Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-11-16, 04:38

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 124 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  »
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-27, 13:37 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
tos dudos ismontavimas kainuotu apie 10 000 Lt. tegul atiduoda metalo lomui - atvaziuos ir ismontuos nemokamai. (nebent i ta 10000 primesta ir keli planuojami nuplauti tukstanciai i kazkieno bedugne kisene).

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-27, 13:39 
Vartotojo avataras

šiuo atveju prie menotyrininkės labai nesikabinėčiau, nes išties ši skulptūra Vilniui pasirodė labai reikalinga, nes net keista, kaip tokios diskusijos taip karštai užvirė ir dar verda. asmeniškai manęs šis vamzdis visai nenustebino, nes tokių panašių sprendimų pasaulyje yra jau tekę matyti nemažai. o čia tokios bangos sukilo, kad net... :]
tad išties ši skulptūra/objektas vieną iš meno tikslų pasiekė. nes akivaizdu, kad išprusimo vilniaus politikams (daugumai) trūksta. ir tik diskusijų būdu gal kažkas sužinos daugiau.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-27, 14:50 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
gal ne del pacios skulpturos kiek del kainos, sunku patiket kad surudyje keli vamzdziai tiek kastavotu.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-27, 15:26 
Vartotojo avataras

apie kainas galite diskutuot. šioje vietoje man įdomumo nebėra. be to, mosikuotis reikėjo prieš statant šį objektą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-27, 16:28 
Vartotojo avataras

labai kas žinojo kas, ką, už kiek ir kur statys... laiko tiek nėra, kad domėtis ir protestuot prieš tokią šūduvą (o jos netrūksta, užtenka tik skrandžio nuolat postinamą "kultūros" įvykių anonsą peržvelgt). geriausias atpildas tokiam menininkui būtų šalia kaboko pralaužta makaulė. visi puikiai suprastų už ką.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-27, 16:35 
Vartotojo avataras

na, mc, apie tas skulptūras/objektus buvo žinoma gerokai prieš pastatant. ir laiko buvo, ir jau protestai buvo prasidėję :]
o dėl šūduvos, tai skonio reikalas koks kokį šūdą valgo. aš tik suteikiu pasirinkimą :]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-27, 17:08 
Vartotojo avataras

kas ta šūduva dieną naktį domisi, tas matyt tą info prieš metus turi. aš sužinojau tuomet, kai jau buvo sukišti pinigai ir suresti tie šiūkšlynai. negi dabar po Lietuvą kasdien važinėsi ir protestuosi (kas kaip matom yra visiškai betikslis užsiėmimas) prieš su sveiku protu prasilenkenčius meno "projektus". tuo tie padlos ir naudojasi. bet nieko, anksčiau ar vėliau ims braškėt šių genijų galvos kaulai. va čia tai bus instaliacijos!

Cituoti:
aš tik suteikiu pasirinkimą :]

suteikinėk, nes matyt be tokių postų, pusė forumo akmens amžiuje gyventų. dar ir apklausą užkurk, kad žinotume kiek nuošimčių forumo skaitytojų lankosi "elitinio" meno pakazūchose... čia jau yra susirinkęs mažas būrelis, kuris vis pažvengia iš tų tavo high definition meno anonsų :) varyk toliau :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-27, 17:36 
Vartotojo avataras

McKaras rašė:
bet nieko, anksčiau ar vėliau ims braškėt šių genijų galvos kaulai. va čia tai bus instaliacijos!
nežinau ką turi galvoje, teigdamas, kad braškės, bet manau, kad braškės mūsų visų kaukolės ir kaulai. ir nesvarbu kas kuriam lygmenyje yra ar buvo genijus/nevykėlis. subraškės ir tavo, subraškės ir mano. ir antinio. ar liuko. ar kokio politikierio. nesam kažkokie labiau išskirtiniai nei visa masė žmonių, šiuo kampu žiūrint.

McKaras rašė:
čia jau yra susirinkęs mažas būrelis, kuris vis pažvengia iš tų tavo high definition meno anonsų :) varyk toliau :)
tegu žvengia, man nuoširdžiai nerūpi. ar tau rūpi? irgi ne. taigis. kažkam tai įdomu, kažkam - ne. aš gaunu tą rinkinuką informacijos ir pasidalinu. man negaila. o kam neįdomu, tas ir nesigilina. tau neįdomus sportas, man neįdomus gėjų paradas. na ir?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-27, 19:31 
Vartotojo avataras

Cituoti:
subraškės ir tavo, subraškės ir mano

subraškės, tik vienų subraškės jiems dar gyvais būnant.

Cituoti:
ar tau rūpi?

na tai aš vienas iš tų pasijuokiančių :) matyt rūpi, kad kiekvieną savaitę galima būtų pažvengti iš tų "bilenką" darančių nevykelių.

Cituoti:
aš gaunu tą rinkinuką informacijos ir pasidalinu. man negaila.

jeigu kiekvienas savo vaikų mokyklinių rytmečių anonsus čia postintų, nemanau, kad būtų labai jau gerai. tavo valia, patinka - dėliok! svarbu, kad laimingas būtum :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-27, 19:41 
Vartotojo avataras

dėkui kad leidai

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-28, 02:20 
Vartotojo avataras

kad nueitume nuo asmeniškumų ir grįžtume prie temos
:]]]

Krantinės arka“ – pigus plagiatas?
http://auksinevarpa.lt/2009/02/25/krant ... plagiatas/

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-28, 12:42 
Vartotojo avataras

Nežinau ką meninykai turėjo omeny, bet iškyla sąsajų su Vilniaus vamzdžiu.
http://www.mekusa.lt/Mekusa/Bevietos.html

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-28, 12:58 
Vartotojo avataras

man asmeniskai patinka vilniuje prie krantines ta zole apzelusi skraidanti lekste.

jo, laukiam vilniuje kombaino plagiato :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-28, 13:44 
Vartotojo avataras

Cituoti:
Ir tik darbštaus radviliškiečio dėka ten dabar važiuoja traukiniai, gaminami baldai, kombainai, kepama duona, dygsta maximos ir statoilai.

o, cia tai amziaus pasiekimas!
paziurejus nuotraukas, gi Alytuje irgi yra silumine trasa - kaip ir kituose miestuose. o raseivai klycka varpininkas tinka (siuo atveju varpa jau is kitos operos)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-01-28, 13:57 
Vartotojo avataras

tai ir Kiolne yra vamzdis, mėlynai nudažytas. bet gi nereikia rimtai skaityt to teksto.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-02-19, 16:08 
Vartotojo avataras

Gal padėsit pasamprotauti - aš čia kaip tik bandau paieškoti skaičiavimų, kurie pagrįstų mano hipotezę:
Į VEKS sukišta suma, jei ji būtų buvusi tiesiog investuota į kultūrą (tradiciniais keliais - per paramą kultūros centrams, kultūros rėmimo fondo projektams ir t.t.), be jokių spec. strategijų, spec. projektų ir kitų durnysčių, tai būtų tie patys VEKS kelti tikslai pasiekti ir dar daugiau jų, ir efektyviau, ir visoje šalyje.
VEKS jau praeities klausimas, bet įsivaizduokit, jei šitie dundukai imtųsi įgyvendinti kokį kitą super duper projektą, a la Gugenhaimas. Tai va ir norisi pabandydti numatyti kiekvienu tokiu atveju, kiek skambių tikslų, kuriais bandoma tokius projektus pateisinti, pasiektų esama kultūros sistema su tokio pat lygmens ištekliais.
Nes, antai visų per metus vykstančių stambiausių - tęstinių tarptautinių meno renginių (kaip Sirenos, Pažaislio festivalis, Kino pavasaris ir kiti) paramos suma yra 1 370 000 Lt. Įsivaizduokim, kokį rezultatą galima būtų pasiekti, jei vien šių renginių mastą ar kiekį padvigubintumėm. O lėšos tam nesiektų nė 3 mln. litų.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 124 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: