Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-07-17, 14:52

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  «  1, 2
Autorius Pranešimas

dziedas
 Pranešimo tema: Re: DRUMSYNTH
StandartinėParašytas: 2014-02-10, 20:40 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Kritika, priekaištai - ok, viskas tinka ... Mes ieškom skambesio, galvojam ko trūksta, gal dar kokio muzikanto ar vokalisto (-ės), procesas vyksta.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2014-02-11, 09:26 
Vartotojo avataras

hehe, reikia harizmatiskos vokalistes, kaip Džezu, ir toks pusėtinas elektro sueis kaip meinstryminis jusu side projektelis. Bet Doni, norint uzlipt ant MAMA apdovanojimu laiptelio tau reikia Vilniuj gyvent, ir tusuotis su vietiniais hipsteriais ir naujos kartos elektronscikais. O Klaipedoj zinai... tik su mafija draugaut belieka, kaip Bosui, ar bent triuba pust (kaip merui).
Su didele pagarba Donio muzonui, as sutikciau su Cekisto nuomone. Bet jeigu zadat rimciau pavaryt, tai bus idomu paklausyt (o kaip surepavau gala) :))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2014-02-11, 09:58 
Vartotojo avataras

mano patarimai:
1. Nereikia jokio vokalo, o ypač charizmatiškos vokalistės.
2. Iš vizualinės pusės nelabai įdomu žiūrėt į žmogų su kompiuteriu, bet suprantama sunku įsigyti 10 skirtingų sintezatorių. Vaizdui užpildyti reikia gyvai grojančio boso (bet ne jazzisto).
Sekmės, pildant lietubiško kreoutroko spragą!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2014-02-11, 10:20 
Vartotojo avataras

eik jau, iki krautroko cia laaabai toli, man cia labiau Lietuviskas meinstryminis elektro be vokalistes :))

Į viršų
 Aprašymas  

StandartinėParašytas: 2014-02-11, 11:03 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2010
Man irgi patiko. Kadangi čia PIRMA repeticija, tai suprantama, kad nelabai yra struktūros/pasikartojančių motyvų (nors pastarųjų yra yra kažkiek), užtat ateity būtų miela malonu vieną kitą sequence'ą išgirsti. :)

Kas dėl veiksmo trūkumo (darant prielaidą kad taip būtų pasirodoma), tai man tas nekliūtų, galima būtų visada kokias atitninkamas vaizdo projekcijas užmest. O bosisto manau nereikia, bet kokia riebesnė žema sintetinė linija kita ne pro šalį būtų. :) Žodžiu, aš irgi sėkmės palinkėsiu ir lauksiu tolimesnių bandymų!

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2014-02-11, 12:18 
Vartotojo avataras

Viktoras labiau džiazinės stilistikos muzikantas, esam gan skirtingo kirpimo. Pirminis siekis yra toks - kad patiems smagu būtų.
Sub žema boso linija čia yra, bet youtub'as stebėtinai puikiai ją "suvalgė".

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2014-02-11, 12:31 
Vartotojo avataras

kažkaip pastaruoju metu visi labai sureikšmina projekcijas. Mano nuomonė projekcijos yra trečiaeilis dalykas.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2014-02-11, 12:41 
Vartotojo avataras

Nikas D. rašė:
kažkaip pastaruoju metu visi labai sureikšmina projekcijas. Mano nuomonė projekcijos yra trečiaeilis dalykas.

jo, sutinku, koks treciaeilis, labiau 5aeilis... nax i6 vis to vizualo reikia.. ? paskutiniu metu grupes jau ir Visual (sic!) nari turi, kuris savo mianaa pateikia. Na aisku, muzikantams maziau dirbt ant live ir apskritai grojimo reikia, nes pateikiant 2 šūdus viename, dažniausiai so so reikalas gaunasi :)))
p.s. čia nieko bendro su Drumsynth

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2014-02-11, 12:56 
Vartotojo avataras

pritariu.
aišku gražu, kai projekcijos "papildo", bet visų pirmą reikia mokėt be vizulkių sukurti atmosferą, įdomiai atrodyti ir užpildyti sceną.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2014-02-11, 12:59 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2008
pasak visokių ten psix, žmones neva galima skirstyti į vizualus, audialus ir kinestetikus. vizualams svarbiausia išvaizda, aplinka, vaizdai, kurie lengviau padeda suvokti galbūt ir tą patį garsą. audialams nusispjaut ant vaizdų, bet jie nuolat zyzia, kad buvo prasta garso kokybė, kad salėje buvo triukšmaujančių, ar kad nepataikyta į vieną ar kitą natą ir pan., o kinestetikams svarbu apsikabinus ką nors prisigerti alaus. ir jeigu pojūčiau miau, tai ir koncą užskaito atitinkamai. žo. tai tie, kas teisingai pataiko su vaizdu į muziką, gauna karmos taškų iš vizualų. audialai niekaip nesupranta velniam ten tie visi mirgėjimai, o kinestetikai nepatenkinti, jeigu nerado ko pačiupinėti, paragauti ar bent susimušti.
ir atitinkamai muzikantai. jeigu jiems užtenka gauti karmos taškų tik dėl garso ir nusispjaut ant tų, kuriems dar reikalingas ir vaizdas, tai sąvotiškas auditorijos filtras. bėda ta, kad garsui įtakos turi dar ir techninė pusė. jeigu prastai su ja, tai bent vizualai pagirs, todėl kartais kompensuojama tuo ir tiek.
tas pats ir su leidžiama produkcija vs internete prieinamus gabalus. viršeliai ne tik estetiški, bet ir pačiupinėt galima. pavyzdžiui Spanxti albumas „Dievo žirgai, Laimės ratai“ tuo pataiko puikiai.

o grįžtant prie pirmojo bandymo - nenuobodu klausyt :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2014-02-11, 13:14 
Vartotojo avataras

Aš koncertus vertinu savo vidininiu "Šiurpometru". Jei pasirodymo visuma sukėlė šiurpą - tuomet gerai :)
deja Corection House kiek apgadino mano šiurpometrą, po jų koncerto šiurpometras streikuoja :)
http://www.youtube.com/watch?v=_M1qXrJiGyk

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
StandartinėParašytas: 2014-02-11, 13:40 
Vartotojo avataras

vizualai, audialai yra diagnoze, linksmiausia būti kinestetiku, nors nesiveržiu ant scenos pačiupinėt ar paragaut :)) audio konce garsas turi buti geras ir techn. ir atlikimu, vizualas dapz.di.
Save priskirciau oldskul muzikos mylotojų sektai.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 28 pranešimai(ų) ]  «  1, 2

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: