Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2020-01-28, 13:06
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: Lietuviu Charta
StandartinėParašytas: 2009-07-27, 16:39 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 5477
Miestas: Varluvos kaimas
Lietuviu tauta, užsigrudinusi amžiu kovose del teises laisvai ir nepriklausomai gyventi savo tevu žemese, vieninga valia siekia savo gyvybe, kalba, tautines bei valstybines tradicijas išlaikyti, kurti ir ugdyti,
kad, savo tautine kultura visuotinei žmoniu gimines pažangai bendradarbiaudama, vykdytu Visagalio valia ir laisvo žmogaus pašaukima.
Lietuviu tautos amžinuju siekimu vardan skelbiama ši LIETUVIU CHARTA:
1. Tauta yra prigimtine žmoniu bendruomene. Niekas negali buti prievartaujamas savo ryši su tautine bendruomene nutraukti. Pasauly pasklide lietuviai sudaro vieninga Pasaulio Lietuviu Bendruomene.
2. Žmogus turi prigimtaja teise laisvai išpažinti ir ugdyti savo tautybe. Lietuvis lieka lietuviu visur ir visada. Savo tevu išlaikyta Lietuviu Tautos gyvybe lietuvis perduoda ateities kartoms, kas amžinai gyventume.
3. Kalba yra stipriausias tautines bendruomenes ryšys. Lietuviu kalba lietuviui yra tautine garbe.
4. Šeima yra tautos gyvybe. Lietuvis kuria lietuviška šeima.
5. Tautine kultura yra kelias i tarptautini pripažinima ir bendravima. Apreikšdama tautos geniju, tautine kultura ineša savaiminga indeli i visuotinius žmoniu gimines laimejimus. Kiekvieno lietuvio priederme
sudaryti salygas tautinei kulturai.
6. Valstybe yra aukšciausioji tautines bendruomenes organizacija. Valstybine nepriklausomybe yra tautines kulturos ugdymo ir išlikimo salyga. Darbu, mokslu, turtu ir pasiaukojimu lietuvis kovoja, kad apgintu ir išlaikytu nepriklausoma Lietuvos valstybe.
7. Mokykla yra tautines dvasios židinys. Kiekvieno lietuvio kilniausioji pareiga buti lietuviu mokyklos remeju.
8. Draugija yra tautines kulturos veiksminga talkininke. Lietuvis kuria ir palaiko religines, kulturines, jaunimo, savišalpos, profesines ir kitas lietuviu draugijas.
9. Musu tevu kovos ir aukos del lietuviškos knygos yra testamentinis ipareigojimas visoms Lietuviu Tautos kartoms. Lietuvis organizuoja ir remia spausdinta lietuviška žodi.
10. Tautos istorija yra geriausia tautos mokytoja. Lietuvis brangina savo tautos praeiti ir tautinius paprocius. Lietuvis stengiasi buti vertas savo proteviu, kad paliktu pagarbu pasididžiavima savo palikuoniams.
11. Tautinis solidarumas yra aukšciausioji tautine dorybe. Lietuvos ugdo tautini solidaruma. Visi lietuviai yra lygus tos pacios tautos vaikai, tarp saves broliai. Tautinio supratimo ir lietuviu vienybes ženklan kiekvienas
lietuvis moka nuolatini tautinio solidarumo inaša.
12. Lietuviu tautines spalvos: geltona–žalia–raudona. Lietuviu tautine švente – Vasario 16-oji diena. Lietuvio šukis: „Lietuviais esame mes gime, lietuviais turime ir but!“
13. Lietuvis yra lojalus savo gyvenamajam kraštui. Lietuvio santykius su nelietuviu nustato artimo meile ir pagarba kiekvieno žmogaus laisvei, garbei, gyvybei, sveikatai ir turtui.

Vyriausiasis Lietuvos Išlaisvinimo Komitetas Tremtyje, 1949 m. birželio 14 d.

_________________
as jus labai myliu :)


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-04-05, 13:01 

Prisijungė: 2005
Pranešimai: 18
Ar nereikėtų pradėti rinkti parašus, kad būtų viešai paskelbti sarašai tų kurie pasirašė už seimo paleidimą ir išbraukti tuos žmones iš sąrašu, kurie bent paskutiniuose rinkimuose nedalyvavo t y nebalsavo. prusas[/quote]


Į viršų
 Aprašymas  
 

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2010-04-05, 20:56 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2006
Pranešimai: 4341
Miestas: vilnius / inbhir nis
ar 1949 m. zostkai taip gliuchino ju spausdinimo mashynkes, kad is visu nelotynisku lt kalboje vartojamu raidziu simboliu tik "š" ir "ž" spausdino?

_________________
behold the death of all your beliefs


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 3 pranešimai(ų) ] 


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: