Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2020-12-01, 20:40

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 193 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-09, 11:50 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Lietuvoje dar ruošią žuvį taip. Su visomis žarnomis ir galvomis pasūdo ir palaiko. Tada šiltoje patalpoje pakabina aukštyn galva džiūti, po to žemyn galva ir tada valgo. Smarvė, kai pradeda grobus išiminėti, nereali. Dažniausiai taip ruošiami žiobriai.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-09, 11:57 
Vartotojo avataras

Mda. O žinai pūdyto ryklio true gamybos receptą Norvegijoj?.. Iš senų senovės dar praktikuojamas retais atvejais ir yra baisus delikatesas- žmonėm kažkaip reikėdavo užsikonservuot mėsos ilgesniam laikui be chemikalų, bo neturėjo- tai žvejai tą ryklį laidodavo 4 metrų gylio duobėje irgi 4 menesiams ir prieš užkasdami visi draugiškai nusičiurkšdavo ant jo :)). Bo amoniakas turi kažko ten koservuojančio- dezinfekuojančio :)
Pasakojo draugas iš Oslo- pas kolegą daktarą atvyko kažkokia dama iš užusienio- tai anas ją pasikvietė į kažkokį prabangų restoraną ir užsakė šito patiekalo, katras skaitėsi meniu pažiba. Ir stipriai įsižeidė, kai ana atsisakė valgyt :)))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-09, 12:11 
Vartotojo avataras

teko girdėt, kad ir Lietuvoj parduodama tokia kava, kurios pupeles bezdžionikės jau buvo prarijusios ir, taip sakant, per savo bio sistemą perleidusios. iš Š krūvelių tos pupelės išrankiotos ir parduodamos kaip neregėtas gardumynas. gal kas ragavot?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-09, 12:44 
Vartotojo avataras

girdėjau, kad tokia yra. baisus delikatesas ir baisiai brungi. Ale paragaut kaži ar ryžčiausi :). O ir šiaip kavos nemėgėjas. Jei kam įdomu- už pusę kainos galiu per savo biosistemą praleist :). Vis giminingi gyviai esam :) Tik išsirankiot jau patiem reiks. Savitarna, tskant.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-09, 13:48 
Vartotojo avataras

kazkada baisioj salyje islandijoj vienoj tak kazkokioj vietoj buvo apgultis, tuomet tos apgulties metu islandai turejo rykli, reikejo kazkaip ji issaugoti, tada jie apdejo kazkokiais reikalais ir vejyje laike, ryklys prapuvo, bet tokioj konsistencijoj, kad zmones gali valgyt. taigi islandijoj dabar ryklys delikatesas, visur ji dovanoja, vaisina, garbingus svecius sutinka :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-09, 21:00 
Vartotojo avataras

Matai, apipuves ryklys - krutas gardumynas, o as galvojau, kad tik ryklio pelekas valgomas...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-10, 07:51 
Vartotojo avataras

šiandien per rytinę TV laidą antrųdien demonstruoja, kaip pasigamint australietiškus patiekalus. šiandienos meniu - australietiškas jautienos didkepsnis. su moliuskais ir... baravykais. kažkodėl man tie baravykai su Australija - na, niekaip nesisieja... :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-10, 14:30 
Vartotojo avataras

va vakar buvau naujajam kabakėly...Stars.islandijos gtvėj
Tai ten prie alalio tokį gardumyną duoda!!!
Sūris sako, bet rudas matyt kepintas ir lABAI Aštrus...!!
Alus maukiasi su gardėsiu trigubai greičiau ir skaniau...;o)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-10, 15:40 
Vartotojo avataras

Cituoti:
vadinasi jis "surströming"

oj, oj oj, oj... :) Brighter Death Now viename klube Vokietijoje koncertuodami, stai tokia issiputusia skardine sou metu atidare... sale akimirksniu istustejo :) sako tas kvapas taip parastai neisivedina :)

verdamas ryklys irgi ne pasaka... jei kas ji gamintu senamiestyje, manau zveryno gyventojai tai is karto suprastu :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-10, 15:43 
Vartotojo avataras

vienai pilietei to puvėsio į tapkę buvo įkritę- sakė, apie 3 mėn. kvapas jautėsi...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-12, 22:51 
Vartotojo avataras

hmm,o aš esu gavusi lauktuvių tokio norvegiško sūrio - sakė, norvegai be jo nė dienos negali. Keistas tokis - fermentinis/sūrus/šokoladinis. Nei smirdi, nei skanus, nei ką aš žinau..Bet smagiausia, kad jis šaldytuve du mėnesius neuždengtas pragulėjo ir absoliučiai nepakito:))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-12, 22:56 
Vartotojo avataras

ten ožkų sūris!!! Labai skanus. pas mumi šaldytuve dabar irgi guli. Bet kinta- mažėja :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-12, 22:58 
Vartotojo avataras

na, čia offtopic, bet irgi stebuklas:))
prieš kelias dienas kaimynė savo sandėliuke rado butelį konjako, kurį buvo pirkusi 1978 metais, pasidėjus ir užmiršus:) armėniškas berods, butelio stilius, kamštis ir etiketė - geriausių sovietinių tradicijų, o jau skonis...pasaka. best ever ko tik esu ragavus iš stiprių:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-13, 11:55 
Vartotojo avataras

Sauma rašė:
hmm,o aš esu gavusi lauktuvių tokio norvegiško sūrio - fermentinis/sūrus/šokoladinis.

panašaus sūrio esu ragavusi svečiuose - irgi lauktuvių iš Norvegijos gauto. plonais tokiais lapeliais suskirstytas.
svečių-ragautojų nuomonės kardinaliai pasidalijo (panašiai kaip forume - apie šokoladinį porterį): vieniems - jėga, kitiems - brrrr:(

Paskutinį kartą redagavo Erja 2006-01-13, 12:06. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-13, 12:04 
Vartotojo avataras

nu labai intensyvus jo skonis- daug nesuvalgysi. Kaži, o Lietuvoj jau yra saldymedžio saldainių- čia jie labai populiarūs- tokie juodi guminukai, išvolioti druskoj- kiti dar su amoniako užtaisu burnoj sprogsta- daug kas žiaugčioja nuo jų, o man tai niam. mugurkt.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-01-13, 14:58 
Vartotojo avataras

kalbant apie saldainius, tai esu gavus lauktuvių kiniškų karamelių: rožinės tokios, išvaizda visai tokia kaip mūsiškių, saldžios..kol neprieini iki įdaro, kuris sūrus kaip kaži kas. Tada mane apšvietė, kad tas įdaras - tai kažkokių moliuskų tyrelė..

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 193 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5 ... 13  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: