Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-08-21, 01:23

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 198 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  »
Autorius Pranešimas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-21, 23:20 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
tai va koncerto utenoj negirdejau, bet cd uztat gavau... del darbo tegirdejau paskutines 2 aurio dainas ir tai senas... va... bet teko nusivilti, nes tikejausi kazko geresnio is cd...ypac is klipo. isivaizdavau kazka idomesnio, bet nieko nepamaciau... gaila...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-22, 00:40 
Vartotojo avataras

tai maž gerai inkalk ir darsyk paklausyk :) didesniu garsu.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-22, 16:13 

Prisijungė: 2006
Niekad nereik tikėtis "kažko geresnio", tada viskas bus gerai ;)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-22, 23:39 
Vartotojo avataras

kad atsirado tokiu zmoniu kurie ta klipa taip baisiai gyre, o ir pts aurys apie ji taip kalbejo pompastiskai... eh..

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-23, 00:17 
Vartotojo avataras

Kaatiara rašė:
kad atsirado tokiu zmoniu kurie ta klipa taip baisiai gyre, o ir pts aurys apie ji taip kalbejo pompastiskai... eh..
jaučiu, net galima būtų sakyti, jog žinau, kad viską padarytum geriau. rimtai. toks jausmas. vidinis. manyse. jausmas. rimtai.

o jei nerimtai, tai klipas tiesiog geras. nefantastiškas, neypatingas, bet geras. atliktas gerai, padarytas gerai, sugalvotas gerai.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-23, 09:09 

Na klipas nestebuklingas, bet turint galvoja, uz kokia suma pvz. Laura su meiluziais padare ir uz kokia buvo sitas padarytas ir lygini juos abu, tai tada neapsivercia lieziuvis sakyti, kad jis jau toks blogas... jis ipatingas, tuo, kad su minimaliom islaidom buvo isspausta maksimumas...
O kasara tai as zinau, ji gali padaryti oho koki mena..:) tai cia visus nustebintu...:)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-23, 10:39 
Vartotojo avataras

Per monitoriaus ekraną aišku ne taip įspudingai klipas atrodo, kaip kad per kokį didelį vaizduoklį:))

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-23, 22:55 
Vartotojo avataras

[quote="burundis"]

O kasara tai as zinau, ji gali padaryti oho koki mena..:) tai cia visus nustebintu...:)[/quote]

na nezinau nezinau ka tu cia dabar kalbi, bet man atrodo kad kazka nukalbi i pievas...

as klipo su niekuo nelygymu ir net negalvoju kad galeciau geriau padaryti... esme viena man jis tikrai labai prastas ir paprastas... pavaikstai koridorium, parekauji mikrafan ir viskas... nieko...

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-24, 00:09 

tai as ir sakau, kad kasaras tai nepavaiksto kolidorias ir neparekia i mikrofona - kasaras jega :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-24, 15:16 
Vartotojo avataras

Ne, jau juokinga...:)....Burundi, kiek tau Aurys moka, kad esi toks arsus jo advokatas???
O klipas: na kaip klipas...jau aptarta tema, gal pariskit:)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-24, 15:50 

Prisijungė: 2006
O man tai labai patinka Sielos klipas "Sielos sala". Pagal vaizdą, spėju, padarytas minimaliom sąnaudom, spontaniškai, bet toks labai labai sieliškas - iš visos širdies:) Tiesa, bet ir pats gabalas l. geras.
Tik nepamenu, kas režisierius to vaizdo:))))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-24, 16:12 
Vartotojo avataras

lis rašė:
O man tai labai patinka Sielos klipas "Sielos sala"....
Tik nepamenu, kas režisierius to vaizdo:))))

Filmavo Hokshila su 39 laipsniu temp;)

jo $itas geras
ypac kai rodo stambiu planu "UTENOS VASAROS LINKSMYBES";)
o kokie khvltiniai personazhai....ypac istrigo beveik nusmiges vyrukas girtom akim;)

sorry uz offtopica.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-24, 17:20 

Audriau, man Aurys nieko nemoka:)bet juokinga kai kazkas sako savo nuomone be argumentu, cia jau profesine mano prigimtis tokius pabart....:)pasakyti, kad man nepatinka, vien delto, kad nepatinka yra XIX a. zmogaus pasakimas, dabar mes esam XXI a. ir reikia sakyti man nepatinka, nes...:)o jei dar pasakysi tacaiu tai isvis busi postmodernistu, postmodernistas:)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-24, 19:18 
Vartotojo avataras

Nu, blin, cia nusisnekejai...jei man kas nors nepatinka, man nepatinka be jokiu ten NES ar TODEL - as tiesiog jauciu, kad tai ne mano..suprantu tave: tu jau mokytas, galva prikimsta terminu, desniu, svetimu zinojimu - visa tai kazkam gal ir svarbu, taciau, bent jau man asmeniskai, visiskai nusispjaut!!! kaip ir ant postmodernizmo ar dar kokio -nizmo...maciau keleta tokiu -izmu pavyzdziu ir visumoje tas pats sudas tik kitoje lekstuteje...arba mokslinis onanizmas:)
kai koks nors pakvaises filologas (beje, dazniausiai pats visiskas bezdarius) is japonisko haiku paraso romana - tipo nagrineja, cia juk nebejuokinga, o saukiasi gero spyrio i galva...the same with music...tas pats su kinu, tozhe samoe s iskustvom..
Offtopic, taciau dar karta isdesciau savo patyrimus...
Siaip ar taip visa tai turi buti sirdy, o argumentai ir faktai - tai tik tie Nyces "words, mere words"..

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-24, 22:30 

as zinau, kad tu dauk ka zinai, bet zinau, kad tavo zinojimas pasibaigia XX a. :) va cia ir yra visa beda...tipiskas modernus mastymas:)
na koks skirtumas:)
ryt mano pazystami dizaineriai girdejau tavo grycioj tusa organizuoja, jei nepatingesiu uzleksiu ir as i Utena:)
p.s. paklausk Muniaus kas yra Nekalti:)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-03-25, 23:59 
Vartotojo avataras

[quote="burundis"]tai as ir sakau, kad kasaras tai nepavaiksto kolidorias ir neparekia i mikrofona - kasaras jega :)[/quote]

blyn burundi... as juk tik savo nuomonne isakiau. bet tu teisus kolidoriais nevaikstau ir mikrafan nerekiu ir taip nedrayciau, jau sugalvot galima kazka originalesnio ir su minimaliom islaidom. va.

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 198 pranešimai(ų) ]  «  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13  »

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į: