Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-10-16, 02:17

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 205 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: Re: Absentheria
StandartinėParašytas: 2011-01-20, 22:55 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
jei kam reik saukstu - rekit, turiu apie 10 nereikalingu idomiu formu...

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2011-01-21, 12:25 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2007
rokasXVI rašė:

Kaip uz langu plovikli nemazai sumokejai :P

Cituoti:
Taigis kur Vilniuje galima nusipirkti daugmaž kokybiško absento?

Kaip jau minejau kitoje abso temoje gero abso Lietuvos parduotuvese nenusipirksi, vien sintetika (Xenta, Deva, tam tikra prasme Pernod) arba gerimai, kuriu net nepavadinsi absentais (kad ir tas pats Pere Kermann's). Taigi bent jau mano nuomone geriau siek tiek pataupyti pinigeliu ir nusipirkti kokybiska produkta internete.

Ir is vis gal reiktu kurti koki tai abso entuziastu bureli ir daryti bendra uzsakyma, tada siuntimas butu nemokamai :) ir kainos gautusi netgi geresnes nei surogatu pardavinejamu musu parduotuvese.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-01-21, 18:27 
Vartotojo avataras

man reikia šaukštų

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2011-01-28, 16:17 
Vartotojo avataras

Pries kuri laika buvo uzvirusi siokia tokia diskusija del cekisku absentu, kurioje as remiausi daugiau teorinemis ziniomis. Tada uzsibreziau tiksla, pats paragauti keleta cekisku absu, kad galeciau kalbeti is savo patirties, taigi dabar pabndysiu pareiksti savo kuklia nuomuone apie keleta is ju, nors zinau, kai uz tai kai kuriu is jusu busiu uzmetytas virtualiais akmenimis ;).

SCHULZ ABSINTH – vienam draugeliui kazkas parveze lauktuviu. Kaip jau kazkas siame forume minejo – paprasciausias zelionke dazytas spiritas :). Nieko cia daugiau nebepridursi. Is susitaisytos taures nugeriau keleta gurksniu, likutis keliavo i kriaukle. Panasumas i absenta 0/10.

STAROPLZENECKY ABSINTH – Spalva neonine zalia, kvapas nera bjaurus, bet naturalumo jame nedaug, labiau primena “bambonkiu” kvapa. Pilant vandeni issiskiria ryskus aliejaus ratilai, kas rodo, jog sis absentas pagamintas ne distiliacijos budu, o yra paprasciausias Oil Mix. Aisku pabalimo, pilant vandeni, jokio, tik zalia siek tiek pasvieseja. Kas liecia skoni, tai nepasakyciau, kad jis ypatingai bjaurus, taciau tikrai ne fantastiskas. Siek tiek prasimusa spiritas (nors su SCHULZ nera ka lyginti) ir is esmes dominuoja tik vienas skonis – kartumas, kuris bent jau man buvo labiau panasus ne i pelyno, o i citrinos kartuma (gal kam teko ragauti saltos arbatos, kurioje koki pusdieni plaukiojo citrinos griezinelis). Beje STAROPLZENECKY, kaip ir visus absentus, geriau be cukraus. Isgeriau viska ka buvau susitaises ir, kaip jau minejau skonis pusetinas, bet tikrai ne absentiskas. Panasumas i absenta 2/10.

ABSINTH 35 – gaminamas to pacio gamintojo, kaip ir STAROPLZENECKY. Spalva geltona, tiesa pasakius atrodo nei siaip nei taip. Kas liecia kvapa ir efekta pilant vandeni, tai ji praktiskai identiska STAROPLZENECKY. Skonis siek tiek skiriasi, nes prie kartumo prisideda dar kazkoks, net nezinau, kaip cia tiksliau issireiksti – parfumuotas skonis. Kazkodel gerdamas pagalvojau apie odekolona, nors jo ragauti niekada neteko :D. Velgi skonis nera tragiskas ir is bedos tikrai gerti galima, taciau panasumas i absenta velgi geriausiu atveju 2/10.

TRUL ABSINTHIUM 1792 – spalva nenaturaliai zalia/melyna, kvapas nenaturaliai saldus. Kas liecia balimo efekta pilant vandeni, tai cia jau visai kitas reikalas, bala stipriai ir greitai, sakyciau, kad gal netgi per greitai (matyt prifarsiruota zvaigzdinio anyziaus). Skonis jau siek tiek panasesnis i absento, nors siaip, bent jau man, labiau primine Pastis. Is bedos gerti galima, bet ar verta? Panasumas i absenta 4/10.

CENTURY 100 – ape si milziniskus pinigus kainuojanti “stebukla” rasiau jau anksciau, Mainu budu is vieno biciulio pasiseke gauti 200 ml sio abso. Ispudzius is pirmojo ragavimo jau aprasiau cia. Dabar aprasysiu atrojo ragavimo ispudzius :). Pasirodo laikas siam absentui, kaip ir ne vienam kitam) iseina i nauda. Tarp pirmojo ir antrojo ragavimo praejo beveik du metai ir per juos Century 100, skonis tikrai pasikeite. Dabar be pelyno kartumo, islindo ir sioks toks saldumas, O ir santykiu 3:1 skonis buvo pakankamai intensyvus, ko nebuvo per pirma ragavima. Bet tai praktiskai ir viskas. Nors ir pakankamai primityvus, manau kad sis gerimas absento vardo uzsitarnauja. Bet savo kainos tai jis ne is tolo nevertas. Panasumas i absenta 5/10.

ST. ANTOINE – Mano kolekcijoje stovi pirmosios sio abso partijos butelys gautas is pacio gamintojo. Kiek zinau siuo metu jau ruosiama ketvirtoji partija ir kol kas kiekviena partija patobuleja lyginant su pries tai buvusia. Sio abso atveju negalima butu sakyti, kad pirmasis blynas prideges, gal greiciau gerokai neiskepes. Teigiamas dalykas tai, kad absas pagamintas be jokiu chemiju. Kvapas pakankamai malonus, bet spalva gal siek tok tamsoka (pirmosios partijos spalva skiriasi nuo tos, kuri matoma nuotraukoje, paspaudus ant nuorodos). Pilant vandeni bala labai silpnai. Skonis absentiskas, bet labai jau nesubalansuotas. Idomu bus kada paragauti velesniu sio abso partiju ir paciam ivertinti progresa. 6.3/10

Tai butu tiek. Cekisku absu fanu nepasidariau ir pasilieku prie savo pirmines nuomones, kad daugelis ju nelabai uzsitarnauja absento vardo, biteriai - taip, abentai - nelabai...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-01-28, 17:09 
Vartotojo avataras

Cujo, o kokis is ragautu tamstai pats absentiskiausiaas absentas? taip, kad butu 10/10.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2011-01-28, 17:41 
Vartotojo avataras

Na siaip man nusisypsojo laime paragauti pora absentu gamintu dar iki didziojo skandalo ir jo uzdraudimo, tai 10/10 rasyciau (rasyciau ir 13/10 :)) Edouard Pernod (pagamintas apie 1910). Dieviskas gerimas.
Is siuolaikiniu absu nei vienam nerasyciau 10/10, nes ju tikrai negaleciau statyti i viena greta su auksciau minetuoju, taciau 9/10 drasiai parasyciau:

Jade Edouard 72
Belle Amie
Eichelberger Limitee Verte
Duplais Balance

Visi isvardinti mano manymu yra puikus absentai ir drasiai juos bet kam rekomenduociau.

Siaip butu idomu isgirsti ir is kitu abso megeju, kokie is jusu ragautu jums patys paciausi.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-01-28, 18:59 
Vartotojo avataras

Cituoti:
Na siaip man nusisypsojo laime paragauti pora absentu gamintu dar iki didziojo skandalo ir jo uzdraudimo, tai 10/10 rasyciau (rasyciau ir 13/10 :)) Edouard Pernod (pagamintas apie 1910). Dieviskas gerimas.

tai tokia bonka turbūt kainuoja ne vieną atlyginimą?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2011-01-28, 19:20 
Vartotojo avataras

Kainuoja tikrai nepigiai. Visos bonkos niekaip neipirkciau. Gerai, kad yra vienas veikejas absento pasaulyje, kuris uzsiima uzsilikusiu senuju absu paieska ir po to ne tik pardavineja juos pilnais buteliais, bet ir kai kuriuos ispilsto i 50 ml buteliukus (is ko galima susitaisyti pora tauriu) ir taip suteikia galimybe pasimegauti siuo gerimu ne tik milijonieriams :).

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-01-28, 19:25 
Vartotojo avataras

tai tik ir tebus toks aptakus atsakymas? :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2011-01-28, 19:34 
Vartotojo avataras

Ta prasme nori konkreciu skaiciu? As uz 50 ml pries keleta metu mokejau kazkur £160-170 (tiksliai nebeprisimenu). Kadangi tuo metu rezidavau ir dirbau Anglijoje tai kaina nors ir didele, bet neatrode zudanti. Visas butelis su issilaikiusiom etiketem ir nepazeistu uzdarymu man rodos kainuoja kazkur nuo £3500. Bet cia kaip jau sakiau tik milijonieriams :).

Papildymas: Va jei idomu tas puslapiukas su konkretesnemis kainomis.

Paskutinį kartą redagavo Cujo 2011-01-28, 19:40. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-01-28, 19:40 
Vartotojo avataras

nu va, as is Cekijos buvau uzsisakes 0,7 butelaiti King of spirits Gold (beje sitas ir buvo pats tas absentiksiausias mano ragautas absentas) uz kuri palikau 150 Eur. aplinkiniai mane apsauke burzujumi.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2011-01-28, 20:58 
Vartotojo avataras

Nu je, brungu, gerai, kad mano skonio receptoriai daugmaž mužikiški :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2012-01-12, 16:30 
Vartotojo avataras

Kagi paragautas ir įvertintas dar vienas absentas iš Matter-Luginbühl šeimos: Absinthe Brevans H R Giger. Tikrai pukus absas, su puikia spalva, kvapu ir skoniu. Rekomenduočiau tiems, kurie absente labiausiai vertina pelyną, nes butent jis dominuoja (bet jokiu būdu neužgožia kitų ingriedientų) tiek kvape, tiek skonyje. Pilant vandenį puikiai bala ir aromatu pripildo visą kambarį. Rekomenduoju!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2012-02-23, 11:54 

Prisijungė: 2009
Tai Lietuvoje kaip supratau, nėra bent kiek padoresnio absento? Nes toje kitoje nuorodoje duomenys gan seni, jokių belveder parduotuvių nei su žiburiu nerasi.
Tos nuorodos, tai hm, kažkaip daug pradžiai užsisakyti nematau reikalo, nes noris tik pabandyti, bet kai įmetus butleį į krepšį už siuntimą į Lietuvą parodo 33 eur, tai ką aš žinau. Čekų kokių online parduotuvių nėra?Manau tikrai pigesnis siuntimas būtų.

Kam teko susidurti su šitais?
http://img66.xooimage.com/files/8/4/6/a ... ec08d2.jpg
http://www.absinth-oase.de/absinth/absi ... -head.html
http://www.hapsburgabsinthe.com/
http://www.alandia.de/absinthe/product_ ... inthe.html
Paskutinis kelia įtarimų, kad popsinis koks tai :) bet kaip avatarui tai užskaitau

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2012-02-24, 13:46 
Vartotojo avataras

O kokie tamstos potencialiu absentu rinkimosi kriterijai - juoda spalva ir kaukole ant butelio? ;) O jei rimtai tai is isvardindu tik Mansinthe ir vertas demesio (geras ir palyginus nebrangus absas). Ir ka turi omeny sakydamas popsinis? Mano kuklia nuomone, kaip tik pirmus tris ir butu galima pavadinti popsiniais, del jau anksciau minetos juodos spalvos ir kaukoles ir rekomenduociau i siu absentu puse neziureti.
Siaip tai kas liecia pirkima internetu, rekomenduociau: http://www.absinthes.com/index.php. Pas juos siuntimas man rodosi pigiausias (1 butelis 11.5 EUR, 2 buteliai 12.5 EUR, taigi tikrai ne 33 EUR).
O kas liecia pacius absentus, tai jei idomi mano nuomone, rekomenduociau:

Absinthe Duplais Balance
Absinthe Eichelberger 70 Verte
Absinthe Jade L'Esprit d'Edouard

Treciasis brangesnis, bet tikrai vertas demesio absas.

Na, o jei norisi paragauti ispanisko abso (pirmasis tamstos idetas - Maljorkoj gamintas Tunel), tai rekomenduociau gan nebloga absa uz prieinama kaina:

Absinthe Philippe Lasala

Aisku auksciau isvardinti absai lenkia si visa galva.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2012-02-24, 14:07 

Prisijungė: 2009
Ačiū už informaciją.
Kriterijai atsiras paragavus kažko iš pradinio lygio, tada jau bus galima žinoti, nuo ko viskas prasideda. O ragavau ko gero, kol kas tik to langų ploviklio (taip spėju, nes ką pasiūlė Metro kadaise, tai net neklausiau, kokia markė). Taigi anuos pasirinkau iš vokiško ebay, beveik Random, atsižvelgdamas į gan nedidelę kainą, kas garantuoja, kad tai pradinis lygis ir galbūt mažesnį nusivylimą jei tai nepatiktų, o būčiau pradėjęs nuo kokio itin brangaus.
Ta kaukuolė man nusišvilpt, manau, ji net nedera prie abso filosofijos. O dėl Mansinth-tai gal kam nors MM įvaizdis ir yra paskatinimas įsigyti, man priešingai, tas MTVistas yra pop brendas pačia blogiausi prasme. ai turbūt tik asmeniniai kompleksai suveikė ir tiek.O dėl skonio nesiginčysiu, nes net nenutuokiu, koks jis turi būti geras :) Tiesa jų puslapyje nurodyta, kad tas absas laimėjo aukso medalį 2008 JAV. Bet kita vertus, ar JAV yra ta vieta, kuri turi absento gamybos gilias tradicijas? Ten net mūsų švyturys ir kalnapilis laimi, nes amerikonai geria alaus skonio vandenį. Tiesa, paveiksliukas tai labai fain, kažką iš vaikystės primena.
Taigi, bandysiu ką nors iš tamstos nuorodų. (o ten kur buvo 33 eur siuntimas tai buvo saitas, su skaičiumi vienas :) ar kažkas pan. bala nematė.)

P. S, vienas kriterijus yra, prisiminiau- norisi ne silpnesnio kaip 70 ties :)
O ispanišką įmečiau pirmą todėl, kad gal pavyks vasarą gauti ispaniško absento, tai reikėtų žinoti, ką imti, o ko vengti.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 205 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: