Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2020-09-19, 14:31

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  1, 2  »
Autorius Pranešimas
 Pranešimo tema: ...
StandartinėParašytas: 2010-01-20, 15:49 

Prisijungė: 2005
...

Paskutinį kartą redagavo Tikrasis_Andrius 2010-11-29, 16:53. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-20, 18:09 
Vartotojo avataras

LP tai suprasčiau tokią kainą, o CD... kartais nenukritai nuo stogo?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-20, 18:12 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
Va man irgi tas pats klausimas iškilo..Anubi, ne Anubi, bet už CD 120lt prašyt...nu gal koks super duper vienetinis :)))
ir tai beje vadinama ne "bus nuotaika" , o "pripažinsiu elementarią logiką" :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-20, 20:43 
Vartotojo avataras

ką jūs, čia juk raritetas, už jį ir 1000 negaila. kubiliui su antanu už tokią kainą pasiūlyk, gal susimetę ir nusipirks :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-20, 21:43 
Vartotojo avataras

blogiausia, kad šį relyzą buvau gavęs dovanų ir kažkaip praganiau (įtariu praganė kažkas pasiskolinęs), tai dabar žiojėjančią LT diskografijos skylę reikės lopyt. bet ne už 120 Lt. realiai vertinant, na 60-75 Lt būtų tikra kaina. Gal po 50 metų ir kainuos 120 :)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-20, 21:59 

Prašyti galima juk belekiek, ypač jei cd nėra nei ebay, nei gemm'e (ar kokiam kitam masiniam šiukšlyne) - gal kas ims ir susigundis, nes 120lt juk ne milijonas. O kas nenori mokėti esamos sumos - gali naršyti ebay kasdien - per pusmeti tikrai jis išplauks, nes krizė tikrai daug šedevrų iškėlė į paviršių ar gerokai pakoregavo kainas :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-20, 22:26 
Vartotojo avataras

a23, grynai profesinis klausimas tau, kaip kolekcininkui, kiek manai šis CD realiai vertas...? tiesiog įdomu.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-20, 22:39 

Ugn, aš tau sumos nepasakysiu, kiek jis vertas, nes tikrai nzn. Kai man reikia kainos - įsijungiu ebay, surandu diska ir žiūrau už kiek jis bus parduotas. Nes vien metalo scenoje yra išleista begalė diskų ir visų kainų tikrai neatsiminsi. O kur dar industrial scena ar kitos? Tikrai nuprotėti galima. Dar va galima pasižiūrėti popsike.com .
Kitas dalykas LT scena, kai tie visi diskai yra perėję per tavo rankas. Tada permokėti yra išties ne kas :) bet...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-21, 09:51 
Vartotojo avataras

jis kainuoja 60litu maksimum. Nesvarbu ar tai super stovis ar ne.
as ebejuj pracekinu kartkartem, ir tiesa sakant, jis dazniau buna parduotas maziau nei 15euru.
LP uz 100 lt butu gal ir verta, bet tikrai ne daugiau - bent kolkas :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-21, 20:36 
Vartotojo avataras

parduota už protingą kainą. :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-22, 10:19 

Metallica ar RHCP diskai kainuoja po maždaug 60. Manau, visiškai teisinga yra prielaida, kad šis labai retas Anubi albumas (seniai jau nebespausdinamas, jo tiražas seniai išparduotas... kiek yra, tiek yra - daugiau nebeprigaminsi) gali būti vertas dviejų Metalikos diskų.
Kaip plastiko ir popieriaus gabalas jis tikrai vertas galbūt 40-50 litų. Bet ar tikrai jo vertė (turint omenyje sąlyginį retumą) neviršija vieno Metallikos CD vertės?
Visu tuo nesakau, kad mano pasiūlyta kaina yra ,,gera" - kiekvienas pats nusprendžia, kiek jam yra priimtina. Bet kuriuo atveju aš net ir nemanau, kad šis albumas apskritai yra labai ypatingas.

Paskutinį kartą redagavo Tikrasis_Andrius 2010-01-22, 11:13. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-22, 11:07 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Verbatimas kainuoja 2lt. Jie tikrai nėra reti ir jų galima rasti visur. Tai argi nevertas šis retas CD 60 Verbatim CD-r? Vis tiek tų Verbatimų niekur nepanaudosit ir jie niekam nereikalingi. Tai ar negeriau vietoj jų nusipirkti šitą retą ir nebespausdinamą CD?

Paskutinį kartą redagavo levas 2010-01-22, 11:14. Iš viso redaguota 2 kartus.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-22, 11:12 

Nevulgarink taip mano pasakymo; verbatimai - ne ta kategorija.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-22, 11:13 

hehe, su Metallica lyginti yra nei į tvorą, nei į mietą :) Tada geriau su Prunskiene lygink. Dėl retumo irgi žinai - belekada ims ir perleis, nes ten tikrai autorinių teisių lygis nesiekia aukščiau minėtos grupės. Čia manyčiau tik laiko klausimas. Pastatyk ebay ir pamatysi kiek realiai jis vertas :) Bet manau rezultatas tavęs nenudžiugins, nes ten yra bižki kitų niuansų.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-22, 11:20 

Dar vienas dalykas: skirtumas tarp to, kai perki diską tik sau į kolekciją pasidėti, ir kai perki kitaip. Kai perki kaip kolekcinį daiktą, kurio niekad nebepaimsi į rankas, tik jausi dvasinį pasitenkinimą žinodamas, kad TURI, tai aišku, kad gali ir dvejus metus ,,medžioti" ir kuo pigiau. Kai tai yra ne tik kaip kolekcinis daiktas (turintis vertę tik todėl, kad yra labai retas ar kad laikomas kultiniu), o kai tiesiog reikia albumo ir jis yra vertingas savaime (kaip muzikos įrašas, CD su ,,artwork"), -- aš taip ir vertinu, --- tada kaina nėra taip jau svarbi.

Žinau, kad realiai ne kas tiek temokes, nes tiesiog grupė nėra populiari. Bet aš nesu snobas: jei man grupė patinka, perku albuma dabar, o ne laukiu metus, kol rasiu pigiau, ar nežinia kiek, kol albumą perleis (kiek ten jau metų ,,Trolis" planuoja išleisti tą minialbumą, kur bus du anksčiau neišleisti Anubi gabalai? Brolis man jau prieš mažiausiai dvejus metus apie tai pasakojo).

O palyginimas su Metallica man atrodo teisingas štai kodėl: tarkime, žmogui patinka ir Metalika, ir Anubi. Turi 120 litų ir reikia nuspręsti, ką pirkti. Kuo blogas palyginimas?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-22, 11:26 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Pagal minimą kainą atrodo, kad kaip tik norima jį stumti ne kaip CD su artworku, o kaip itemą kolekcininkams.

Tavo pasakymų nevulgarinu, bet jis prasilenkia su elementaria logika. Nes lygini nesąmoningus dalykus.

"Pagalvokit ką dar galima nusipirkt už 120lt. Malkų? Panaudotą nespalvotą mobylką? feną? Ar jums to reikia? Ar ne geriau turėti Anubi Cd su artworku"

O dėl kainos nežinau. Pirkau prieš porą mėnesių CD už 200lt kažkur. Naujai išleistą. Atrodė brangu, bet reikėjo. Tai gal ir tokiai kainai kas nors pasirašys.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 20 pranešimai(ų) ]  1, 2  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: