Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2018-07-19, 21:23

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5  »
Autorius Pranešimas

senbuvis
 Pranešimo tema: Re: Reportažai
StandartinėParašytas: 2011-11-07, 21:44 

Prisijungė: 2007
reportažas iš Bruzgynų turo po Rusiją: http://nemuzika.blogspot.com/2011/11/re ... usija.html

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-11-08, 12:20 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Nagi smagus reportažonas. Iš bendros nuotaikos kelionė beveik be kliūčių, arba čia Arma kažkokias pysful bangas aplink skleidė visąląik. Kitąkart gal neapsiribosi 10-20 žmonių ?:) Nors bybį ten daugiau nurautų surasi.
Ir po velnių, visai nedaug ten skaityt, kaip kažkoks Martynas komentaruose virkauja. Analfabetizmas klesti.

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2011-11-09, 13:16 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2010
http://perotia.livejournal.com/34709.html - paskrebenimai iš Servataguse Muusika festo

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2011-11-14, 09:52 

iš Constellation [beta] http://nemuzika.blogspot.com/2011/11/vi ... ertas.html

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2012-02-25, 00:14 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
Na, kadangi tusofkoj "SoundArcade" & Co. @ XI20 dalyvavo keletas Dangaus veikėjų, beigi jie rašliavoje yra paliesti - have fun:)

Rūsys, kavianskas rock’n’rollas ir saulėtos dienos šypsena

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2012-04-27, 08:04 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
Buvom 48 Ceche paklausyt ambiento:

Paralelinės Dimensijos @ 48 Cechas: svečiuose pas ambientą

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-09-20, 09:43 
Vartotojo avataras

Buvau HYPOCRISY koncerte, prisiminti kaip išrodo P.Tagtgrenas, įtartinai nesenstantis. Atėjau grojant trečiai apšildančiai grupei ir visi sutiktieji sutartinai mane už tai gyrė ir pavydėjo, nes pasirodo visos apšildančios buvo šūdas :) Užtraukus Hypocrisy aišku garsas buvo įspūdingas ir koks pusvalandis gardžiai beigi stipriai susiklausė. Nors vėliau pamaniau, kad prieš 15 metų šitas atmosferinis defas skambėjo man daug įspūdingiau, dabar gi vienoda emocija, nesikeičianti visą koncertą, gore iliustracijos, he he, pasijutau žilstelėjęs. Tuo tarpu nustebau Niujorke sutikęs svirduliuojantį Brūverį, kuris man į ausį rėkė, kad death metal yra jo gyvenimo muziką ir kad Hypocrisy tai čia vaikų žaidimas, va tie bičai prieš tai mėsą varė gerą ... :) kitą laiką seniai bematytas Arcė iš Jonavos pasakojo, kaip reikia atkurti zinus ir padaryt Angies atgimimą. tai taip greitai viskas ir pasibaigė.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-09-25, 18:39 

Prisijungė: 2009
joa, buvau ir aš tam koncerte, praleidau bemaž visą laiką balkone.
Hm... pirmas kartas, gal kai taip stipriai neapleido mintis, kad mūsų publika jau pagal bet kokį šūdą taškosi ir visiems dėkoja... Pritvoję alaus,bile pasimakaluoti.
Rusus "blekerius" praleidau sąmoningai Alaus namuos ir tikrai nesigailiu. Gailiuosi, kad atvykau tada, kai grojo kokie tai transvestitiniai plikiai,kokią tai tirlipirli muziką, nei ten metalas, nei rokas, bala žino kas. Bet publika šėlo:)
Tada išėjo vyrukai su imidžu kaip iš Naujininkų (danai berods), ir tvojo ten iš peties, tokį tipišką danske metalą. vokalas drąskėsi labai, vietom muzika turėjo jėgos. Vėl visi šėlo.
Hyprocrisy jau buvo visa galva aukščiau, kaip ir jų būgnai ant pakylos :) Bet toks įspūdis, kad P.T. stengėsi bile atidirbt. Viena daina keičia kitą, nei labas, nei sudie, poza ta pati visą laiką :) Aišku atidirbo profesionaliai ir garsas bvuo daug geresnis nei per ankstesnes grupes. Tačiau gero pusvalandžio pilnai pakako, kad užtektų to profesionalumo :) Irgi senstu musiau.... :) Kita vertus, Cannibal Corpse neseniai groję ten laikė iki pat galo, tai gal ir ne senatvė. Tiesiog renginio kita koncepcija. Na, bet galva neplyšo kitą dieną, kaulų neskaudėjo, tas buvo gerai. Ir gerai, kad bilietas buvo dovanų.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-09-26, 14:45 
Vartotojo avataras

Speigas rašė:
bet galva neplyšo kitą dieną, kaulų neskaudėjo
tai kad nešėlai, kad skaudėtų. O kuo tau nepatinka šėlstatys žiūrovai, man kaip tik patinka, labiau nepatinka tada kaip stovi kietesnėm pozom nei tie kurie ant scenos :))))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-09-26, 18:00 

man tai irgi patinka :) ir nuo scenos šokinėjęs ir ant žemės gulėjęs, bet ne šį kartą, o kodėl jau parašiau.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2013-10-27, 18:57 

reportažas iš mano turo po Rusiją ir Ukrainą: http://www.arma.lt/2013/10/sonic-pilgri ... tazas.html

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-10-27, 21:32 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Smagus reportažėlis. Sveikas sugrįžęs :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-10-29, 18:30 

įdomu, tikrai. o, kodėl Novosibirskas du kartus paminėtas, tik dviem skirtingom datom? bene du show buvo?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2013-10-31, 14:05 

deja, ten neivyko koncertas, o minimas antra kart nes tai buvo pradine stotele i kuria sugrizau po Kemerovo, Tomsko ir Barnaulo

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2013-10-31, 15:41 
Vartotojo avataras

o man reportazas kotais ne visai patiko, grynai techninis ir muzikontinis. Pasigendu detalesniu afterparciu aprasymu, tarpvalstybiniu draugystes ideju, ar net pacios varskes svalia exporto pristabdymo klausimo sprendimo (su kuo ir kokiu tonu apie tai kalbeta) (?). Domintu ar exporto blokada smarkiai jautesi Omske (?) ar ta merguzele nuotraukoje daug islenkia stakankiu vodkes (?) :)

visumoj, labai maladiec Arma, as gal neatlaikyciau tokio turo, nes bunant Rusijoj toki ilgalaike egzotika pradetu uzp*sti. Jo velkomebek i civilizacija :))

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2013-10-31, 17:30 

afterparciu praktiskai nebuvo, kadangi sakiau griezta ne alkoholiui, nors gale jau paluzhau ; ), pieno blokados neaptarinejom, nes as nezinojau, kad tai vyksta ir nieks man nesake ; )
uz keliu dienu bus interviu, kur bus pakalbeta apie kitus dalykus, nei reportaze

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 71 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: