Dangus Forums

United Tribes of Baltica

* DUK    * Ieškoti  * Registruotis * Prisijungti 

Dabar yra 2019-10-20, 08:22

Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4  »
Autorius Pranešimas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-13, 20:22 
Vartotojo avataras

Prisijungė: 2005
Na, per kunigunda lunaria 2004 pasirode jie (Lemon joy) nekaip - gal is viso popso jie ir issiskiria, bet tarp gotikos jie atrode nelabai...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-14, 18:11 
Vartotojo avataras

Jo ir vieninteliai grojo bisa. =] Isryskejo, taip sakant, tu gotu tikros simpatijos. =]
Didziausia ispudi per Sumirimo festivali kadaise paliko Konstantinas Kruzikas su savo garmoske ir bugnu [...man patinka uogos ir bobos nuogos...]. Nuo tada esu didelis jo gerbejas.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-15, 13:22 
Vartotojo avataras

Man lietuvos geriausia visų laikų grupė vistiek Antis.
O purvinis irgi dievas, ypac man jo fonogramos per lt top10 patinka kai uzsideda gitara ir kazka su ja aceit groja, nors toje jo fonogramoje net is tolo gitaros nesigirdi, ir kiek pastebejau visa laika tuos pacius du akordus groja :)

Paskutinį kartą redagavo calling 2006-04-23, 16:18. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-15, 13:36 

o man purvinio gabaluose labiausiai patinka tekstu logiskumas.. palmes lietuvoj gaila isnyko:)

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 17:58 
Vartotojo avataras

As kaip suprantu, cia kalba apie geriausia grupe pop scenoje?
Kaip is Lietuvos topuose esanciu grupiu, tai as Lemonams irgi skirciau pirma vieta.... Jeigu kalbetume apie populiariaja muzika. Antra vertus as tenais nelabai ka ir zinau, tai net lygint sunku, bet pvz. NML kiek kas dalyvavo, tai tiksliai Lemonams pirma!

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 20:08 
Vartotojo avataras

O kaip jei geriausiu visu laiku Lietuvos grupiu trejetukas atrodytu taip:
Hiperbole, Foje, Siela?

kriterijai: ilgamete muzikine veikla ir palikimas Lietuvos muzikos istorijai, platus muzikos stilius, daug realizuota ivairiu geru minciu. Grupes, kurios muzika kure turedamos tam reikiama sugebejima. Taipogi tai, kiek daug zmoniu paliete siu grupiu kuryba ir tai, kokia itaka jiems dare...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-18, 20:55 
Vartotojo avataras

Koukas rašė:
O kaip jei geriausiu visu laiku Lietuvos grupiu trejetukas atrodytu taip:Hiperbole, Foje, Siela?.

o gal bix? o gal dainos teatras? anti? šiaurės kryptis? rojaus tūzai arba katedra?

Į viršų
 Aprašymas  

senbuvis
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-08-19, 15:13 
Vartotojo avataras

Gali buti daug kas, tik man pagrindinis faktorius yra kiek zmoniu yra jie paliete ir kiek ju kuryba itakojo zmoniu gyvenimo filosofija.... pvz., "hiperboles" as pats kelis gabalus tezinau, bet kitiems, kuriems netoli 40, ji asocijuojasi su keliu i laisve ar pan.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2005-09-04, 22:05 

Cia gal biski ne i tema, bet zmones gal kas turit juju albuma ''Electropop''? Ir gal kas noretu ...pasidalint? ;) Niekur negaliu gaut.

O i tema tai galiu pasakyt(savo asm. nuomone), kad tokiam stiliuj grupe tikrai viena(is nedaugelio) geriausiu. Bent man jo vokalas labai savotiskas, ir muzika visai kokybiska. Coveriuojami kitu grupiu gabalai? Gal butu ir pries jei jis tu cover'iu neperdainuotu geriau.

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-20, 07:50 

Prisijungė: 2006
Erja rašė:
DJ Lietsargis rašė:

o jei kalbet apie kultus, tai zinoma: hiperbole, foje, siaures kryptis, turbo reanimacija, katedra, 13, non stop, ramybes skveras, marihuana, verslo rizikos rezervas, zima
bet va idomu, kas is naujosios kartos (tarkim, nuo kokiu 1999) galetu pretenduoti i kulta?

oba! ramybes skveras... keista - ir faina - matyti ji minima tarp kultiniu. Grizulo ratai - tai tavo kelrodziai... :)

Labas, nezhinai kur galima gauti koki nors ju irasha ?? (ramybes skvero) zhiauriai noriu paklausyti :)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-20, 09:11 
Vartotojo avataras

Hypersonic rašė:
Labas, nezhinai kur galima gauti koki nors ju irasha ?? (ramybes skvero) zhiauriai noriu paklausyti :)

tai nemažai čia norinčių. bet yra tik video įrašas iš 1987 "Estrados orbitos", kur viena daina, audio ten nekokybiškas. gal tikrai yra žmonių, turinčių kokią seną kasetę ar........ juostą? :))

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-20, 10:55 
Vartotojo avataras

kiek žinau, Ramybės skveras tikrai turėjo savo įrašų - dar ir man Robertas buvo užmaukšlinęs ausines "ant paklausymo".
Kiek pamenu, įrašai nebuvo kokybiški (ne muzikos, žinoma, prasme). nežinau, ar jie išliko.
---
Robertas groja ir dabar - bet tai jau ne "Ramybės skveras"...

P.S. Na, kad jau yra domesys - prie progos pasidomėsiu, kaip ten su tais RS įrašais - o bene beturį ką broliai? :)

Į viršų
 Aprašymas  

Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-22, 19:22 

Prisijungė: 2006
Erja rašė:
kiek žinau, Ramybės skveras tikrai turėjo savo įrašų - dar ir man Robertas buvo užmaukšlinęs ausines "ant paklausymo".
Kiek pamenu, įrašai nebuvo kokybiški (ne muzikos, žinoma, prasme). nežinau, ar jie išliko.
---
Robertas groja ir dabar - bet tai jau ne "Ramybės skveras"...

P.S. Na, kad jau yra domesys - prie progos pasidomėsiu, kaip ten su tais RS įrašais - o bene betuTurį ką broliai? :)

Tu gal ir nepatikesi, bet ash esu Roberto Cherenkovo sunus , ir dabar pas mane guli kasete (perrashyta ish juostos) su irashu "Lituanikos" festivalyje. ash bandysiu juosta i kompa suleisti o paskui gal ir su jumis pasidalinsiuos jeigu reikes :)) Bet ten kaip patys mano tevai sake, sugrojo ne per geriausiai. rankos "drebejo" :))

Ugn, klausyk, super! gali padeti gaut video??? (gauti per ineta, nes gyvenu ne Lietuvoje)

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-23, 01:18 
Vartotojo avataras

ok, praktiškai sutarėm dėl maino :)
tik riekės pasikonsultuot kaip iškirtp tą gabaliuką su jų pasirodymu, ar tamstai viso įrašo reikia (pilnas DVD, 1987-1988)?

+ pasiūlymas šią diskusiją toliau tęsti "Ramybės Skveras ir kiti legendiniai" temoje...

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-23, 12:55 
Vartotojo avataras

Hypersonic rašė:

Tu gal ir nepatikesi, bet ash esu Roberto Cherenkovo sunus , ir dabar pas mane guli kasete (perrashyta ish juostos) su irashu "Lituanikos" festivalyje. ash bandysiu juosta i kompa suleisti o paskui gal ir su jumis pasidalinsiuos jeigu reikes :))

oba!!! sveikas, E. :))) mat, kaip būna... tu gal irgi nepatikėsi.... :D :D tuk tuk tuk, einu pas tave į pm :)

Paskutinį kartą redagavo Erja 2006-04-23, 13:51. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  

dziedas
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 2006-04-23, 13:48 
Vartotojo avataras

O kaip jums naujausias LJ albumas?

Į viršų
 Aprašymas  

Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 63 pranešimai(ų) ]  «  1, 2, 3, 4  »