Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-09-23, 16:19

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 15:26 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
The RED button? O paspaustum?
Isgelbetum zmonija nuo kanciu? :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 15:36 
Vartotojo avataras

Pagalvoti tai dar nereiškia paspausti. Na, turėčiau būti itin smagiai pyktelėjęs, arba anaiptol - pamaldaus kilniaširdiškumo apimtas :))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 15:39 
Vartotojo avataras

Ligos, klimato atšilimas, genocidai, karai, globalizacija, the RED button...dievybės manija..paradoksalu, kad skelbiamasi ateistais ir kartu norima tapti tuo, kuo netikima. Velnias, kodėl negalim būti tiesiog žmonės - geri, paprasti, savo žemėj ir tarp savų žmonių...Bet turbūt negalim, nes prieš ką kurdami, būtinai turim kažką sugriauti.
Antra vertus, ar ne iš chaoso atsirado pats pasaulis:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 16:03 
Vartotojo avataras

Paulešai, o nepamislijai, kad jau vien turėt tokią knopkę būtų pavojinga?.. Galėtum, tarkim, prisėst ant jos netyčia :] Ar katinas koks užliptų. O ir sąmoningas paspaudimas, manau, jau turėtų būti įtakotas ligos...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 16:04 
Vartotojo avataras

Taigi visi ir yra geri ir paprasti (pamatytumet koks geras as galiu buti). Pasaulio blogis gimsta tikrai ne is blogos valios. Viskas tik galvoje, biciuliai, viskas tik galvoje.
Mane visa laika stebima silkes: is pradziu plaukia i viena puse, po to staigiai apsisuka ir visos varo i kita. Viskas gerai, kol sveikai. Bet visuotine baime buti nunuodytiems (glutamatu, chi) - na...kitaip neivertinsi kaip grupine paranoja.
O gal cia as psichas? Interesu siaurumas, abejingumas, emocinio REZONANSO nebuvimas...:))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 16:26 
Vartotojo avataras

Sveiki nesveiki, visko ciam pasauli reikia. Gamta yra visko pradas ir pabaiga. Ji pati nuspres kada paspaust raudonaji migtuka, manau laukti liko netiek jau ir daug (tik kas laukia dziugi zinia:) ). Majai pranasavo 2012 visko susinaikinoima, is 3D perejima i 4D.. Bet ar viskuom galima tiket.. Nostradamusas irgi vis zada ir zada.. Bet ne mum menkiem padareliam spresti, viskam savas laikas, o Gamta Motina, jau planu turi..

Masine Paranoja, na geriau negu masine Psichoze, think about it ;)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 16:31 
Vartotojo avataras

O man banaliai atrodo. Koks esi, toki ir pasauli matai. O i kuria kripti ziureti gali rinktis pats. Geriausia aisku ziureti visur :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 16:39 
Vartotojo avataras

Eteris rašė:
O man banaliai atrodo. Koks esi, toki ir pasauli matai. O i kuria kripti ziureti gali rinktis pats. Geriausia aisku ziureti visur :)

Nežinau, gal aš ne taip supratau, bet man tokios mintys prieštarauja viena kitai. Čia taip išeina, kad jei egzistuoja akivaizdus blogis, trūkumai ar dar kokia neigiamybė, tai aš arba į ją nežiūriu, arba žiūriu, bet nematau?..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 16:48 
Vartotojo avataras

Sauma rašė:
Eteris rašė:

Nežinau, gal aš ne taip supratau, bet man tokios mintys prieštarauja viena kitai. Čia taip išeina, kad jei egzistuoja akivaizdus blogis, trūkumai ar dar kokia neigiamybė, tai aš arba į ją nežiūriu, arba žiūriu, bet nematau?..

per giliai kapstai ;) ... jei blogi matai kiekviename pasaulio kampe, nemanau kad esi laimingas... Be abejo taip vadinamas blogis egzistuoja, uztat ir sakau kad reikia ziureti i visas puses ir nesakyti kad XXI amzius ligos ir blogio amzius, nes tai galetu reiksti... skaitykit nuo pradziu.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 16:53 
Vartotojo avataras

mmm..jo..mums dar buboninio maro trūksta:)

Cha, prisiminiau, kad Einšteinas sakė, kad jei branduolinis ginkalvimasis atves žmoniją į III Pasaulinį, tai IV (aišku, jei toks dar būtų), mes lakstytume su lankais..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 16:56 
Vartotojo avataras

Sauma rašė:
mmm..jo..mums dar buboninio maro trūksta:)

Cha, prisiminiau, kad Einšteinas sakė, kad jei branduolinis ginkalvimasis atves žmoniją į III Pasaulinį, tai IV (aišku, jei toks dar būtų), mes lakstytume su lankais..

o tu ziurek is gerosios puses: "menshe narodu, bolshe kislorodu"
:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 16:59 
Vartotojo avataras

Būtent iš šitos pozicijos ir žiūrau visada :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 17:06 
Vartotojo avataras

Diskusija darosi mazu maziausiai paini :)
Eteri, atsargiau su tokiom zajavackom :) Nebusiu originalus, bet gera buti mizantropu, kai kazkas vyksta labai toli, dar geriau jei visu nekenciamoje USA. Tereikia, kad kam nors is artimuju kas nors atsitiktu (tfu tfu, savaime aisku) - cia ir prasideda asmeniniai isgyvenimai, klausimai "kodel?" ir pan.
O "gamtos baudejos" koncepcija as kartais visgi suabejoju, suabejoju.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-03, 17:08 
Vartotojo avataras

Tai aš ir žvelgiu:) Tik stengiuos neprojektuot savo vidinių nuostatų į savo pasaulio suvokimą.

Tiesa, dar dėl to matymo pasaulio tokio, koks pats esi. Manau, jog tai labai stiprių (čia optimistiniu atveju) arba labai užsispyrusių/užsikonservavusių ("kur ritasi pasaulis..") žmonių bruožas. Likusieji jį mato taip, kaip tuo metu būna "madoj". Iš čia ir visos masinės panikos..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-06, 08:10 
Vartotojo avataras

Andraika rašė:
Paulešai, o nepamislijai, kad jau vien turėt tokią knopkę būtų pavojinga?.. Galėtum, tarkim, prisėst ant jos netyčia :] Ar katinas koks užliptų. O ir sąmoningas paspaudimas, manau, jau turėtų būti įtakotas ligos...

Na, jei jau turėtum pas save tą knopkę, tiesiog ilgainiui nebekreiptum į ją dėmesio; banalybe-kasdienybe jinai patapti :). O va kai neturi, tai ir sūkuriuoja svajos makaulėje ;D

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-02-06, 14:39 
Vartotojo avataras

cekistas rašė:
Eteri, atsargiau su tokiom zajavackom :) Nebusiu originalus, bet gera buti mizantropu, kai kazkas vyksta labai toli, dar geriau jei visu nekenciamoje USA. Tereikia, kad kam nors is artimuju kas nors atsitiktu (tfu tfu, savaime aisku) - cia ir prasideda asmeniniai isgyvenimai, klausimai "kodel?" ir pan.

na taip, jausmai. deja nei cunamis, nei buboninis maras jausmu neturi. tas juokelis gali atrodyti ciniskas, bet jei atmesti jausmus, tai naturalus gamtos procesas. be abejo man prarasti artimus zmones labai skaudu, bet tai is tiesu yra mano problema.

(gerokai nugrybavom nuo temos :)

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 49 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti: