Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-09-23, 20:05

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3  »
Autorius Pranešimas
 Pranešimo tema: O. Koršunovas
StandartinėParašytas: 2005-11-29, 20:06 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Neseniai pradetas rodyti naujas O. Korsunovo spektaklis "Vaidinant auka". Ka apie ji manote? Ir siaip, kaip vertinate sio rezisieriaus darbus?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-29, 20:44 

Vakar buvau sio spektaklio premjeroje. Spektaklis tikrai patiko ir visiems siulau ji pasiziureti. Tikrai idomiai parodytas gyvenimas rusijoje,veikejai parinkti puikiai ir aktoriu vaidyba taip pat puiki. Gal kiek ir persistengta su keiksmais,bet kaip rusijoj be ju :)
Idomus momentas buvo,kai Martinaitis,vaidinantis komisara,pludo baisiais keiksmais visus aplinkui ir isijautes ziurovas per visa sale sureke "zajabis"... Martinaitis porai sekundziu nutilo ir tada dar garsiau atreze- "zajabis". Tikrai pats isimintiniausias epizodas apie kuri po spektaklio kalbejo visi ir svarste,ar cia buvo suplanuota ar ne ...Po premjeros vaziavome i "Laikinaja sostine" ir paklauseme , ar tai buvo suplanuota. Is tikro tai buvo labai netiketa ir Martinaitis pats apsalo,isgirdes tokia ziurovo replika :)

O veikejai spektaklio tai tikrai nerealus - ko verti vien turkas ir komisaras :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-29, 21:01 
Vartotojo avataras

na, keiktis rusiškai lietuviai tai tikrai gerai moka. be menkiausio akcento varo. dabar nusikeikiau = esu atsipalaidavęs šiuolaikiškas meninykas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-29, 21:20 
Vartotojo avataras

As irgi butent vakar buvau premjeroj :) tas epizodas su zajebis tikrai buvo netiketas ir efektingas :) tik mes paskui svarstem, kokia esme yra tu keiksmu? pasijuokt is saves?..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-29, 21:57 

Visgi man vakar atrode kvaila,kad sale juokiasi ir ploja po kiekvieno keiksmazodzio...Kartais jie budavo labai efektingi,bet visumoje man ju buvo per daug...Visgi yra tam tikros ribos tarp humoro ir vulgarumo(o gal ne,nes buvo toks jausmas,kad tik man ir mano draugams ta riba jau atrode perzengta...) Taigi,mano nuomone,su komisaro monologu buvo kiek persudyta,bet visa kita ivertinciau tikrai gerai.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-11-29, 22:39 
Vartotojo avataras

Gargo rašė:
tik man ir mano draugams ta riba jau atrode perzengta...) .

man taip pat pasirode, kad toji riba siek tiek perzengta, ir jau po keliu pirmuju keiksmu monologo pradzioje eme darytis nebejuokinga, taciau didziaja publikos sali tai labai veze.. :) ypac i mikrofona isrektas "[rusi?kas keiksmas]"..
pries spektakli girdejau siek tiek nerimo del to, kad aktoriai prisitaike prie mazosios sales, gali neperteikti viso to didziojoje, ypac pagr. herojus, taciau regis viskas atrode gerai :) mane dar muzikiniai intarpai apzavejo... :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 18:16 
Vartotojo avataras

Na jus, Korsunovo gerbejai jau man atleiskit, bet tikrai nemanau, kad jis toks be galo puikus rezisierius...Tik tiek, kad bene vienintelis toks siuolaikiskas. Bet esu maciusi ir geresniu...As sito spektaklio nemaciau ir nieko negaliu sakyti, bet kiek esu maciusi tai didziulio ispudzio nepaliko...O ypac man nepatinka klasikiniu pjesiu darkymas.Kaip pvz "Meistro ir Margaritos" ar "Romeo ir Dziuljetos" pastatymai...Tai jei sitaip isdarkomas kurinys, kodel afisos skelbia, kad pjese Bulgakovo ar Shekspyro, o ne Korsunovo? O vat "Ugnies veidas" man patiko.Koks kurinys, toks ir pastatymas.Siaip su jais viskas ok, jei kalbant apie pacia vaidyba, technika ir pan...Tik vat tas darkymas tai mane asmeniskai siutina...Nu, dabar varyki ant manes:))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 18:30 

Nesu joks Korsunovo gerbejas ir tuo labiau nesiruosiu cia ant nieko dabar varyti :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-01, 21:23 
Vartotojo avataras

nesiruosiu nieko varyti, tiesiog oponuosiu jusu nuomonei :) nesutinku, kad spektakliai (pvz. romeo ir dziuljeta) isdarkyti, tiesiog parodyti is kito poziurio tasko. juk nebutinai grazus spektaklis yra klasikinis spektaklis su sokanciais balerunais ir grojanciu orkestru. tai va.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-03, 15:00 
Vartotojo avataras

As ir nemanau, kad jis turi buti grazus, su sokanciais balerunais ir pan:)bet vistik pernelyg nukrypti nuo pacio veikalo ir jo esmes manau nereiketu.Arba tada nereikia rasyti, kad sitas spektaklis bus Shekspyro...ar Bulgakovo...Nes kartais taip "nuinterpretuojama", kad kuriniu atpazinti neimanoma. Ir kur cia tada didis menas ir grozis?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-29, 16:22 

Dori rašė:
As ir nemanau, kad jis turi buti grazus, su sokanciais balerunais ir pan:)bet vistik pernelyg nukrypti nuo pacio veikalo ir jo esmes manau nereiketu.Arba tada nereikia rasyti, kad sitas spektaklis bus Shekspyro...ar Bulgakovo...Nes kartais taip "nuinterpretuojama", kad kuriniu atpazinti neimanoma. Ir kur cia tada didis menas ir grozis?

Kolega, O.Korsunovas yra siuolaikinis rezisurines koncepsijos rezisierius- na cia jau teatrologai toki termina sugalvojo:)beje , kaip pastebetina didzioji Lietuvos ir neatsilikusio pasaulio rezisieriu dalis ,butent tokie ir yra:)taigi jiems drama yra tik fonas isreikisti savo rezisurine koncepsija....jei nori kitokio teatro, priklausancio nuo dramos , lipk i laiko masina ir keliauk i gudu XIX a.:)nes siuolaikiniam teatre tokio dalyko, kaip ir nebera...

o kalbant apie pati pona rezisieriu as galiu pasakyti labai paprastai- tai jau mires rezisierius ir nezinau, ko reikia , kad prisikeltu... Lietuvos teatro istorijoje prisikelimas ivyko tik su Nekrosium, bet, kaip matom penkiatai metu...naturalu...o Korsunovas dabar gyvena is vardo ir pataikavimo publikai, slykstu....gaila man jusu ten vilniuje, nes nematot siuo metu gero teatro...

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-29, 20:26 
Vartotojo avataras

burundis rašė:
gaila man jusu ten vilniuje, nes nematot siuo metu gero teatro...

o kas yra geras teatras?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-30, 19:04 
Vartotojo avataras

Aguona rašė:
burundis rašė:
gaila man jusu ten vilniuje, nes nematot siuo metu gero teatro...

o kas yra geras teatras?

Itariu kas...SIELA tai viena!!:)
O siaip tai teatra regim kasdien..Ir tikrai geresni nei korsunovai ar varnai..Iseikit i gatves.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-30, 21:22 
Vartotojo avataras

ką turi omeny?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-30, 23:09 
Vartotojo avataras

Lilith rašė:
ką turi omeny?

Smegenis, turbut..

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-12-31, 20:38 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
va jum Korsunovas :}

Varno vis vien niekas neaplenks, mano nuomone.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 42 pranešimai(ų) ]  1, 2, 3  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: