Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2018-06-19, 20:19

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3
Autorius Pranešimas

senbuvis
 Pranešimo tema: Re: Anaru
StandartinėParašytas: 2017-06-06, 10:04 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2011
o čia kito projekto trumpas kūrinukas apie mano nors ir labai trumpą, bet įsimintiną gyvenimą Žvėryne.

https://soundcloud.com/suweln/suweln-ac ... es-pildosi

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2018-01-04, 15:07 
Vartotojo avataras

Sukurpiau naujametinį sveikinimą. nepapostinau čia, nes maniau, kad numiręs forumas, bet jis vis dar čia..

tekstas:

2017-tieji – Į Pražūtį!

Cituoti:
Griaudint saliutams ir aidint fanfaroms, besitaškant šampano purslams ir gaudžiant apokaliptinėm sirenom, ciklui dar kartą ašmeninėmis geležtėmis persisukant per savo ašį, o 17-tiems iškilmingai garmant į nebūtį, ir aš kukliai prisidėsiu prie Naujametinių Sveikinimų, nepraleisdamas progos dar kartą prieš Jus apsinuoginti. Tai šviežiausias elektro-kriuktelėjimas iš būsimojo antrojo pilnagrojo Anaru albumo, užkoduotu pavadinimu „Cold Zero“. Šaltoje ir nihilistinėje, vidinėje amžinai nulinės temperatūros būsenoje, intensyviai gimdomos primityvios, tačiau paveikios elektrinės salvės. Jokių šypsenų ir linksmybių, jokios lyrikos ir poezijos, tik išdidi anti-sociali būtis, tūnant tylioje rezistencijoje, niaurus pasąmonės žemėlapis, generuojantis ritualinę šizofreniją, didingą asmenybės savižudybę. Juk taip malonu ištransliuoti garsinę neviltį ir/ar ja mėgautis, šiltai ir jaukiai sėdint savo komunaliniam karste. Lai ateinantys šuns metai būna dar labiau žvėriški, nei praėję!

P.S.: Rekomenduotina klausytis per ausines ir garsiai.

Garsas: https://soundcloud.com/suweln/anaru-vie ... -i-prazuti

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2018-01-04, 19:45 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
nieko naujo nepasakysiu, bet Tavo stiprybė yra gerai sukaltas tekstas, o ne muzika, tai gal labiau tuo ir užsiimk šiemet :)

šitam gabale nėra nieko. nei pradžios, nei augimo, nei pabaigos, nei...
vienintelis kiek įdomesnis dalykas yra tas kažkoks monologas, kuris niekaip su muzika nesudera iš viso. :(

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
StandartinėParašytas: 2018-01-15, 06:27 
Vartotojo avataras

Ačiū Tau, vilkdalgi, kad įvertini mano rašymo sugebėjimus, bet tikrai neplanuoju muzikavimo mesti, kaip tu man tarp eilučių patari. Siūlau tau pasiklausyti IYv - Upės ir linkiu šv. ramybės!

O čia trumpas semplas iš būsimo antrojo pilnametražio tamsios šokių muzikos projekto Anaru leidinio.

Beprotybė ir apokalipsė!!!
https://soundcloud.com/suweln/anaru-cold-zero-excerpt
Albumas pasirodys kažkada vėliau.

P.S.: Truputį man nemalonu, kad tik aš savo kūryba forume dalinuosi. Norėtūsi ir kitų kūrėjų muzikos, bet rimti muzikantai matomai apleido šitą forumą.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 36 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 4 svečių

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: