Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-11-16, 04:42

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2009-07-10, 10:04 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
man šis variantas labiau patiktų:

http://www.youtube.com/watch?v=OrqlFpHT ... re=related

nes tolygiau ir natūraliau apšviečia ...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-08-26, 08:04 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Ir dar kartą apie tai, ar skaitmeninė knyga - tai popierinės knygos mirtis:

http://www.lrytas.lt/-12826635011282399 ... 1maras.htm

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-09-06, 16:39 
Vartotojo avataras

Ir dar karta kazkoks anoniminis gudrocius apie praktiskaja reikalo puse:
http://www.nezinau.lt/e-knygos-ir-skaitmenine-destrukcija
Sentimentai sentimentais - ir fotojuostos, ir kasetes, i kompaktiniai diskai. Reikalas jau labai nepraktiskas. Ypac tos is palovio istrauktos kompaktu ir knygu stirtos veda i nevilti kraustantis. Dar galima kalbet apie ekologine reikalo puse - gamybos sanaudas ir utilizacija. O kita vertus, skaitmeninis formatas reikalauja disciplinos. Antraip kaip mat paskesi, zmogau, failu lavinoj, o tvarkymas uzima valandu valandas. Be to, galimybe kad kompas numirs su visa biblio- ir fonoteka visad didesne, nei kad ziurkes sugrauztu popieri.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-09-06, 18:30 
Vartotojo avataras

Erja rašė:
Ir dar kartą apie tai, ar skaitmeninė knyga - tai popierinės knygos mirtis:

http://www.lrytas.lt/-12826635011282399 ... 1maras.htm

kazkada, kaip atsirado elektroniniai laikrodziai - daugelis rekavo, kad mechaniniams amen. paziurejus dabar gerus rankinius mechaninius laikrodzius iperka tik pasiturintys zmones. snobai. manau tas pats bus ir su knygoms - tureti popierine knyga bus prabangos reikalas, tas pats kaip senuciuka juostini Leica fotoaparata.....

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-09-06, 19:37 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2007
nesuprantu, iš kur ta baimė, kad prapuls popierinės knygos. Aš anksčiau irgi buvau popierinių knygų snobė, bet dabar labai šauniai skaitau laptope ir negaliu tuo atsidžiaugti. Tiesa, pirtatauju. Ir laukiu, kol dar kažkiiek atpigs skaityklės arba iPadas.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-09-08, 18:05 
Vartotojo avataras

Knygos kaip kolekcionavimo objektas ir siaip reliktas turbut neisnyks. Bet ar isliks knygos lietuviu kalba smukus pardavimams galima ir labai suabejoti. Ar draugiskai nebankrutuos visos leidyklos dingus pelnui?
O skaitykles - tai kazkoks mistinis daiktas, kaip ir kai kurie kiti paskutines kartos produktai. Tai labai keista, kai be graziu reklaminiu zodziu visa kita plaukioja kazkokioj vatoj. Kas tai per daiktas, koks jo veikimo principas ir galu gale - kokia paskirtis?
Ar nepasirodys, kad cia kaip su iTunes, ir koks Amazono "kindle-grotuvas" valgys isimtinai tik Amazono kindle (o joms bent as ypatingo poreikio nejauciu). Naturalu, kad naujos leidyklos stengsis apsaugot savo produkcija, ir vel i trasa iseis tos nesamones su DRM-apsaugom, kurias vienas aparatas valgo, kitas - jau ne. Galbut kiekviena leidykla tures savo skaitykle, ir pvz. butu visai elegantiska turet kokia "Vagos", ypac jei jas dalintu nemokamai (ir jei "Vaga" neprasziopsos momento). Nes puse tukstancio klot uz toki daikciuka, kuris po keliu m. bus greiciausiai beviltiskai pasenes...
Zodziu, galima itart, kad neziurint visu teoriniu pranasumu, laukia chaosas, kuris sudarys puikias salygas piratavimui.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-09-08, 19:00 
Vartotojo avataras

tai o kuo visi iPadai ir aibės jų klonų neatlieka skaityklinių funkcijų?..
nežinau, man monike trauma ir 2000 ženklų vienu ypu perskaityt- geriau jau atsiprintinu ir ant sopkutės, o paskui- pečiun. Ba dažniausiai mirga kokios reklamos ar dar kokie šūdai aplink, barbena milijonas mesendžerių ir nu niekaip nesusikaupsi

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-09-08, 19:21 
Vartotojo avataras

Cituoti:
tai o kuo visi iPadai ir aibės jų klonų neatlieka skaityklinių funkcijų?..

Nesu gyvenime mates to iPado ir iPope'o, bet tikriausiai del tu visu tavo minetu priezasciu. Tai anie ir deklaruoja, kad tos stebuklingosios e-knygos yra tobula popierines imitacija, tik galima sukist ten tukstanciu tukstanciais ir isdarinet stebetinus dalykus. Po kaldra skaityt.
Man elektronines knygos diskomforto nekelia, tiesa skaitau as isimtinai profesine literatura, kur paieskos funkcija vaidina esmini vaidmeni.
Pliusas dar ir tas, kad nereikia keblint i kita auksta parsinest tu popieriniu plyteliu, ir dar ziurek tektu kaskart isklausyt po istrauka is istorijos apie piktuju svedziu audringa jaunyste ir pilka senatve.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-09-08, 19:47 
Vartotojo avataras

nu je, techninę literatūrą ir aš žlibinu monike, bet mes čia kalbam apie tą, malonųjį skaitymą, kaip supratau

p.s. baik čia stumt ant kaimynų, katrie iš tingumo neužkariavo Kopenhagos!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-09-08, 19:51 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2009
labiausiai knisantis dalykas su tom skaityklėm - kiekviena turi savo "teisingą" formatą. čia kaip su CD/DVD formatais buvo ar su mp3 - turi prabėgti laiko, ko nusistovės vieningas standartas.

aš asmeniškai tam tikslui iš darbo nugvelbęs seną delninuką su WinCE, kuris iš esmės ir tinka tik vieninteliam dalykui - tekstui skaityti. ką reikia konvertuoju į txt ar html (na, jei pasipainioja, tinka ir visokie Ireaderių formatai) ir skaitau. nepaisant natūralios meilės spausdintai knygai man šis dalykas patinka, nes tai yra patogu - pvz. naktį, kai šalia žmonės miega, kelionėse taupo bagažo apimtis ir pan. kompe tekstų daug, visų neprisispausdinsi, medžių gaila....

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-09-08, 19:55 
Vartotojo avataras

nu skaitmeniniam formate aš visgi prioritetą atiduodu audioknygai, kaip bebūtų, ypač jei kokybiškai įgarsinta, tarkim, pvz, visa H.Murakamio linija įgarsinta rusiškai nu tiesiog labai gerai. nors dėk ant rypyto- čia todėl paminėjau, kad lt atsibudo ir tik paskiniais metais šitą rašytoją atrado

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-09-08, 20:00 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2009
audioknygos būtų gerai, bet kad užmiegu beklausydamas :).
o vairuojant dėmesys vis nušoka ir praleidžiu ką nors.
bet čia gal mano galva brokuota :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-09-08, 20:02 
Vartotojo avataras

brokuota :) vairuojant viskas tvarkoj :) prieš miegą tai jo, tik popierinė.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-09-08, 20:18 
Vartotojo avataras

Ir visgi labai idomu, kiek zmoniu turi nusipirke bent viena grozines literaturos e-knyga, ar bent viena mp3 gabala. Man atrodo, net didziausi teisiu gynejai to nera padare, nes pagunda isties yra milziniska. Apskritai, nieko nera smagesnio, kaip kazka gaut nemokamai. Cia visiskai nepriklauso nuo tautybes ir pinigines storumo. Todel man atrodo, tradicininis elektronines leidybos modelis neturi ateities.
PS. Tai gal daugiau tiktu tam tikrai kitai temai, bet per savo trumpa ir nesekminga karjera pazinojau <10 svedziu ir susidariau tam tikra stereotipa. Ir visgi kokia neteisinga gamtos ironija, kad kai kurioms tautoms ji pagailejo tiek isores, tiek dusios. O kitoms pridejo net su kaupu. Del "kaimynu", tai del manes galejo ir uzkariaut. O jei ziuret reikalui tiesiai i veida, tai tikrieji kaimynai (-es), man rodos, turi optimialiai visko, kas butiniausia.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-09-08, 20:34 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
bevardis rašė:
kompe tekstų daug, visų neprisispausdinsi, medžių gaila....

beje ne tik del nereikalingo waste'o. siaip jei imt du variantus- kompe ar kruva baltu a4 lapu- vienareiksmiskai monikas. baisiai nepatogu tas samizdatas. metosi po to kampuose niekam nereikalingas, kaip senas kursovykas ar referatas koks.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-14, 22:40 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2007
Nežinau, man akys varva kompe skaitant. :/
ir šiaip, popierinė knyga rankose, yra Knyga Rankose :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 66 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: