojo avataras

kaip komandos vadovas, turbūt atsistatydinimo nereikalaučiau ir trenerį palaikyčiau spausdamas atkakliai siekti teigiamų rezultatų. bet kaip treneris, turbūt būčiau pasielgęs taip pat. visgi situacija susiklostė labai nedėkingai, o žmonės neturi kantrybės...
weirdla rašė:
Skrandis rašė:
...nenukris į žemesnes lygas, bus lietuviškas ir bandys...

eto kak ponimat'?
tai reiškia, kad komandos sudėtyje nebus daugiau 3 legionierių ir nebus užsieniečio trenerio. tokia komandos formulė man priimtina. dar geriau, kai komandoje vien lietuviai, tačiau kaži ar šiais laikais Lietuvos eurolyginė komanda gali išgyventi be legionierių.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-20, 15:36 
Vartotojo avataras

nu del lietuviskos komandos supratau. o del krapiko, tai kokioj ispanijoj ne tai kad jis atsistadinetu, o butu ismestas zymiai seniau.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-20, 15:41 
Vartotojo avataras

kokioj ispanijoje yra kitos sąlygos, kiti pinigai, kiti žaidėjai, kiti reikalavimai. parodyk man ispanijos eurolygos klubą, kuriame būtų tokia jaunimo lygio sudėtis. tad nebūtinai, weirdla, būtų taip, kaip sakai.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-20, 15:44 
Vartotojo avataras

na taip turetu buti pagal siuolaikinio profesianalaus sporto stavkes. na o kad pas mus taip nera, tai nzn ar butinai yra gerai.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-20, 15:50 
Vartotojo avataras

kas turėtų būti? atsistatydinimai?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-20, 16:10 
Vartotojo avataras

metimai lauk, kokie atsistatydinimai.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-20, 17:28 
Vartotojo avataras

weirdla, išdėstyk savo nuomonę man, kokios priežastys turi būti išmetant trenerius?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-20, 18:17 
Vartotojo avataras

skrandi, nepyk prie zodziu nesikabineju tikrai, bet
1. krapikas turejo but kaip muse is barsciu ismestas jau po 3 pralaimetu eurolygos rungtyniu,mano nuomone yra toks limitas, nes tiesiog reikia gerbti ziurovus, fanus ir net pacia eurolyga, nes joje vieta tik stipriausiems, o ne looseriams
2 reikia idiegti ismetimo sistema ir troskimo laimeti, o ne atsikalbinejimo, nesamoniu malimo ir savu dangstymo, man sodra ir zalgiris dabar panasus kaip sese ir brolis, viename yra politiniu looseriu tevonija, kitame yra sportiniu pensininku draugija.
3 cia kaip gaunas, kad lietuviskumas bus zalgiryje islaikytas :) ? hehe, juokinga, senai su nigeriais zaidzia ir staiga is kazkokiu aisciu ateina motiejunas ir pasako, kad bl dabar imsim ir darysim lt kluba, nuo ko tas motiejunas apsikrete, gal nuo barscio :) juokinga mazu maziausiai, brownas toliau smuiku gros, o lietuviskumas bus laikomas ant suolo, bet procentaliai sutinku, bus daug ju, o taskais ??
4 cepelinu mielas skrandi niekas nekepa, o verda, jobtvaimatblet, as suprasciau, man pusiau lietuviui galima apsirinkti, bet tau .... :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-12-20, 18:44 
Vartotojo avataras

djalex rašė:
1. krapikas turejo but kaip muse is barsciu ismestas jau po 3 pralaimetu eurolygos rungtyniu,mano nuomone yra toks limitas, nes tiesiog reikia gerbti ziurovus, fanus ir net pacia eurolyga, nes joje vieta tik stipriausiems, o ne looseriams
asvel, armani jeans, cibona, orleanaise, ewe basket, ulker, lottomatica, maroussi, olimpia - devynios komandos turi keisti trenerius pagal tavo teoriją, dar trys komandos rizikuoja netekti trenerių kitame ture. 9ios komandos jau nevertos eurolygos...

djalex rašė:
2 reikia idiegti ismetimo sistema ir troskimo laimeti, o ne atsikalbinejimo, nesamoniu malimo ir savu dangstymo, man sodra ir zalgiris dabar panasus kaip sese ir brolis, viename yra politiniu looseriu tevonija, kitame yra sportiniu pensininku draugija.
na čia kaip visada, neturiu ką astakyti, nes... išties savo stiliumi kalbi, be faktų, argumentų ar kitų rimtam pokalbiui reikalingų elementų :]

djalex rašė:
3 cia kaip gaunas, kad lietuviskumas bus zalgiryje islaikytas :) ? hehe, juokinga, senai su nigeriais zaidzia ir staiga is kazkokiu aisciu ateina motiejunas ir pasako, kad bl dabar imsim ir darysim lt kluba, nuo ko tas motiejunas apsikrete, gal nuo barscio :) juokinga mazu maziausiai, brownas toliau smuiku gros, o lietuviskumas bus laikomas ant suolo, bet procentaliai sutinku, bus daug ju, o taskais ??
vėlgi, informacijos stoka tavo nuomonės nepuošia. Motiejūnas dirbo žalgiryje atstovu spaudai, tada išėjęs į kauno "kaunas-triobet" (ne Aisčiai), jis ir toliau liko Žalgirio krepšinio piramidėje, ir tada vėl atėjo į Žalgirį kitoms pareigoms.
kalbant apie lietuviškumą komandoje, tai tokie tikslai buvo senai jau siektini, tačiau anksčiau neturėjo nei valios, nei sugebėjimo tinkamai tam pasiruošti. ir tik krizės "dėka" juos imta vykdyti, nes iš dalies nebuvo kur dingti, iš kitos pusės buvo puiki proga tai pradėti. ar tęs, parodys ateitis..
prie ko čia barščius, nesupratau. vėl maišai informaciją, berods.
apie lietuvių žaidėjų daromus taškus irgi nesupratau klausimo.

djalex rašė:
4 cepelinu mielas skrandi niekas nekepa, o verda, jobtvaimatblet, as suprasciau, man pusiau lietuviui galima apsirinkti, bet tau .... :)
suklydau.

Paskutinį kartą redagavo Skrandis 2009-12-20, 19:10. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 362 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 23  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: