Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-09-19, 05:00

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: america du sud
StandartinėParašytas: 2008-06-08, 13:59 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
sena mano svajone. gal kada issipildys. na kol kas perpostinsiu mano biciulio laiska. jis argentinoj pozavisal biski. gal idomaus atrasit:
#Sveikiausias,
iskrendant, bet neiskridus oro uoste maciau Rio de Janeiro Fuminense aistruolius. Atvyko i Bs As copa libertadores losti. 2:2 baigesi. rungtynes. Va tai tau. Jie ten dauguma baltesni uz Bs As Boca sirgalius. Gal tik River baltesni. Bet ne apie tai, ir net ne apie tai, kad jie dauguma uz Bs As, taip vadinamus "partenos" (ant "n" riestinis zenklas , reiskiantis partenjos) geriau angliskai kalba. As apie tai, kad jie atvyke i Oro uosta uzeme visu kaviniu visas vietas. Oro uoste, kaip zinia, viskas brangiau, na kad ir vynas kur shope 3 peso, t.y. 2,1 lt arbei maziau kaip 0,5 svr kainuoja apie 28-35 peso. Tai jie, gyvates, bent tie kuriu atejau paklausti kas jie - lake litra ABSOLIUT kavineje, kas man pries skrydi ten nusipirkusiam butika uz 20 lt atrode exiting. River stadikas yra rajone Palermo berods, nes miestas dickis apie 13 citrinu, kokiame pagal brabanga dar niekada nebuvau buves jokiame Euro rajone, nu zinai kur melynai apsirenge tarnai pro baltai apsiregusia apsauga eina pas ponus i daugiaukscius namu priziureti. Kur namo numeris 1485 parasytas mano ugio "auksinemis" raidemis ir aplinkui parkai su fontamais ir ttttt. o Boca, visos salies numyletiniu, gerokai labiau nei Kauno zalgiris Lietuvoje, stadikas yra rajone i kuri geriau ir nekelaiuti, su zalgirio marsokais tai tikrai. Bendrai sumoje "jie" gyvena geriau nei mes, ir ne vien, kad saules turi daugiau ir kt. bet ir del kitu dalyku. Tik vat socialinis atskirtumas didelis. Boca rajone ir simte kitu dokininku ir panasiai rajonu galima pamatyti su stikliniais vamzdukais kreka dumijant. Tai daro pagal statistika 2,5 proc partenos. Realus sudas. Bet ponai ten labai kulturingi. Musu klausiant angliskai ar galima alaus buteli, kurie beveik visada litriniai, nebaigta issinesti is kavines jis nugirdes pamoja padavejui, tas prieina prie jo ir jis jam sumoka kiek reikia uz buteli ir paaaiskina ko mes norime, tada padavejas tik sugrista prie musu staliuko ir rodydamas i pona sako "si". Ir tai tik vienas tenykscio kolorito pavyzdys is simto patirtu. vien zo gerai, neturiu daug laiko, tai ir kelaiuju, bo paskui nebus apie ka sneketi, tu viska zinosi.#

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 1 pranešimas ] 

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: