Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-10-23, 04:52

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: Dangaus forumas: branda
StandartinėParašytas: 2010-02-01, 17:35 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Yra keista, kad žmogus, tapdamas vyresnis ir sukaupdamas vis daugiau žinių, patirties, matydamas vis daugiau pasaulio, visgi netampa protingesnis ir įžvalgesnis. Keista, bet beveik visada vyksta atvirkštinis procesas ir kuo arčiau senatvės, tuo aštresnė bukumo išraiška. Šio forumo branda vyksta irgi panašiai, deja.

Tiesą sakant, nemanau, kad bus labai atkreiptas dėmesys ir situacija pasikeis į man labiau priimtimesnę/suprantamesnę. Kaip ir nemanau, kad bus visų įsiskaityta į tai, ką noriu parašyt. Tačiau matydamas forumo veide įsirėžiančias amžiaus raukšles ir nematydamas teigiamų brandos požymių, mestelsiu savo komentarą forumiečiams.

Iki šiol man Dangaus veikla ir visa kas sukosi aplink Dangus.net keldavo tik pasigerėjimo ir pasididžiavimo jausmus. Tai tarsi tas šaltinis, kuris visad pumpuoja pagarbą tradicijoms, kitai nuomonei, skirtingiems muzikoms stiliams ir kokybiškai gyvai nuomonei. Žodž, ši mūsų alterntyva visada rodės yra "proto, gebėjimo veikti, išprusimo ir aiškaus žodžio klodai".

Bet tiesą sakant, šiuo metu sunkiai galėčiau teigti, kad Dangaus forumiečių pasaulis atspindi tuos žodžius ir tą mano įsitikinimą. Tiesiog pakalbėjus au bičiuliu apie forumą, pajutome jog vietoj pagarbos, smagios ironijos, žodžių žaismo, normalios diskusijos ir įsigilinimo, įsitvirtino kategoriškumas ir ribotumas. Nesuabsoliutinu, ne visos tokios temos, ne visi pašnekovai tokie, bet dauguma dalykų tampa kažkokiais gerokai nebesveikais. Pašnekovai, dažnai patys naudodamiesi laisvumu, europos sąjungos ir globalizacijos privalumais, viską suvarto į kažkokį vienapusį purvą (ir dažniausiai 'priešingoj stovykloj' vis kas nors tampa kenkėjais gėjais, arba žydais, arba liberastais, arba be dantų), yra įsitikinę ir puikiai žinantys, kas ką prievartavo, kas kokius įstatymus pažeidė, kas koks gėjus ar žydas, ar pan (nors ramstis daugeliu atveju yra vienas ir tas pats - žiniasklaida http://richardas.lt/uploads/shows/st_mi ... vicius.mp3 , na gal dar pletkai). nesuabsoliutinu (pakartoju specialiai).

Nesiruošiu nei gėjų ginti, nei žydus dievinti, nei su Ūsu alų gerti. Čia tik detalės, kurios tik patikslina mano pastebėjimą. Nes detalės gali apsiversti ir staiga tu, aš, kažkas gali tapti kitam "žydu", "pyderu" ar "biudžetininku vagimi". Ir tikrai nenoriu, kad tai nuskambėtų kaip koks moralas (tačiau niekaip kitaip jis nenuskambės :). Gal tiesiog norisi geresnio įsiskaitymo į parašytus savo paties žodžius. Ir dėl gramatinių klaidų sumažinimo, ir dėl keiksmažodžių išbraukimo, ir dėl minties švaros.

Tačiau, jei Dangus turi eiti tokiu keliu, kokiu eina, tebūnie. Jei ne, tai turi būti visų labiau pasistengiama, kad čia pokalbiai netaptų delfio lygio ir ši publika išsilaikytų pagarbi (pagarbos verta).

jokių asmeniškumų šiame įraše nėra. tik apibendrinimas. jei norite nusikreipti prieš save, visada prašom.
pagarbiai, skr.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-01, 18:26 
Vartotojo avataras

įdiek cenzūra, jeigu kažkas neramina. bet tai bus jau ne taip europietiška, tiesa? iš kitos pusės žiūrint, padaugėjo ir visų tų mažumų ir iškrypelių lipimo ant galvos. jeigu tai sukelia vien agresiją, agresiją ir transliuojam. neturiu nė menkiausio noro gilintis į visus tuos šūdinus dalykus ir juos suprasti. jeigu aš prieš - AŠ PRIEŠ!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-01, 21:13 
Vartotojo avataras

persiprasau, kad sedziu prie kompo be lt srifto.
tiesiog noriu pasakyt, kad forumas nera kazkoks gyvis, kuris buvo vienoks (tyras, doras et cetera) ir staiga mutavo i nepraustaburni issigimeli. mes esam tiesiog mes ir tai ka turim dabar- yra musu pozicija- dauguma, mazuma, tolerastai, homofobai- koks skirtumas. manau, kad geriau parasyt keturias- penkias true nuosirdzias eilutes, negu 4000 simboliu akademini posta, kurio 4/5 visvien nieks neperskaito. man asmeniskai patinka forumo grieztumas poziuriu atzvilgiu- tiek nuomoniu, su kuriom sutinku, tiek su kardinaliai priesingom. tiesiog kad nera to vaisinio kefyro nuobodulio, atitinkancio ivairias normatyvas.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-01, 22:15 
Vartotojo avataras

taip, mano galva, argumentuota nuomonė visada verta pagarbos, net jei ji priešinga maniškei. protinga, faktais pagrįsta, konkreti, išmoninga diskusija man irgi priimtina.

ne, McKarai, įdiegti cenzūros nenoriu. tenoriu, kad labiau autoriai skaitytų tai, ką patys parašo. savikritika ir savų minčių analizė dar niekam nepakenkė. ir kaip jau minėjau, iki delfio blevyzgų nueita jau dažnai. kartais tai kvepia jumoru ar ironija, bet dažniausiai - nebe.

ir tai nėra kalba konkrečiai apie mane ar jus, tai yra kalba apie Dangus.net forumą. ir mano pastabos nėra ribų nustatymas. nebent kvailumui ir bukumui.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-01, 22:26 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
taip, mano galva, argumentuota nuomonė visada verta pagarbos, net jei ji priešinga maniškei. protinga, faktais pagrįsta, konkreti, išmoninga diskusija man irgi priimtina.

ne, McKarai, įdiegti cenzūros nenoriu. tenoriu, kad labiau autoriai skaitytų tai, ką patys parašo. savikritika ir savų minčių analizė dar niekam nepakenkė. ir kaip jau minėjau, iki delfio blevyzgų nueita jau dažnai. kartais tai kvepia jumoru ar ironija, bet dažniausiai - nebe.

ir tai nėra kalba konkrečiai apie mane ar jus, tai yra kalba apie Dangus.net forumą. ir mano pastabos nėra ribų nustatymas. nebent kvailumui ir bukumui.

o neargumentuota nuomone negali but isreiksta? jei tai yra tiesiog asmenine nuomone, jausmine israiska ar belekas, po simts pypkiu? aha, delfis jo blogis, fak delfi, bet nori ar nenori- tai irgi galima vadint tautos balsu- patinka tai ar ne. Ba nu buna, kad turi zmogus nuomone, kuria issako ir tai neipareigoja googlint ir kopypeistint wikipedijos isminties foliantu cionainas :)
ba gi visada galima neskatyt to, kas nepatinka.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-01, 22:30 
Vartotojo avataras

man rodos, kad puikiai supratai, ką norėjau pasakyt ir ką pasakiau.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-02, 09:40 
Vartotojo avataras

man rodos, kad jei rodos- reik zegnotis, kaip zmones sako :)
tikrai nenoreciau, jog forumas virstu i nuobodu ir sausa akademinio lygio bendravima, kur kozna fraze ar minti reiketu styguot ir svert po 10 kartu, kad, neduokdie, nenusidelfint.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-02, 13:14 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
o man rodos kad skr nebuk panasus i katoliku kuniga, pamokslaujanti parapijonams kaip blogai girtuokliaut, ir tuo pat metu kas dien piwasika glushilinanti ir dar, itariu, tikriausiai koki belgiska nektara.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-02, 13:44 
Vartotojo avataras

dėl belgiško nektaro, tai pats žinai, visada prašom, prisijunk :]
dėl pamokslų, tai nei tikslo nei galimybių išauklėti ar pamokyti aš neturiu. ir net neketinu. tai jūsų/mūsų pačių reikalas galvot ką rašome ir ką sakome. aš savo poziciją išdėsčiau, nes man dangus.net iki šiol neasociavosi su bukais pareiškimais. o jau pradeda. tingu kartotis ar lyg teisintis. ne apie mane šiuo metu kalba turėtų suktis. man rodės (Andraika, šį kartą persižegnojau), kad pakankamai paprastos mintys, kad suprast ką noriu pasakyt.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-02, 14:08 
Vartotojo avataras

Cituoti:
o jau pradeda.

man Laisva Lietuva irgi nesiasocijavo su tokiais dalykais, kuriuos dabar aplink matau, bet jau kuris laikas asocijuojasi... ką dabar, pasikart?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-02, 14:16 
Vartotojo avataras

sprendimo būdų yra daug. pavyzdžiui vienas jų - tapti visuomenės/masės, kuri mums nepatinka, atspindžiu (alternatyvoje susiformavusi mini masė su tokiu pat veidu kaip ir likusi masė). kitas pvz - išsilaikyti ir vengti kvailumo, žvelgiant ir į save savikritiškai. trečias pvz - nesigilinti, ką parašiau. ketvirtas pvz - įsirašykite patys (galima ir pasikarti) :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-02, 17:45 
Vartotojo avataras

Cituoti:
tai nėra kalba konkrečiai apie mane ar jus, tai yra kalba apie Dangus.net forumą.
Nereikėtų, manau, personifikuoti forumo. Gal pripažinkim, kad Tau nepatinka kaikurie asmenys, o pripažinus priimk tokius kokie yra.
Cituoti:
ne apie mane šiuo metu kalba turėtų suktis
o kodėl ? Tai galėtų būti tema savianalizei. Gal forumas tiesiog stovi vietoj, o Tu keitiesi, tad kalba turėtų suktis apie patį.
Bet kokiu atveju sveikintinas pokyčių jausmas.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-02, 17:58 
Vartotojo avataras

Reformacija rašė:
Nereikėtų, manau, personifikuoti forumo. Gal pripažinkim, kad Tau nepatinka kaikurie asmenys, o pripažinus priimk tokius kokie yra.
prieš forumiečius kaip asmenis aš neturiu nieko. čia pažįstu vos kelis žmones, su kuriais bendrauju dažnai, apie kurių gyvenimą gaunu daugiau informacijos. apie likusius beveik nieko nežinau, tik menkas detales. tad nei aš juos galiu vertint nei ką.
o va kas rašoma, žodžius aš galiu vertint. matosi gi, kas dėlioja išmąstytas mintis, kas blevyzgoja ir rašo visiškai ant oro. bet ir VĖL pasikartosiu, aš kalbu apie bendrą vaizdą. o vaizdas vis dažniau tampa 'delfinis'.

Reformacija rašė:
Cituoti:
ne apie mane šiuo metu kalba turėtų suktis
o kodėl ? Tai galėtų būti tema savianalizei. Gal forumas tiesiog stovi vietoj, o Tu keitiesi, tad kalba turėtų suktis apie patį.
nori atskiros temos apie mane, sukurk. čia aš kalbėjau ne apie save, o apie forumo visumą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-02, 18:06 
Vartotojo avataras

Cituoti:
nori atskiros temos apie mane, sukurk.
matau, kad vyksta visiškas nesusišnekėjimas.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-02, 18:09 
Vartotojo avataras

Reformacija rašė:
matau, kad vyksta visiškas nesusišnekėjimas.
tada labiau paaiškinti reiktų, matyt neįskaitau kažko.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-02, 22:00 
Vartotojo avataras

Galvoju, kaip čia atsakyt šioje temoje... Manau, kad pirmiausia Skrandis be reikalo ėmė sieti tai, kas buvo Dangaus saitas, be jokių komentarų, ir kokia erdvė yra forumas. Saitas kaip žinote jau normaliai neveikia, kiek... pats pamiršau kiek metų. na, Skrandis pats žino šį besivelkantį žiaurų procesą. Taigi, ten buvo informacija ir reportažai, atidžiau parengta medžiaga. Forumas gi yra nuomonių katilas. Nemanau, kad jo pobūdis neatleikė tam tikrų ribų, kad diskusijos panašėtų į šiukšlyną a la delfi. Bet emocijomis užsikraunanti kiekvieno asmens (kurių čia sutinkame tikrai įdomių!:) skolastika jau jo žanro reikalas ir nesinorėtų užsiimti kažkokiu auklėjimu :)

Manau forumo taisyklės labai paprastos - gerbk pašnekovą ir atsakyk už savo žodžius. Padeda ir tai, kad daugelis čia nesislapsto už nikų ir tikriausiai žino su kuo šneka.

Na ne visi puola atsakyt į priešingą nuomonę argumentais, ką padarysi. Visi juk daugiausia paberiame kelis chaotiškus sakinius, kaskart nelendame į statistikos lenteles... Perskaičiau kažkur gerą mintį - Gėda ne nežinoti ir klausti, gėda apsimesti žinančiu. Su geranoriškai ir argumentuotai mintis dėstančiu oponentu, net jei nuomonė labai priešinga, visada prasmingiau ir maloniau diskutuoti. Ir mes turime puikių pavyzdžių :) Pvz. visad malonu "susikirsti" su Vilkdalgiu ar Stikse, su Skrandžiu dėl Kauno, arba dėl Vilniaus su Weirdla... ;) (salut!) - prasiplečia žinios ir respect'as :). arba tarkim su malonumu perskaitau QQ ir Lietsargio reportus, visada rasi gerų pastebėjimų etc etc ir daugybė kitų dalykų.

Na, nesakyčiau degradacija... :) bet jeigu taip atrodo, tai būsim tada "degradų forumas" :))) Kartais žinoma gaila, kai įdomūs pašnekovai dingsta ar retai užsuka, bet kaip dainavo ir Opus ir Laibach - life is life :)

Aišku, geranoriškumo galėtų būt daugiau. Įtariu čia kokia bendros miesto nervinės įtampos įtaka ar socialinės apokalipsės nuotaika :). Sunkiai dirbam, sunkiai ir ilsimės... :D
Va, ko pasigendu, tai daugiau forumiečių iš įvairesnių miestų ir vietovių. Čia girdis vien Vilnius, Kaunas, truputis Klaipėdos ir Liuksemburgo radio. o kur likęs pasaulis? :)

Balandį beje bus forumui 5 metai, tai galima susirinkti ir išsiaiškinti dėl degradacijos aukščiausiu lygiu, tsakant' (jeigu bus norinčių - prisimenat McKaro peruką ir šaudyklę?:) Vertėtų kažką suorganizuot?

Dar vienas unikalus dalykas - kad gyvai susitikę didžiausi forumo antagonistai pasirodo besą puikūs bičai, pasiryžę kartu išgert daug alaus :)) forumas matyt turi kažkokį kaukės efektą...? dabar pradedu suprast kas yra socialinė filosofija ......... reikėjo atidžiau Stoškaus klausyt :)))))

Tema man patinka.

Paskutinį kartą redagavo ugn 2010-02-02, 23:39. Iš viso redaguota 3 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 33 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: