Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2021-04-10, 16:19

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 173 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  »

Ar ragavote emigranto duonos?
Neteko 59%  59%  [ 35 ]
Taip, trumpiau nei pusmet 14%  14%  [ 8 ]
Taip, ilgiau nei pusmet 14%  14%  [ 8 ]
Dabar emigracijoje, bet gr??iu 2%  2%  [ 1 ]
Dabar emigracijoje, negr??iu 5%  5%  [ 3 ]
Emigruoju periodi?kai 7%  7%  [ 4 ]
Viso balsų : 59
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-16, 20:54 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
levas rašė:
Tai gal valsiuką kas?

nuoroda

Keistokas projektas, bet bent jau optimistinis. x)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-17, 01:43 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Andraika rašė:
baigit gi po šimts.
aplink mane 99% tautiečių, dėl kurių man gėda. gerai, kad yra 1%, kurie man tą visą gėdą atsveria. O blogai tas, kad iš šono kitiem labiau matosi tie 99%. Todėl tas 1% iškrenta iš konteksto. Daug kas iš vietinių vis nustemba, kad aš ne suomis ar islandas o lietuvis, be treningo ir nestatybininkas.
o va Liuksemburge nemačiau nei vieno lietuvio, dėl kurio būtų gėda. yra pasikeikiančių, papošlinančių ar išgeriančių prie progos stipriau. bet nebuvo taip, kad prisidirbtų tiek, jog būtų gėda. o jų (lietuvių) čia arti pusės tūkstančio, kas tokiai šaliai yra nemažai. yra pasakojimų, be abejo, kai vienas ar kitas tautietis naudojosi liuksemburgiečių patiklumu ir darė vienokį ar kitokį bizniuką, bet tai daugiau legendos ir viskas legalumo ribose. o va 100 proc mano sutiktų lietuvių arba labai padorūs, arba bent normos ribose.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-17, 09:37 
Vartotojo avataras

nuvaryk i rytu londona, ir viskas bus aisq su tais lietuviais

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-17, 09:48 
Vartotojo avataras

o jeigu britai dalbarikai iš working clas, kurie čia vaikšto bandom ir pabrėžtinai garsiai rėkauja, apmyža kokį Briviba paminklą ir ištisai girti blevyzgoja - dėl to kiekvienam anglui taip pat turėtų būti gėda, kad jis anglas?

kažkaip dėl to "gėda prisipažint kad lietuvis" žiūrit labai apibendrintai. gėda turi būti už tuos kaimiečius lochus, o ne už savo Tėvynę. ir padaryt tada reiktų taip, kad jiems būtų gėda dėl to, jog neišsilavinę ir prastai elgiasi :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-17, 10:18 
Vartotojo avataras

tai faktas seni. as visalaik sakau kad i'm fucking lithuaniuan. cia,invernyje, lenkai yra buduliu etalonas tipo. vienas scottssmanas man yra pasakes the most important that u r not polish. :) na bet cia irgi yra del ko respectint poliakus, atrasiau kodel temoje apie vaikus

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-17, 11:20 
Vartotojo avataras

Cituoti:
cia,invernyje, lenkai yra buduliu etalonas tipo.

Irlandijoje visus is rytu europos, vietine fauna lenkais vadina. ir jiems pochui is kur busi: ar is Lt, ar is Cz, ar is Sk...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-17, 11:34 
Vartotojo avataras

Liuksas gal nėra tokia palanki terpė veistis low-end ostarbeiteriams? Aš, kai nuvažiuoju iki Stokholmo- irgi atsigaunu, visai kitokia publika, nu kaip kad lygint Vilnių ir kokį Nemunėlio Radviliškį. Pas mus, matot, agrarinis, emm.. kaip čia būtų lietuviškas teritorinis atitikmuo.. nežinau net, milžiniška agrarinė apskritis, išlaikanti pusę Švedijos turbūt, tuo pačiu ir pati gerai besilaikanti, taigi vis besirenovuojanti. Tai ir tarpsta 2 tipai- žemės ūkio rabatiagos ir statybininkai. Nežinau, ar anglam gėda už Angliją Vilniuj, reiktų procentaliai padabot, kiek anglų prisidirba, man ne už Lietuvą gėda. Man už čia suvažiavusius tautiečius gėda. Būtų mano valia- daryčiau face control ant sienos. Kad nesušikinėt Tėvynės reputacijos, kuri ir taip sumaudinėjama spaudoje kas antrą dieną. Nežinau kodėl, tačiau jei prisidirba koks kebabas- laikrašty stovės inicialai ir gimimo metas. Jei bus lietuvis- būtinai bus paminėta tautybė, nors lietuvis dažnai būna tik pagal pasą, realiai koks nors -ovskis. Nežinau, kodėl taip daroma.
Ir kai su kaimynais susipažinėjom, tai buvo "o, lietuvis? tai galėsi man žolę nupjaut?"..

usiijęs

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-17, 11:38 
Vartotojo avataras

Andraika rašė:
Ir kai su kaimynais susipažinėjom, tai buvo "o, lietuvis? tai galėsi man žolę nupjaut?"..

sakyk, žolės gal ne, bet kurmius išnaikint galiu :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-17, 11:51 
Vartotojo avataras

žinok, buvo mintis tikrai užsiimt, kai dabojau, kaip kenčia kaimynai :) bet pamislijau, kad reiktų įsitraukt į kovą su nugeibusiais žaliaisiais :)

p.s. tai bent diskusijų greitis- vos ne IRC :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-17, 12:46 
Vartotojo avataras

Banginis rašė:
Cituoti:
cia,invernyje, lenkai yra buduliu etalonas tipo.

Irlandijoje visus is rytu europos, vietine fauna lenkais vadina. ir jiems pochui is kur busi: ar is Lt, ar is Cz, ar is Sk...

aye, the same shite in here

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-17, 17:08 

Prisijungė: 2009
Iš artimųjų, tai turiu sesė emigrantę. tai ką aš žinau : ji 2 univerus baigė, turi super gerą darbą, dirba su pasauliniais IT projektais. O ar laiminga, tai sunku pasakyti, nes tą laimingumą nusako tikrai ne gyvenamoji vieta, o geranoriški žmonės aplink, draugai, savirealizacija ir pan. O ji savyje pakankamai turi bjaurumo apginti savo lytį, tautybę, amžių ir pan. Kiek kalbamės, tai sudėtingiau ne tai, kad esi lietuvis/lietuvė, o kad esi tiesiog jauna moteris.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-17, 19:39 
Vartotojo avataras

ugn rašė:
o jeigu britai dalbarikai iš working clas, kurie čia vaikšto bandom ir pabrėžtinai garsiai rėkauja, apmyža kokį Briviba paminklą ir ištisai girti blevyzgoja - dėl to kiekvienam anglui taip pat turėtų būti gėda, kad jis anglas?

Nežinau kaip britams, bet olandams būna gėda dėl kai kurių tautiečių. Skirtumas tik gal tas, kad tarkim LT čia būna minima tik kriminaliniuose skyreliuose - na dar kai keltas užsidega. O senos europinės šalys daug ten visko kultūrinio ir ekonominio pasauliui teikia, dėl to ir tie gėdingi dalykai kaip tais atsveriami visa kita info, dėl to gal taip ir neatrodo.

NL lietuviai tai įdomiai taip, išsislapstę. Buvo kažkada forumas, nelabai ten žinau visos istorijos bet kažkaip ten mistiškai dėl kažko visi susiėdė.

O vat už geimerius iš LT tai kartais būna labai nemaloniai gėda. Ir ne dėl to kad tarkim kažkoks visiškas sbrodas, bet pasijaučia net nežinau kaip pasakyt, angliškai yra toks posakis kad "not on the same page" - vertybių, reakcijų ir visa kita prasme. Turbūt apskritai gal yra du porūšiai east europeans, vieni kaip ir nepasakytum kad iš EE, kurie masto kaip apskritai europiečiai, o kitus iš poros sakinių razrenki kad postsovietikus. Atskiras dar porūšis yra rusai, bet jų vat ir nelabai išeina vadint postsovietikais, nes jie tokie būna gan true rusai, o ne kažkas tarpinio pusiau skusto pusiau lupto.

Nors apskritai tai olandams nei poliakai, nei kiti iš europos nekliūna, pas juos muslimai arch enemy. Jeigu baltas, ne muslimas ir kalbi truputį olandiškai, vsio praktiškai olandas. x)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-20, 11:29 
Vartotojo avataras

Vokietijoj kai kurie neišvengiamai "pripažįsta", jog "bandymas šalyje sukurti daugiakultūrę visuomenę "visiškai sužlugo", teko pripažinti ir kanclerei Angelai Merkel.". Hah, kai nebėra kur trauktis, tenka pripažinti akivaizdžius dalykus. Tūlas vokietis T. Sarrazinas tai pateikė knygoje "Nusiplūkusi Vokietija", ten sukėlusią diskusijų bangą. Kai kas: "Man seniai neduoda ramybės reiškinys, kai nedidelė grupė žmonių sprendžia, kas yra politiškai korektiška, ką galima pasakyti ir ko ne, kad dėl pažiūrų imamasi teroro." Arba "24 proc. kitataučių moksleivių prisipažino, jog bent kartą ką nors išplūdo tik dėl to, kad jis - vokietis, o beveik 5 proc. dėl to net sumušė. Tačiau ir beveik trečdalis imigrantų vaikų girdėjo juos įžeidžiančių žodžių, bet tik 2 proc. jų dėl to patyrė smurtą. Paaiškėjus, kad labiausiai linkę smurtauti iš Turkijos arba buvusios Jugoslavijos atvykusių žmonių vaikai, o labiausiai vokiečių nemyli turkai" Na, ir :"Ministrė priminė, kad kas ketvirtas kitatautis jaunuolis yra žodžiu ar fiziškai puolęs vokiečius vien dėl to, kad jie - vokiečiai, nes tai dažnai susiję su "smurtą įteisinančiomis vyriškumo normomis", vyraujančiomis tarp turkų ir arabų kilmės jaunimo"
etc.etc. Vieša "paslaptis" (anokia čia paslaptis, aišku), kurią kažkam ištarus garsiai, prasidėjo erzelis.
>> http://www.lzinios.lt/lt/2010-10-20/lie ... eciai.html

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-20, 11:58 

flammable rašė:
Nors apskritai tai olandams nei poliakai, nei kiti iš europos nekliūna, pas juos muslimai arch enemy. Jeigu baltas, ne muslimas ir kalbi truputį olandiškai, vsio praktiškai olandas. x)

Galbūt, bet mūsų olandai per 4 mėnesius gal 6 kartus paklausė ar ne lenkai. Tai net kažkam buvo užėjusi idėja marškinėlius pasidaryti su užrašu prieky: I am Lithuanian, o ant nugaros: Not polish.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-20, 12:26 
Vartotojo avataras

Wlfs rašė:
Galbūt, bet mūsų olandai per 4 mėnesius gal 6 kartus paklausė ar ne lenkai. Tai net kažkam buvo užėjusi idėja marškinėlius pasidaryti su užrašu prieky: I am Lithuanian, o ant nugaros: Not polish.

Šiaip labai priklauso nuo to kiek jie mokykloj istorijos mokėsi ir kurioj mokykloj (nes yra humanitarinių, tiksliųjų ir krikščioniškas profilis), kad maišo tai faktas, ne tik su lenkais bet ypač su latviais, nes šalių pavadinimai panašūs. Žino daugiausiai iš istorijos pamokų apie 3 pabaltijo valstybes kaip bebūtų keista.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-10-20, 12:56 

Bet šiaip man atrodo vidutinis lietuvis turi daugiau ką apie bet kurią Vakarų šalį pasakyti nei statistinis vakarietis.

Ir jau išvis buvau nustebintas, kai kažkur perskaičiau, kad po "Žiedų valdovo" ekranizacijos nemažai suaugusių turtingų amerikiečių su savo vaikais važiavo į Europą ieškoti istorinių Žiedų valdovo vietų.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 173 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 11  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: