Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2020-04-10, 08:04




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: Festivalis "Tinklai"
StandartinėParašytas: 2007-09-05, 08:42 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 8438
Miestas: Kaunas
TARPTAUTINIO MAŽŲJŲ KINO FORMŲ FESTIVALIO „TINKLAI“ 2007-ųjų METŲ PROGRAMA


VILNIUS, Mokytojų namų kiemas, Vilniaus g. 39
Penktadienis / Rugpjūčio 31d.
23:00 – Speciali “Tinklų” trumpametražių filmų programa: festivalio „Tinklai“ 2006 metų nugalėtojai ir festivalio „Tinklai“ 2007 metų karuselė 90‘

KAUNAS, VDU klubas „Sesija“, S.Daukanto g. 27
Penktadienis / Rugsėjo 7 d.
17:00 – Festivalio TINKLAI 2006 rinktinė 90'
19:00 – Specialioji programa – „Vyšninis lūpdažis“ 120'
21:20 – Lietuvos trumpieji filmai [1] 100'
Šeštadienis / Rugsėjo 8 d.
15:30 – Gintaro Makarevičiaus dokumentinio filmo "Žiemos paralelės" premjera 54'
17:00 – Suomijos trumpieji filmai 75'
19:00 – Norvegijos trumpieji filmai 90'
21:00 – Lietuvos trumpieji filmai [2] 100'
Sekmadienis / Rugsėjo 9 d.
15:00 – Latvijos trumpieji filmai 80'
17:00 – Baskų šalies trumpieji filmai 70'
19:00 – Airijos trumpieji filmai 75'
21:00 – specialioji programa – „Britų drama“ 90'
Pirmadienis / Rugsėjo 10 d.
17:00 – Portugalijos trumpieji filmai 95'
19:00 – Vokietijos trumpieji filmai 80'
21:00 – Belgijos trumpieji filmai 105'
Antradienis / Rugsėjo 11 d.
17:00 – Danijos trumpieji filmai 95'
19:00 – Prancūzijos trumpieji filmai 100'
21:00 – Švedijos trumpieji filmai 90'
Trečiadienis / Rugsėjo 12 d.
15:00 – Lenkijos trumpieji filmai 95'
17:00 – Estijos trumpieji filmai 85'
19:00 – specialioji programa – „Britų humoras“ 75'
21:00 – specialioji programa – „Ir vėl britų humoras“ 75'

VILNIUS, kino centras „Skalvija“, A. Goštauto g. 2/15
Penktadienis / Rugsėjo 14 d.
14:00 – Suomijos trumpieji filmai 75'
15:40 – specialioji programa – „Britų humoras“ 75'
17:30 – Gintaro Makarevičiaus dokumentinio filmo "Žiemos paralelės" premjera 54'
19:00 – Specialioji programa – „Vyšninis lūpdažis“ 120'
21:20 – Lietuvos trumpieji filmai [1] 100'
Seansai naktibaldoms
23:20 – Norvegijos trumpieji filmai 90'
01:10 – Prancūzijos trumpieji filmai 100'
03:10 – specialioji programa – „Ir vėl britų humoras“ 75'
Šeštadienis / Rugsėjo 15 d.
12:50 – Portugalijos trumpieji filmai 95'
14:50 – Airijos trumpieji filmai 75'
16:30 – specialioji programa – „Ir vėl britų humoras“ 75'
18:20 – Suomijos trumpieji filmai 75'
20:00 – Lietuvos trumpieji filmai [2] 100'
Seansai naktibaldoms
22:00 – Specialioji programa – „Vyšninis lūpdažis“ 120'
00:20 – Vokietijos trumpieji filmai 80'
02:00 – specialioji programa – „Britų humoras“ 75'
Sekmadienis / Rugsėjo 16 d.
13:00 – Gintaro Makarevičiaus dokumentinio filmo "Žiemos paralelės" premjera 54'
14:30 – Norvegijos trumpieji filmai 90'
16:20 – Airijos trumpieji filmai 75'
18:00 – Danijos trumpieji filmai 95'
20:10 – specialioji programa – „Britų drama“ 90'
22:00 – Portugalijos trumpieji filmai 95'
Pirmadienis / Rugsėjo 17 d.
15:00 – Seansai senjorams - Lenkijos trumpieji filmai 95'
17:00 – Baskų šalies trumpieji filmai 70'
18:30 – Vokietijos trumpieji filmai 80'
20:10 – Danijos trumpieji filmai 95'
22:10 – Belgijos trumpieji filmai 105'
Antradienis / Rugsėjo 18 d.
15:30 – Latvijos trumpieji filmai 80'
17:10 – specialioji programa – „Britų drama“ 90'
19:00 – Prancūzijos trumpieji filmai 100'
21:00 – Baskų šalies trumpieji filmai 70'
22:30 – Švedijos trumpieji filmai 90'
Trečiadienis / Rugsėjo 19 d.
13:10 – specialioji programa – „Britų drama“ 90'
15:00 – „KLYKinas“ - Specialioji programa – „Vyšninis lūpdažis“ 120'
17:00 – Estijos trumpieji filmai 85'
18:50 – Belgijos trumpieji filmai 105'
21:00 – Švedijos trumpieji filmai 90'
22:50 – Airijos trumpieji filmai 75'
Ketvirtadienis / Rugsėjo 20 d.
13:00 – Vokietijos trumpieji filmai 80'
15:00 – Prancūzijos trumpieji filmai 100'
17:00 – Lenkijos trumpieji filmai 95'
19:00 – Pola Chapelle „How to Draw a Cat“ 3‘ Adolfas Mekas „Halleluyah the Hills“ 90'
21:00 – Pola Chapelle „Those Memory Years“, „A Matter of Baobab“, „With One Extension“ 10‘; Adolfas Mekas “Going Home“ 90'
23:00 – Norvegijos trumpieji filmai 90'
Penktadienis / Rugsėjo 21 d.
20:00 – specialioji programa – „Britų humoras“ 75'
22:00 – specialioji programa – „Ir vėl britų humoras“ 75'
Šeštadienis / Rugsėjo 22 d.
20:30 – Pola Chapelle „How to Draw a Cat“ 3‘ Adolfas Mekas „Halleluyah the Hills“ 90'
22:30 – Pola Chapelle „Those Memory Years“, „A Matter of Baobab“, „With One Extension“ 10‘; Adolfas Mekas “Going Home“ 90'

KLAIPĖDA, Didysis jachtų elingas, Pilies g. 4
Penktadienis / Rugsėjo 21 d.
17:00 – Festivalio TINKLAI 2006 rinktinė 90'
19:00 – Pola Chapelle „How to Draw a Cat“ 3‘ Adolfas Mekas „Halleluyah the Hills“ 90'
21:00 – Pola Chapelle „Those Memory Years“, „A Matter of Baobab“, „With One Extension“ 10‘; Adolfas Mekas “Going Home“ 90'
Šeštadienis / Rugsėjo 22 d.
15:00 – Gintaro Makarevičiaus dokumentinio filmo "Žiemos paralelės" premjera 54'
17:00 – Lenkijos trumpieji filmai 95'
19:00 – Belgijos trumpieji filmai 105'
21:20 – Lietuvos trumpieji filmai [1] 100'

Sekmadienis / Rugsėjo 23 d.
15:00 – Latvijos trumpieji filmai 80'
17:00 – Baskų šalies trumpieji filmai 70'
19:00 – Airijos trumpieji filmai 75'
21:00 – Lietuvos trumpieji filmai [2] 100'
Pirmadienis / Rugsėjo 24 d.
17:00 – Portugalijos trumpieji filmai 95'
19:00 – Vokietijos trumpieji filmai 80‘
21:00 – Norvegijos trumpieji filmai 90'
Antradienis / Rugsėjo 25 d.
17:00 – Danijos trumpieji filmai 95'
19:00 – Prancūzijos trumpieji filmai 100'
21:20 – Švedijos trumpieji filmai 90'
Trečiadienis / Rugsėjo 26 d.
17:00 – Estijos trumpieji filmai 85'
19:00 – specialioji programa – „Britų humoras“ 75'
21:00 – specialioji programa – „Britų drama“ 90'
Ketvirtadienis / Rugsėjo 27 d.
17:00 - Suomijos trumpieji filmai 75'
19:00 – Specialioji programa – „Vyšninis lūpdažis“ 120'
21:20 – specialioji programa – „Ir vėl britų humoras“ 75'

PANEVĖŽYS, Kultūros centras „Garsas“, Respublikos g. 10
Penktadienis / Rugsėjo 28 d.
17:00 – Festivalio TINKLAI 2006 rinktinė 90'
19:00 – Gintaro Makarevičiaus dokumentinio filmo "Žiemos paralelės" premjera 70'
21:00 – Baskų šalies trumpieji filmai 70'
Šeštadienis / Rugsėjo 29 d.
17:00 – Portugalijos trumpieji filmai 95'Po
19:00 – Belgijos trumpieji filmai 105'
21:00 – Lietuvos trumpieji filmai [1] 100'
Sekmadienis / Rugsėjo 30 d.
17:00 – Latvijos trumpieji filmai 80'
19:00 – Airijos trumpieji filmai 75'
21:00 – Lietuvos trumpieji filmai [2] 100'
Pirmadienis / Spalio 1 d.
17:00 – Lenkijos trumpieji filmai 95'
19:00 – Vokietijos trumpieji filmai 80‘
21:00 – Norvegijos trumpieji filmai 90'
Antradienis / Spalio 2 d.
17:00 – Danijos trumpieji filmai 95'
19:00 – Prancūzijos trumpieji filmai 100'
21:00 – Švedijos trumpieji filmai 90'
Trečiadienis / Spalio 3 d.
17:00 – Estijos trumpieji filmai 85'
19:00 – specialioji programa – „Britų humoras“ 75'
21:00 – specialioji programa – „Britų drama“ 90'
Ketvirtadienis / Spalio 4 d.
17:00 – Suomijos trumpieji filmai 75'
19:00 – Specialioji programa – „Vyšninis lūpdažis“ 120'
21:20 – specialioji programa – „Ir vėl britų humoras“ 75'

ŠIAULIAI, Ch. Frenkelio vila, Vilniaus g. 74
Šeštadienis / Rugsėjo 29 d.
16:00 – Airijos trumpieji filmai 75'
18:00 – Gintaro Makarevičiaus dokumentinio filmo "Žiemos paralelės" premjera 70'
20:00 – Baskų šalies trumpieji filmai 70'
Sekmadienis / Rugsėjo 30 d.
16:00 – Suomijos trumpieji filmai 75'
18:00 – Prancūzijos trumpieji filmai 100'
20:00 – specialioji programa – „Britų humoras“ 75'
Penktadienis / Spalio 5 d.
16:00 – Belgijos trumpieji filmai 105'
18:00 – Vokietijos trumpieji filmai 80‘
20:00 – Lietuvos trumpieji filmai [1] 100'
Šeštadienis / Spalio 6 d.
16:00 – Specialioji programa – „Vyšninis lūpdažis“ 120'
18:20 – Norvegijos trumpieji filmai 90'
20:10 – Lietuvos trumpieji filmai [2] 100'
Sekmadienis / Spalio 7 d.
16:00 – Švedijos trumpieji filmai 90'
18:00 – specialioji programa – „Britų drama“ 90'
20:00 – specialioji programa – „Ir vėl britų humoras“ 75'

ALYTUS, Alytaus kultūros ir komunikacijos centras, Pramonės g. 1
Penktadienis / Spalio 5 d.
16:00 – Belgijos trumpieji filmai 105'
18:00 – Vokietijos trumpieji filmai 80‘
20:00 – Lietuvos trumpieji filmai [1] 100'
Šeštadienis / Spalio 6 d.
14:00 – Švedijos trumpieji filmai 90'
16:00 – Specialioji programa – „Vyšninis lūpdažis“ 120'
18:20 – Norvegijos trumpieji filmai 90'
20:10 – Lietuvos trumpieji filmai [2] 100'
Sekmadienis / Spalio 7 d.
14:00 – Airijos trumpieji filmai 75'
16:00 – specialioji programa – „Britų humoras“ 75'
18:00 – Prancūzijos trumpieji filmai 100'
20:00 – specialioji programa – „Ir vėl britų humoras“ 75'


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-09-22, 17:49 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 8438
Miestas: Kaunas
Kino festivalis "Tinklai" - jau trečiąjį kartą Kaune
2009 rugsėjo 10 d. 12:34


Rugsėjo 25 - spalio 1 dienomis kauniečiai ir miesto svečiai vėl kviečiami į Tarptautinį mažųjų kino formų festivalį „Tinklai“. Kaip ir kasmet, gero kino dozė jų lauks Vytauto Didžiojo universiteto klube „Sesija“ (S. Daukanto g. 27).

„Šiemet festivalio programoje – 140 naujų trumpametražių filmų iš 16 šalių. Kai kurie filmai tik pradeda kelionę po tarptautinius festivalius, kiti jau spėjo pelnyti apdovanojimus,“ – teigia festivalio organizatoriai.

Šiemet festivalyje „Tinklai“ šalių su išsivysčiusia kino industrija (Prancūzijos, Vokietijos, Jungtinės Karalystės, Švedijos, Norvegijos, Suomijos, Airijos) filmams oponuoja visas būrys Rytų Europos filmų (Lenkijos, Čekijos, Vengrijos, Serbijos, Rumunijos).

Tradiciškai mūsų žiūrovai galės susipažinti su kaimynų, dažnai traktuojamų kaip konkurentai – Latvijos ir Estijos – filmais.

Norvegijos, Suomijos, Airijos filmų programose išvysime pradedančių ir patyrusių autorių perliukus.

Baskų filmoteka pristatys naujus Baskų krašto filmus – išskirtinį Ispanijos kinematografo reiškinį.

Antras pagal dydį Berlyno kino forumas – Berlyno trumpametražių filmų festivalis – pateiks savitą vokiečių filmų programą.

Festivalis „Tinklai“ ypač kviečia pamatyti įvairiaspalvę ir originalią lietuvių filmų programą.

Kartu su Lietuvos žmonių su negalia sąjunga festivalis „Tinklai“ parengė specialią filmų programą „Negalia – ne kliūtis“, skirtą neįgalumo temai kine. Programą sudaro Lenkijos, Vokietijos, Švedijos, Vengrijos, Airijos ir Jungtinės Karalystės filmai, pelnę ne vieną tarptautinį apdovanojimą.

Bilietai į kino seansus kainuos 6 Lt, VDU bendruomenės nariams – 3 Lt, neįgalieji įleidžiami nemokamai.

Festivalio programa Kaune
(VDU klubas „Sesija“, S. Daukanto g. 27)

Rugsėjo 25 d., penktadienis
17:30
Prancūzijos programa Nr.1 (75 min.)
19:10
Vokietijos programa Nr.1 (68 min.)
20:50
Vengrijos programa (83 min.)

Rugsėjo 26 d., šeštadienis
17:30
Spec. programa „Negalia-ne kliūtis“ (90 min.)
19:20
Suomijos programa (84 min.)
21:10
Vokietijos programa Nr.2 (75 min.)

Rugsėjo 27 d., sekmadienis
17:30
Švedijos programa (85 min.)
19:20
Norvegijos programa (90 min.)
21:10
Latvijos programa (64 min.)

Rugsėjo 28 d., pirmadienis
17:30
Serbijos programa (66 min.)
19:00
Lenkijos programa (81 min.)
21:00
Lietuvos programa (103 min.)

Rugsėjo 29 d., antradienis
17:30
Čekijos programa (68 min.)
19:00
Spec. Berlyno festivalio programa (95 min.)
21:10
Rumunijos programa (60 min.)

Rugsėjo 30 d., trečiadienis
17:30
Baskų krašto programa (102 min.)
19:30
Estijos programa (80 min.)
21:10
Jungtinės Karalystės programa (76 min.)

Spalio 1 d., ketvirtadienis
17:30
Vokietijos programa Nr.3 (75 min.)
19:00
Airijos programa (73 min.)
20:40
Prancūzijos programa Nr.2 (70 min.)

Daugiau informacijos rasite internete adresu www.sesija.lt ir www.tinklai.net.

_________________
Išgyvenimo žygis išgyventas - http://www.gediminasbanaitis.lt/mudu/


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron