Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-12-14, 22:42

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 276 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: Re: SPAM ... įdomybės
StandartinėParašytas: 2013-01-22, 20:04 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Super minimal interfeisas vardu.lt . Bloškia kokį 10+ metų atgal.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013-02-04, 16:07 

Prisijungė: 2013
ugn rašė:
bandau prisiminti, ar turėjau klasiokę Kristiną.....

Cituoti:
From: Kristė Kristina <braskyte@vardu.lt>

Labas, kaip sekasi, kaip laikaisi? Gal žinai kas šiemet apsiėmė
organizuoti mūsų klasės susitikimą? Žiauriai gerai būtų sudalyvauti.
Pasiilgau jūsų visų! :) smile :)

o tai cia 2013 m. pranesimas?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-02-05, 08:28 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
na taip...
gal jau išėjęs iš mados? :)

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013-03-05, 16:03 

Registruodamasis viename forume gavau tokį security question :D : "Karvė ir pienas yra kaip statinė ir ___" Atsakykit, kad gudrus. As taip ir nesugalvojau atsakymo ir kita pasirinkau.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-03-05, 16:19 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
alus

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-03-12, 13:57 
Vartotojo avataras

nieks negeidaujant ant briliantų verslo persimest?

Cituoti:
Laba diena,
Holdingas, kurį atstovauju yra Antverpeno deimantų
biržos akcininkas ir tikrasis narys.
Specializuojasi investicinių BRILIANTŲ - šlifavime-pardavime,
juvelyrinių dirbinių iš aukso su brangakmeniais gamyba ir pardavimu,tai pat prekybinio tinklo plėtra.
Investicinis BRILIANTAS, tai nepakartojamas gamtos produktas,sertifikuotas,
nuo 1 ct,kuris lygus 0,2gr. atitinkantis geriausius 4C parametrus.Metinis minimalus kainos
augimas arba brangimas 8-25proc.
Likvidumas šimtaprocentinis,kadangi investicinių briliantų paklausa viršija pasiūlą.
Sudarant investicinį krepšelį, briliantai sumažina riziką.
Galimybė investuoti pasirenkant investavimo suma,
o investuodamas gaunate SERTIFIKUOTA BRILIANTĄ ir tampate mūsų partneriu.
Holdingo nariu-partneriu,gali tapti tiek fizinis,tiek juridinis asmuo.
Trumpai tiek.
Jeigu bus klausimų galite rašyti...tikiuosi abipusiai naudingo bendradarbiavimo.
Su pagarba
Linas Žutautas
DIC partneris
mob.+37067162292
www.dicholding.com

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-03-16, 07:50 
Vartotojo avataras

Spameriai aptingo pastaruoju metu.. Šios nakties laiškas:

Cituoti:
I need your partnership for Biz.....

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2013-03-23, 08:51 
Vartotojo avataras

Man visus metus sąžiningai siuntė viagros pasiūlymus už ypatingą kainą, o per šventes ar naujus metus - nieko, visiška tyluma ir dykynė. Pasijaučiau vienišas.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-03, 13:51 
Vartotojo avataras

turbūt rimtas pasiūlymas verslininkams:

Cituoti:
Su daugiau nei 10 metų operacijų, mūsų tikslas yra sukurti tinklą kur finansinių paslaugų ir aids yra susitiko su greitus sprendimus. Mes siūlome apyvartinio kapitalo paskolomis, refinansavimo, ir prekybos ir verslo įmonių kūrimosi pareiškėjams, norite kontroliuoti savo pinigų srautus ir padidinti jų verslo vertę. Partneris perima, skubios grynųjų pinigų srautų, plėtra, ir tt... Paskolos pradėti ne mažiau kaip 25k. Su mumis šiandien daugiau informacijos.

Caroline

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-06, 16:04 
Vartotojo avataras

ne pirmą kartą gaunam darban tokį:

Cituoti:
Prašau susekti ir patraukti baudžiamojon atsakomybėn tuos, kurie (mane užpuolę) seka mano mintis, galvos funkcionavimą, mano judėjimą ir kankina mane per nematomąjį didelį atstumą (vadinu juos KGB gaujele, jų tikruoju vardu). Jie, sprendžiant iš balsų (svaido žodžius į mane, taip pat per nematomąjį atstumą), dabar savo buveinėje yra jauni, pastaraisiais metais gaujelėje buvo ir tebėra vien vyrai, merginos prabyla retai. Naudoja ir sẽnių balsus, tačiau jie yra įkalbėti, įrašyti iš anksčiau. Įsikūrę (beveik neabejoju) Vilniuje. Nors daugiau nieko labai konkretaus apie juos nežinau, bet vis tiek šį nusikaltimą tirkite, nežiūrint, kad nusikaltimas neturi įprastų nusikaltimų konkretumo, nes tyrimui pradėti užtenka ir tiek, kiek čia parašyta. Susekti šią KGB gaujelę galėtumėte ir per žmones, kuriuos kasdien savo kelyje neatsitiktinai sutinku nuo namų iki namų, nes informaciją apie mano judėjimą žmonės (pavyzdžiui, ir mašinų vairuotojai) gauna iš KGB gaujelės, kurią ir prašau susekti. Pirminis šaltinis, iš kurio žmonės gauna informaciją apie mane, apie mano judėjimą, yra KGB gaujelė. Taigi tirkite. O tas tyrimas tai toks – susekite KGB gaujelę ir areštuokite juos. Plačiau šį prašymą išdėstau toliau.

o toliau dar įdomiau, bet gal jau esat gavę ir patys.
iškarpėlė:
Cituoti:
Radijo stočių didžėjai leidinėja į eterį dainas priklausomai nuo to, kokios (ir kada) radijo stoties aš klausausi, laidų vedėjai, skambinantieji į tiesiogines laidas, irgi pasako tarp eilučių ką nors ir man, apie mane. Žinių apie save, mano gyvensenos atkartojimo pamatau ir išgirstu teatrų vaidinimuose, kine, žiniasklaidoje, dainose, reklamoje. Pavyzdžiui, per valstybinį radiją 2012 m. spalio mėnesį dainininkas Merūnas, reklamuodamas japonišką preparatą ,,Detox“ organizmui valyti, elektros tekėjimui ląstelėse gerinti, sako stebėdamasis: ,,Įdomiausia, kad po nakties procedūrų tu lyg su nauju energijos pliūpsniu atsikeli“. Ir iš tiesų – naktinės procedūros būdavo labai sunkios, bet fizinių jėgų jos atima nedaug. Vis dėlto, kasrytas jaučiuosi išvargęs. Beje, šios reklamos pabaigoje kažkodėl pažymima, pasakoma, kad preparato ,,Detox“ pavadinimas rašomas su iksu. Tai gal ir raidė ,,x“ KGB organams reiškia kažką daugiau, negu normaliems žmonėms.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-06, 16:27 
Vartotojo avataras

Nu kaip iš mano galvos nuskaityta. pasirodo aš ne vienas tox, nes man irgi nuolat taip darosi. ypač užknisa radijos kai leidžia specialiai man skirtas dainas. "kas nešokinės tas p*daras" ir pan. žmogau, jei skaitai šį pranešimą, susisiek su manimi, reikia imtis priemonių.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-06, 16:32 
Vartotojo avataras

aš kažkodėl anksčiau neatkreipdavau dėmesio, kad mano a.a. senelis kalbėdavosi su radijo imtuvu, sveikindavosi su TV pranešėja...
KGB niekur nedingo, tik pakeitė savo pavidalą ir įsisavino naujas pažangias technologijas.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-06, 16:55 
Vartotojo avataras

mane tai valdo KGB liepdama perpostinti dar vieną ištraukėlę iš to laiško. jeigu jūs skaitysite, tai jums bus tas pats.
Cituoti:
Daro įtaką veiksmams, judesiams (sutrikdo rankų judesius). Čia plati tema, bet jos neplėtosiu – gaujelę areštuoti galima jau ir pagal tai, kiek iki čia parašyta. Tepaminėsiu, kad sutrikdo rašyseną, išgauna raidžių, skiemenų, žodžių praleidimą rašant ranka arba kompiuteriu, išgauna skiemenų ir žodžių padvigubinimą, ir dar daug daugiau ką. Bet ne kažin ką. Nors ir robotu mane pavadindavo, tačiau esmingiau, prieš mano valią ir nuostatas valdyti mano gyvenimo, nei gyvensenos, jie negali. Todėl ir šitaip raportuodavo savo šlykšynėms vadeivoms: ,,Neklauso“.
Sužadina ir stimuliuoja norus, ko nors norėjimą. Todėl gali tekti nukeliauti ilgą kelią, tokiam užprogramuotam norui įgyvendinti, pasiekti. Vienas iš tokių pagamintų, dirbtinių, norų, kurį man stimuliavo ir kuriam neatsilaikiau, buvo noras eiti į knygyną nusipirkti Dostojevskio knygą rusų kalba. Tačiau tokiam reikalui reikalinga viena sąlyga: tas noras turi būti prieš tai anksčiau jau patirtas, galvoje, gyvenime, pasireiškęs. Šitaip buvo ir su Dostojevskiu: jo knygą knygyne kažkada anksčiau buvau matęs, patiko, bet nepirkau, tik mintyse liko jos, ir vizualinis, įspūdis, noras nusipirkti, kurį vėliau gaujelė pradėjo stimuliuoti ir stimuliavo, kol nenuėjau ir nenusipirkau. ,,Nusipirkote knygą“, – linkėdama sėkmės pasakė man pardavėja. Žmonės turbūt galvoja, kad nesuprantu ką perku, todėl reikia paaiškinti kaip Pilypui. Ko nors norėjimą – kad ir alaus išgerti – išgauna bangomis veikdami smegenis.
Ir atvirkštinį tokį pat reguliavimą gali pritaikyti: norą nuslopina. Pavyzdžiui, nuslopina norą, sumanymą, eiti į miestą.
Šio stebuklo norėjau nesakyti, nors ir tai tiesa, tik nelabai man svarbi, ir čia, dėl neįtikinamumo, gali būti man net žalinga, paverčianti niekais ką parašiau. Šiems tekstams nėra jokio pašalinio poveikio padaryta, juos daug kartų peržiūrėjau.

apie stebuklus irgi nebloga legenda:
Cituoti:
Vieną ,,stebuklų“, kuris įtikinamesnis ir labai viešas, štai atskleidžiu. Vilniaus Katedros aikštėje šalia varpinės grindinyje yra įterpta šaligatvio plokštė su užrašu ,,STEBUKLAS“, ant kurios mindžikuoja jaunimas, linksmai tikėdamiesi lūkesčių išsipildymo. Tai iš mano lūpų išskridęs žodis ir nusileidęs aikštės grindinyje tuo pavidalu, kurį matome ir perskaitome – ,,Stebuklas“. O buvo taip. Kai dirbau ,,Lietuvos aide“ atėjo 1994 metai, kada man pragyventi pasidarė labai sunku, ir dvasiškai buvau jau gerokai palaužtas, net ir kalbėdavau, bendraudavau jau nedaug. Kartą redakcijoje atsiėmęs menkutę savo algą, namie žiūriu, kad šimto litų trūksta! Ne veltui kasininkė išmokėdama algą tąkart paslaptingiau šypsojosi, negu kitais kartais. Nors šimtas litų man buvo dideli pinigai, bet jų ieškoti nėjau – svarbiau buvo išsilaikyti darbe, skandalų vengiau bet kokių. Be to, supratau, kad tai provokacija, ir geriau ją man nutylėti. Po tokio praradimo, žinoma, nutariau, kitąkart atsiimdamas algą, ją būtinai jau susiskaičiuoti, ko ikitol niekad nedarydavau. Atėjus sekančiam algų mokėjimui, pinigus prie kasos lagelio atidžiai, reikšmingai ir demonstratyviai suskaičiavau, ir tyčia riktelėjau – kasininkei ir aplinkiniams – ,,stebuklas!“, tuo pasakydamas, kad štai alga visa, nė kiek netrūksta, ir kas šį žodį ,,stebuklas“ išgirdo, tas, be abejo, ir suprato, apie kokią apgaulę ir neapgaulę čia pasakiau. Tasai prie kasos garsiai pasakytas žodis ,,stebuklas!“, netrukus atsirado grindinyje net dviejose vietose – mano kasdieniniame kelyje, kuriuo aš iš redakcijos Maironio gatvėje Nr. 1 eidavau į stotelę važiuoti namo. Namo, į stotelę, eidavau pro Katedros varpinę, arba eidavau pro šv. Onos bažnyčią – taigi šiame kelyje plokštes su užrašu ,,STEBUKLAS“ ir įmūrijo. Įmūrijo net dviejose vietose – taip pat ir prie šv. Onos bažnyčios durų, ne tik prie varpinės Katedros aikštėje. Iš grindinio priešais bažnyčią plokštę po kelių mėnesių išėmė, o plokštė šalia varpinės tebėra iki šiolei. Taigi šitoks buvo ,,stebuklas“. Po kelerių metų jį man ir antrą kartą pakartojo, tik jau ne ,,Lietuvos aide“. Vėl buvau liovęsis algą tikrinti, todėl vėl taip pačiai šimto litų netekau, kas patvirtino, kad ir pirmasis stebuklas buvo realus. ,,Daug stebuklų darosi, bet angelo aš nemačiau“, – sako jauna mergina dainoje, apie stebuklus iš manęs sekimo. Kas klausėsi ,,Lietaus“ radijo, šią dainą girdėjo.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-06, 21:54 
Vartotojo avataras

o koks adresas šitą stebuklingą spamą prenumeruoti?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-05-30, 09:14 
Vartotojo avataras

Cituoti:
Turiu irasa diktofone, kur girdisi visas musu pokalbis ir mano mandagus kreipimasis atseit "uz ka man chamelinate, jug esu kliente, nesu jums pelna, gal norit pagerti dabar, bet noriu buti aptarnauta, as ju sumis mandagiai, tik noreciau dar suzinoti, kas tas jusu vadovas, kam galiu pranesti" I ka necenzuriniu žodziu, kuriu nekqrtosiu cia buvo pripilta, kaip pasipyle, ir pi....ske as. ir ko man reikia, ir 'vali otsiuda' ape 5 kartus tas ding is cia k.....le, netrukdyt, kol mes cia taves daugaiu ......pyp... Tas ding is cia manau bet kam is jusu dar su keiksmais apvadintu kazkokios bobishes kebabu lygio ishprusimo, nes kitaip bendraut nesugebejo, sukeltu nora nubausti nors bent sudrausmint toki xhamizma. As norejau, kad virsininkas ja biski pamokynti dirbt su klientais ir paaiskintu, kas ir jai nesa pelna. Jo ji aisku nepakviete, man pasibeldus i uzdaryta be jokiu pertrauku pažymejimu langeli, islindo tas atsiprasau bet nervai nebelaiko snukis ir per sekundes sekunde as jau gulejau ant zemes rekianti. Laimei mano mama buvo ir pribego is netoly iskviete daktarus ir jos klause dar sake - ka tu jai purskei k....le, tai ishsigandusi ta reke jus beprote ir eikit nuo manes beprote - cia jauna arklies patinele mano senutei vargsai mamytei su pensija jos saules t y Dievo piene, kaip mes su sese vadiname. Zodziu nuovadoje su manim kalbejo, lyg buciau nusikaltele, o ne nukentejusioji, tos madam net nepakviete ne karto, atseit apklause jos drauguzuas, kurie mentams tapo atsitiktiniais praeiviais ir dave parodymus,

Cituoti:
Gal nubaudžius ir aprims noras, bet iš tikro sutikit, Dievo valia egzistuoja, o aš tikiu bumerango dėsniu, nemačiau ni vieno LT seno gerą postą užimantį vagies, kuris duotų intervju ir rašytų, kad laimingas yra, nea, nelaimina tautos dauguma, arba slepianti savo spintose "paslaptis" (vagys tai dauguma ir tai faktas nu visi žinom, kad lt kitaip negyvena protingi, tik ubagais vadinami moralės dorobvės atstovai, turtus dalinantys, laikomi crazy, vsokie tokie, LT is viso nevertinu, kaip sali, kurioj butu pakankamas mastas tokiem vertinimams, net RU forumuose man atrase tądien, bet jug jie man netinka, tik palaiko žmonkiškai, na užtat nepavydi, ar nesidžiaugia nelaimę kaimyno ar kieno ten priimta, ir tai tauta, kuri apie save pati šitaip žeminančiai, jus gi ne visi tokie, pilna draugų puikių, bet duok ir duok tu čia geresnį kasnį tiem, kas ir taip geresnius valgo) Dovanokit, kad nuo temos neša kažkus, nervai nebelaiko biški, bet tikiu, kad vieniša neliksiu

Cituoti:
ATLEISKIT UŽ EMOCIJAS, PANAŠIŲ ĮVYKIŲ NETURĖJAU IR VIS DAR ESU KA+KOKIOJ PROSTRACIJOJ, atrodo tuoj atvaziuos normalus mentai ir apgins ar kazkamanes klaus su uzuojauta ir rupesciu, nu pykausi su jais, bet jei daeidavo iki rimto reikalo buvo kaip =mpnes, vel nustoju tiket, kad =moniu teb pasitaiko. Besvarbu, tai kita tema, laukiu Jusu bent palaikymo!!!! Kazkokios info!!!! Kur eit, ka nest, ka turet???

šiaip visas labai geras tekstas, bet užteks ir tiek šiam rytui :)
reiktų pridurti kad tekstas narkomanės ir tinkamas būtų mokyklose analizuoti vietoj literatūros kūrinių. o ir potekstė aiški - narkotikams ne!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-06-16, 23:30 
Vartotojo avataras

Labai idomiai suskaičiau. Gal knyga kada bus išleista? Peleviną kažkuom priminė.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 276 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: