Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-12-09, 23:20

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 122 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  »
Autorius Pranešimas

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 16:05 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
toshas rašė:
ghmm. lyg ir buvo visai ydomi diskusija apie architektura...

jeigu jau taip patiko bazhnycios, siulau pafantazuot. praeina 25 metai, susikuria postvartotojishka visuomene, religijos praranda bet kokia ytaka , ir tampa tik keleto atskiru grupeliu reikalu, sakykim. buve kulto statiniai tampa be sheimininko. kaip ysivaizduojate tolesni ju likima (aishku jeigu iki to laiko nesugrius).

galim fantazuot ir i kita optimistishkesne puse.....nereikia iashkart taip jau ishkart nusivilt......

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-20, 19:09 
Vartotojo avataras

vienas garsus lenku architektas pasake , jol Lietuva gales didziuotis , turedama Valdovu rumus su pacia moderniausia ventiliavimo sistema..

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-20, 20:51 
Vartotojo avataras

tik tiek?o nesake kad LIETUVOS kiauliasnukiai tures afigienus rumus gerimui.......

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 09:27 
Vartotojo avataras

ne pirma ir tikrai ne paskutinė nesąmonė vilniuje. priprasite ir prie to griozdo. kitoj aikštės pusėj stovi visiška nesąmonė - stiklinis aštrus viešbutis. paeikite gediminke, stovi totali baisybė - novotelis. aš jau nekalbu apie garažus, kurių statybai buvo paaukotas vilniaus archeologinis turtas...
manau čia tik laiko klausimas, kada jūs užmiršite ir valdovų rūmus. ir beje, statybos prasidėjo ne dabar ir net ne prieš mėnesį. kur jūsų maištininkų sielos buvo prieš kelis metus, kai tik vyko šio pastato projekto pristatymas?

ne apie valdovų rūmus, bet... man keista kaip vilniečiai ir vilniaus valdžia neuždaro senamiesčio nuo automobilių srauto. ypač rotušės aikštės, aplink pilies gatvę, aplink prezidentūrą. juk pastovi vibracija kenkia, garso tarša, dulkės, judėjimo apribojimas...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 12:26 
Vartotojo avataras

Skrandis rašė:
ne pirma ir tikrai ne paskutinė nesąmonė vilniuje. priprasite ir prie to griozdo. kitoj aikštės pusėj stovi visiška nesąmonė - stiklinis aštrus viešbutis. paeikite gediminke, stovi totali baisybė - novotelis. aš jau nekalbu apie garažus, kurių statybai buvo paaukotas vilniaus archeologinis turtas...
manau čia tik laiko klausimas, kada jūs užmiršite ir valdovų rūmus. ir beje, statybos prasidėjo ne dabar ir net ne prieš mėnesį. kur jūsų maištininkų sielos buvo prieš kelis metus, kai tik vyko šio pastato projekto pristatymas?

ne apie valdovų rūmus, bet... man keista kaip vilniečiai ir vilniaus valdžia neuždaro senamiesčio nuo automobilių srauto. ypač rotušės aikštės, aplink pilies gatvę, aplink prezidentūrą. juk pastovi vibracija kenkia, garso tarša, dulkės, judėjimo apribojimas...

Stiklinis astrus viesbutis, jau nera toks blogas kaip gali pasirodyti is pirmo karto. Ta projekta architektai derino ar ne 5 metus - rezultatas tai daugybes draudimu isdava, kuria liko nepatenkinti ir patys projektuotoai ir draudejai. Del Novotelio - tai mano nuomone atvirkscia daugumai. Tai siek tiek vykes projektas, kurio stoge nekyso ventiliacijos agregatai, kaip kaimynysteje esanciame 'vaiku pasaulio' pastato virsuje. Aisku didelis trukumas - tai nepavykusi langu fasade geometrija ir stogo dangoje naudota pigi skarda. Reikalus turetu pagerinti tas dar vis kabinamas liustras pastato kampe.
O del eismo tai jis jau ribojamas, palyginus praejusius 3 metus - tai jauciasi.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 12:37 
Vartotojo avataras

PopoBava rašė:
Stiklinis astrus viesbutis, jau nera toks blogas kaip gali pasirodyti is pirmo karto. Ta projekta architektai derino ar ne 5 metus - rezultatas tai daugybes draudimu isdava, kuria liko nepatenkinti ir patys projektuotoai ir draudejai. Del Novotelio - tai mano nuomone atvirkscia daugumai. Tai siek tiek vykes projektas, kurio stoge nekyso ventiliacijos agregatai, kaip kaimynysteje esanciame 'vaiku pasaulio' pastato virsuje. Aisku didelis trukumas - tai nepavykusi langu fasade geometrija ir stogo dangoje naudota pigi skarda. Reikalus turetu pagerinti tas dar vis kabinamas liustras pastato kampe.
O del eismo tai jis jau ribojamas, palyginus praejusius 3 metus - tai jauciasi.

dėl stiklinio viešbučios išties žmonės vertina skirtingai. aš manau kad jis ten kaip peilis žarnose. aštrus, tiesus, ale skausmingas. sutinku, kad šiuolaikinės architektūros įšokimai į senamiestį dažnai būna labai reikalingi. šiuo atveju jis nesusigyvena su aplinka. jis ten tokis svetimkūnis. be abejo, tai subjektyvi mano nuomonė, bet manau med-iagos ir spalvos ten tik ir šaukia - žiūrėkite į mane, aš čia svarbiausias.
novotelio vien aukštis yra nenormalus. čia kaip monolitai kauno centre. tiesiog neišlaikytas vientisumas. o ir pastatas pats - gražiai išpuošta sunkiasvorė dėžė.
dėl eismo - smagu kad vyksta tokie procesai. manau kad jau po nato suvažiavimo reikėjo nebeatidaryti. buvo puiki proga visuomenę pripratinti.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 14:45 

na apie novoteli jau daug geru apibudinimu yra teke perskaityt: tai ir arkitekturos cicinas, ir tanklaivis valciu uoste, ir sumo imtynininkas gulbiu ezhere:D ir su liustra nieko cia nebepakeisi. nebent 3 aukshtus nuimtum, gal ir pasijustu:)
del automobiliu , kuo toliau tuo ju turetu but mazhiau senamiesty. sutvarkys rotushes aikshte, apribos eisma, jau tiesia senamiescio aplinkeli ir t.t..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-22, 16:42 

Cituoti:
Tai siek tiek vykes projektas, kurio stoge nekyso ventiliacijos agregatai, kaip kaimynysteje esanciame 'vaiku pasaulio' pastato virsuje. Aisku didelis trukumas - tai nepavykusi langu fasade geometrija ir stogo dangoje naudota pigi skarda.

Žiūrint į patį pastatą, jis gal ir atrodo vykęs. O tu pažiūrėk kaip jis įkomponuotas į aplinką. Juk jis milžiniškas, užgožia visus gretimus pastatus, visai neišlaikytas vienodas mastelis su tuo pačiu "vaikų pasauliu". Palyginimui pažiūrėk į J. Šeiboko projektuotą pastatą Gedimino prospekte (tą vingiuotų formų). Jis irgi aukštesnis už gretimus, bet neardo gatvės vientisumo, nes išlaikytas santykis su kitais pastatais, t.y. jo fasado horizontaus skaidymas sutampa su kitų pastatų horizontaliomis detalėmis (langais, karnizais). Jau nekalbant apie originalų architektūrinį sprendimą, kurio nėr ko lygint su "novotelio" dėže.

Cituoti:
kitoj aikštės pusėj stovi visiška nesąmonė - stiklinis aštrus viešbutis

tu čia apie "Citypark"? Na, bent man jis tikrai gražiai atrodo, ir prie gretimų pastatų dera... Tik va to šlaitinio stogo nereikėjo, jis visai nesiderina su granitiniu fasadu. Kap minėjo Popo Bava, tai visokių reglamentų kas galima ir ko negalima rezultatas. Popieriuose parašyta: senamiestyje statomas pastatas privalo būt su šlaitiniu stogu. Ir neįrodysi valdininkams, kad ir be to stogo gali gerai atrodyt... Girdėjau, kad architektai buvo pasiryžę atsisakyt pastato autorystės dėl tokio reikalavimo žūtbūt projektuot šlaitinį stogą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-25, 09:47 
Vartotojo avataras

delfi rašė:
[Lietuvos archeologijos draugija (LAD) svarsto galimybę pasitraukti iš Lietuvos vardo tūkstantmečio valstybinės komisijos, negavus lėšų autentiško šalies paveldo išsaugojimui.

Pasak Lietuvos archeologijos draugijos tarybos pirmininko, Lietuvos vardo tūkstantmečio valstybinės komisijos nario Zenono Baubonio, dar 1995 metais Lietuvos archeologijos draugija buvo Lietuvos vardo tūkstantmečio paminėjimo iniciatorė, ji pateikė svarbiausių darbų, būtinų atlikti iki 2009 metų, programą.

"Ją sudarė šalies valstybingumo raidos kompleksiniai archeologiniai tyrinėjimai, publikacijos ir mokslinės konferencijos, tačiau Lietuvos vardo tūkstantmečio valstybinė komisija neatsižvelgusi į Lietuvos istorijos tyrinėtojų nuomonę ir neskyrusi lėšų šiai programai įgyvendinti, susikoncentruodama ties Valdovų rūmų statyba, Prisikėlimo bažnyčios Kaune atstatymu, Nacionalinės XX amžiaus dailės galerijos rekonstrukcija", - rašoma Archeologijos draugijos pranešime žiniasklaidai.

http://www.delfi.lt/news/daily/lithuani ... id=7341888

o kaip jūs manot dėl prisikėlimo bažnyčios? ji yra verta tų skiriamų pinigų? aš savo nuomonę turiu, bet man įdomi jūsų būtų.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-25, 10:05 
Vartotojo avataras

Esu isigilines i sios baznycios istorija ir surinkes nemazai vertingos medziagos, tad galiu drasiai pareiksti sava nuomone - manau, tai vienas idomiausiu statiniu Kaune (kalbant apie sventoves), apie arch. cia nesnekam, nes ir taip aisku, kad ten visks tvarkoj, bet del renovacijos yra ir pliusu ir minusu. PVZ (pliusai) kapitaliai sutvarkyta visa struktura, kuri buvo ziauriai blogos bukles; islaikytos pirminio projekto idejos, kaip grindu rastas ir pan.; irengta labai gera garso sistema (turbut pastebejote tas miguliuojancias akustines sienas :)) ... (minusai) daugybe mazu, bet visumoje keistu objektu, pradedant klausyklomis primenanciiomis WC ir baigiant chrominiais laiptu tureklais, kurie labiau tiktu oro uostui, bet ne baznyciai ... Tiek trumpai.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-25, 10:14 
Vartotojo avataras

aš tai tikiuos kad artimiausiu metu bus sutvarkytas ir bokštas, aš bijau aukščio bet ten, kur visą vaikystę mačiau užrašą "slava kpss", labai norėčiau atsidurt.
ir dar tikiuos kad nebus jau tokie labai davatkiški kunigai ir nuo kitos vasaros ten visgi ant stogo padarys kavinę.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-25, 10:18 
Vartotojo avataras

ir bordeli :) kaip viduramziais, vienuoliai visuomet turejo pasonej baznycios islaikoma bordeliuka :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-25, 10:24 
Vartotojo avataras

mano nuomone kitokia nei cia pries tai pasisakiusio kolegos, pirmiausia, Lietuvoje visai negali egzistuoti krikscionybes atsaka katalikybe, nes ji yra viska griaunanti, smukdanti, netolerantiska ir tt, nusikalstama net kai kuriais atvejais.
Prisikelimo baznycios atstatymas is gamyklos, kuri visai pakeite baznycios veida, yra ne kas kita o butent tas tikejimo prikelimas is numirusiu, 50 metu niekam nereikejo ir sast atstatymas, valdovu rumu nereikejo, ir vel atstatymas, ne renovacija, remontas ar dar kazkas, o pastatymas beveik. Kartais katalikai kaltina del to musulmonus, pagonis, tuos pacius liuteronus del to atstatymo, taciau patys tai daro.
Todel as uz musu palikimo issaugojima, kaip minejau ypac kapu, pilkapiu, senoviniu kryziu, kuriu vienetai, senu alkavieciu, akmenu ir tt, saugokim nors tai, kam daug lesu nereikia, kas mums itaka daro didesne nei naujas baltas pastatas su butent tokia gamyklos atmosfera :)
Atsiras aisku nepritarianciu mano nuomonei, bet tada klausimas, kas musu yra prioritetai, musu istorija, paprociai, atmintis, musu net valstybes pagrindas, ar nauji pastatai kam nors uzsimanius, kurie neturi jokios beveik istorines, archeologines ir tt auros ...........
Beje, pas mane kaime tvartas yra pagriuves, jame dar senais laikais knygas slepdavo nuo rusu ir kt atmatu, skelbe lietuvybe, net spausdino kazka, manau, kad jis didesne mums sventove nei ta gamykla ;)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-25, 10:34 
Vartotojo avataras

McKaras rašė:
ir bordeli :) kaip viduramziais, vienuoliai visuomet turejo pasonej baznycios islaikoma bordeliuka :)

yra šalia veneros naktinis klubas, dar šalia yra žaliakalnio viešbutis, tad šiais dalykais jau nebereikia rūpintis

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-25, 10:45 
Vartotojo avataras

nu tai lysve norisi traukti ant boksto, aukstai, su gera panorama :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-25, 10:48 
Vartotojo avataras

djalex rašė:
mano nuomone kitokia nei cia pries tai pasisakiusio kolegos, pirmiausia, Lietuvoje visai negali egzistuoti krikscionybes atsaka katalikybe, nes ji yra viska griaunanti, smukdanti, netolerantiska ir tt, nusikalstama net kai kuriais atvejais.

manau kad būtent tokia nuomonė yra tiesiog "viska griaunanti, smukdanti, netolerantiska ir tt, nusikalstama net kai kuriais atvejais"

djalex rašė:
Prisikelimo baznycios atstatymas is gamyklos, kuri visai pakeite baznycios veida, yra ne kas kita o butent tas tikejimo prikelimas is numirusiu, 50 metu niekam nereikejo ir sast atstatymas

na jau, djalex, ale visai be argumentų o skiesdamas kalbi. kaip tai niekam nereikėjo? tau nereikėjo, ok, bet kad niekam. ar žinai kiek "plytų" žmonės nupirko šiai bažnyčiai? ar žinai, kiek kausta įdėjo savo darbo? tik todėl kad niekam nereikia ir nereikėjo? ir tai nėra atstatymas. tai tik nepabaigto darbo pratęsimas.
ir aš manau, valdovų rūmai ir prisikėlimo bažnyčia sunkiai sulyginami dalykai.

djalex rašė:
Todel as uz musu palikimo issaugojima, kaip minejau ypac kapu, pilkapiu, senoviniu kryziu, kuriu vienetai, senu alkavieciu, akmenu ir tt, saugokim nors tai, kam daug lesu nereikia, kas mums itaka daro didesne nei naujas baltas pastatas su butent tokia gamyklos atmosfera :)

sutinku, kad valdovų rūmus galėjo ir turėjo aukoti, nes ten yr visiškas burbuliukas, iš naujo sukurta dirbtinė legenda. bet prisikėlimo bažnyčia, mano manymu yra visškai kitokia situacija.

djalex rašė:
Atsiras aisku nepritarianciu mano nuomonei

ne tai kad nepritariu, aš tik manau, kad tamsta fanatiškai žiūri įvienus vartus. tai yra tokis pat aklas požiūris kaip ir esančios valdžios, kuri deda pinigus tik į vieną bliudą. tas pats ir pas tave atsispindi rašliavose. tipo svarbu yra viena - tik pagonybė ir anksyvoji Lietuvos istorija. toks susidaro įspūdis man iš tavo šnekų, bet djalaex, juk tai nesąmonė.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 122 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: