Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-09-20, 21:30

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 338 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  »
Autorius Pranešimas

senbuvis
 Pranešimo tema: Klauskite McKaro - apie filmus
StandartinėParašytas: 2005-07-25, 10:03 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
labdie, padariau tokia skilti, spec McKarui, nes jis turi milijona filmu ir bene viska kas gera, mates.

Tai va ir paklausiu - ka gali pasakyti apie Freaks filma - kazkada trisdeshimtais statytas, ar matei ji ? ar verta jo ieshkoti ?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-07-25, 10:12 
Vartotojo avataras

Cituoti:
spec McKarui, nes jis turi milijona filmu ir bene viska kas gera, mates

:) na ka, pamalonintas tokiu demesiu :) milijono filmu tikrai neturiu ir visko neesu mates... taciau jei kazkas domina, klauskit, ziuresim kuo imanoma bus padeti.

Cituoti:
ka gali pasakyti apie Freaks filma... ar matei ji ? ar verta jo ieshkoti ?

tai aisq. tai klasika. bene pats, kaip dabar madinga sakyti, nepolitkorektiskiausias pasaulio filmas :) vaidina vien isigimeliai, o ir siuzetas labai neprastas. realaus pasaulio pabaisa ir grazuole :) siaip visi Tod'o Browning'o filmai yra labai isimitini ir kontroversiski. Tad jei pamatot sia pavarde griebkit negalvodami, tikrai neprasausite :)

va cia neblogas labai tinklapis yra apie Freak'sus... daug info apie aktorius ir pati filma. beda tik ta, kad ispanu kalba, bet komiuterines technologiju deka siurksciai isverciu tai i anglu kalba... linxniai gal ir nesiderina, taciau suprasti apie ka kalba, tikrai imanoma. gero pasiskaitymo. ir dar geresnes perziuros, jei susiveixit si nuostabu filma...

http://babel.altavista.com/translate.dyn?doit=done&BabelFishFrontPage=yes&enc=utf8&bblType=url&url=http%3A%2F%2Fwww.cinefantastico.com%2Fterroruniversal%2Findex.php%3Fid%3D65&lp=es_en

P.S. neseniai susiveikiau Freaks DVD, tai jei kartais nepavyx rasti kreipkis...

Paskutinį kartą redagavo McKaras 2005-07-25, 10:23. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-07-25, 10:21 
Vartotojo avataras

aaa... tai gerai, tada 'ant kiemo' hebros pasiklausiu :)
dekui uz atsakyma, aishku !

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-07-25, 11:45 
Vartotojo avataras

Freaks'ai gi rodyti per 2004 Kunigunda :)
nerealiausia filme tai, kad veikejai realus ir viskas padaryta be jokiu spec efektu. ziuri ir savo akim netiki.

... One of us!! one of us!!! :)

Paskutinį kartą redagavo ugn 2005-07-25, 15:05. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-07-25, 12:48 
Vartotojo avataras

gaila, nemaciau.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-07-25, 16:08 
Vartotojo avataras

gerai kad nemaciau....nemegstu filmu kuriuose vaidina tie ivairus mano vadinami "cirkininkai"......taip sakau tikrai nenoredamas izeisti neigaliu zmoniu tiesiog mano nuomone......man ne.......

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-07-25, 16:12 
Vartotojo avataras

gal gali sabaka pavardint filmu, kur dar cirkininkai vaidina? labai man idomu butu juos paziuret?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-07-25, 16:21 
Vartotojo avataras

problemos su atmintim...tikrai daba neatsiminsiu bet kai kazkada per meno istorija ziurejom kazkoki dokumentiniu filmu cikla buvo ishtraukos ish nebyliojo kino......pasirodo buvo tokiu filmu ir daugiau su tais zmoguciais....bet cia tiksliau tai reiketu mano mokytojo klaust......sorry kad negaliu padet.....

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-07-25, 16:49 
Vartotojo avataras

didžiai gerbems McKarai, gal galėtum ką nors gero papasakot šiek tiek apie Todd Solondz'o paskutinį filma "Palindromes"? tas režisierius mane nerealiai veža, bet niekur negaunu šio filmo, o jis lyg ir pernai pasirodė..
ačiū.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-07-25, 17:12 
Vartotojo avataras

sabaka rašė:
gerai kad nemaciau....nemegstu filmu kuriuose vaidina tie ivairus mano vadinami "cirkininkai"......taip sakau tikrai nenoredamas izeisti neigaliu zmoniu tiesiog mano nuomone......man ne.......

Na jei taip tai atmetam ir Alexandro Jodorowsky..pas ji irgi tu freak'eliu pasimaiso, juolab, kad ir pats rezisierius bastesi su tais cirkininkais..

Atmetam???

Atmetam ir japona Takeshi Kitano - gal irgi "cirkininkas", juk irgi pusiau paralyzuotas veidas..

Atmetam????

etc..

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-07-25, 17:18 
Vartotojo avataras

nesakiau" atmetam" ishmok skaityti eilutes (tarp eiluciu nebutina)parashiau kad man nepatinka.....o ne "neziurekit nemekit atmeskit numeskit"......tiesiog pasakiau ka apie tai manau.......

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-07-25, 17:18 
Vartotojo avataras

[quote]gerai kad nemaciau....nemegstu filmu kuriuose vaidina tie ivairus mano vadinami "cirkininkai"......taip sakau tikrai nenoredamas izeisti neigaliu zmoniu tiesiog mano nuomone......man ne.......[quote]

Nemazai "cirkininku" ir D.Lychas prifilmaves - tai gal ir jo mena braukiam ?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-07-25, 17:24 
Vartotojo avataras

perskaityk priesh tai buvusi mano posta.........

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-07-25, 22:09 
Vartotojo avataras

užtenka čia juokingai stumdytis. skonis - sudėtingas reikals. ir jis niekad nebus visų vienodas. jei norit prasmingai diskutuot, tai geriau išsamiai savo mintimis pristatykite tai, ką matėte. kodėl jis pasirodė taip, kodėl ne anaip. į ką jis panašus ar nepanašus. labai šauniai tai daro tokis žmogus vardu kertukas bitės diskusijose. verta pasiskaityti jo komentarus. gali nepritart, bet iškart akivaizdu kad žmogus žino ką sako. ir nesiginčyja dėl skonio. juk beprasmiška.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-07-25, 22:20 
Vartotojo avataras

pvz čia rasite apie kino pavasario filmus
http://www.bite.lt/plius/bendravimas/kl ... 1998098064

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-07-26, 09:19 
Vartotojo avataras

deja Milda, "Palindromu" dar nemaciau :( zinau tik kad praeitais metais pasirode, bet iki siol akiratin nepateko...

Cituoti:
tikrai daba neatsiminsiu bet kai kazkada per meno istorija ziurejom kazkoki dokumentiniu filmu cikla buvo ishtraukos ish nebyliojo kino

tai nestropus mokinys/studentas esat, jei is paskaitu kazko neatsimenat :) siaip turiningoj diskusijoj reiketu faktais labiau remtis, o ne "cirkininkai" (kas cia per terminas?) nepatinka, kur juos maciau nepamenu... jei turit omeny, kad filmuose smesteli cirko scenos tai viena, jei kad aktoriai cirko artistai, tai kita.

Cituoti:
buvo tokiu filmu ir daugiau su tais zmoguciais

jei turi omeny Freaks'u aktorius, tai jie beveik niekur daugiau nepasirode, jei turi omeny invalidus, tai savaime suprantama, kad daug kas juos kvieciasi i savo filmus... tik pastaruoju metu vis reciau ir reciau... politkorektiskumas :(

siaip jei sita diskusija uzvesta tam, kad kazka suzinoti apie filmus, nevertetu joje aisqintis savo personaliu skoniu... del ju juk nesigincyjama :) nes dabar cia info maziau nei turetu cia buti...

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 338 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3, 4, 5 ... 22  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: