Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-11-13, 10:32

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 124 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  »
Autorius Pranešimas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-08, 23:43 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
djalex rašė:
alio, pasuvira, ar tu tiki viskuom ka tau mama pasako ?

??? Pasiaiskink ka cia nori pasakyt.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-08, 23:47 
Vartotojo avataras

bandai cituoti kazkoki dedikuota specializuota www , o ne trecios salies, nera jokiu faktu tai irodanciu.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-08, 23:51 
Vartotojo avataras

Aleksiuk... :) Nenervink.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-08, 23:55 
Vartotojo avataras

nu tu faktus vardink, vardink, o ne cituok tokius www, cia tas pats, kas backio klausti apie Trinkuna: Ponas Audri, ar Trinkunas teisinga tikejima pasirinkes :) ?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-09, 00:05 
Vartotojo avataras

Klausyk teisuoli - o tuose www ne faktai?? As tuos www ne tau specialiai ieskojau, sia tema domiuosi seniai. TAI TU dabar eik ir surask FAKTUS irodancius kad ten ne faktai, o ne mane siuntinek!

Nori gero, gaunasi kaip visada!
[---isirasyk pora riebiu zemaitiu kolioniu---]

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-09, 00:30 
Vartotojo avataras

pasuvira rašė:
Deivi: Peizeji ir putojiesi. Atvesk sakau...
Vis dar gali atsakyti i klausimus i kuriuos prasiau atsakyti. Gal tada pavyks nesipainioti savo paties mintyse.

:o/ nu manau atsipeikek, zmogau. as tau ramiai isdesciau savo mintis. prie ko cia putojimas? beje tavo mintys manes nenervina, juk jos vistiek nieko nepakeis :o) pasaulis taip ir liks toks koks yra :o)
man atrodo, kad pezi tu.
jei nori, kad atsakyciau i klausima tai uzduok ji.

dar... pagonys neatsiejo saves nuo religijos. jie ja praktikavo kiekviena diena ir kiekviena sekunde. jie ja gyveno lygiai taip pat kaip ir musulmonai. mano nuomone :o)

be to, as turiu savo nuomone ir savo tikejima, o ne ambicijas.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-09, 01:21 
Vartotojo avataras

Deivi - klausimu daugiau negu reikia... Susirask pats. Susirasi? Ar surasyt didelem raidem? Gal dar su atsakymais? :)

Matau kad galutinai cia susipliekem nes lyg jauciu isankstini nusistatyma ir keista elgesi - is pradziu aploti po to tikinti kad lojo kazkas kitas. Gerai... Tebunie taip!

Isankstinis nusistatymas savaime suprantamas dalykas - pagonys ir pagonybe daznai asocijuojasi su kazkokiais neapsiplunksnavusiais paistalais arba mokslinemis teorijomis skelbianciomis tai pagonybei pakasynas. Nors tai aisku kad "pagonybe", senasis tikejimas yra neatsiejamai susijes su tautos kaip tokios gyvavimu, GENTIES gyvavimu, gyvunu rusies sveikata - kaip kam patinka.
Zinoma jei kalbame su globalistais ar internacionalistines kulturos salininkais tuomet is vis BEVILTISKA net apie tai pradet kalbeti. Cia panasiai kaip su raganos argumentais inkvizitoriui...

Taigi kodel tas isankstinis nusistymas toks gajus ir ryskus? As manau svarbiausia priezastis visiskas sios dienos vakariecio pavirsutiniskumas: prabegom perskaite, viena ausim paklause, puse akies zvilgtelejo - bac! Ir jau turi tvirta nuomone kuria nors siek tiek pajudinti - siukstu negalima! Pajudink ir pazeisi vos ne visas JT zmogaus teisiu direktyvas. Cia jokia diskusija is vis neimanoma tampa... Noretusi kad siam forume butu kuo maziau tokiu triuksmo visuomenes apraisku. Taciau yra priesingai. Ir to taip pat nepakeisi.

As keist nieko ir nesiruosiu, man galvojat labai reikia cia s**a toki malt su taves nesiklausanciais, net desimt minuciu po perskaityto teksto nesusimastanciais, o tik kuo greiciau lyg kokiose varzybose kalt klavisus pradedanciais zmonemis (galvokim metaforiskai - be asmeniskumu, nes vel nieks toliau neskaitys, o ims kalt atsakyma nuo vidurio teksto)? Pats prie Interneto labai retai bunu ir ta proga tikrai maniau bus idomu pasidalint mintimis idomiomis temomis... O kas cia vat vyksta? Ka kam norim irodyti Deivi? Kad i kalno virsune nuo kurios atsiveria TAS PATS vaizdas veda daugybe keliu? Ar tai nori man irodyti ar visgi tai kad as esu durnelis kuris nieko nesupranta ir dar drysta tave pabarti? Tu ka - is vis kazka nori kazkam irodyti?!... Gal misionierius esi? Skleidi islama? Matai iki ko taip daejom? Man sudarei misionieriaus ispudi...

Taigi siu pasidalinimu mintimis tikslas vienas - atnesti vienam kitam zmogui mintis apie jo genti, apie jo zeme. Tai meginimas pasidalinti savo supratimu apie tai kas yra Dievybes pajautimas, jos raiskos zmoguje ir gamtoje.

Zinoma as ATMETU visa svetima - atmetu islama, krikscionybe, budizma! Kodel? Ne todel kad as esu paikas, tamsus, nacionalistas kaimietis. O todel kad tikras gyvenimo pajautimas yra imanomas TIK savo zemeje, ir SAVO ZEMES KELIU einant. Cia galim gincytis iki apsivemimo taciau nieko neirodysim... Irodo tik gyvenimas.
Sakai remiesi Dievo ismintimi, o as proteviu... Ir dar klausi - kas geriau, kaip koks pirklys suknistas. Na? Tai kas geriau?? Apie kokia Dievo isminti tu kalbi? Uzrasyta Korane? Tai ji geresne uz GYVA isminti issaugota ir islikusia be rasto pagalbos? Islieka tik tai kas tikra o negyvos raides kultura baigia uznuodyt pasauli... Ar kokia kita Dievo isminties pavidala turi omeny? Tiek to velniop! Manau ner prasmes klaust vis vien liksiu durnas tarp protingu...

Priemes kazka svetimo tu AUTOMATISKAI atsisakai kazko savo. Net nesuvokdamas to. Tai faktas. Gamtos desnis. Vadink kaip nori. Jokia susigalvota personaline filosofine sistema to nepakeisi, neapeisi ir neisvengsi. Juk tai ko tu atsisakai tampa ismesta, niekieno. Tu ismeti dali saves ir ieskai ieskai kazko vietoj tos tustumos, kazko jai uzpildyti... Siandien tai islamas, rytoj koks rastafarizmas, o poryt...? Nerimtai visa tai ponai atrodo. Uzmirsot sikniai kas esat... Esat lietuviai. Nuo to nepabegsit, o jei BEGAT reiskia kazkas negerai su jusu dvasiomis. Ir joks Alachas cia nepagelbes... Globalizmo nuodai, shizofrenija... Skaldyk ir valdyk...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-09, 09:10 
Vartotojo avataras

va butent, tu neisiskaitai ka tau rasai ir tik teigi savo. diskusijos nera. kodel tu neatsakai i mano teiginius, o tik teigi savo ir viskas? atrodo, kad kalbeciau su siena. nu bet tai tavo reikalas. jei tau kas idomu tai klausk o ne ironizuok, nenoriu svaistyti savo laiko veltui. ir su niekuo as nesipliekiu, kartoju-tik isdestau savo mintis, man visiskai vienodai ka tu manai. as esu laimingas turedamas savo isitikinimus ir tu tikrai ju nepakeisi. kaip ir as tavo. mes tegalim padiskutuoti (jei tu nori). kartoju, padiskutuoti. nes man nepatinka skaityti tavo kandzius paistalus. as irgi galeciau islazdavoti tave ir apsaukti visaip, bet as gerbiu musu proteviu isitikinimus, nors jie ir buvo pagonys.
nereikia rasyti to ko as nesakiau, tu nezinai ka as manau apie pagonybe, tai ko cia pilstai? tai ka tu parasei yra tik tavo mintys ir nepateik ju kaip manuju. cia as apie isankstini nusistatyma. be to as manau, kad tai tu is anksto nusistates pries monoteistines religijas-pats tai patvirtini (kaip ir as anksciau :o) bet matyt tokiem kaip tu (ir kaip as anksciau buvau) reikia, vaizdziai snekant, duoti per galva, kad jie isijaustu ir i kitu zmoniu jausmus ir pozicija. (as jau gavau i galva :o)
as ne misionierius, as tik zmogus, kuriam skaudu kai apie mano tikejima kalbamos nesamones ir sterotipiniai pezalai.ir be to man idomu bendrauti su zmonem.
as nepriemiau svetimos religijos. ji yra universali ir visaapimanti. tai pasauline bendrazmogiska religija. nu bet jei tu ja laikai svetima tai tavo reikalas ir teise. ir kadangi tu ja atmeti tai ar verta testi?
mano klausimas "kas geriau?" buvo retorinis. o po to klausimo nematei mano kito klausimo-ar isvis galima tai lyginti? taigi neistraukinek zodziu is konteksto, tu gal koks zurnaliuga?
o teigdamas, kad tavo kazkokios mintys yra faktas rizikuoji apsijuokti. be to as netasisakau savo tautybes, savo tautos istorijos ir t.t. ir tu ve pradedi kazk teigti ko as nesakiau, kad as atsisakau kazko ir dar automatiskai. tu gal koks orakulas visazinis? per daug kategoriskas esi.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-09, 11:23 
Vartotojo avataras

Ismintis yra viena. TIK TAI ir noriu pasakyti. Tai kodel mes vis vien pykstames? Gal cia tu visgi - "zurnaliuga"? Labai panasu. Ka parasiau ta atgal gavau :)

Paskutine galimybe:
1)Ar esi buves musulmonu krastuose?
2)Kas yra tripas?

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-09, 11:36 
Vartotojo avataras

deivis rašė:
as nepriemiau svetimos religijos. ji yra universali ir visaapimanti. tai pasauline bendrazmogiska religija. nu bet jei tu ja laikai svetima tai tavo reikalas ir teise.

Kaip ji tokia tapo susimastei kada nors? Kraujas kraujas kraujas... O po to - pasauline ir bendrazmogiska. Ka musulmonai dare Indijoje zinai? Kodel cigonai pasirode Europoje zinai? Zinai kaip jos tampa PASAULINEMIS?

Cia ir yra ju tikslas.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-09, 14:14 
Vartotojo avataras

Vyrai, nepykit, kimbat i atlapus vienas kitam labai jau negraziai. Siaip man tenka pastebeti, kad pasuviros paskutiniai pasnekejimai yra na kaip pasakius graziau tiesiog apie nieka, filosofines minties destymas ir daugiau nieko. Kalbat apie kazkoki gyvenima cia ir dabar, tai gal grindziam praktika, sakykit, kad gimiau ten ir ten, kalbu ta ir ta tarme, gyvenu ten kur ir gimiau, praktikuoju ta ir ta. Tarkim Romuva nera pasauline religija, nes jos nariu apie 1270 zmoniu, taciau kitas faktas, kad pasaulyje ir daugiau kitu pagonisku religiju ja daro kaip ir tu pagonisku religiju dalimi ir apjungia i pasauline, tai Romuva yra pasauline ir universali ar ne ?

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-09, 14:42 
Vartotojo avataras

2 a. pabaigoje randantis pasakojimams apie Jėzaus vaikystę, pradėjo plisti pasakojimai ir apie Mariją. Atsiliepė potraukis antgamtiškumui ir moteriškų dievybių garbinimo tradicijos. Pirmiausia buvo aprašinėjami jos jaunystės metai. Jau nuo pradžios ji Dievo išrinktoji. "Jakovo istorijoje apie Marijos gimimą" ji kildinama iš Dovydo giminės – taip bandydamas pašalinti prieštaravimą dėl nekalto prasidėjimo ir pranašysčių apie mesijų iš Dovydo giminės. Joje nusenę Joakimas ir Ana buvo nusiminę, nes neturėjo vaikų. Joakimas pasišalina į dykumą ganyti bandos, o žmona meldžia Dievo atsiųsti jai kūdikį. Jai apsireiškia angelas, pranešantis, kad gims dukra. Ji duoda pažadą paskirti dukrą Dievui. Tad Marijai sulaukus 3 m., Joakimas dukrą atiduoda auklėti Jeruzalės šventyklai (tuo remiasi atvedimo į bažnyčią šventė). Šventykloje Marija buvo iki 12 m. Marija nesimaitino įprastu maistų – jai angelai nešė dangiškąjį [kaip Valentinas apie Jėzų rašė, kad jis valgė ir gėrė ypatingu būdu].

Sulaukus 12 m., šventikai, angelo nurodymu, sukviečia našlius, kad išrinktų Marijos globėją. Iš Juozapo krepšio išskrido balandis ir atsitūpė jam ant galvos. Jam ir atidavė Mariją, kad saugotų jos nekaltybę.

Toliau pasakojama, kaip Juozapui pastebėjus, kad Marija yra nėščia, jiedu buvo pakviesti į šventyklą išbandymui "pavydo vandeniu". Tai senas paprotys, kai įtariamiesiems neištikimybe duodavo gerti su purvu sumaišytą vandenį. Jei po to nebūdavo nemalonių pasekmių, jie būdavo laikomi nekaltais. Juozapas ir Marija lengvai praėjo šį išbandymą.

Pasakojimas baigiamas Jėzaus gimimu. Epizodas papildomas dar vienu veikėju – į olą ateina Salomėja, norinti įsitikinti Marijos nekaltybe. Už netikėjimą jai nudžiūsta ranka. Angelai liepia paliesti naujagimį, ji paima jį ant rankų ir iškart pagyja. Salomėja minima tarp moterų, dalyvaujančių Jėzaus bausmėje. Pagal gnostinę Tomo evangeliją, Salomėja pasivadina Jėzaus mokine.

nu karoce skaitykit ir ismanykit :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-09, 14:45 
Vartotojo avataras

4-5 a. įsigali Marijos kultas, ją pradeda vadinti Dievo gimdytoja ir Dievo motina (pirmiausia Nikodemijos vyskupo Evsenijaus raštuose). Galutinai Dievo motina Marija pripažinta 431 m. Efeso (kuris garsėjo šventykla Artemidei) sobore. Šventės įvestos vėliau – Dievo motinos gimimo diena pradėta švęsti VI a. (sutapo su rytų Naujaisiais metais), mirtis – V a. pabaigoje (sutapo su sirų derliaus nuėmimo švente).

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-09, 15:12 
Vartotojo avataras

djalex:
Butent siais faktais remesi Baznycia diegdama Marijos kulta 16-17 amziuje. Taciau dauguma tu teiginiu yra arba is pirsto lauzti, arba jau mokslininkai pripazysta kad kalbama apie Persefone ir panasias deives bet ne apie Marija. Marija kaip kultinis personazas pasirodo butent reformacijos isvakarese, o reformatoriai atvirai vadina jos kulta "pagonybe sunaikinusia Kristaus religija".
Pasidomek toliau ir jei jau spausdini atspausdink VISA marianizmo istorija. Dekui uz si darba :)

Neapsiribokim noru irodyti vienas kitam kad anas neteisus - zvelkim placiau.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-09, 22:23 
Vartotojo avataras

"Ismintis yra viena. "
oho. ir ji aisku yra tavo :o)

"Paskutine galimybe:"
dar geriau. o kas paskui bus? baudziamoji operacija?

"1)Ar esi buves musulmonu krastuose?"
ne. o ka? bet butinai busiu. mano ne vienas pazistamas buvo ir labai daug pasakojo. kas nors domina?

"2)Kas yra tripas?"
:o)))))))))))))))))))))))))he he, nesakysiu :o)))))))))))

"Kaip ji tokia tapo susimastei kada nors? Kraujas kraujas kraujas... O po to - pasauline ir bendrazmogiska. Ka musulmonai dare Indijoje zinai? Kodel cigonai pasirode Europoje zinai? Zinai kaip jos tampa PASAULINEMIS?"
man jau atsibodo kartoti, isisamoninkit pagaliau tie kurie akli esate-ne religijos kursto smurta, o zmoniu bukumas ir godumas ir baime. o tu skaitei korana? kur ten parasyta "zudyk kitatikius" ar panasiai? kur?????? ir pasauline ji ne todel, kad yra sparciausiai plintanti religija pasaulyje, o todel, kad ja praktikuoti gali kiekvienas. paaiskinu jei nesupratai ka norejau pasakyti. tau reikia kalbeti aksiomomis, nes kitaip pradedi elgtis kaip zurnaliuga-iskraipineti mintis.

ir dar man pasakyk, kurioj vietoj as teigiau, kad mano tiesa yra taikytina visiems ir visi turetu ja pripazinti? as tik ginu savo nuomone. o tu man bandai parodyti, koks as durnas ir blogas nes esu tikinti zmogus. per tokius kaip tu ir kyla karai. tau trukdo tai, kad as esu kito tikejimo nei tu? nors nezinau ar tu isvis kuo nors tiki.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-10-09, 23:37 
Vartotojo avataras

Labai atsiprasau kad emiau su tavim kalbetis. Tikrai. Be jokios patetikos tai sakau.

Tik viena vieninteli dalyka pabaigai - o kodel Koranas? Kodel musulmonybe? Be jokiu ten - "as atradau...", "as supratau...". Kodel? Mintys grazios Korane? Ar kas ten? Juk ne Dievas knygas raso...

Kodel butent ten meteisi? Kodel ne CIA ? Juk vieninteli dalyka noriu pasakyti - sitai zemei LABAI reikia savo zmoniu. Kad jos isminti isgirstu. Ismintis yra ne mano, ne tavo - ZEMES. Kiekvienos zemes ji LABAI skirtinga. Tai norejau pasakyti. Meginau bet didelis triuksmas.

Tik tiek. Atleisk ir eik savo keliu. Gaila... Geras bichas esi velniai tave rautu.

p.s. Viena senoves keltu istorija pasakoja apie tai kaip teisme buvo patiketa ne tuo ka sake gyvas zmogus o tuo kas buvo UZRASYTA. Istorija baigiasi zodziais "Ir taip mirusieji nugalejo gyvuosius..." Tai pasaulio istorija.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 124 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: